cawbird - en to eo translation catalogue (189 entries)

en: Twitter Client
eo: Tviterokliento

en: Cawbird is a native GTK+ twitter client that provides vital features such as Direct Messages (DMs), tweet notifications, conversation views.
eo: Cawbird estas denaska GTK+ kliento por Tvitero. Ĝi enhavas gravajn eblecojn—ekzemple tujmesaĝoj, tvitavizoj, kaj vidigo de interparoloj.

en: Additional features include local viewing of videos, multiple inline images, Lists, Filters, multiple accounts, etc.
eo: Aliaj eblecoj estas vidigi filmeton kaj plurajn bildojn loke. Ankaŭ, listoj, filtriloj, pluraj kontoj, ktp.

en: Generic timeline view when using Cawbird
eo: Malpreciza kronologovidigo kiam Cawbird uzata

en: Typical Twitter profile
eo: Malpreciza Tviteroprofilo

en: Account settings can be configured
eo: Konto agordoj povas agordanta

en: Use Twitter from within a normal desktop application
eo: Uzi Tviteron simila al normala komputerprogramo

note: TRANSLATORS: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: twitter;
eo: twitter;tvitero;

en: Open
eo: Malfermi

en: Cancel
eo: Nuligi

en: The selected image is too big. The maximum file size per image is %'d MB
eo: La elektita bildon estas tro granda. La maksimuma dosierlargo por imagoj estas %'d MB.

en: Insert Emoji
eo: Enmeti miensimbolo

en: Direct Conversation
eo: Tujinterparolo

en: %d new Message from %s | %d new Messages from %s
eo[0]: %d nova mesaĝo el %s
eo[1]: %d novaj mesaĝoj el %s

en: New direct message from %s
eo: Nova tujmesaĝo el %s

en: Direct Messages
eo: Tujmesaĝoj

en: Add new Filter
eo: Aldoni novan filtrilon

en: Filters
eo: Filtriloj

en: %s retweeted %s
eo: %s retvitis %s

en: %s tweeted
eo: %s tvitis

en: %d new Tweet! | %d new Tweets!
eo[0]: %d nova tvito!
eo[1]: %d novaj tvitoj!

en: Home
eo: Hejmo

en: Private
eo: Malpublika

en: Public
eo: Publika

en: Lists
eo: Listoj

en: Show configured accounts
eo: Montri agordajn kontojn

en: Compose Tweet
eo: Skribi tviton

en: Add new Account
eo: Aldoni novan konton

en: %s mentioned %s
eo: %s menciis %s

en: Mentions
eo: Mencioj

en: Suspended Account
eo: Ĉi tiu konto ĉesita

en: Protected profile
eo: Karakterizon malpublikita

en: Tweet to @%s
eo: Tviti al @%s

en: Protected Profile
eo: Karakterizon malpublikita

en: No users found
eo: Uzantojn netrovitajn

en: Search
eo: Serĉi

en: Load More
eo: Ŝargi pli

en: Could not show tweet
eo: Ne povis montri tviton

en: Retweets
eo: Retvitoj

en: Open in Browser
eo: Malfermi en retumilo

en: Source
eo: Fonto

en: Tweet Details
eo: Tvitodetaloj

en: (%d unread) | (%d unread)
eo[0]: (%d nelegita)
eo[1]: (%d nelegitaj)

en: Delete
eo: Forigi

en: Block %s
eo: Blokigi %s

en: This tweet contains images marked as inappropriate
eo: Tio ĉi tvito povus havi malkonvenajn bildojn.

en: Show anyway
eo: Montri iel

en: Now
eo: Nun

en: Don't have a Twitter account yet?
eo: Ĉu vi ne havas Tviterokonton jam?

en: Create one
eo: Krei konton

en: Could not open %s
eo: Ne povis malfermi %s

en: Wrong PIN
eo: Malĝustan PIN-on

en: Account already in use
eo: Konto jam uzas

en: Select Image
eo: Elekti bildon

en: Unfollow
eo: Malpostiri

en: Follow
eo: Postiri

en: Loading…
eo: Ŝargas…

en: Retry
eo: Reprovi

en: Copy URL
eo: Kopii URL-on

en: Save as…
eo: Konservi kiel…

en: Save Video
eo: Konservi filmeton

en: Save Image
eo: Konservi bildon

en: Save
eo: Konservi

en: Select Banner Image
eo: Elekti gazetkapon

en: Image does not meet minimum size requirements:
eo: Bildo ne konsidas minimumajn grandobezonojn

en: Minimum width: %d pixel | Minimum width: %d pixels
eo[0]: Minimuma larĝo: %d bildero
eo[1]: Minimuma larĝo: %d bilderoj

en: Minimum height: %d pixel | Minimum height: %d pixels
eo[0]: Minimuma alto: %d bildero
eo[1]: Minimuma alto: %d bilderoj

en: Pick
eo: Elekti

en: Back
eo: Reiri

en: Quote tweet
eo: Citi tviton

en: Modify Filter
eo: Redakti filtrilon

en: Matches
eo: Egalas

en: Doesn't match
eo: Ne egalas

en: Modify Snippet
eo: Redakti kodaĵon

en: Snippet can't be empty
eo: Kodaĵo ne povas esti malplena

en: Replacement can't be empty
eo: Anstataŭtigo ne povas esti malplena

en: Snippet may not contain whitespace
eo: Kodaĵo ne povas enhavi blankspacon

en: Snippet already exists
eo: Kodaĵo ekzistas jam

en: Hey, check out this new #Cawbird version! \ (•◡•) / #cool #newisalwaysbetter
eo: Saluton! Vidu ĉi tiun novan version de #Cawbird! \ (•◡•) / #mojose #novaĉiamplibonas

en: Add to or Remove User From List
eo: Aldoni/forigi uzanton el la listo

en: You have no lists.
eo: Vi havas nenio listojn.

en: About Cawbird
eo: Pri Cawbird

en: New Account
eo: Nova konto

en: To authenticate Cawbird, you need a PIN from twitter.com with the account you wish to add
eo: Por verigi Cawbird-on, vi bezonas PIN-on el twitter.com por la konto vi deziras aldoni.

en: Request PIN
eo: Peti PIN-on

en: Enter PIN from twitter.com below:
eo: Entajpi PIN-on el twitter.com malsupre:

en: Confirm
eo: Konfirmi

en: Account Settings
eo: Kontoagordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Website
eo: Retpaĝo

en: Autostart
eo: Aŭtomata komenci

[ctx: emoji category]
en: Smileys & People
eo: Miensimboloj kaj homoj

[ctx: emoji category]
en: Body & Clothing
eo: Korpo kaj vestoj

[ctx: emoji category]
en: Animals & Nature
eo: Bestoj kaj naturo

[ctx: emoji category]
en: Food & Drink
eo: Nutraĵo

[ctx: emoji category]
en: Travel & Places
eo: Vojaĝo kaj lokoj

[ctx: emoji category]
en: Activities
eo: Agadoj

[ctx: emoji category]
en: Objects
eo: Objektoj

[ctx: emoji category]
en: Symbols
eo: Simboloj

[ctx: emoji category]
en: Flags
eo: Flagoj

en: No Results Found
eo: Nenio trovitaj resultoj

en: Try a different search
eo: Provu alian serĉon

en: Send
eo: Sendi

en: Show favorite images
eo: Montri favoratbildojn

en: Users
eo: Uzantoj

en: Subscribe
eo: Subskribi

en: Unsubscribe
eo: Malsubskribi

en: Subscribers:
eo: Subskriboj:

en: Members:
eo: Membroj:

en: Creator:
eo: Verkanto:

en: Created at:
eo: Kreita je:

en: Edit
eo: Redakti

en: Mode:
eo: Moduso:

en: Description
eo: Priskribo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Shortcuts
eo: Kurtvojoj

en: About
eo: Pri

en: Quit
eo: Ĉesi

en: Add New Filter
eo: Aldoni novan filtrilon

en: Add New Snippet
eo: Aldoni novan kodaĵon

en: Keyword
eo: Ĉefvorto

en: Replacement
eo: Anstataŭigo

en: Create New List
eo: Krei novan liston

en: Name:
eo: Nomo:

en: Create
eo: Krei

en: Write Direct Message
eo: Skribi tujmesaĝon

en: Add to/Remove from List
eo: Aldoni/forigi el listo

en: Blocked
eo: Blokigita

en: Muted
eo: Mutigita

en: Retweets disabled
eo: Revtitoj malebligita

en: Follows you
eo: Postiras vin

en: Tweets
eo: Tvitoj

en: Followers
eo: Postiroj

en: Following
eo: Postiras

en: Show inline media
eo: Montri enpaĝajn mediojn

en: Always show
eo: Montri ĉiam

en: Always hide
eo: Kaŝi ĉiam

en: Hide in timeline
eo: Kaŝi en kronologio

en: Auto scroll on new tweets
eo: Rulumi automatan je novaj tvitoj

en: Double-click activation
eo: Aktivigi per duoblan klakon

en: Notifications
eo: Avizoj

en: On New Tweets
eo: Kiam okazas novan tviton

en: Never
eo: Neniam

en: Every
eo: Ĉia

en: Stack 5
eo: Stakos 5

en: Stack 10
eo: Stakos 10

en: Stack 25
eo: Stakos 25

en: Stack 50
eo: Stakos 50

en: On New Mentions
eo: Kiam okazas novan mencion

en: On New Messages
eo: Kiam okazas novan mesaĝon

en: Interface
eo: Fasado

en: Round avatars
eo: Rondajn profilbildojn

en: Remove trailing hashtags
eo: Forigi malantaŭirajn haketojn

en: Remove media links
eo: Forigi retligojn por aŭdvidaĵoj

en: Hide inappropriate content
eo: Kaŝi malkonvenan enhavon

en: No snippets configured.
eo: Nenio kodaĵoj agordis.

en: You can activate snippets by writing the keyword and pressing TAB.
eo: Vi povas puŝu la taban klavon ekspansii kodaĵojn.

en: Snippets
eo: Kodaĵoj

[ctx: shortcuts window]
en: General
eo: Ĝenerala

[ctx: shortcuts window]
en: Compose Tweet
eo: Skribi tviton

[ctx: shortcuts window]
en: Show Account settings
eo: Montri kontagordojn

[ctx: shortcuts window]
en: Show Accounts Popover
eo: Montri ŝvebajn kontojn konsilojn

[ctx: shortcuts window]
en: Show Application Settings
eo: Montri programagordojn

[ctx: shortcuts window]
en: Toggle Topbar
eo: Baskuligi supronavigadon

[ctx: shortcuts window]
en: Go Back
eo: Reiri

[ctx: shortcuts window]
en: Go Forward
eo: Antaŭiri

[ctx: shortcuts window]
en: Go to nth page
eo: Iri al la n-a paĝo

[ctx: shortcuts window]
en: Tweets
eo: Tvitoj

[ctx: shortcuts window]
en: Retweet
eo: Retviti

[ctx: shortcuts window]
en: Reply
eo: Respondi

[ctx: shortcuts window]
en: Quote
eo: Citi

[ctx: shortcuts window]
en: Show Details
eo: Montri detalojn

[ctx: shortcuts window]
en: Delete
eo: Forigi

[ctx: shortcuts window]
en: Compose
eo: Skribi

en: Show Emoji Chooser
eo: Montri miensimbolilon

en: Start new conversation
eo: Komenci novan interparolon

en: With:
eo: Kun:

en: Go
eo: Iri

en: Quote
eo: Citi

en: Retweet tweet
eo: Retviti tviton

en: Reply to tweet
eo: Respondi al tvito

en: More
eo: Pli

en: Reply
eo: Respondi

en: Unblock
eo: Malblokigi

en: Show settings of this account
eo: Montri agordojn por ĉi tiu konto

en: Open in new window
eo: Malfermi en nova fenestro

en: Go to profile
eo: Eniri al karakterizo

en: Created
eo: Kreita

en: Subscribed to
eo: Subskribis al
