caribou master - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: Caribou Preferences
fi: Cariboun asetukset

en: Scanning
fi: Käy läpi näppäimistöä

en: Enable scanning
fi: Käytä käy läpi näppäimistöä -tilaa

en: General
fi: Yleiset

en: Scanning mode
fi: Käy läpi näppäimistöä -tila

en: Inverse scanning
fi: Käänteinen läpikäynti

en: Auto-restart scanning
fi: Läpikäynnin automaattinen uudelleenkäynnistys

en: Automatically restart scanning after item activation
fi: Käynnistä läpikäynti automaattisesti uudelleen kohteen valinnan jälkeen

en: Scan cycles
fi: Läpikäyntijaksot

en: One
fi: Yksi

en: Two
fi: Kaksi

en: Three
fi: Kolme

en: Four
fi: Neljä

en: Five
fi: Viisi

en: Keyboard
fi: Näppäimistö

en: Mouse
fi: Hiiri

en: Right shift
fi: Oikea vaihtonäppäin

en: Left shift
fi: Vasen vaihtonäppäin

en: Space
fi: Välilyönti

en: Mouse button to use in the scanning mode
fi: Käytettävä hiiripainike käy läpi näppäimistöä -tilassa

en: Button 1
fi: Painike 1

en: Button 2
fi: Painike 2

en: Button 3
fi: Painike 3

en: Error starting %s
fi: Virhe käynnistäessä %sta.

en: In order to use %s, accessibility needs to be enabled. Do you want to enable it now?
fi: Jotta %sta on mahdollista käyttää, esteettömyysasetukset tulee ottaa käyttöön. Haluatko ottaa esteettömyysasetukset käyttöön nyt?

en: Accessibility has been enabled. Log out and back in again to use %s.
fi: Esteettömyysasetukset ovat käytössä. Kirjaudu ulos ja takaisin sisään, jotta voit käyttää %sta.

en: Antler Preferences
fi: Antlerin asetukset

en: Appearance
fi: Ulkoasu

en: Keyboard Type
fi: Näppäimistön tyyppi

en: Use System Theme
fi: Käytä järjestelmän teemaa

en: Minimum Alpha
fi: Vähimmäisalpha

en: Minimal opacity of keyboard
fi: Näppäimistön vähimmäispeittävyys

en: Maximum Alpha
fi: Enimmäisalpha

en: Maximal opacity of keyboard
fi: Näppäimistön enimmäispeittävyys
