caribou master - en to cs translation catalogue (53 entries)

en: Caribou Preferences
cs: Předvolby Caribou

en: Scanning
cs: Skenování

en: Enable scanning
cs: Zapnout skenování

en: Enable switch scanning
cs: Zapnout skenování přepínání

en: General
cs: Obecné

en: Scanning mode
cs: Režim skenování

en: Scanning type, subgroups, rows or linear
cs: Typ skenování, podskupiny, řádky nebo lineární

en: Subgroups
cs: Podskupiny

en: Rows
cs: Řádky

en: Linear
cs: Lineární

en: Step time
cs: Čas kroku

en: Time between key transitions
cs: Čas mezi změnami kláves

en: Inverse scanning
cs: Obrácené skenování

en: Step with the switch, activate by dwelling
cs: Krok s přepnutím, aktivováno posečkáním

en: Auto-restart scanning
cs: Automatický restart skenování

en: Automatically restart scanning after item activation
cs: Po aktivaci položky automaticky začít skenování od začátku

en: Scan cycles
cs: Počet cyklů skenování

en: One
cs: Jeden

en: Two
cs: Dva

en: Three
cs: Tři

en: Four
cs: Čtyři

en: Five
cs: Pět

en: Input
cs: Vstup

en: Switch device
cs: Přepínací zařízení

en: Switch device, keyboard or mouse
cs: Přepínací zařízení, klávesnici nebo myš

en: Keyboard
cs: Klávesnice

en: Mouse
cs: Myš

en: Switch key
cs: Přepínací klávesa

en: Key to use with scanning mode
cs: Klávesa, která se má použít v režimu skenování

en: Right shift
cs: Pravý shift

en: Left shift
cs: Levý shift

en: Space
cs: Mezerník

en: Switch button
cs: Přepínací tlačítko

en: Mouse button to use in the scanning mode
cs: Tlačítko myši, které se má použít v režimu skenování

en: Button 1
cs: Tlačítko 1

en: Button 2
cs: Tlačítko 2

en: Button 3
cs: Tlačítko 3

en: Antler Preferences
cs: Předvolby Antler

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Keyboard Type
cs: Typ klávesnice

en: The keyboard geometry Caribou should use
cs: Konfigurace klávesnice, kterou by měla aplikace Caribou použít

en: The keyboard geometry determines the shape and complexity of the keyboard, it could range from a 'natural' look and feel good for composing simple text, to a fullscale keyboard.
cs: Konfigurace klávesnice určuje její tvar a komplexnost a může se pohybovat od „přirozeného“ vzhledu s dobrým dojmem při psaní jednoduchého textu po nejrozsáhlejší klávesnici.

note: Translators: Keyboard type (similar to touch/tactile device)
en: Touch
cs: Dotyk

note: Translators: Keyboard type (conventional keyboard)
en: Full scale
cs: Plné měřítko

note: Translators: Keyboard type (scanned grid by rows/columns)
en: Scan
cs: Skenovat

en: Use System Theme
cs: Použít systémový motiv

en: Minimum Alpha
cs: Minimální alfa

en: Minimal opacity of keyboard
cs: Minimální průsvitnost klávesnice

en: Maximum Alpha
cs: Maximální alfa

en: Maximal opacity of keyboard
cs: Maximální průsvitnost klávesnice

en: Maximum Distance
cs: Maximální vzdálenost

en: Maximum distance when keyboard is hidden
cs: Maximální vzdálenost, když je klávesnice skryta

en: - accessibility event monitoring daemon for screen keyboard
cs: – démon sledující události týkajících se přistupnosti, aby spustil klávesnici na obrazovce
