caribou master - en to lt translation catalogue (53 entries)

en: Caribou Preferences
lt: Caribou nuostatos

en: Scanning
lt: Skaitymas

en: Enable scanning
lt: Įjungti skaitymą

en: Enable switch scanning
lt: Įjungti perjungiklio skaitymą

en: General
lt: Bendrosios

en: Scanning mode
lt: Skaitymo veiksena

en: Scanning type, subgroups, rows or linear
lt: Skaitomas tipas, pogrupiai, eilutės arba tiesinis

en: Subgroups
lt: Pogrupiai

en: Rows
lt: Eilutės

en: Linear
lt: Tiesinis

en: Step time
lt: Žingsnio laikas

en: Time between key transitions
lt: Laikas tarp klavišų perėjimų

en: Inverse scanning
lt: Atvirkštinis skaitymas

en: Step with the switch, activate by dwelling
lt: Žingsniavimas perjungikliu, aktyvavimas apsistojant

en: Auto-restart scanning
lt: Automatiškai pradėti skaitymą iš naujo

en: Automatically restart scanning after item activation
lt: Automatiškai iš naujo pradėti skaitymą po elemento aktyvavimo

en: Scan cycles
lt: Skaitymo ciklai

en: One
lt: Vienas

en: Two
lt: Du

en: Three
lt: Trys

en: Four
lt: Keturi

en: Five
lt: Penki

en: Input
lt: Įvestis

en: Switch device
lt: Perjungiklis

en: Switch device, keyboard or mouse
lt: Perjungiklis, klaviatūra arba pelė

en: Keyboard
lt: Klaviatūra

en: Mouse
lt: Pelė

en: Switch key
lt: Perjungiklio klavišas

en: Key to use with scanning mode
lt: Klavišas, naudojamas skaitymo veiksenoje

en: Right shift
lt: Dešinysis lyg2

en: Left shift
lt: Kairysis lyg2

en: Space
lt: Tarpas

en: Switch button
lt: Perjungiklio mygtukas

en: Mouse button to use in the scanning mode
lt: Pelės mygtukas, naudojamas skaitymo veiksenoje

en: Button 1
lt: Mygtukas 1

en: Button 2
lt: Mygtukas 2

en: Button 3
lt: Mygtukas 3

en: Antler Preferences
lt: Antler nuostatos

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Keyboard Type
lt: Klaviatūros tipas

en: The keyboard geometry Caribou should use
lt: Klaviatūros išdėstymas, kurį turi naudoti Caribou

en: The keyboard geometry determines the shape and complexity of the keyboard, it could range from a 'natural' look and feel good for composing simple text, to a fullscale keyboard.
lt: Klaviatūros išdėstymas nusako klaviatūros formą ir sudėtingumą, jis gali būti nuo „įprastinės“ išvaizdos, tinkamos paprasto teksto rašymui, iki pilnos klaviatūros.

note: Translators: Keyboard type (similar to touch/tactile device)
en: Touch
lt: Liečiama

note: Translators: Keyboard type (conventional keyboard)
en: Full scale
lt: Pilna

note: Translators: Keyboard type (scanned grid by rows/columns)
en: Scan
lt: Skaitoma

en: Use System Theme
lt: Naudoti sistemos temą

en: Minimum Alpha
lt: Mažiausia alfa

en: Minimal opacity of keyboard
lt: Mažiausias klaviatūros nepermatomumas

en: Maximum Alpha
lt: Didžiausia alfa

en: Maximal opacity of keyboard
lt: Didžiausias klaviatūros nepermatomumas

en: Maximum Distance
lt: Didžiausias atstumas

en: Maximum distance when keyboard is hidden
lt: Didžiausias atstumas, kai klaviatūra yra paslėpta

en: - accessibility event monitoring daemon for screen keyboard
lt: - prieigos įvykių stebėjimo demonas klaviatūrai ekrane
