cawbird - en to hu translation catalogue (51 entries)

en: Twitter Client
hu: Twitter kliens

en: Cancel
hu: Mégse

en: %d new Message from %s | %d new Messages from %s
hu[0]: %d új üzenet %s felhasználótól
hu[1]: %d új üzenet %s felhasználótól

en: New direct message from %s
hu: Új személyes üzenet %s felhasználótól

en: Direct Messages
hu: Személyes üzenetek

en: Private
hu: Privát

en: Public
hu: Publikus

en: Lists
hu: Listák

en: Protected profile
hu: Védett profil

en: Search
hu: Keresés

en: Open in Browser
hu: Megnyitás a böngészőben

en: Source
hu: Forrás

en: Tweet Details
hu: Tweet részletek

en: Delete
hu: Törlés

en: Now
hu: Most

en: Wrong PIN
hu: Hibás PIN

en: Account already in use
hu: A felhasználói fiók már használatban

en: Follow
hu: Követés

en: Retry
hu: Újra

en: Save
hu: Mentés

en: Back
hu: Vissza

en: Modify Filter
hu: Szűrő módosítása

en: About Cawbird
hu: Cawbird-ről

en: New Account
hu: Új felhasználói fiók

en: Request PIN
hu: PIN kérése

en: Confirm
hu: Megerősítés

en: Name
hu: Név

en: Website
hu: Weboldal

en: Send
hu: Küldés

en: Users
hu: Felhasználók

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Unsubscribe
hu: Leiratkozás

en: Subscribers:
hu: Feliratkozók:

en: Members:
hu: Tagok:

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: About
hu: Névjegy

en: Quit
hu: Kilépés

en: Create New List
hu: Új lista létrehozása

en: Name:
hu: Név:

en: Create
hu: Létrehozás

en: Blocked
hu: Blokkolva

en: Tweets
hu: Tweetek

en: Followers
hu: Követők

en: Following
hu: Követve

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Never
hu: Soha

en: Every
hu: Minden

en: Reply
hu: Válasz

en: Open in new window
hu: Megnyitás új ablakban

en: Created
hu: Létrehozva
