caribou master - en to be translation catalogue (55 entries)

en: Caribou Preferences
be: Настройкі Caribou

en: Scanning
be: Сканаванне

en: Enable scanning
be: Уключыць сканаванне

en: Enable switch scanning
be: Уключыць пераключэнне сканавання

en: General
be: Агульнае

en: Scanning mode
be: Рэжым сканавання

en: Scanning type, subgroups, rows or linear
be: Тып сканавання: падгрупавы, радковы ці лінейны

en: Subgroups
be: Падгрупавы

en: Rows
be: Радковы

en: Linear
be: Лінейны

en: Step time
be: Час кроку

en: Time between key transitions
be: Час паміж пераключэннямі клавіш

en: Inverse scanning
be: Інверсійнае сканаванне

en: Step with the switch, activate by dwelling
be: Крок з дапамогай пераключальніка, уключэнне пры ўтрыманні

en: Auto-restart scanning
be: Аўтаматычны перазапуск сканавання

en: Automatically restart scanning after item activation
be: Аўтаматычна перазапускаць сканаванне пасля актывацыі элемента

en: Scan cycles
be: Цыклы сканавання

en: One
be: Адзін

en: Two
be: Два

en: Three
be: Тры

en: Four
be: Чатыры

en: Five
be: Пяць

en: Input
be: Увод

en: Switch device
be: Пераключэнне прыстасавання

en: Switch device, keyboard or mouse
be: Пераключэнне прыстасавання, клавіятуры ці мышы

en: Keyboard
be: Клавіятура

en: Mouse
be: Мыш

en: Switch key
be: Клавіша пераключэння

en: Key to use with scanning mode
be: Клавіша для выкарыстання ў рэжыме сканавання

en: Right shift
be: Правы Shift

en: Left shift
be: Левы Shift

en: Space
be: Прабел

en: Alt Gr
be: Правы Alt

en: Num lock
be: Num Lock

en: Switch button
be: Кнопка пераключэння

en: Mouse button to use in the scanning mode
be: Кнопка мышы для выкарыстання ў рэжыме сканавання

en: Button 1
be: Кнопка 1

en: Button 2
be: Кнопка 2

en: Button 3
be: Кнопка 3

en: Antler Preferences
be: Настройкі Antler

en: Appearance
be: Выгляд

en: Keyboard Type
be: Тып клавіятуры

en: The keyboard geometry Caribou should use
be: Выклад клавіятуры, які выкарыстоўваецца ў Caribou

en: The keyboard geometry determines the shape and complexity of the keyboard, it could range from a 'natural' look and feel good for composing simple text, to a fullscale keyboard.
be: Выклад клавіятуры вызначае яе форму і складанасць. Ён можа быць "натуральным" (добра падыходзіць для напісання тэкстаў) і поўнамаштабным.

note: Translators: Keyboard type (similar to touch/tactile device)
en: Touch
be: Дотыкавая

note: Translators: Keyboard type (conventional keyboard)
en: Full scale
be: Поўнамаштабная

note: Translators: Keyboard type (scanned grid by rows/columns)
en: Scan
be: Сканавальная

en: Use System Theme
be: Ужыць сістэмны матыў аздаблення

en: Minimum Alpha
be: Мінімальная празрыстасць

en: Minimal opacity of keyboard
be: Мінімальная празрыстасць клавіятуры

en: Maximum Alpha
be: Максімальная непразрыстасць

en: Maximal opacity of keyboard
be: Максімальная непразрыстасць клавіятуры

en: Maximum Distance
be: Максімальная адлегласць

en: Maximum distance when keyboard is hidden
be: Максімальная адлегласць, калі клавіятура схавана

en: - daemon listening accessibility events to launch on screen keyboard
be: - дэман, які чакае падзей ад модуля даступнасці для запуску экраннай клавіятуры
