xfce-apps.catfish - en to kk translation catalogue (134 entries)

en: Catfish File Search
kk: Catfish файлдарды іздеу

en: File search
kk: Файлдарды іздеу

en: Search the file system
kk: Файлдық жүйеден іздеу

note: TRANSLATORS: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: files;find;locate;lookup;search;
kk: files;find;locate;lookup;search;файлдар;файл;табу;іздеу;

en: Catfish Preferences
kk: Catfish баптаулары

en: _Close
kk: _Жабу

en: Classic (_Titlebar)
kk: Классикалық (А_тау жолағы)

en: _Modern (CSD)
kk: За_манауи (CSD)

en: Your new window layout will be applied after restarting Catfish.
kk: Жаңа терезе жаймасы Catfish қайта іске қосылғаннан кейін іске асырылады.

en: Window Layout
kk: Терезе жаймасы

en: Show _hidden files in the results
kk: Нәтижелерде жас_ырын файлдарды көрсету

en: Show filter _sidebar
kk: Сүзгі _бүйір панелін көрсету

en: Show file sizes in binary format
kk: Файл өлшемдерін екілік пішімде көрсету

en: Uncheck to show file size in decimal format
kk: Файл өлшемін ондық пішімде көрсету үшін белгішені алып тастаңыз

en: Display Options
kk: Көрсету баптаулары

en: Appearance
kk: Сыртқы түрі

en: Path
kk: Жолы

en: Add Directory...
kk: Буманы қосу...

en: _Add
kk: Қ_осу

en: Remove Directory
kk: Буманы өшіру

en: _Remove
kk: Ө_шіру

en: Exclude Directories
kk: Елемейтін бумалар

en: Close the search _window after opening a file
kk: Файлды ашқаннан кейін іздеу _терезесін жабу

en: Search within compressed files (.zip, .odt, .docx)
kk: Сығылған файлдар ішінен іздеу (.zip, .odt, .docx)

en: Miscellaneous
kk: Әр түрлі

en: Advanced
kk: Кеңейтілген

en: Select a Folder
kk: Буманы таңдау

en: Folder not found!
kk: Бума табылмады!

note: Restore Cancel button Buttons
en: Cancel
kk: Бас тарту

en: Select Folder
kk: Буманы таңдау

en: _Open
kk: А_шу

en: _Open with...
kk: Кө_мегімен ашу...

note: This menu contains the menu items: _Open, Show in _File Manager, _Copy Location, Save _As, _Delete
en: Show in _File Manager
kk: _Файлдар басқарушысында көрсету

note: This menu contains the menu items: _Open, Show in _File Manager, _Copy Location, Save _As, _Delete
en: _Copy Location
kk: Орналасуын _көшіріп алу

en: _Save as...
kk: Қалайша _сақтау...

en: _Delete...
kk: Ө_шіру...

en: File Extensions
kk: Файл кеңейтулері

en: Enter a comma-separated list of file extensions (e.g. odt, png, txt)
kk: Үтірлермен ажыратылған файл кеңейтулер тізімін енгізіңіз (мыс. odt, png, txt)

en: Documents
kk: Құжаттар

en: Folders
kk: Бумалар

en: Images
kk: Суреттер

en: Music
kk: Музыка

en: Videos
kk: Видеолар

en: Applications
kk: Қолданбалар

en: Archives
kk: Архивтер

en: Other
kk: Басқа

en: Extension...
kk: Кеңейту...

en: Any time
kk: Кез келген уақытта

en: Today
kk: Бүгін

en: This week
kk: Бұл аптада

en: This month
kk: Бұл ай

en: Custom...
kk: Таңдауыңызша...

en: Go to Today
kk: Бүгінге өту

en: <b>Start Date</b>
kk: <b>Бастау күні</b>

en: <b>End Date</b>
kk: <b>Соңғы күні</b>

en: Update
kk: Жаңарту

en: The search database is more than 7 days old.  Update now?
kk: Іздеу дерекқоры 7 күннен үлкен. Қазір жаңартыңыз ба?

en: File Type
kk: Файл түрі

en: Modified
kk: Өзгертілген

en: Results will be displayed as soon as they are found.
kk: Нәтижелер табылған бойда көрсетіледі.

en: Unlock
kk: Босату

en: <b>Database:</b>
kk: <b>Дерекқор:</b>

en: <b>Updated:</b>
kk: <b>Жаңартылған:</b>

en: <big><b>Update Search Database</b></big>
kk: <big><b>Іздеу дерекқорын жаңарту</b></big>

en: For faster search results, the search database needs to be refreshed.
    This action requires administrative rights.
kk: Жылдам іздеу нәтижелері үшін іздеу дерекқорын жаңарту қажет.
    Бұл әрекет әкімшілік құқықтарды қажет етеді.

en: Update Search Database
kk: Іздеу дерекқорын жаңарту

en: Search for files
kk: Файлдарды іздеу

en: Compact List
kk: Ықшам тізім

en: Thumbnails
kk: Үлгілер

en: Show _sidebar
kk: _Бүйір панельді көрсету

en: Show _hidden files
kk: Жас_ырын файлдарды көрсету

en: Search file _contents
kk: Файл құрама_сынан іздеу

en: _Match results exactly
kk: Нәтижелерді _дәл сәйкестеу

en: _Refresh search index...
kk: Іздеу индексін жаңа_рту...

en: _Preferences
kk: _Баптаулар

en: _About
kk: Осы т_уралы

en: Usage: %prog [options] path query
kk: Қолданылуы: %prog [опцииялар] жол сұраным

en: Show debug messages (-vv will also debug catfish_lib)
kk: Жөндеу хабарламаларын көрсету (-vv сонымен бірге catfish_lib да жөндеу хабарламаларын көрсетеді)

en: Use large icons
kk: Үлкен таңбашаларды қолдану

en: Use thumbnails
kk: Кіші көріністерді қолдану

en: Display time in ISO format
kk: Уақытты ISO пішімінде көрсету

note: Translators: Do not translate PATH, it is a variable.
en: Set the default search path
kk: Үнсіз келісім бойынша іздеу орнын орнатады

en: Perform exact match
kk: Дәл іздеуді қолдану

en: Include hidden files
kk: Жасырын файлдарды қоса іздеу

en: Perform fulltext search
kk: Толық мәтіндік іздеуді орындау

en: If path and query are provided, start searching when the application is displayed.
kk: Жолы және сұраным берілсе, қолданба көрсетілген кезде іздеуді бастау.

en: set a default column to sort by (name|size|path|date|type),(asc|desc)
kk: сұрыптау үшін бастапқы бағанды таңдаңыз (name|size|path|date|type),(asc|desc)

note: Translators: this text is displayed next to a filename that is not utf-8 encoded.
en: %s (invalid encoding)
kk: %s (жарамсыз кодтау)

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Never
kk: Ешқашан

en: Enter your query above to find your files
    or click the %s icon for more options.
kk: Файлдарыңызды табу үшін жоғарыда сұранымды енгізіңіз
    немесе көбірек опциялар үшін %s таңбашасын шертіңіз.

en: An error occurred while updating the database.
kk: Дерекқорды жаңарту кезінде қате орын алды.

en: Authentication failed.
kk: Аутентификация сәтсіз аяқталды.

en: Authentication cancelled.
kk: Аутентификациядан бас тартылды.

en: Search database updated successfully.
kk: Іздеу дерекқоры сәтті жаңартылды.

note: Update the Cancel button to Close, make it default
en: Close
kk: Жабу

note: Set the dialog status to running.
en: Updating...
kk: Жаңарту...

en: Stop Search
kk: Іздеуді тоқтату

en: Search is in progress...
    Press the cancel button or the Escape key to stop.
kk: Іздеу жүріп жатыр...
    Оны тоқтату үшін бас тарту батырмасын немесе Escape пернесін басыңыз.

en: Begin Search
kk: Іздеуді бастау

en: No folder selected.
kk: Ешбір бума таңдалмаған.

en: Folder not found.
kk: Бума табылмады.

en: "%s" could not be opened.
kk: "%s" ашу мүмкін емес.

en: "%s" could not be saved.
kk: "%s" сақтау мүмкін емес.

en: "%s" could not be deleted.
kk: "%s" өшіру мүмкін емес.

en: Save "%s" as...
kk: "%s" қалайша сақтау...

en: Are you sure that you want to 
    permanently delete "%s"?
kk: "%s" толығымен өшіруді
    шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure that you want to 
    permanently delete the %i selected files?
kk: %i таңдалған файлды толығымен
    өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: If you delete a file, it is permanently lost.
kk: Файлды өшірсеңіз, ол қайтарылмастай жоғалады.

en: Filename
kk: Файл аты

en: Size
kk: Өлшемі

en: Location
kk: Орналасуы

en: Preview
kk: Алдын ала қарау

en: Details
kk: Ақпараты

en: Open with default applications
kk: Үнсіз келісім бойынша қолданбасымен ашу

en: Open with
kk: Көмегімен ашу

en: Yesterday
kk: Кеше

en: No files found.
kk: Файлдар табылмады.

en: Try making your search less specific
    or try another directory.
kk: Іздеуіңізді жалпылау етіп көріңіз
    немесе басқа буманы таңдаңыз.

en: 1 file found.
kk: 1 файл табылды.

en: %i files found.
kk: %i файл табылды.

en: bytes
kk: байт

en: Searching...
kk: Іздеу...

en: Catfish is a versatile file searching tool.
kk: Catfish - бұл файлдардың іздеудің әмбебап сайманы.

en: Password Required
kk: Пароль керек

en: Incorrect password... try again.
kk: Пароль жарамсыз... қайталап көріңіз.

en: Password:
kk: Пароль:

en: OK
kk: ОК

en: Enter your password to
    perform administrative tasks.
kk: Әкімшілік тапсырмаларды орындау
    үшін пароліңізді енгізіңіз.

en: The application '%s' lets you
    modify essential parts of your system.
kk: '%s' қолданбасы сізге жүйеңіздің маңызды
    бөліктерін өзгертуге мүмкіндік береді.

en: Versatile file searching tool
kk: Файлдарды іздеудің икемді құралы

en: Catfish is a small, fast, and powerful file search utility. Featuring a minimal interface with an emphasis on results, it helps users find the files they need without a file manager. With powerful filters such as modification date, file type, and file contents, users will no longer be dependent on the file manager or organization skills.
kk: Catfish - бұл шағын, жылдам және қуатты файлдарды іздеу құралы. Нәтижелерге баса назар аударатын минималды интерфейсті қолданып, ол пайдаланушыларға файл басқарушысыз-ақ қажетті файлдарды табуға көмектеседі. Өзгерту күні, файл түрі және файл мазмұны сияқты қуатты сүзгілермен пайдаланушылар бұдан былай файл менеджеріне немесе ұйымдастыру әдеттеріне тәуелді болмайды.

en: The main Catfish window displaying image search results
kk: Суреттерді іздеу нәтижелерін көрсететін Catfish басты терезесі

en: The main Catfish window displaying available filters and filtered search results
kk: Қолжетімді сүзгілер және сүзгіленген іздеу нәтижелерін көрсететін Catfish басты терезесі
