caribou master - en to et translation catalogue (53 entries)

en: Caribou Preferences
et: Caribou eelistused

en: Scanning
et: Skannimine

en: Enable scanning
et: Skannimise lubamine

en: Enable switch scanning
et: Lülitiga skannimine lubatud

en: General
et: Üldine

en: Scanning mode
et: Skannimise režiim

en: Scanning type, subgroups, rows or linear
et: Skannimise liik, alamgrupid, read või lineaarne

en: Subgroups
et: Alamgrupid

en: Rows
et: Read

en: Linear
et: Lineaarne

en: Step time
et: Sammu kestus

en: Time between key transitions
et: Aeg võtmevahetuste vahel

en: Inverse scanning
et: Tagurpidi skannimine

en: Step with the switch, activate by dwelling
et: Lülitiga liigutakse, paigalejäämine aktiveerib

en: Auto-restart scanning
et: Skannimise automaatne taasalustamine

en: Automatically restart scanning after item activation
et: Automaatne skannimise kordamine pärast kirje aktiveerimist

en: Scan cycles
et: Skannimise tsüklid

en: One
et: Üks

en: Two
et: Kaks

en: Three
et: Kolm

en: Four
et: Neli

en: Five
et: Viis

en: Input
et: Sisend

en: Switch device
et: Lüliti

en: Switch device, keyboard or mouse
et: Lüliti, klaviatuur või hiir

en: Keyboard
et: Klaviatuur

en: Mouse
et: Hiir

en: Switch key
et: Lüliti

en: Key to use with scanning mode
et: Klahv, mida kasutatakse skannimise režiimi jaoks

en: Right shift
et: Parempoolne shift

en: Left shift
et: Vasakpoolne shift

en: Space
et: Tühik

en: Switch button
et: Lüliti

en: Mouse button to use in the scanning mode
et: Hiirenupp, mida kasutatakse skannimise režiimi jaoks

en: Button 1
et: Nupp 1

en: Button 2
et: Nupp 2

en: Button 3
et: Nupp 3

en: Antler Preferences
et: Antler'i eelistused

en: Appearance
et: Välimus

en: Keyboard Type
et: Klaviatuuri liik

en: The keyboard geometry Caribou should use
et: Millist klaviatuuri geomeetriat peaks Caribou kasutama

en: The keyboard geometry determines the shape and complexity of the keyboard, it could range from a 'natural' look and feel good for composing simple text, to a fullscale keyboard.
et: Klaviatuuri geomeetria määrab klaviatuuri kuju ja keerukuse, see võib olla 'loomulikust' klaviatuurist, mis sobib tavalise teksti sisestamiseks, kuni täismõõtmetes klaviatuurini.

note: Translators: Keyboard type (similar to touch/tactile device)
en: Touch
et: Puudutus

note: Translators: Keyboard type (conventional keyboard)
en: Full scale
et: Täisklaviatuur

note: Translators: Keyboard type (scanned grid by rows/columns)
en: Scan
et: Skanner

en: Use System Theme
et: Süsteemi välimuse kasutamine

en: Minimum Alpha
et: Vähim alfa-väärtus

en: Minimal opacity of keyboard
et: Klaviatuuri vähim katvus

en: Maximum Alpha
et: Suurim alfa-väärtus

en: Maximal opacity of keyboard
et: Klaviatuuri suurim katvus

en: Maximum Distance
et: Suurim kaugus

en: Maximum distance when keyboard is hidden
et: Suurim kaugus, mille juures klaviatuur varjatakse

en: - accessibility event monitoring daemon for screen keyboard
et: - ligipääsetavuse sündmuseid jälgiv taustaprotsess ekraaniklaviatuuri jaoks
