caribou - en to sk translation catalogue (53 entries)

en: Caribou Preferences
sk: Nastavenia Caribou

en: Scanning
sk: Skenovanie

en: Enable scanning
sk: Povoliť skenovanie

en: Enable switch scanning
sk: Povolí prepínané skenovanie

en: General
sk: Všeobecné

en: Scanning mode
sk: Režim skenovania

en: Scanning type, subgroups, rows or linear
sk: Typ skenovania, podskupiny, riadky alebo lineárne

en: Subgroups
sk: Podskupiny

en: Rows
sk: Riadky

en: Linear
sk: Lineárne

en: Step time
sk: Čas kroku

en: Time between key transitions
sk: Čas medzi zmenami kláves

en: Inverse scanning
sk: Invertovať skenovanie

en: Step with the switch, activate by dwelling
sk: Krokovanie prepnutím, aktivovanie zotrvaním

en: Auto-restart scanning
sk: Automaticky reštartovať skenovanie

en: Automatically restart scanning after item activation
sk: Po aktivácii položky automaticky začne skenovanie od začiatku

en: Scan cycles
sk: Skenovacie cykly

en: One
sk: Jeden

en: Two
sk: Dva

en: Three
sk: Tri

en: Four
sk: Štyri

en: Five
sk: Päť

en: Input
sk: Vstup

en: Switch device
sk: Zmeniť zariadenie

en: Switch device, keyboard or mouse
sk: Zmení zariadenie, klávesnicu alebo myš

en: Keyboard
sk: Klávesnica

en: Mouse
sk: Myš

en: Switch key
sk: Prepínací kláves

en: Key to use with scanning mode
sk: Kláves, ktorý sa má použiť pri režime skenovania

en: Right shift
sk: Pravý shift

en: Left shift
sk: Ľavý shift

en: Space
sk: Medzerník

en: Switch button
sk: Prepínacie tlačidlo

en: Mouse button to use in the scanning mode
sk: Tlačidlo myši, ktoré sa má použiť pri režime skenovania

en: Button 1
sk: Tlačidlo 1

en: Button 2
sk: Tlačidlo 2

en: Button 3
sk: Tlačidlo 3

en: Antler Preferences
sk: Nastavenia Antler

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Keyboard Type
sk: Typ klávesnice

en: The keyboard geometry Caribou should use
sk: Geometria klávesnice, ktorú má Caribou použiť

en: The keyboard geometry determines the shape and complexity of the keyboard, it could range from a 'natural' look and feel good for composing simple text, to a fullscale keyboard.
sk: Geometria klávesnice určuje jej tvar a zložitosť. Môže sa pohybovať v rozsahu od „prirodzenej“, ktorá je dobrá na písanie jednoduchého textu až po plnohodnotnú klávesnicu.

note: Translators: Keyboard type (similar to touch/tactile device)
en: Touch
sk: Dotyková

note: Translators: Keyboard type (conventional keyboard)
en: Full scale
sk: Plná veľkosť

note: Translators: Keyboard type (scanned grid by rows/columns)
en: Scan
sk: Sken

en: Use System Theme
sk: Použiť systémovú tému

en: Minimum Alpha
sk: Minimálna alfa

en: Minimal opacity of keyboard
sk: Maximálna priesvitnosť klávesnice

en: Maximum Alpha
sk: Maximálna alfa

en: Maximal opacity of keyboard
sk: Minimálna priesvitnosť klávesnice

en: Maximum Distance
sk: Maximálna vzdialenosť

en: Maximum distance when keyboard is hidden
sk: Maximálna vzdialenosť, ked je klávesnica skrytá

en: - accessibility event monitoring daemon for screen keyboard
sk: - démon, ktorý sleduje udalosti zjednodušeného prístupu týkajúce sa klávesnice na obrazovke
