caribou master - en to kk translation catalogue (54 entries)

en: Caribou Preferences
kk: Caribou баптаулары

en: Scanning
kk: Сканерлеу

en: Enable scanning
kk: Сканерлеуді іске қосу

en: Enable switch scanning
kk: Ауыстыруды сканерлеуді іске қосу

en: General
kk: Жалпы

en: Scanning mode
kk: Сканерлеу режимі

en: Scanning type, subgroups, rows or linear
kk: Сканерлеу режимі: ішкі топтар, жолдар немесе сызықтық

en: Subgroups
kk: Ішкі топтар

en: Rows
kk: Жолдар

en: Linear
kk: Сызықтық

en: Step time
kk: Қадам уақыты

en: Time between key transitions
kk: Пернелер арасында ауысу уақыты

en: Inverse scanning
kk: Кері сканерлеу

en: Step with the switch, activate by dwelling
kk: Ауысумен қадам, іске қосу үшін ұстап отыру керек

en: Auto-restart scanning
kk: Сканерлеуді автоматты түрде қайта іске қосу

en: Automatically restart scanning after item activation
kk: Нәрсені белсендіруден кейін сканерлеуді автоматты түрде қайта іске қосу

en: Scan cycles
kk: Сканерлеу циклдары

en: One
kk: Бір

en: Two
kk: Екі

en: Three
kk: Үш

en: Four
kk: Төрт

en: Five
kk: Бес

en: Input
kk: Кіріс

en: Switch device
kk: Құрылғыны ауыстыру

en: Switch device, keyboard or mouse
kk: Құрылғыны ауыстыру, пернетақта немесе тышқан

en: Keyboard
kk: Пернетақта

en: Mouse
kk: Тышқан

en: Switch key
kk: Ауысу пернесі

en: Key to use with scanning mode
kk: Сканерлеу кезінде қолданылатын перне

en: Right shift
kk: Оң жақ shift

en: Left shift
kk: Сол жақ shift

en: Space
kk: Бос аралық

en: Alt Gr
kk: Оң жақ alt

en: Switch button
kk: Ауысу батырмасы

en: Mouse button to use in the scanning mode
kk: Сканерлеу кезінде қолданылатын тышқан батырмасы

en: Button 1
kk: Батырма 1

en: Button 2
kk: Батырма 2

en: Button 3
kk: Батырма 3

en: Antler Preferences
kk: Antler баптаулары

en: Appearance
kk: Сыртқы түрі

en: Keyboard Type
kk: Пернетақта түрі

en: The keyboard geometry Caribou should use
kk: Қолданылатын пернетақта геометриясы

en: The keyboard geometry determines the shape and complexity of the keyboard, it could range from a 'natural' look and feel good for composing simple text, to a fullscale keyboard.
kk: Пернетақта геометриясы пернетақтаның түрін және толықтығын анықтайды, ол қарапайым мәтінді теруге жарайтын қалыпты түрінен бастап, толық өлшемді пернетақтаға дейін өзгере алады.

note: Translators: Keyboard type (similar to touch/tactile device)
en: Touch
kk: Тию

note: Translators: Keyboard type (conventional keyboard)
en: Full scale
kk: Толық масштаб

note: Translators: Keyboard type (scanned grid by rows/columns)
en: Scan
kk: Сканерлеу

en: Use System Theme
kk: Жүйелік теманы қолдану

en: Minimum Alpha
kk: Минималды мөлдірлілік

en: Minimal opacity of keyboard
kk: Пернетақтаның минималды мөлдірлілігі

en: Maximum Alpha
kk: Максималды мөлдірлілік

en: Maximal opacity of keyboard
kk: Пернетақтаның максималды мөлдірлілігі

en: Maximum Distance
kk: Максималды ара қашықтық

en: Maximum distance when keyboard is hidden
kk: Жасырын пернетақта кезіндегі максималды ара қашықтығы

en: - accessibility event monitoring daemon for screen keyboard
kk: - экрандағы пернетақта үшін қолжетерлілік технологиялар оқиғаларын бақылау қызметі
