cawbird - en to lt translation catalogue (190 entries)

en: Twitter Client
lt: Twitter klientas

en: Cawbird is a native GTK+ twitter client that provides vital features such as Direct Messages (DMs), tweet notifications, conversation views.
lt: Cawbird yra savas GTK+ twitter klientas, kuris suteikia svarbiausias ypatybes, tokias kaip Tiesioginės Žinutės (TŽ), tauškalų pranešimai, pokalbių rodiniai.

en: Additional features include local viewing of videos, multiple inline images, Lists, Filters, multiple accounts, etc.
lt: Papildomas ypatybes sudaro vietinė vaizdo įrašų peržiūra, kelių įterptų paveikslėlių galimybė, Sąrašai, filtrai, kelių paskyrų galimybė ir t. t.

en: Generic timeline view when using Cawbird
lt: Bendrinis laiko juostos rodinys, naudojant Cawbird

en: Typical Twitter profile
lt: Tipinis Twitter profilis

en: Account settings can be configured
lt: Paskyros nustatymai gali būti konfigūruojami

en: Use Twitter from within a normal desktop application
lt: Naudokitės Twitter normalioje darbalaukio programoje

en: Open
lt: Atverti

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: The selected image is too big. The maximum file size per image is %'d MB
lt: Pasirinktas paveikslas yra per didelis. Didžiausias vieno paveikslo failo dydis yra %'d MB

en: Insert Emoji
lt: Įterpti jaustuką

en: Direct Conversation
lt: Tiesioginis pokalbis

en: %d new Message from %s | %d new Messages from %s
lt[0]: %d nauja žinutė nuo %s
lt[1]: %d naujos žinutės nuo %s
lt[2]: %d naujų žinučių nuo %s
lt[3]: %d naujų žinučių nuo %s

en: New direct message from %s
lt: Nauja tiesioginė žinutė nuo %s

en: Direct Messages
lt: Tiesioginės žinutės

en: Add new Filter
lt: Pridėti naują filtrą

en: Filters
lt: Filtrai

en: %s retweeted %s
lt: %s persiuntė naudotojo %s tauškalą

en: %s tweeted
lt: %s išsiuntė tauškalą

en: %d new Tweet! | %d new Tweets!
lt[0]: %d naujas tauškalas!
lt[1]: %d nauji tauškalai!
lt[2]: %d naujų tauškalų!
lt[3]: %d naujų tauškalų!

en: Home
lt: Pradžia

en: Private
lt: Privatus

en: Public
lt: Viešas

en: Lists
lt: Sąrašai

en: Show configured accounts
lt: Rodyti konfigūruotas paskyras

en: Compose Tweet
lt: Rašyti tauškalą

en: Add new Account
lt: Pridėti naują paskyrą

en: %s mentioned %s
lt: %s paminėjo %s

en: Mentions
lt: Paminėjimai

en: Suspended Account
lt: Pristabdyta paskyra

en: Protected profile
lt: Apsaugotas profilis

en: Tweet to @%s
lt: Siųsti tauškalą naudotojui @%s

en: Protected Profile
lt: Apsaugotas profilis

en: No users found
lt: Naudotojų nerasta

en: Search
lt: Paieška

en: Load More
lt: Įkelti daugiau

en: Could not show tweet
lt: Nepavyko parodyti tauškalo

en: Retweets
lt: Persiųsti tauškalai

en: Open in Browser
lt: Atverti naršyklėje

en: Source
lt: Šaltinis

en: Tweet Details
lt: Išsamiau apie tauškalą

en: (%d unread) | (%d unread)
lt[0]: (%d neperskaitytas)
lt[1]: (%d neperskaityti)
lt[2]: (%d neperskaitytų)
lt[3]: (%d neperskaitytų)

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Block %s
lt: Blokuoti %s

en: This tweet contains images marked as inappropriate
lt: Šiame tauškale yra paveikslų, kurie yra pažymėti kaip netinkami

en: Show anyway
lt: Vis tiek rodyti

en: Now
lt: Dabar

note: TRANSLATORS: short-form "x minutes ago"
en: %dm
lt: %dmin.

note: TRANSLATORS: short-form "x hours ago"
en: %dh
lt: %dval.

en: Don't have a Twitter account yet?
lt: Dar neturite Twitter paskyros?

en: Create one
lt: Susikurkite paskyrą

en: Could not open %s
lt: Nepavyko atverti %s

en: Wrong PIN
lt: Neteisingas PIN

en: Account already in use
lt: Paskyra jau yra naudojama

en: Select Image
lt: Pasirinkite paveikslą

en: Unfollow
lt: Nustoti sekti

en: Follow
lt: Sekti

en: Loading…
lt: Įkeliama…

en: Retry
lt: Pakartoti

en: Copy URL
lt: Kopijuoti URL

en: Save as…
lt: Įrašyti kaip…

en: Save Video
lt: Įrašyti vaizdo įrašą

en: Save Image
lt: Įrašyti paveikslą

en: Save
lt: Įrašyti

en: Select Banner Image
lt: Pasirinkite reklamjuostės paveikslą

en: Image does not meet minimum size requirements:
lt: Paveikslas neatitinka minimalių dydžio reikalavimų:

en: Minimum width: %d pixel | Minimum width: %d pixels
lt[0]: Minimalus plotis: %d taškas
lt[1]: Minimalus plotis: %d taškai
lt[2]: Minimalus plotis: %d taškų
lt[3]: Minimalus plotis: %d taškų

en: Minimum height: %d pixel | Minimum height: %d pixels
lt[0]: Minimalus aukštis: %d taškas
lt[1]: Minimalus aukštis: %d taškai
lt[2]: Minimalus aukštis: %d taškų
lt[3]: Minimalus aukštis: %d taškų

en: Pick
lt: Pasirinkti

en: Back
lt: Grįžti

en: Quote tweet
lt: Cituoti tauškalą

en: Modify Filter
lt: Keisti filtrą

en: Matches
lt: Sutampa

en: Doesn't match
lt: Nesutampa

en: Modify Snippet
lt: Keisti iškarpą

en: Snippet can't be empty
lt: Iškarpa negali būti tuščia

en: Replacement can't be empty
lt: Pakeitimas negali būti tuščias

en: Snippet may not contain whitespace
lt: Iškarpoje negali būti tarpų

en: Snippet already exists
lt: Iškarpa jau yra

en: Hey, check out this new #Cawbird version! \ (•◡•) / #cool #newisalwaysbetter
lt: Labas, pažvelk į šią naują #Cawbird versiją! \ (•◡•) / #jega #naujayravisadageriau

en: Add to or Remove User From List
lt: Pridėti į arba šalinti naudotoją iš sąrašo

en: You have no lists.
lt: Jūs neturite sąrašų.

en: About Cawbird
lt: Apie Cawbird

en: New Account
lt: Nauja paskyra

en: To authenticate Cawbird, you need a PIN from twitter.com with the account you wish to add
lt: Norint programoje Cawbird nustatyti tapatybę, yra reikalingas PIN iš twitter.com su paskyra, kurią norite pridėti

en: Request PIN
lt: Užklausti PIN

en: Enter PIN from twitter.com below:
lt: Žemiau įveskite PIN iš twitter.com:

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Account Settings
lt: Paskyros nustatymai

en: Name
lt: Vardas

en: Website
lt: Svetainė

en: Autostart
lt: Paleisti įjungus

[ctx: emoji category]
en: Smileys & People
lt: Šypsenėlės ir žmonės

[ctx: emoji category]
en: Body & Clothing
lt: Kūnas ir apranga

[ctx: emoji category]
en: Animals & Nature
lt: Gyvūnai ir gamta

[ctx: emoji category]
en: Food & Drink
lt: Maistas ir gėrimai

[ctx: emoji category]
en: Travel & Places
lt: Kelionės ir vietos

[ctx: emoji category]
en: Activities
lt: Veiklos

[ctx: emoji category]
en: Objects
lt: Objektai

[ctx: emoji category]
en: Symbols
lt: Simboliai

[ctx: emoji category]
en: Flags
lt: Vėliavos

en: No Results Found
lt: Rezultatų nerasta

en: Try a different search
lt: Bandykite kitą paiešką

en: Send
lt: Siųsti

en: Show favorite images
lt: Rodyti mėgstamus paveikslus

en: Users
lt: Naudotojai

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti prenumeratos

en: Subscribers:
lt: Prenumeratoriai:

en: Members:
lt: Nariai:

en: Creator:
lt: Kūrėjas:

en: Created at:
lt: Sukurta:

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Mode:
lt: Veiksena:

en: Description
lt: Aprašas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Shortcuts
lt: Trumpiniai

en: About
lt: Apie

en: Quit
lt: Išeiti

en: Add New Filter
lt: Pridėti naują filtrą

en: Add New Snippet
lt: Pridėti naują iškarpą

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: Replacement
lt: Pakeitimas

en: Create New List
lt: Sukurti naują sąrašą

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Create
lt: Sukurti

en: Write Direct Message
lt: Rašyti tiesioginę žinutę

en: Add to/Remove from List
lt: Pridėti į/Pašalinti iš sąrašo

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Muted
lt: Nutildytas

en: Retweets disabled
lt: Tauškalų persiuntimas išjungtas

en: Follows you
lt: Seka paskui jus

en: Tweets
lt: Tauškalai

en: Followers
lt: Sekėjų

en: Following
lt: Seka

en: Show inline media
lt: Rodyti įterptąją mediją

en: Always show
lt: Visada rodyti

en: Always hide
lt: Visada slėpti

en: Hide in timeline
lt: Slėpti laiko juostoje

en: Auto scroll on new tweets
lt: Automatiškai slinkti, esant naujiems tauškalams

en: Double-click activation
lt: Aktyvavimas dvikarčiu spustelėjimu

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: On New Tweets
lt: Esant naujiems tauškalams

en: Never
lt: Niekada

en: Every
lt: Kiekvienam

en: Stack 5
lt: Dėklui iš 5

en: Stack 10
lt: Dėklui iš 10

en: Stack 25
lt: Dėklui iš 25

en: Stack 50
lt: Dėklui iš 50

en: On New Mentions
lt: Esant naujiems paminėjimams

en: On New Messages
lt: Esant naujoms žinutėms

en: Interface
lt: Sąsaja

en: Round avatars
lt: Apvalinti avatarus

en: Remove trailing hashtags
lt: Šalinti besivelkančius saitažodžius

en: Remove media links
lt: Šalinti medijos nuorodas

en: Hide inappropriate content
lt: Slėpti netinkamą turinį

en: No snippets configured.
lt: Nėra sukonfigūruotų iškarpų.

en: You can activate snippets by writing the keyword and pressing TAB.
lt: Aktyvinkite iškarpas, įrašę raktažodį ir nuspausdami TAB klavišą.

en: Snippets
lt: Iškarpos

[ctx: shortcuts window]
en: General
lt: Bendra

[ctx: shortcuts window]
en: Compose Tweet
lt: Rašyti tauškalą

[ctx: shortcuts window]
en: Show Account settings
lt: Rodyti paskyros nustatymus

[ctx: shortcuts window]
en: Show Accounts Popover
lt: Rodyti iškylančiuosius paskyrų langus

[ctx: shortcuts window]
en: Show Application Settings
lt: Rodyti programos nustatymus

[ctx: shortcuts window]
en: Toggle Topbar
lt: Perjungti viršutinę juostą

[ctx: shortcuts window]
en: Go Back
lt: Grįžti atgal

[ctx: shortcuts window]
en: Go Forward
lt: Eiti pirmyn

[ctx: shortcuts window]
en: Go to nth page
lt: Eiti į n-tą puslapį

[ctx: shortcuts window]
en: Tweets
lt: Tauškalai

[ctx: shortcuts window]
en: Retweet
lt: Persiųsti

[ctx: shortcuts window]
en: Reply
lt: Atsakyti

[ctx: shortcuts window]
en: Quote
lt: Cituoti

[ctx: shortcuts window]
en: Show Details
lt: Rodyti išsamesnę informaciją

[ctx: shortcuts window]
en: Delete
lt: Ištrinti

[ctx: shortcuts window]
en: Compose
lt: Rašyti

en: Show Emoji Chooser
lt: Rodyti jaustukų parinkiklį

en: Start new conversation
lt: Pradėti naują pokalbį

en: With:
lt: Su:

en: Go
lt: Pirmyn

en: Quote
lt: Cituoti

en: Retweet tweet
lt: Persiųsti tauškalą

en: Reply to tweet
lt: Atsakyti į tauškalą

en: More
lt: Daugiau

en: Reply
lt: Atsakyti

en: Unblock
lt: Atblokuoti

en: Show settings of this account
lt: Rodyti šios paskyros nustatymus

en: Open in new window
lt: Atidaryti naujame lange

en: Go to profile
lt: Pereiti į profilį

en: Created
lt: Sukurta

en: Subscribed to
lt: Jūsų prenumeratos
