caribou master - en to sr translation catalogue (57 entries)

en: Caribou Preferences
sr: Поставке Ирваса

en: Scanning
sr: Скенирање

en: Enable scanning
sr: Укључи скенирање

en: Enable switch scanning
sr: Укључи скенирање пребацивања

en: General
sr: Опште

en: Scanning mode
sr: Режим скенирања

en: Scanning type, subgroups, rows or linear
sr: Скенирање врсте, подгрупе, редова или линијско

en: Subgroups
sr: Подгрупе

en: Rows
sr: Редови

en: Linear
sr: Линијско

en: Step time
sr: Време корака

en: Time between key transitions
sr: Време између прелаза тастера

en: Inverse scanning
sr: Обрнуто скенирање

en: Step with the switch, activate by dwelling
sr: Крени са пребацивањем, активирај задржавањем

en: Auto-restart scanning
sr: Сам поново покрени скенирање

en: Automatically restart scanning after item activation
sr: Самостално поново покрени скенирање након активирања ставке

en: Scan cycles
sr: Циклуси скенирања

en: One
sr: Један

en: Two
sr: Два

en: Three
sr: Три

en: Four
sr: Четири

en: Five
sr: Пет

en: Input
sr: Улаз

en: Switch device
sr: Пребаци уређај

en: Switch device, keyboard or mouse
sr: Пребаците уређај, тастатуру или миша

en: Keyboard
sr: Тастатура

en: Mouse
sr: Миш

en: Switch key
sr: Тастер пребацивања

en: Key to use with scanning mode
sr: Тастер за коришћење у режиму скенирања

en: Right shift
sr: Десни помак

en: Left shift
sr: Леви помак

en: Space
sr: Размак

en: Alt Gr
sr: Алт Гр

en: Num lock
sr: Бр. закљ.

en: Switch button
sr: Дугме пребацивања

en: Mouse button to use in the scanning mode
sr: Дугме миша за коришћење у режиму скенирања

en: Button 1
sr: Дугме 1

en: Button 2
sr: Дугме 2

en: Button 3
sr: Дугме 3

en: Caribou
sr: Ирвас

en: Antler Preferences
sr: Поставке Рогоње

en: Antler
sr: Рогоња

en: Appearance
sr: Изглед

en: Keyboard Type
sr: Врста тастатуре

en: The keyboard geometry Caribou should use
sr: Геометрија тастатуре коју Ирвас трба да користи

en: The keyboard geometry determines the shape and complexity of the keyboard, it could range from a 'natural' look and feel good for composing simple text, to a fullscale keyboard.
sr: Геометрија тастатуре одређује облик и сложеност тастатуре, може да се креће од „природног“ изгледа и угођаја за састављање једноставног текста, до уобичајене тастатуре.

note: Translators: Keyboard type (similar to touch/tactile device)
en: Touch
sr: Додирна

note: Translators: Keyboard type (conventional keyboard)
en: Full scale
sr: Уобичајена

note: Translators: Keyboard type (scanned grid by rows/columns)
en: Scan
sr: Скенер

en: Use System Theme
sr: Користи тему система

en: Minimum Alpha
sr: Најмање алфа

en: Minimal opacity of keyboard
sr: Најмања провидност тастатуре

en: Maximum Alpha
sr: Највеће алфа

en: Maximal opacity of keyboard
sr: Највећа провидност тастатуре

en: Maximum Distance
sr: Највеће одстојање

en: Maximum distance when keyboard is hidden
sr: Највеће одстојање када је тастатура скривена

en: - accessibility event monitoring daemon for screen keyboard
sr: — позадинац ослушкује догађаје приступачности да би покренуо тастатуру на екрану
