caribou master - en to ms translation catalogue (11 entries)

en: WARNING - Caribou: unhandled editable widget:
ms: AMARAN - Caribou: tidak tertangani widget boleh diedit:

en: Caribou Preferences
ms: Pilihan Caribou

en: Colors
ms: Warna

en: General
ms: Umum

en: Key font:
ms: Fon Utama:

en: Keyboard _layout:
ms: Susunan _papan kekunci:

en: Keys
ms: Kunci

en: Mouse over:
ms: Melintasi tetikus:

en: Normal state:
ms: Keadaan normal:

en: Use Defaults
ms: Guna Lalai

en: _Test settings here:
ms: _Percubaan tatacara disini:
