caribou master - en to sl translation catalogue (54 entries)

en: Caribou Preferences
sl: Možnosti Caribou

en: Scanning
sl: Preiskovanje

en: Enable scanning
sl: Omogoči preiskovanje

en: Enable switch scanning
sl: Omogoči preiskovanje preklopa

en: General
sl: Splošno

en: Scanning mode
sl: Način preiskovanja

en: Scanning type, subgroups, rows or linear
sl: Vrsta preiskovanja, podskupine, vrstice ali linearni

en: Subgroups
sl: Podskupine

en: Rows
sl: Vrstice

en: Linear
sl: Linearno

en: Step time
sl: Korak časa

en: Time between key transitions
sl: Čas med prehodi tipk

en: Inverse scanning
sl: Obrnjeno preiskovanje

en: Step with the switch, activate by dwelling
sl: Korak s stikalom, omogočite z zadržanjem

en: Auto-restart scanning
sl: Samodejen ponoven začetek preiskovanja

en: Automatically restart scanning after item activation
sl: Samodejno ponovno začne preiskovati po omogočitvi predmeta

en: Scan cycles
sl: Cikli preiskovanja

en: One
sl: Ena

en: Two
sl: Dva

en: Three
sl: Tri

en: Four
sl: Štiri

en: Five
sl: Pet

en: Input
sl: Vnos

en: Switch device
sl: Preklopi napravo

en: Switch device, keyboard or mouse
sl: Preklopi napravo, tipkovnico ali miško

en: Keyboard
sl: Tipkovnica

en: Mouse
sl: Miška

en: Switch key
sl: Preklopi tipko

en: Key to use with scanning mode
sl: Tipka za uporabo v načinu preiskovanja

en: Right shift
sl: Desna dvigalka

en: Left shift
sl: Leva dvigalka

en: Space
sl: Presledek

en: Switch button
sl: Preklopi gumb

en: Mouse button to use in the scanning mode
sl: Miškin gumb za uporabo v načinu preiskovanja

en: Button 1
sl: Gumb 1

en: Button 2
sl: Gumb 2

en: Button 3
sl: Gumb 3

en: Antler Preferences
sl: Možnosti rogov

en: Antler
sl: Rog

en: Appearance
sl: Videz

en: Keyboard Type
sl: Vrsta tipkovnice

en: The keyboard geometry Caribou should use
sl: Geometrija tipkovnice, ki naj jo uporablja Caribou

en: The keyboard geometry determines the shape and complexity of the keyboard, it could range from a 'natural' look and feel good for composing simple text, to a fullscale keyboard.
sl: Geometrija tipkovnice določi obliko in zapletenost tipkovnice. Lahko je 'naravnega' videza za enostavno besedilo ali pa tipkovnica polne velikosti.

note: Translators: Keyboard type (similar to touch/tactile device)
en: Touch
sl: Dotik

note: Translators: Keyboard type (conventional keyboard)
en: Full scale
sl: Polno merilo

note: Translators: Keyboard type (scanned grid by rows/columns)
en: Scan
sl: Preišči

en: Use System Theme
sl: Uporabi sistemsko temo

en: Minimum Alpha
sl: Najmanjša alfa

en: Minimal opacity of keyboard
sl: Najmanjša prekrivnost tipkovnice

en: Maximum Alpha
sl: Največja alfa

en: Maximal opacity of keyboard
sl: Največja prekrivnost tipkovnice

en: Maximum Distance
sl: Največja razdalja

en: Maximum distance when keyboard is hidden
sl: Največja razdalja, ko je tipkovnica skrita

en: - accessibility event monitoring daemon for screen keyboard
sl: - ozadnji program za spremljanje dostopnosti zaslonske tipkovnice
