cantor - en to lt translation catalogue (102 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Expression:
lt: Išraiška:

note: i18n: ectx: Menu (calculate)
en: &Calculate
lt: &Skaičiuoti

en: Differentiate
lt: Diferencijuoti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Variable:
lt: Kintamasis:

en: Integrate
lt: Integruoti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Lower limit:
lt: Apatinė riba:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Upper limit:
lt: Viršutinė riba:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, isDefinite)
en: definite integral
lt: apibrėžtinis integralas

note: i18n: ectx: Menu (linear_algebra)
en: &Linear Algebra
lt: &Tiesinė algebra

en: Create Matrix
lt: Sukurti matricą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Columns:
lt: Stulpeliai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Rows:
lt: Eilutės:

en: Compute Eigenvalues
lt: Skaičiuoti tikrines vertes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Matrix:
lt: Matrica:

en: Compute Eigenvectors
lt: Skaičiuoti tikrinius vektorius

en: Invert Matrix
lt: Atvirkštinė matrica

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Variable
lt: Kintamasis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Name
lt: Pavadinimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Minimum:
lt: Minimumas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Maximum:
lt: Maksimumas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: 1st Variable
lt: Pirmas kintamasis

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: 2nd Variable
lt: Antras kintamasis

en: Run Script
lt: Paleisti scenarijų

en: Solve equations
lt: Spręsti lygtis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Equations:
lt: Lygtys:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Variables:
lt: Kintamieji:

en: Error - Cantor
lt: Klaida – Cantor

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabGeneral) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: General
lt: Bendri

en: Error: %1
lt: Klaida: %1

en: Error: Too many */
lt: Klaida: Per daug */

en: Error: Too many /*
lt: Klaida: Per daug /*

en: Syntax Error
lt: Sintaksės klaida

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Functions
lt: Funkcijos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
lt: Pridėti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
lt: Pašalinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearButton)
en: Clear List
lt: Išvalyti sąrašą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Style
lt: Stilius

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, styleBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_plotStyle)
en: Lines
lt: Linijos

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, styleBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_plotStyle)
en: Points
lt: Taškai

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, styleBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_plotStyle)
en: Points and Lines
lt: Taškai ir linijos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_23)
en: File type
lt: Failo tipas

en: ERROR
lt: KLAIDA

en: WARNING
lt: ĮSPĖJIMAS

en: Function: %1
lt: Funkcija: %1

en: file
lt: failas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_angleUnit)
en: Radians
lt: Radianai

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_angleUnit)
en: Degrees
lt: Laipsniai

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_angleUnit)
en: Gradians
lt: Gradianai

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_structuring)
en: Simplify
lt: Prastinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Angle unit:
lt: Kampo vienetas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Show grid:
lt: Rodyti tinklelį:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Plot Style:
lt: Grafiko stilius:

[ctx: @title:column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, qchTable)
en: Name
lt: Pavadinimas

en: Error opening file %1
lt: Klaida atidarant failą %1

en: &Open Example
lt: &Atverti pavyzdį

en: Error
lt: Klaida

en: Session %1
lt: Sesija %1

en: Calculating...
lt: Skaičiuojama...

en: Ready
lt: Pasiruošęs

en: Export to LaTeX
lt: Eksportuoti į LaTeX

en: Syntax Highlighting
lt: Sintaksės paryškinimas

en: Line Numbers
lt: Eilučių numeriai

en: Session Error: %1
lt: Sesijos klaida: %1

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lt: &Keisti

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lt: &Rodymas

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

note: i18n: ectx: Menu (file_new_menu)
en: &New
lt: &Naujas

note: i18n: ectx: Menu (panels)
en: Panels
lt: Skydeliai

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lt: &Nuostatos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Find:
lt: Ieškoti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, next)
en: &Next
lt: &Kitas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, previous)
en: &Previous
lt: &Ankstesnis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Replace:
lt: Pakeisti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, replace)
en: &Replace
lt: &Pakeisti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, replaceAll)
en: Replace &All
lt: Pakeisti &viską

en: Configure Image
lt: Konfigūruoti paveikslėlį

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ImageSettingsBase)
en: Image Settings
lt: Paveikslėlio nuostatos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, openDialogButton)
en: Open
lt: Atverti

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Display Size
lt: Rodymo dydis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Width
lt: Plotis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Height
lt: Aukštis

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Print Size
lt: Spausdinimo dydis

en: Show LaTeX code
lt: Rodyti LaTeX kodą

[ctx: @title:column]
en: Value
lt: Reikšmė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: From:
lt: Nuo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: To:
lt: Iki:

en: Interface
lt: Sąsaja

en: Load Variables
lt: Įkelti kintamuosius

en: Save result
lt: Įrašyti rezultatą

en: Remove result
lt: Pašalinti rezultatą

en: Not found
lt: Nerasta

en: Commands
lt: Komandos

en: Results
lt: Rezultatai

en: Errors
lt: Klaidos

en: Text
lt: Tekstas

en: LaTeX Code
lt: LaTeX kodas

en: Show Code
lt: Rodyti kodą

en: Image
lt: Paveikslėlis

[ctx: @action]
en: Text &Color...
lt: Teksto &spalva...

[ctx: @label text color]
en: Color
lt: Spalva

[ctx: @action]
en: &Font
lt: Š&riftas

[ctx: @action]
en: Font &Size
lt: Šrifto &dydis
