cawbird - en to ca@valencia translation catalogue (86 entries)

en: Twitter Client
ca@valencia: Client del Twitter

en: Cawbird is a native GTK+ twitter client that provides vital features such as Direct Messages (DMs), tweet notifications, conversation views.
ca@valencia: El Cawbird és un client del twitter natiu GTK+ que proveeix característiques bàsiques com missatges directes, notificacions de piulades i visualització de converses.

en: Cancel
ca@valencia: Cancel·la

en: Direct Conversation
ca@valencia: Conversa directa

en: New direct message from %s
ca@valencia: Hi ha un missatge directe nou de %s

en: Direct Messages
ca@valencia: Missatges directes

en: %s retweeted %s
ca@valencia: %s ha repiulat %s

en: %s tweeted
ca@valencia: %s ha repiulat

en: Home
ca@valencia: Inici

en: Private
ca@valencia: Privat

en: Public
ca@valencia: Públic

en: Lists
ca@valencia: Llistes

en: Show configured accounts
ca@valencia: Mostra els comptes configurats

en: Compose Tweet
ca@valencia: Redacteu una piulada

en: Mentions
ca@valencia: Mencions

en: Protected profile
ca@valencia: Perfil protegit

en: Tweet to @%s
ca@valencia: Piula a @%s

en: Search
ca@valencia: Cerca

en: Retweets
ca@valencia: Repiulades

en: Open in Browser
ca@valencia: Obri al navegador

en: Source
ca@valencia: Origen

en: Tweet Details
ca@valencia: Detalls de la piulada

en: Delete
ca@valencia: Suprimeix

en: Now
ca@valencia: Ara

en: Create one
ca@valencia: Creeu-ne un

en: Wrong PIN
ca@valencia: PIN incorrecte

en: Account already in use
ca@valencia: Ja s'està utilitzant el compte

en: Unfollow
ca@valencia: Deixa de seguir

en: Follow
ca@valencia: Segueix

en: Retry
ca@valencia: Prova de nou

en: Save
ca@valencia: Guarda

en: Back
ca@valencia: Arrere

en: Modify Filter
ca@valencia: Modifica el filtre

en: Matches
ca@valencia: Coincideix

en: Add to or Remove User From List
ca@valencia: Afig o elimina un usuari de la llista

en: About Cawbird
ca@valencia: Quant al Cawbird

en: New Account
ca@valencia: Compte nou

en: Request PIN
ca@valencia: Sol·licita un PIN

en: Confirm
ca@valencia: Confirma

en: Account Settings
ca@valencia: Paràmetres del compte

en: Name
ca@valencia: Nom

en: Website
ca@valencia: Lloc web

en: Autostart
ca@valencia: Inici automàtic

en: Send
ca@valencia: Envia

en: Users
ca@valencia: Usuaris

en: Subscribe
ca@valencia: Subscriviu-vos

en: Unsubscribe
ca@valencia: Cancel·la la subscripció

en: Subscribers:
ca@valencia: Subscriptors:

en: Members:
ca@valencia: Membres:

en: Creator:
ca@valencia: Creador:

en: Created at:
ca@valencia: Creat el:

en: Edit
ca@valencia: Edita

en: Settings
ca@valencia: Paràmetres

en: About
ca@valencia: Quant a

en: Quit
ca@valencia: Ix

en: Add New Filter
ca@valencia: Afig un filtre nou

en: Create New List
ca@valencia: Crea una llista nova

en: Name:
ca@valencia: Nom:

en: Create
ca@valencia: Crea

en: Write Direct Message
ca@valencia: Escriu un missatge directe

en: Add to/Remove from List
ca@valencia: Afig/Elimina de la llista

en: Blocked
ca@valencia: Blocat

en: Retweets disabled
ca@valencia: S'han desactivat les repiulades

en: Follows you
ca@valencia: Vos segueix

en: Tweets
ca@valencia: Piulades

en: Followers
ca@valencia: Seguidors

en: Following
ca@valencia: Seguint

en: Auto scroll on new tweets
ca@valencia: Desplaça automàticament amb piulades noves

en: Notifications
ca@valencia: Notificacions

en: On New Tweets
ca@valencia: Quan hi haja piulades noves

en: Never
ca@valencia: Mai

en: Every
ca@valencia: Tots els

en: On New Mentions
ca@valencia: Quan hi haja mencions noves

en: On New Messages
ca@valencia: Quan hi haja missatges nous

en: Interface
ca@valencia: Interfície

en: Start new conversation
ca@valencia: Inicia una conversa nova

en: With:
ca@valencia: Amb:

en: Go
ca@valencia: Vés

en: Quote
ca@valencia: Cita

en: Retweet tweet
ca@valencia: Repiula la piulada

en: Reply to tweet
ca@valencia: Respon a la piulada

en: More
ca@valencia: Més

en: Show settings of this account
ca@valencia: Mostra els paràmetres per a este compte

en: Open in new window
ca@valencia: Obri a una finestra nova

en: Created
ca@valencia: Creat

en: Subscribed to
ca@valencia: Subscrit a
