kplatoui - en to wa translation catalogue (193 entries)

en: Account
wa: Conte

en: Undefined
wa: Nén defini

en: Non-working
wa: Nén ovråve

[ctx: <hours>h:<minutes>m]
en: %1h:%2m
wa: %1e:%2m

[ctx: <days>d <hours>h:<minutes>m]
en: %1d %2h:%3m
wa: %1d %2e:%3m

en: Not scheduled
wa: Nén programé

en: No resource allocated
wa: Nole rissource acoirdêye

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, risk)
en: None
wa: Nouk

en: Project
wa: Pordjet

en: Task
wa: Bouye

en: Summary
wa: Rascourti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, scheduleType)
en: Must Start On
wa: Doet ataker li

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, scheduleType)
en: Must Finish On
wa: Doet fini li

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, scheduleType)
en: Fixed Interval
wa: Tins ewal inte les deus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, estimateType) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_effort)
en: Effort
wa: Efoirt

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, estimateType)
en: Duration
wa: Durêye

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, risk)
en: Low
wa: Bas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, risk)
en: High
wa: Hôt

en: Schedule project from: %1
wa: Programer pordjet a pårti di: %1

[ctx: Schedule project backward]
en: Backward
wa: En erî

en: Schedule tasks forward
wa: Programer bouyes en avant

en: Could not finish project in time: %1
wa: Dji n' a savou fini l' pordjet a tinzayeure: %1

en: Finished project exactly on time: %1
wa: Pordjet fini ttafwaitmint a tinzayeure: %1

en: Finished project before time: %1
wa: Pordjet fini divant tins: %1

en: Schedule project forward from: %1
wa: Programer en avant li pordjet di: %1

en: Schedule project backward from: %1
wa: Programer en erî li pordjet di: %1

en: Schedule tasks backward
wa: Programer en erî les bouyes

en: Failed to finish project within target time
wa: Li finixhaedje do pordjet divant l' date/eure såme a fwait berwete

en: Scheduled start: %1, target time: %2
wa: Date/eure di cominçmint: %1, date/eure såme: %2

en: Must start project early in order to finish in time: %1
wa: I fåt ataker l' pordjet timpe po fini a tinzayeure: %1

en: Start project exactly on time: %1
wa: Ataker pordjet ttafwaitmint a tinzayeure: %1

en: Can start project later than time: %1
wa: On n' sait ataker l' pordjet pus tård kel date/eure: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, bFinishStart)
en: Finish-Start
wa: Fini-Ataker

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, bFinishFinish)
en: Finish-Finish
wa: Fini-Fini

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, bStartStart)
en: Start-Start
wa: Ataker-Ataker

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, type)
en: Work
wa: Ovraedje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, type)
en: Material
wa: Haerna

en: Make appointments: Invalid time
wa: Fé des radjoûs: date/eure nén valåbe

en: Resource %1 has no calendar defined
wa: Li rsource %1 n' a pont d' calindrî defini

en: Make appointments: Node start time is not valid
wa: Fé des radjoûs: li date di cominçmint do nuk n' est nén valåbe

en: Make appointments: Node end time is not valid
wa: Fé des radjoûs: li date di dfén do nuk n' est nén valåbe

en: Resource %1 not available in interval: %2 to %3
wa: Rissource %1 nén disponibe inte %2 et %3

en: Could not match effort. Want: %1 got: %2
wa: Dji n' a savou fé coresponde l' efoirt. Djovleu: %1, dj' a yeu: %2

en: Resource %1 available from %2 to %3
wa: Rissource %1 disponibe di %2 a %3

en: Expected
wa: Ratindou

note: i18n("Debug");
en: Info
wa: Informåcion

en: Warning
wa: Asteme

en: Error
wa: Aroke:

en: Calculate early finish
wa: Cårculer finixhaedje timpe

[ctx: 1=type of constraint]
en: %1: Failed to meet constraint
wa: %1: Li passaedje do stronna a fwait berwete

en: Resource %1 booked from %2 to %3
wa: Rissource %1 rezervé di %2 a %3

en: Early finish calculated: %1
wa: Timpe finixhaedje cårculé: %1

en: Late start calculated: %1
wa: Tård cominçmint cårculé: %1

en: Schedule from start %1
wa: Programer a pårti do cominçmint %1

[ctx: 1=type of constraint]
en: %1: Failed to meet constraint. Negative float=%2
wa: %1: Li passaedje do stronna a fwait berwete. Flotant negatif=%2

en: Failed to schedule within project target time
wa: Li programaedje do pordjet divant l' date/eure såme a fwait berwete

en: Starting earlier than early start
wa: Cominçmint pus timpe kel timpe cominçmint

en: Finishing later than late finish
wa: Finixhaedje pus tård kel tårdfinixhaedje

[ctx: 1=type of constraint]
en: %1: Failed to schedule within successors start time
wa: %1: Li programaedje divant l' tins d' enondaedje do ci d' après a fwait berwete

en: Could not match work duration. Want: %1 got: %2
wa: Dji n' a savou fé coresponde li durêye d' ovraedje. Dji vout: %1, dj' a yeu: %2

en: Send
wa: Evoyî

en: Roman, upper case
wa: Roman, grandès letes

en: Roman, lower case
wa: Raman, pititès letes

en: Letter, upper case
wa: Lete, grandès letes

en: Letter, lower case
wa: Lete, pititès letes

en: Previous year
wa: Anêye di dvant

en: Next month
wa: Moes shuvant

en: Select a week
wa: Tchoezi ene samwinne

en: Select a month
wa: Tchoezi on moes

en: Select a year
wa: Tchoezi ene anêye

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_resList)
en: Name
wa: No

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, ui_description)
en: Description
wa: Discrijhaedje

en: Total
wa: Totå

en: An effort has been estimated, but no resource has been assigned
wa: En efoirt a stî aviré mins nole rissource ni lyi a stî aroyeye

en: Schedule performance index (BCWP/BCWS)
wa: Programer l' indecse di performance (BCWP/BCWS)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_resList)
en: Type
wa: Sôre

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, finished)
en: Finished
wa: Fini

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, runningGroup)
en: Running
wa: En alaedje

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Started
wa: Ataké

en: Can start
wa: Sait ataker

en: Path
wa: Tchimin

en: Critical Path
wa: Tchimin critike

en: Child
wa: Efant

en: Email
wa: Emile

en: Limit (%)
wa: Limite (%)

en: Allow
wa: Permete

en: Forward
wa: En avant

en: Mode
wa: Môde

en: Overbooking
wa: Forrezervaedje

en: Message
wa: Messaedje

en: Severity
wa: Severité

en: Not Started
wa: Nén co ataké

en: Settings
wa: Apontiaedjes

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, ui_general)
en: General
wa: Djenerå

en: View Settings
wa: Apontiaedjes del vuwe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Show:
wa: Mostrer:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_periodBox)
en: Day
wa: Djoû

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_periodBox)
en: Week
wa: Samwinne

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, ui_periodBox)
en: Month
wa: Moes

en: Work...
wa: Ovraedje...

en: Add Calendar
wa: Radjouter calindrî

en: Add Subcalendar
wa: Radjouter calindrî efant

en: Add Task...
wa: Radjouter bouye...

en: Add Milestone...
wa: Radjouter etape...

en: Add Sub-Task...
wa: Radjouter bouye efant...

en: Edit...
wa: Candjî...

[ctx: @action View a document]
en: View...
wa: Vey...

en: Cannot Modify Url
wa: Dji n' sai candjî l' url

en: Document url already exists: %1
wa: L' url do documint  egzistêye dedja: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fullNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, namelabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ui_namelabel)
en: Name:
wa: No:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbChange)
en: Change...
wa: Candjî...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbView)
en: Open
wa: Drovi

en: Chart
wa: Grafike

en: Gantt Chart Settings
wa: Apontiaedjes do grafike Gantt

[ctx: Interval start time]
en: Start
wa: Cominçmint

[ctx: Interval length]
en: Length
wa: Longueur

en: Edit Work Intervals
wa: Candjî tins inte les ovraedjes

[ctx: Start time]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: From:
wa: Di:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Length
wa: Longueur

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bAddInterval)
en: Add
wa: Radjouter

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bClear) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, projectsClearBtn)
en: Clear
wa: Netyî

en: Tree View
wa: Vuwe e coxhlaedje

en: Tree View Column Configuration
wa: Apontiaedje del colone di vuwe e coxhlaedje

en: Main View
wa: Mwaisse vuwe

en: Main View Column Configuration
wa: Apontiaedje del colone del mwaisse vuwe

en: Auxiliary View
wa: Vuwe ogziliaire

en: Auxiliary View Column Configuration
wa: Apontiaedje del colone di vuwe ogziliaire

en: Project Settings
wa: Apontiaedjes do pordjet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, chooseLeader)
en: &Choose...
wa: Tchoe&zi...

en: Milestone Progress
wa: Avançmint des etapes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, taskList) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_taskList)
en: Tasks
wa: Bouyes

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_header)
en: Header
wa: Tiestire

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_headerPage) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_footerPage)
en: Page number
wa: Limero d' pådje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_headerManager) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ui_footerManager)
en: Project manager
wa: Manaedjeu di pordjet

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_footer)
en: Footer
wa: Pî del pådje

en: Resource Assignments View Settings
wa: Tchuzes del vuwe di l' aroymint des rsources

en: Resource Settings
wa: Apontiaedjes del rissource

en: Add Schedule
wa: Radjouter programaedje

en: Add Sub-schedule
wa: Radjouter programaedje efant

en: Calculate
wa: Cårculer

en: Baseline
wa: Referince

en: Result
wa: Rizultat

en: Scheduling Log
wa: Djournå d' programaedje

en: Summary Task Settings
wa: Apontiaedjes del bouye di racourti

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, leaderlabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, leaderfield)
en: The person responsible for this task.
    
    This is not limited to persons available in a resource group but can be anyone. You can even directly access your address book with the Choose button.
wa: Li djin responsåve po cisse bouye.
    Ça n' est nén limité åzès djins k' i gn a dins on groupe di rsources mins ça pout esse tolminme kî. Vos ploz minme arinner direk vosse calpin d' adresses avou l' boton Tchoezi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, chooseLeader) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, chooseBtn)
en: Choose...
wa: Tchoezi...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Cost:
wa: Costindje:

en: Task Settings
wa: Apontiaedjes del bouye

en: &General
wa: &Djenerå

en: &Resources
wa: &Rissourses

en: &Documents
wa: &Documints

en: &Cost
wa: &Costindje

en: Indent Task
wa: Mete e rtrait li bouye

en: Unindent Task
wa: Oister l' ritrait del bouye

en: Move Up
wa: Monter

en: Move Down
wa: Dischinde

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, namelabel)
en: N&ame:
wa: N&o:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, chooseLeader)
en: Insert a person from your address book.
wa: Sititchî ene djin di vosse calpin d' adresses.

en: Task Progress
wa: Avançmint del bouye

[ctx: Week number (year)]
en: Week %1 (%2)
wa: Samwinne %1 (%2)

[ctx: Week number]
en: Week %1
wa: Samwinne %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, started)
en: Started:
wa: Ataké:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Finished:
wa: Fini:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, prevWeekBtn)
en: Prev
wa: Di dvant

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addEntryBtn)
en: Add Entry
wa: Radjouter intrêye

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeEntryBtn)
en: Remove Entry
wa: Oister intrêye

en: General Settings
wa: Apontiaedjes djenerås

en: Resource
wa: Rissource

en: This Week
wa: Cisse samwinne ci

en: Total effort this week
wa: Efoirt totå di cisse samwinne ci

en: % Completed
wa: % fwait

en: Used Effort
wa: Efoirt eployî

en: Remaining Effort
wa: Efoirt ki dmeure

en: Planned Effort
wa: Efoirt planifyî

en: Header and Footer
wa: Tiestire eyet pînote

en: Page:
wa: Pådje:

en: Manager:
wa: Manaedjeu:

en: Project:
wa: Pordjet:

en: Configure View...
wa: Apontyî vuwe...

en: Unsplit View
wa: Ripårti vuwe

en: Split View
wa: Dispårti li Håynaedje

en: WBS Definition
wa: Definixha WBS

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Code:
wa: Côde:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3_2)
en: Separator:
wa: Separateu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, levelsTable)
en: Separator
wa: Separateu

en: Chart Settings
wa: Apontiaedjes do grafike

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_cost) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_costgroup)
en: Cost
wa: Costindje

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ui_fromgroup)
en: From
wa: Di

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: To
wa: A

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupLabel)
en: Group:
wa: Groupe:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Hours per year:
wa: Eures pas anêyes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabe3)
en: Hours per week:
wa: Eure pa samwinne:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Hours per day:
wa: Eures pa djoû:
