cantor - en to lv translation catalogue (347 entries)

en: Pause
lv: Pauzēt

en: Start
lv: Sākt

en: Stop
lv: Apturēt

en: Advanced Plotting
lv: Paplašinātā grafiku veidošana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Plot
lv: Grafiks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Expression:
lv: Izteiksme:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Additional options:
lv: Papildu opcijas:

note: i18n: ectx: Menu (Plot)
en: &Plot
lv: G&rafiks

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, directiveContainer)
en: Option active
lv: Opcija aktīva

note: i18n: ectx: Menu (calculate)
en: &Calculate
lv: &Aprēķināt

en: Differentiate
lv: Diferencēt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Variable:
lv: Mainīgais:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Times:
lv: Reizes:

en: Integrate
lv: Integrēt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Lower limit:
lv: Apakšējais limits:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Upper limit:
lv: Augšējais limits:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, isDefinite)
en: definite integral
lv: noteiktais integrālis

note: i18n: ectx: Menu (linear_algebra)
en: &Linear Algebra
lv: &Lineārā algebra

en: Create Matrix
lv: Izveidot matricu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Columns:
lv: Kolonnas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Rows:
lv: Rindas:

en: Compute Eigenvalues
lv: Aprēķināt Eigena vērtības

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Matrix:
lv: Matrica:

en: Compute Eigenvectors
lv: Aprēķināt Eigena vektorus

en: Invert Matrix
lv: Invertēt matricu

en: Plot 2D
lv: Grafiks 2D

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Variable
lv: Mainīgais

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Name
lv: Nosaukums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Minimum:
lv: Minimums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Maximum:
lv: Maksimums:

en: Plot 3D
lv: Grafiks 3D

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: 1st Variable
lv: 1. mainīgais

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: 2nd Variable
lv: 2. mainīgais

en: Run Script
lv: Palaist skriptu

en: Solve equations
lv: Risināt vienādojumus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Equations:
lv: Vienādojumi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Variables:
lv: Mainīgie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, makeDefault)
en: Make this the default backend
lv: Padarīt šo par noklusēto aizmuguri

note: i18n: ectx: label, entry (variableManagement), group (JuliaBackend) i18n: ectx: label, entry (variableManagement), group (PythonBackend) i18n: ectx: label, entry (variableManagement), group (RBackend) i18n: ectx: label, entry (variableManagement), group (MaximaBackend)
en: Enable Variable Management
lv: Ieslēgt mainīgo pārvaldīšanu

note: i18n: ectx: label, entry (integratePlots), group (JuliaBackend) i18n: ectx: label, entry (integratePlots), group (PythonBackend) i18n: ectx: label, entry (integratePlots), group (RBackend) i18n: ectx: label, entry (integratePlots), group (ScilabBackend) i18n: ectx: label, entry (integratePlots), gro
en: Integrate Plots into the Worksheet
lv: Integrēt grafikus darblapā

en: Error - Cantor
lv: Kļūda - Cantor

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabGeneral) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: General
lv: Vispārīgi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_allowLatex) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_integratePlots) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_variableManagement) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_indicateInfiniteSeries) i18n: ectx: prop
en: Enabled
lv: Ieslēgts

note: i18n: ectx: label, entry (autorunScripts), group (SageBackend) i18n: ectx: label, entry (autorunScripts), group (KAlgebraBackend) i18n: ectx: label, entry (autorunScripts), group (PythonBackend) i18n: ectx: label, entry (autorunScripts), group (RBackend) i18n: ectx: label, entry (autorunScripts), gr
en: List of scripts to autorun at the beginning of session
lv: Skriptu saraksts, kurus automātiski palaist sesijas sākumā

en: Error: %1
lv: Kļūda: %1

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (MaximaBackend)
en: Path to the Maxima executable
lv: Ceļš uz Maxima izpildfailu

en: Error: Too many */
lv: Kļūda: pārāk daudz */

en: Error: Too many /*
lv: Kļūda: pārāk daudz /*

en: Error: expected " before ;
lv: Kļūda: pirms ; tika gaidīts "

en: Failed to start Maxima
lv: Neizdevās palaist Maxima

en: Maxima crashed. restarting...
lv: Maxima avarēja. Pārstartē...

en: Maxima crashed twice within a short time. Stopping to try starting
lv: Maxima īsā laika periodā divreiz avarēja. Tiks pārtraukti mēģinājumi programmu palaist

en: Syntax Error
lv: Sintakses kļūda

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, QalculatePlotAssistantBase)
en: Cantor - Plot Dialog
lv: Cantor — grafika dialoglogs

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Functions
lv: Funkcijas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, functionTable)
en: Title
lv: Nosaukums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, functionTable)
en: Expression
lv: Izteiksme

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
lv: Pievienot

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
lv: Izņemt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearButton)
en: Clear List
lv: Notīrīt sarakstu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: X variable
lv: Mainīgais x

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Style
lv: Stils

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, styleBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_plotStyle)
en: Lines
lv: Rindas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, styleBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_plotStyle)
en: Points
lv: Punkti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, styleBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_plotStyle)
en: Points and Lines
lv: Punkti un rindas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, styleBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_plotStyle)
en: Boxes
lv: Rāmji

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, styleBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_plotStyle)
en: Histogram
lv: Histogramma

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, styleBox)
en: Steps
lv: Soļi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, styleBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_plotStyle)
en: Candlesticks
lv: Svečturis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, styleBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_plotStyle)
en: Dots
lv: Punkti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Smoothing
lv: Izgludināšana

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, smoothingBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_minExp) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_angleUnit) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_structuring) i18n: ectx: property (t
en: None
lv: Nav

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, smoothingBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_plotSmoothing)
en: Monotonic
lv: Monotoniska

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, smoothingBox)
en: Natural Cubic Splines
lv: Naturālie kubiskie splaini

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, smoothingBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_plotSmoothing)
en: Bezier
lv: Bezjē

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, smoothingBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_plotSmoothing)
en: Bezier (monotonic)
lv: Bezjē (monotoniska)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Function Range
lv: Funkcijas diapozons

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: X range
lv: X diapozons

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Options
lv: Opcijas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_19)
en: Plot title
lv: Grafika nosaukums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_20)
en: X-axis label
lv: X ass etiķete

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_21)
en: Y-axis label
lv: Y ass etiķete

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_22)
en: Legend position
lv: Leģendas novietojums

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, legendBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_plotLegend)
en: Hide legend
lv: Paslēpt leģendu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, legendBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_plotLegend)
en: Top-left
lv: Augša pa kreisi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, legendBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_plotLegend)
en: Top-right
lv: Augšā pa labi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, legendBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_plotLegend)
en: Bottom-left
lv: Apakšā pa kreisi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, legendBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_plotLegend)
en: Bottom-right
lv: Apakšā pa labi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, legendBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_plotLegend)
en: Below
lv: Zem

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, legendBox) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_plotLegend)
en: Outside
lv: Ārpusē

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, gridCheckBox)
en: Display Grid
lv: Rādīt tīklojumu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, borderCheckBox)
en: Display full border
lv: Rādīt pilnu robežu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, colorCheckBox)
en: Use Colors
lv: Lietot krāsas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, inlineCheckBox)
en: Display inline
lv: Rādīt iekļautajā

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, xLogCheckBox)
en: Logarithmic x scale
lv: Logaritmiska x skala

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, yLogCheckBox)
en: Logarithmic y scale
lv: Logaritmiska y skala

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: File Options
lv: Faila opcijas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, saveCheckBox)
en: Save plot to file
lv: Saglabāt grafiku failā

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_23)
en: File type
lv: Faila tips

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, saveFileBox)
en: Detect from filename
lv: Noteikt no faila nosaukuma

note: i18n: ectx: label, entry (postConversion), group (QalculateBackend)
en: If and how units will be automatically converted. If true, convert to the best suited SI units (the least amount of units).
lv: Vai un kā vienības tiks automātiski pārveidotas. Ja patiess, pārveidot uz piemērotākajām SI vienībām (mazāko vienību skaitu).

note: i18n: ectx: label, entry (angleUnit), group (QalculateBackend)
en: Default angle unit for trigonometric functions.
lv: Noklusētā leņķa vienība trigonometriskajām funkcijām.

note: i18n: ectx: label, entry (base), group (QalculateBackend)
en: Base of parsed and evaluated numbers.
lv: Parsēto un novērtēto skaitļu bāze.

note: i18n: ectx: label, entry (structuring), group (QalculateBackend)
en: If the evaluation result will be simplified or factorized.
lv: Vai novērtēšanas rezultāts tiks vienkāršots vai sadalīts reizinātājos.

note: i18n: ectx: label, entry (fractionFormat), group (QalculateBackend)
en: If rational numbers will be displayed with decimals, as a fraction, or something in between.
lv: Vai racionāli skaitļi tiks attēloti kā skaitļi ar komatu, daļas veidā vai kaut kas starp abiem minētajiem.

note: i18n: ectx: label, entry (indicateInfiniteSeries), group (QalculateBackend)
en: Show that the digit series of a number continues forever with three dots, instead of rounding (ex. 2/3 displays as 0.666666... instead of 0.666667).
lv: Ciparu virknes bezgalīgu turpināšanos skaitlī parādīt ar trim punktiem nevis noapaļošanu (piem., 2/3 attēlot kā 0.666666... nevis 0.666667).

note: i18n: ectx: label, entry (useAllPrefixes), group (QalculateBackend)
en: Use all decimal SI prefixes. If false, prefixes which is not a multiple of thousand (centi, deci, deca, hecto) will not be used automatically.
lv: Lietot visus decimālos SI prefiksus. Ja aplams, prefiksi, kuri tūkstoša daudzkārtņi (centi, deci, deca, hecto), automātiski netiks izmantoti.

note: i18n: ectx: label, entry (negativeExponents), group (QalculateBackend)
en: If true, negative exponents will be used instead of division (ex. 5/x^2 becomes 5*x^-2).
lv: Ja patiess, dalīšanas vietā tiks izmantoti negatīvi kāpinātāji (piem., 5/x^2 kļūs par 5*x^-2).

note: i18n: ectx: label, entry (minExp), group (QalculateBackend)
en: Numerical display.
lv: Skaitļu attēlošana.

note: i18n: ectx: label, entry (inlinePlot), group (QalculateBackend)
en: If true, plots will be displayed inside the worksheet. If not they appear in a separate window.
lv: Ja patiess, grafiki tiks attēloti darblapas iekšpusē. Ja nē, tie parādīsies atsevišķā logā.

note: i18n: ectx: label, entry (coloredPlot), group (QalculateBackend)
en: Whether colors should be used in plots.
lv: Vai grafikos izmantot krāsas.

note: i18n: ectx: label, entry (plotGrid), group (QalculateBackend)
en: Whether a grid should be plotted.
lv: Vai grafikā zīmēt tīklojumu.

note: i18n: ectx: label, entry (plotBorder), group (QalculateBackend)
en: Whether full borders should be drawn around the plot.
lv: Vai ap grafiku zīmēt robežas.

note: i18n: ectx: label, entry (plotLineWidth), group (QalculateBackend)
en: Width of lines, in pixels.
lv: Līniju platums, pikseļos.

note: i18n: ectx: label, entry (plotSteps), group (QalculateBackend)
en: Number of interpolation steps to be used in plotting.
lv: Grafiku zīmēšanā izmantotais interpolācijas soļu skaits.

note: i18n: ectx: label, entry (plotSmoothing), group (QalculateBackend)
en: Smoothing mode in plots.
lv: Grafikos lietotais izgludināšanas režīms.

note: i18n: ectx: label, entry (plotStyle), group (QalculateBackend)
en: Style of plots.
lv: Grafiku stils.

note: i18n: ectx: label, entry (plotLegend), group (QalculateBackend)
en: Legend position in plots.
lv: Leģendas novietojums grafikos.

en: Qalculate reports it cannot print. Is gnuplot installed?
lv: Qalculate ziņo, ka drukāšana neizdevās. Vai gnuplot ir instalēts?

en: missing %1
lv: trūkst %1

en: %1 must be a number.
lv: %1 jābūt skaitlim.

en: %1 must be a integer.
lv: %1 jābūt veselam skaitlim.

en: %1 must be a boolean.
lv: %1 jābūt loģiskajam mainīgajam (boolean).

en: invalid option for %1: %2
lv: nederīga opcija priekš %1: %2

en: found multiple expressions in one plot command (%1 and %2).
lv: atrastas vairākas izteikmes vienā grafika veidošanas komandā (%1 un %2).

en: ERROR
lv: KĻŪDA

en: WARNING
lv: BRĪDINĀJUMS

en: No function, variable or unit with specified name exist.
lv: Ar norādīto nosaukumu neeksistē neviena funkcija, mainīgais vai vienība.

en: Function: %1
lv: Funkcija: %1

en: Plotting interface
lv: Grafiku veidošanas saskarne

en: Plots one or more functions either inline or in a separate window.
lv: Izveido vienas vai vairāku funkciju grafikus iekļautā vai atsevišķā logā.

en: expression
lv: izteiksme

en: option
lv: opcija

en: value
lv: vērtība

en: integer
lv: vesels skaitlis

en: boolean
lv: loģiskais mainīgais

en: number
lv: skaitlis

en: default: %1
lv: noklusējumi: %1

en: The function's name
lv: Funkcijas nosaukums

en: Title label
lv: Nosaukuma etiķete

en: x-axis label
lv: x ass etiķete

en: y-axis label
lv: y ass etiķete

en: Image to save plot to. If empty shows plot in a window on the screen. If inline=true the image is shown regardless of this option.
lv: Attēls, kurā saglabāt grafiku. Ja tukšs, grafiku parāda logā uz ekrāna. Ja inline=true, attēls tiek parādīts neatkarīgi no šīs opcijas.

en: The image type to save as. One of auto, png, ps, eps, latex, svg, fig.
lv: Tips attēlam, kurā saglabāt. Viens no — auto, png, ps, eps, latex, svg, fig.

en: Set to true for colored plot, false for monochrome.
lv: Iestatiet uz 'true' krāsainam grafikam, 'false' — melnbaltam.

en: Minimum x-axis value.
lv: Minimālā x ass vērtība.

en: Maximum x-axis value.
lv: Maksimālā x ass vērtība.

en: If a logarithmic scale shall be used for the x-axis.
lv: Vai x asij izmantot logaritmisku skalu.

en: If a logarithmic scale shall be used for the y-axis.
lv: Vai y asij izmantot logaritmisku skalu.

en: Logarithmic base for the x-axis.
lv: Logaritma bāze x asij.

en: Logarithmic base for the y-axis.
lv: Logaritma bāze y asij.

en: If a grid shall be shown in the plot.
lv: Vai grafikā rādīt tīklojumu.

en: If the plot shall be surrounded by borders on all sides (not just axis).
lv: Vai ap grafiku no visām pusēm jāapņem robežām (ne tikai asis).

en: Width of lines.
lv: Līniju platums.

en: Where the plot legend shall be placed. One of none, top_left, top_right, bottom_left, bottom_right, below, outside
lv: Vieta, kurā novietot grafika leģendu. Viena no — none, top_left, top_right, bottom_left, bottom_right, below, outside

en: Plot smoothing. One of none, unique, csplines, bezier, sbezier
lv: Grafika izgludināšana. Viens no — none, unique, csplines, bezier, sbezier

en: Plot style. One of lines, points, points_lines, boxes, histogram, steps, candlesticks, dots
lv: Grafika stils. Viens no — lines, points, points_lines, boxes, histogram, steps, candlesticks, dots

en: Use scale on second x-axis.
lv: Lietot skalu otrajai x asij.

en: Use scale on second y-axis.
lv: Lietot skalu otrajai y asij.

en: If the plot is to be drawn inline, instead of in a new window.
lv: Vai grafiku zīmēt iekļautā nevis jaunā logā.

en: Distance between two interpolation points. See also steps.
lv: Attālums starp diviem interpolācijas punktiem. Skatiet arī soļus.

en: Number of interpolation points. See also step.
lv: Interpolācijas punktu skaits. Skatiet arī soli.

en: The name of the x variable. This must be an unknown variable
lv: Mainīgā x nosaukums. Šim ir jābūt nezināmam mainīgajam

en: Save variables to a file
lv: Saglabāt mainīgos failā

en: Save all currently defined variables to a file. They can be reloaded with %1.
lv: Saglabāt visus pašreiz definētos mainīgos failā. Tos var pārlādēt ar %1.

en: file
lv: fails

en: file: the file to save to
lv: fails: fails, kurā saglabāt

en: Load variables from a file
lv: Ielādēt mainīgos no faila

en: Load variables from a file that has previously been created by %1.
lv: Ielādēt mainīgos no faila, ko iepriekš izveidoja %1.

en: file: the file to load
lv: fails: ielādējamais fails

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number base:
lv: Skaitļa bāze:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Fraction format:
lv: Daļas formāts:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_fractionFormat)
en: Decimal
lv: Decimāls

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_fractionFormat)
en: Exact
lv: Precīzs

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_fractionFormat)
en: Fractional
lv: Daļveida

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_fractionFormat)
en: Combined
lv: Kombinēts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Numerical display:
lv: Skaitļu attēlošana:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_minExp)
en: Pure
lv: Parastā

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_minExp)
en: Scientific
lv: Zinātniskā

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_minExp)
en: Precision
lv: Precizitāte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Indicate infinite series:
lv: Norādīt bezgalīgas sērijas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Use all SI prefixes:
lv: Lietot visus SI prefiksus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Use negative exponents:
lv: Lietot negatīvas eksponentes:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Evaluate
lv: Novērtēt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Convert to best SI units:
lv: Pārveidot uz labākajām SI vienībām:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_angleUnit)
en: Radians
lv: Radiāni

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_angleUnit)
en: Degrees
lv: Grādi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_angleUnit)
en: Gradians
lv: Gradiāni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Structuring Mode:
lv: Strukturēšanas režīms:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_structuring)
en: Simplify
lv: Vienkāršot

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_structuring)
en: Factorize
lv: Sadalīt pirmreizinātājos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Angle unit:
lv: Leņķa vienība:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Plotting
lv: Grafiku veidošana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Display plots inline:
lv: Grafikus attēlot iekļauti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Show full borders:
lv: Rādīt pilnas robežas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17)
en: Width of lines:
lv: Līniju platums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Smoothing Mode:
lv: Izgludināšanas režīms:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_plotSmoothing)
en: Natural cubic Splines
lv: Naturālie kubiskie splaini

[ctx: Plot Style]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_plotStyle)
en: Steps
lv: Soļi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_16)
en: Legend Position:
lv: Leģendas novietojums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15)
en: Colored Plots:
lv: Krāsaini grafiki:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Show grid:
lv: Rādīt tīklojumu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Plot Style:
lv: Grafika stils:

[ctx: @title:column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, qchTable)
en: Name
lv: Nosaukums

en: Error opening file %1
lv: Kļūda atverot failu %1

en: Error Parsing Command
lv: Kļūda analizējot komandu

en: Double click to open file selection dialog
lv: Dubultklikšķis, lai atvērtu failu izvēles dialoglogu

en: *.R *.r|R source files (*.R, *.r)
lv: *.R *.r|R izejas faili (*.R, *.r)

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (SageBackend)
en: Path to the Sage executable
lv: Ceļš uz Sage izpildfailu

en: Result of %1
lv: %1 rezultāts

en: %1
    The last output was: 
     %2
lv: %1
    Pēdējā izvade bija: 
     %2

en: The Sage process crashed while evaluating this expression
lv: Sage process avarēja, aprēķinot šo izteiksmi

en: The Sage process crashed
lv: Sage process avarēja

en: The Sage process exited while evaluating this expression
lv: Sage process izgāja, aprēķinot šo izteiksmi

en: The Sage process exited
lv: Sage process izgāja

en: Failed to start Sage
lv: Neizdevās palaist Sage

en: &Open Example
lv: &Atvērt piemēru

en: <h1>No Backend Found</h1>
    <div>You could try:
      <ul>    <li>Changing the settings in the config dialog;</li>    <li>Installing packages for the following program:</li>     %2   </ul> </div>  | <h1>No Backend Found</h1>
    <div>You could try:
      <ul>    <li>Changing the settings in the config dialog;</li>    <li>Installing packages for one of the following programs:</li>     %2   </ul> </div>
lv[0]: <h1>Aizmugure nav atrasta</h1>
    <div>Jūs varētu mēģināt:
      <ul>    <li>Izmainīt iestatījumus konfiugrācijas dialoglogā;</li>    <li>Instalēt pakotni sekojošajai programmai:</li>     %2   </ul> </div>
lv[1]: <h1>Aizmugure nav atrasta</h1>
    <div>Jūs varētu mēģināt:
      <ul>    <li>Izmainīt iestatījumus konfiugrācijas dialoglogā;</li>    <li>Instalēt pakotnes vienai no sekojošām programmām:</li>     %2   </ul> </div>
lv[2]: <h1>Aizmugure nav atrasta</h1>
    <div>Jūs varētu mēģināt:
      <ul>    <li>Izmainīt iestatījumus konfiugrācijas dialoglogā;</li>    <li>Instalēt pakotnes vienai no sekojošām programmām:</li>     %2  </ul> </div>

en: Error
lv: Kļūda

en: Backend %1 is not installed
lv: Aizmugure %1 nav instalēta

en: Session %1
lv: Sesija %1

en: Calculating...
lv: Aprēķina...

en: Ready
lv: Gatavs

note: i18n: ectx: label, entry (DefaultBackend), group (Cantor)
en: The Backend that is used by default
lv: Aizmugure, kas tiek izmantota pēc noklusējuma

note: i18n: ectx: label, entry (TypesetDefault), group (Cantor)
en: Do Typesetting by default
lv: Izmantot salikumu pēc noklusējuma

note: i18n: ectx: label, entry (HighlightDefault), group (Cantor)
en: Do Syntax Highlighting by default
lv: Izmantot sintakses izcelšanu pēc noklusējuma

note: i18n: ectx: label, entry (CompletionDefault), group (Cantor)
en: Enable Completions by default
lv: Ieslēgt pabeigšanas pēc noklusējuma

note: i18n: ectx: label, entry (ExpressionNumberingDefault), group (Cantor)
en: Enable Numbering of Expressions by default
lv: Ieslēgt izteiksmju numurēšanu pēc noklusējuma

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationDefault), group (Cantor)
en: Animate changes in the Worksheet by default
lv: Animēt izmaiņas darblapā pēc noklusējuma

note: i18n: ectx: label, entry (AutoEval), group (Cantor)
en: Automatically reevaluate the entries below the current
lv: Automātiski pārrēķina ierakstus zem pašreizējā

en: Save Plain Text
lv: Saglabāt kā vienkāršu tekstu

en: Export to LaTeX
lv: Eksportēt uz LaTex

en: Evaluate Worksheet
lv: Novērtēt darblapu

en: Typeset using LaTeX
lv: Lietot salikumu, izmantojot LaTeX

en: Syntax Highlighting
lv: Sintakses izcelšana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CompletionDefault)
en: Completion
lv: Pabeigšana

en: Line Numbers
lv: Rindu numuri

en: Restart Backend
lv: Pārstartēt aizmuguri

en: Evaluate Entry
lv: Novērtēt ierakstu

en: Insert Command Entry
lv: Ievietot komandas ierakstu

en: Insert Text Entry
lv: Ievietot teksta ierakstu

en: Insert LaTeX Entry
lv: Ievietot LaTeX ierakstu

en: Insert Page Break
lv: Ievietot lapas atdalītāju

en: Insert Image
lv: Ievietot attēlu

en: Remove current Entry
lv: Izņemt pašreizējo ierakstu

note: i18n("Publish Worksheet"), collection); publishWorksheet->setIcon(QIcon::fromTheme(QLatin1String("get-hot-new-stuff"))); collection->addAction(QLatin1String("file_publish_worksheet"), publishWorksheet); connect(publishWorksheet, &QAction::triggered, this, SLOT(publishWorksheet()));
en: Show Script Editor
lv: Rādīt skriptu redaktoru

en: Show Completion
lv: Rādīt pabeigšanu

en: Interrupt
lv: Pārtraukums

en: Session Error: %1
lv: Sesijas kļūda: %1

en: Initialization complete
lv: Inicializācija pabeigta

en: Do you want to upload current Worksheet to public web server?
lv: Vai vēlaties augšupielādēt pašreizējo darblapu publiskā tīmekļa serverī?

en: Question - Cantor
lv: Jautājums - Cantor

en: The Worksheet is not saved. You should save it before uploading.
lv: Darblapa nav saglabāta. Pirms augšupielādes jums vajadzētu to saglabāt.

en: Warning - Cantor
lv: Brīdinājums - Cantor

en: This backend does not support scripts.
lv: Aizmugure neatbalsta skriptus.

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lv: R&ediģēt

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lv: S&kats

note: i18n: ectx: Menu (worksheet)
en: &Worksheet
lv: &Darblapa

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lv: &Fails

note: i18n: ectx: Menu (file_new_menu)
en: &New
lv: Jau&ns

note: i18n: ectx: Menu (panels)
en: Panels
lv: Paneļi

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lv: &Iestatījumi

en: Interrupted
lv: Pārtraukts

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, StandardSearchBar) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExtendedSearchBar)
en: SearchBar
lv: Meklēšanas josla

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Find:
lv: Meklēt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, next)
en: &Next
lv: &Nākamais

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, previous)
en: &Previous
lv: &Iepriekšējais

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Replace:
lv: Aizvietot:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, replace)
en: &Replace
lv: &Aizvietot

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, replaceAll)
en: Replace &All
lv: Aizvietot &visus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Search in:
lv: Meklēt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, matchCase) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, matchCase)
en: &Match case
lv: &Reģistrjutīgs

en: Configure Image
lv: Konfigurēt attēlu

en: Cannot load image %1
lv: Neizdevās ielādēt attēlu %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ImageSettingsBase)
en: Image Settings
lv: Attēla iestatījumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, openDialogButton)
en: Open
lv: Atvērt

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Display Size
lv: Attēlojamais izmērs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Width
lv: Platums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Height
lv: Augstums

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Print Size
lv: Drukāšanas izmērs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useDisplaySize)
en: Use Display Size
lv: Lietot attēlojamo izmēru

en: (auto)
lv: (automātiski)

en: px
lv: piks.

en: Open image file
lv: Atvērt attēla failu

en: Show LaTeX code
lv: Parādīt LaTeX kodu

note: i18n: ectx: label, entry (latexCommand), group (Cantor)
en: Path to the latex executable
lv: Ceļš uz latex izpildfailu

note: i18n: ectx: label, entry (dvipsCommand), group (Cantor)
en: Path to the dvips executable
lv: Ceļš uz dvips izpildfailu

[ctx: @title:column]
en: Value
lv: Vērtība

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: From:
lv: No:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: To:
lv: Līdz:

en: Main title
lv: Galvenais nosaukums

en: Abscissa scale
lv: Abscisu skala

en: Ordinate scale
lv: Ordinātu skala

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Plot title:
lv: Grafika nosaukums:

en: KDE Frontend to mathematical applications
lv: KDE priekšpuse matemātiskajām lietotnēm

en: KAlgebra backend
lv: KAlgebra aizmugure

en: Octave backend
lv: Octave aizmugure

en: Interface
lv: Interfeiss

en: --- Page Break ---
lv: --- Lapas atdalītājs ---

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
lv: Nosaukums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Value:
lv: Vērtība:

en: Load Variables
lv: Ielādēt mainīgos

en: Are you sure you want to remove all variables?
lv: Vai tiešām vēlaties izņemt visus mainīgos?

en: Save result
lv: Saglabāt rezultātu

en: Remove result
lv: Izņemt rezultātu

en: A KDE text-editor component could not be found;
    please check your KDE installation.
lv: KDE teksta redaktora sastāvdaļa netika atrasta,
    lūdzu, pārbaudiet jūsu KDE instalāciju.

en: Script Editor
lv: Skriptu redaktors

en: Script Editor - %1
lv: Skriptu redaktors - %1

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Reached beginning
lv: Sasniegts sākums

en: Reached end
lv: Sasniegtas beigas

en: Commands
lv: Komandas

en: Results
lv: Rezultāti

en: Errors
lv: Kļūdas

en: Text
lv: Teksts

en: LaTeX Code
lv: LaTeX kods

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Default Backend:
lv: Noklusētā aizmugure:

en: Show Rendered
lv: Parādīt renderēto

en: Show Code
lv: Parādīt kodu

en: Cannot render Eps file. You may need additional packages
lv: Neizdevās izanalizēt Eps failu. Jums varētu būt vajadzīgas papildu pakotnes

en: Cannot write file %1.
lv: Neizdevās rakstīt failā %1.

en: Error saving file %1
lv: Kļūda saglabājot failu %1

en: Error loading latex.xsl stylesheet
lv: Kļūda ielādējot latex.xsl stila lapu

en: There are some problems with the %1 backend,
    please check your configuration or install the needed packages.
    You will only be able to view this worksheet.
lv: Pastāv dažas problēmas ar %1 aizmuguri,
    lūdzu, pārbaudiet jūsu konfigurāciju vai instalējiet vajadzīgās pakotnes.
    Jūs varēsiet apskatīt tikai šo darblapu.

en: Image
lv: Attēls

en: Page Break
lv: Lapas atdalītājs

en: Insert Before
lv: Ievietot pirms

en: Insert
lv: Ievietot

[ctx: @action]
en: Text &Color...
lv: Teksta &krāsa...

[ctx: @label text color]
en: Color
lv: Krāsa

[ctx: @action]
en: Text &Highlight...
lv: Teksta &izcelšana...

[ctx: @action]
en: &Font
lv: &Fonts

[ctx: @action]
en: Font &Size
lv: Fonta i&zmērs

[ctx: @action boldify selected text]
en: &Bold
lv: &Trekns

[ctx: @action italicize selected text]
en: &Italic
lv: &Slīpraksts

[ctx: @action underline selected text]
en: &Underline
lv: &Pasvītrots

[ctx: @action]
en: &Strike Out
lv: Pā&rsvīrtots

[ctx: @action]
en: Align &Left
lv: Izlīdzināt gar &kreiso

[ctx: @label left justify]
en: Left
lv: Pa kreisi

[ctx: @action]
en: Align &Center
lv: Izlīdzināt &centrā

[ctx: @label center justify]
en: Center
lv: Centrā

[ctx: @action]
en: Align &Right
lv: Izlīdzināt gar &labo

[ctx: @label right justify]
en: Right
lv: Pa labi

[ctx: @action]
en: &Justify
lv: &Izretināt

[ctx: @label justify fill]
en: Justify
lv: Izlīdzināt

en: Remove Entry
lv: Izņemt ierakstu

en: Drag Entry
lv: Pārnest ierakstu
