kplatowork - en to wa translation catalogue (12 entries)

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
wa: &Candjî

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
wa: &Vey

en: File to open
wa: Fitchî a drovi

en: Edit with:
wa: Aspougnî avou:

en: Invalid document. No mimetype specified.
wa: Documint nén valåbe. Pont d' sôre mime di specifieye.

en: Continue
wa: Tcheryî pus lon

en: File-Format Mismatch
wa: Rujhe di cogne di fitchî

en: This file is not editable
wa: Ci fitchî n' est nén candjåve

en: Document is already open
wa: Documint dedja drovou

en: Failed to open store:
     %1
wa: Li drovaedje del rimijhe a fwait berwete:
     %1

en: Failed read file:
     %1
wa: Dji n' a sepou lére li fitchî:
     %1

en: Failed write file:
     %1
wa: Li scrijhaedje do fitchî a fwait berwete:
     %1
