caribou master - en to or translation catalogue (55 entries)

en: Caribou Preferences
or: କାରିବୋଉ ପସନ୍ଦସବୁ

en: Scanning
or: ସ୍କାନିଙ୍ଗ

en: Enable scanning
or: ସ୍କାନିଙ୍ଗ ସଚଳ କରିବେ

en: Enable switch scanning
or: ସ୍କାନିଙ୍ଗ ଭିତରେ ବଦଳ ସଚଳ କରିବେ

en: General
or: ସାଧାରଣ

en: Scanning mode
or: ସ୍କାନିଙ୍ଗ ପ୍ରଣାଳୀ

en: Scanning type, subgroups, rows or linear
or: ସ୍କାନିଙ୍ଗ ପ୍ରକାର, ସାନ ଗୋଠ, ଧାଡ଼ି ବା ରୈଖିକ

en: Subgroups
or: ସାନ ଗୋଠସମୂହ

en: Rows
or: ଧାଡ଼ି

en: Linear
or: ରୈଖିକ

en: Step time
or: ସ୍ତର ସମୟ

en: Time between key transitions
or: କି ଅନ୍ତରଣ ଭିତରେ ସମୟ ବ୍ୟବଧାନ

en: Inverse scanning
or: ଓଲଟା ସ୍କାନିଙ୍ଗ

en: Step with the switch, activate by dwelling
or: ସୁଇଚର ସାଥିରେ ଗତି କାରି ସେଠାରେ ରହି ସଚଳ କରାଇବେ

en: Auto-restart scanning
or: ସ୍କାନିଙ୍ଗ ଆଉଥରେ ଆରମ୍ଭ କରିବେ

en: Automatically restart scanning after item activation
or: ଜିନିଷଟିଏ ସଚଳ ହୋଇସାରିଲା ପରେ ଆପେଆପେ ପୁନରାରମ୍ଭ କରିବେ

en: Scan cycles
or: ସ୍କାନିଙ୍ଗ ଚକ୍ରସମୂହ

en: One
or: ଏକ

en: Two
or: ଦୁଇ

en: Three
or: ତିନି

en: Four
or: ଚାରି

en: Five
or: ପାଞ୍ଚ

en: Input
or: ନିବେଶ

en: Switch device
or: ଉପକରଣ ପ୍ରତିବଦଳ କରିବେ

en: Switch device, keyboard or mouse
or: ଉପକରଣ, କିବୋର୍ଡ଼ ବା ମାଉସ ପ୍ରତିବଦଳ କରିବେ

en: Keyboard
or: କିବୋର୍ଡ଼

en: Mouse
or: ମାଉସ

en: Switch key
or: ସୁଇଚ ବଦଳ କରିବେ

en: Key to use with scanning mode
or: ସ୍କାନିଙ୍ଗ ଅବସ୍ଥା ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ ସୁଇଚ

en: Right shift
or: ଡାହାଣ ସିଫ୍ଟ

en: Left shift
or: ବାମ ସିଫ୍ଟ

en: Space
or: ସ୍ପେସ

en: Switch button
or: ପ୍ରତବଦଳ ବୋତାମ

en: Mouse button to use in the scanning mode
or: ସ୍କାନିଙ୍ଗ ଅବସ୍ଥା ବ୍ୟବହାର ନିମନ୍ତେ ମାଉସ ବୋତାମ

en: Button 1
or: ବୋତାମ 1

en: Button 2
or: ବୋତାମ 2

en: Button 3
or: ବୋତାମ 3

en: Caribou
or: କାରିବୋଉ

en: Antler Preferences
or: ଆଣ୍ଟଲର ପସନ୍ଦସମୂହ

en: Antler
or: ଆଣ୍ଟଲର

en: Appearance
or: ଦେଖଣା

en: Keyboard Type
or: କିବୋର୍ଡ଼ ପ୍ରକାର

en: The keyboard geometry Caribou should use
or: କାରିବୋଉ ନିହାତି ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଭଳି କିବୋର୍ଡ଼ ସଜାଣି

en: The keyboard geometry determines the shape and complexity of the keyboard, it could range from a 'natural' look and feel good for composing simple text, to a fullscale keyboard.
or: କିବୋର୍ଡ଼ ସଜାଣି କିବୋର୍ଡ଼ର ଆକାର ଓ ଜଟିଳତାର ନିର୍ଣ୍ଣୟ କରିଥାଏ, ଏହା ପ୍ରାକୃତିକ ଓ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଥିବା ଉଚିତ ଯାହା ସରଳ ଲେଖା ଲେଖିବାରେ ସହାୟକ ହେବ ଓ ଏକ ପୁରା ଉପଯୋଗୀ କିବୋର୍ଡ଼ ଭଳି କାମ କରିବ ।

note: Translators: Keyboard type (similar to touch/tactile device)
en: Touch
or: ଛୁଇଁବା

note: Translators: Keyboard type (conventional keyboard)
en: Full scale
or: ପୁରା ପରିମାଣରେ

note: Translators: Keyboard type (scanned grid by rows/columns)
en: Scan
or: ସ୍କାନ କରନ୍ତୁ

en: Use System Theme
or: ସିଷ୍ଟମ ଶୈଳୀ ବ୍ୟବହାର କରିବେ

en: Minimum Alpha
or: ଅତି କମ ଆଲଫା

en: Minimal opacity of keyboard
or: କିବୋର୍ଡ଼ର ଅତି କମ ସ୍ପଷ୍ଟତା

en: Maximum Alpha
or: ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଆଲଫା

en: Maximal opacity of keyboard
or: କିବୋର୍ଡ଼ର ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ସ୍ପଷ୍ଟତା

en: Maximum Distance
or: ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଦୂରତା

en: Maximum distance when keyboard is hidden
or: କିବୋର୍ଡ଼ଟି ଲୁଚାଯାଇଥିବା ବେଳେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଦୂରତା

en: - daemon listening accessibility events to launch on screen keyboard
or: - ଅନ ସ୍କ୍ରିନ କି ବୋର୍ଡକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଡେମନ ଅଭିଗମ୍ୟତା ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକୁ ଶୁଣୁଅଛି
