caribou - en to pl translation catalogue (54 entries)

en: Caribou Preferences
pl: Preferencje programu Caribou

en: Scanning
pl: Skanowanie

en: Enable scanning
pl: Włączenie skanowania

en: Enable switch scanning
pl: Włączenie przełączania skanowania

en: General
pl: Ogólne

en: Scanning mode
pl: Tryb skanowania

en: Scanning type, subgroups, rows or linear
pl: Typ skanowania, podgrupy, rzędy lub liniowe

en: Subgroups
pl: Podgrupy

en: Rows
pl: Rzędy

en: Linear
pl: Liniowe

en: Step time
pl: Czas kroku

en: Time between key transitions
pl: Czas między przejściami klawiszy

en: Inverse scanning
pl: Odwrotne skanowanie

en: Step with the switch, activate by dwelling
pl: Krok za pomocą przełącznika, aktywowanie przez kliknięcie spoczynkowe

en: Auto-restart scanning
pl: Automatyczne ponowne uruchamianie skanowania

en: Automatically restart scanning after item activation
pl: Automatyczne ponowne uruchamianie skanowania po aktywacji elementu

en: Scan cycles
pl: Cykle skanowania

en: One
pl: Jeden

en: Two
pl: Dwa

en: Three
pl: Trzy

en: Four
pl: Cztery

en: Five
pl: Pięć

en: Input
pl: Wprowadzanie

en: Switch device
pl: Przełącznik

en: Switch device, keyboard or mouse
pl: Przełącznik, klawiatura lub mysz

en: Keyboard
pl: Klawiatura

en: Mouse
pl: Mysz

en: Switch key
pl: Klawisz przełącznika

en: Key to use with scanning mode
pl: Klawisz do użycia za pomocą trybu skanowania

en: Right shift
pl: Prawy Shift

en: Left shift
pl: Lewy Shift

en: Space
pl: Spacja

en: Num lock
pl: Num Lock

en: Switch button
pl: Przycisk przełączenia

en: Mouse button to use in the scanning mode
pl: Przycisk myszy do użycia w trybie skanowania

en: Button 1
pl: Przycisk 1

en: Button 2
pl: Przycisk 2

en: Button 3
pl: Przycisk 3

en: Antler Preferences
pl: Preferencje programu Antler

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Keyboard Type
pl: Typ klawiatury

en: The keyboard geometry Caribou should use
pl: Geometria klawiatury używana przez program Caribou

en: The keyboard geometry determines the shape and complexity of the keyboard, it could range from a 'natural' look and feel good for composing simple text, to a fullscale keyboard.
pl: Geometria klawiatury określa kształt i złożoność klawiatury. Może być „naturalna”, dobra do pisania prostego tekstu, albo pełnowymiarowa.

note: Translators: Keyboard type (similar to touch/tactile device)
en: Touch
pl: Dotykowa

note: Translators: Keyboard type (conventional keyboard)
en: Full scale
pl: Pełnowymiarowa

note: Translators: Keyboard type (scanned grid by rows/columns)
en: Scan
pl: Skanowanie

en: Use System Theme
pl: Użycie motywu systemu

en: Minimum Alpha
pl: Minimalna alfa

en: Minimal opacity of keyboard
pl: Minimalna nieprzezroczystość klawiatury

en: Maximum Alpha
pl: Maksymalna alfa

en: Maximal opacity of keyboard
pl: Maksymalna nieprzezroczystość klawiatury

en: Maximum Distance
pl: Maksymalna odległość

en: Maximum distance when keyboard is hidden
pl: Maksymalna odległość, kiedy klawiatura jest ukryta

en: - accessibility event monitoring daemon for screen keyboard
pl: — usługa monitorująca zdarzenia dostępności dla klawiatury ekranowej
