cawbird - en to nl translation catalogue (316 entries)

en: Twitter Client
nl: Twittertoepassing

en: Cawbird is a native GTK+ twitter client that provides vital features such as Direct Messages (DMs), tweet notifications, conversation views.
nl: Cawbird is een geïntegreerde GTK+ Twittertoepassing met ondersteuning voor de belangrijkste functionaliteiten, zoals privéberichten (DM's), tweetmeldingen en gespreksweergaven.

en: Additional features include local viewing of videos, multiple inline images, Lists, Filters, multiple accounts, etc.
nl: Daarnaast kun je video's afspelen, meerdere bijgevoegde afbeeldingen bekijken en is er ondersteuning voor lijsten, filters, meerdere accounts en nog veel meer.

en: Generic timeline view when using Cawbird
nl: Algemene tijdlijnweergave gebruiken

en: Typical Twitter profile
nl: Doorsnee Twitter-profiel

en: Account settings can be configured
nl: Accountinstellingen kunnen worden ingesteld

en: Cawbird in different themes (Adwaita, Adwaita dark variant, High Contrast and Adwaita Dark Green)
nl: Cawbird met verschillende thema's (Adwaita, Adwaita donker, Hoog contrast en Adwaita donkergroen)

en: Use Twitter from within a normal desktop application
nl: Gebruik Twitter vanuit een normale bureaubladtoepassing

note: TRANSLATORS: Description of the `--tweet` option for the command-line
en: Shows only the 'compose tweet' window for the given account, nothing else.
nl: Toont alleen het venster ‘Tweet opstellen’ van het opgegeven account.

note: TRANSLATORS: Used as the placeholder for the account name in the `--help` output
en: account-name
nl: accountnaam

note: TRANSLATORS: Description of the `--start-service` option for the command-line
en: Start service
nl: Start de dienst

note: TRANSLATORS: Description of the `--stop-service` option for the command-line
en: Stop service, if it has been started as a service
nl: Stop de dienst indien deze gestart is

note: TRANSLATORS: Description of the `--print-startup-accounts` option for the command-line
en: Print configured startup accounts
nl: Toon de ingestelde accounts die automatisch moeten worden geladen

note: TRANSLATORS: Description of the `--account` option for the command-line
en: Open the window for the given account
nl: Open het venster met het opgegeven account

en: Direct messages with %s
nl: Privégesprek met %s

en: Select Media
nl: Media kiezen

en: Open
nl: Openen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Selected file is not an image or video.
nl: Het gekozen bestand is geen afbeelding of video.

en: The selected video is too big. The maximum file size per video is %'d MB
nl: De gekozen video is te groot. De maximale bestandsgrootte is %'d MB per video.

en: The selected image is too big. The maximum file size per image is %'d MB
nl: De gekozen afbeelding is te groot. De maximale bestandsgrootte is %'d MB per afbeelding.

en: The selected GIF is too big. The maximum file size per GIF is %'d MB
nl: Het gekozen gif-bestand is te groot. De maximale bestandsgrootte is %'d MB.

en: Insert Emoji
nl: Emoji invoegen

en: Direct Conversation
nl: Privégesprek

en: Direct message threads
nl: Privégesprekken

en: %d new Message from %s | %d new Messages from %s
nl[0]: %d nieuw bericht van %s
nl[1]: %d nieuwe berichten van %s

en: New direct message from %s
nl: Nieuw privébericht van %s

en: Direct Messages
nl: Privéberichten

en: Liked tweets timeline
nl: Vind-ik-leukstijdlijn

en: Likes
nl: Vind-ik-leuks

en: Add new Filter
nl: Filter toevoegen

en: Home timeline
nl: Startpaginatijdlijn

en: %s retweeted %s
nl: %s heeft %s geretweet

en: %s tweeted
nl: %s tweette

en: %d new Tweet! | %d new Tweets!
nl[0]: %d nieuwe tweet!
nl[1]: %d nieuwe tweets!

en: Home
nl: Startpagina

note: TRANSLATORS: "%s" is the user's name for the list - e.g. "Contributors" when looking at https://twitter.com/i/lists/1285277968676331522
en: %s list tweets
nl: Tweets op de %s-lijst

en: Private
nl: Privé

en: Public
nl: Openbaar

en: Lists
nl: Lijsten

en: Show configured accounts
nl: Ingestelde accounts bekijken

en: Compose Tweet
nl: Tweet opstellen

en: Add new Account
nl: Account toevoegen

en: Mentions timeline
nl: Vermeldingentijdlijn

en: %s mentioned %s
nl: %s heeft %s vermeld

en: Mentions
nl: Vermeldingen

en: Suspended Account
nl: Opgeschort account

en: Withheld account
nl: Geschorst account

en: Protected profile
nl: Afgeschermd profiel

en: Tweet to @%s
nl: Verstuur een tweet aan @%s

en: Following %d account | Following %d accounts
nl[0]: Volgt %d account
nl[1]: Volgt %d accounts

en: Location: %s
nl: Locatie: %s

note: TRANSLATORS: Value is user's name - used for accessibility text for profile timeline view
en: %s timeline
nl: %s's tijdlijn

note: TRANSLATORS: Value is user's name - used for accessibility text for list of users following the user
en: %s followers
nl: %s's volgers

note: TRANSLATORS: Value is user's name - used for accessibility text for list of users followed by the user
en: %s following
nl: Gevolgd door %s

en: Protected Profile
nl: Afgeschermd profiel

en: User is blocked
nl: De gebruiker is geblokkeerd

en: User is muted
nl: De gebruiker wordt genegeerd

en: %d follower | %d followers
nl[0]: %d volger
nl[1]: %d volgers

en: No tweets found
nl: Er zijn geen tweets gevonden

en: No users found
nl: Er zijn geen gebruikers gevonden

en: Users matching "%s"
nl: Gebruikers die overeenkomen met "%s"

en: Tweets matching "%s"
nl: Tweets die overeenkomen met "%s"

en: Search
nl: Zoeken

en: Load More
nl: Meer laden

en: Could not show tweet
nl: De tweet kan niet worden getoond

en: This tweet is hidden by the author
nl: Deze tweet is onzichtbaar gemaakt door de auteur

en: This tweet is unavailable
nl: Deze tweet is niet beschikbaar

note: TRANSLATORS: Insert your *actual* language here instead of English - e.g. "Ins Deutsche übersetzen" or "Traduire en français"
en: Translate to English
nl: Vertalen naar het Nederlands

en: Open in Browser
nl: Openen in webbrowser

en: Source
nl: Bron

en: Tweet Details
nl: Details

note: TRANSLATORS: Used for the "via <client-name>" line in Tweet Info view when the client is blank
en: an unknown client
nl: een onbekende Twitter-toepassing

en: (%d unread) | (%d unread)
nl[0]: (%d ongelezen)
nl[1]: (%d ongelezen)

en: Delete
nl: Verwijderen

note: TRANSLATORS: replacements are name and handle (without the "@")
en: Retweeted by %s (@%s)
nl: Geretweet door %s (@%s)

en: Are you sure you want to delete this tweet?
nl: Weet je zeker dat je deze tweet wilt verwijderen?

en: Block %s
nl: %s blokkeren

en: This tweet contains images marked as inappropriate
nl: Deze tweet bevat afbeeldingen die gemarkeerd zijn als gevoelig

en: Show anyway
nl: Tóch bekijken

en: Could not authenticate you
nl: Het autoriseren in mislukt

en: Sorry, that page does not exist
nl: Sorry, die pagina bestaat niet

en: User not found.
nl: Deze gebruiker is niet gevonden.

en: User has been suspended.
nl: Deze gebruiker is tijdelijk verbannen.

en: Your account is suspended and is not permitted to access this feature
nl: Je kunt deze functie niet gebruiken omdat je account tijdelijk verbannen is.

en: Rate limit exceeded
nl: Gebruikspercentage overschreden

en: Invalid or expired token
nl: Ongeldige of verlopen toegangssleutel

en: The specified user is not a subscriber of this list.
nl: De opgegeven gebruiker is niet geabonneerd op deze lijst.

en: The user you are trying to remove from the list is not a member.
nl: De gebruiker die je wilt verwijderen is niet geabonneerd op deze lijst.

en: Account update failed: value is too long.
nl: Account bijwerken mislukt: de waarde is te lang.

en: Over capacity
nl: Overbelast

en: Internal error
nl: Interne fout

en: You have already favorited this status.
nl: Je hebt deze status al leuk gevonden.

en: No status found with that ID.
nl: Er is geen status met die id.

en: You cannot send messages to users who are not following you.
nl: Je kunt geen berichten versturen aan gebruikers die jou niet volgen.

en: There was an error sending your message.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het versturen.

en: You've already requested to follow this user.
nl: Je hebt al een volgverzoek ingediend.

en: You are unable to follow more people at this time
nl: Je kunt momenteel niet méér mensen volgen

en: Sorry, you are not authorized to see this status
nl: Je hebt geen toestemming om deze status te bekijken

en: User is over daily status update limit
nl: Deze gebruiker heeft het dagelijkse statuslimiet bereikt

en: Tweet needs to be a bit shorter.
nl: Je tweet moet worden ingekort.

en: Status is a duplicate
nl: Je hebt deze status al verstuurd

en: Owner must allow dms from anyone.
nl: De eigenaar moet privéberichten van iedereen toestaan.

en: Bad authentication data
nl: Onjuiste autorisatiegegevens

en: Your credentials do not allow access to this resource.
nl: Je inloggegevens geven je geen toegang tot deze bron.

en: This request looks like it might be automated. To protect our users from spam and other malicious activity, we can’t complete this action right now.
nl: Dit verzoek lijkt geautomatiseerd. Om gebruikers te beschermen tegen spam en andere schadelijke activiteit, kunnen we deze handeling nu niet uitvoeren.

en: User must verify login
nl: Je moet je inlogverzoek goedkeuren

en: Application cannot perform write actions.
nl: Cawbird beschikt niet over schrijfrechten.

en: You can’t mute yourself.
nl: Je kunt jezelf niet negeren.

en: You are not muting the specified user.
nl: Je negeert de opgegeven gebruiker niet.

en: Animated GIFs are not allowed when uploading multiple images.
nl: Bewegende gif's zijn niet toegestaan bij het uploaden van meerdere afbeeldingen.

en: The validation of media ids failed.
nl: Het goedkeuren van de media-id's is mislukt.

en: A media id was not found.
nl: Er is geen media-id gevonden.

en: To protect our users from spam and other malicious activity, this account is temporarily locked.
nl: Om gebruikers te beschermen tegen spam en andere schadelijke activiteit, is dit account tijdelijk geblokkeerd.

en: You have already retweeted this Tweet.
nl: Je hebt deze tweet al geretweet.

en: You cannot send messages to this user.
nl: Je kunt geen berichten versturen aan deze gebruiker.

en: The text of your direct message is over the max character limit.
nl: Het aantal tekens van je privébericht overschrijdt het limiet.

en: Subscription already exists.
nl: Je bent al geabonneerd.

en: You attempted to reply to a Tweet that is deleted or not visible to you.
nl: Je probeerde een tweet te beantwoorden die verwijderd is, of niet zichtbaar voor jou.

en: The Tweet exceeds the number of allowed attachment types.
nl: De tweet overschrijdt het bijlagelimiet.

en: The given URL is invalid.
nl: De opgegeven url is onjuist.

en: Invalid / suspended application
nl: Ongeldige/Geblokkeerde toepassing

en: The original Tweet author restricted who can reply to this Tweet.
nl: De tweetauteur heeft een beperking ingesteld op het beantwoorden van deze tweet.

en: Invalid media file
nl: Ongeldig mediabestand

en: Unknown error code %lld during upload: %s
nl: Er is een onbekende fout opgetreden met code %lld tijdens het uploaden: %s

en: Unknown error code %lld during upload
nl: Er is een onbekende fout opgetreden met code %lld tijdens het uploaden

en: Now
nl: Nu

en: %d minute ago | %d minutes ago
nl[0]: %d minuut geleden
nl[1]: %d minuten geleden

en: %d hour ago | %d hours ago
nl[0]: %d uur geleden
nl[1]: %d uur geleden

note: TRANSLATORS: short-form "x hours ago"
en: %dh
nl: %du

en: Replying to %s
nl: In antwoord op %s

note: TRANSLATORS: Note: "…and 1 other" should never be used because it will use the "Replying to X and Y" string
en: Replying to %s and %d other | Replying to %s and %d others
nl[0]: In antwoord op %s en %d ander
nl[1]: In antwoord op %s en %d anderen

note: TRANSLATORS: The first %s is a list of one or more comma-separated user names, and the second %s is the last username in the list
en: Replying to %s and %s
nl: In antwoord op %s en %s

en: Don't have a Twitter account yet?
nl: Heb je nog geen Twitter-account?

en: Create one
nl: Maak een account aan

en: Could not open %s
nl: Het openen van %s is mislukt

en: Failed to retrieve request token
nl: De verzoeksleutel kan niet worden opgehaald

en: Wrong PIN
nl: De pincode is onjuist

en: The account %s already exists with different keys.
    
    Replace it?
nl: %s is al toegevoegd, maar bevat andere sleutels.
    
    Wil je dat account vervangen?

en: Account already in use
nl: Dit account is al in gebruik

en: Failed to retrieve access token
nl: De toegangssleutel kan niet worden opgehaald

en: Select Image
nl: Afbeelding kiezen

en: Unfollow
nl: Ontvolgen

en: Follow
nl: Volgen

en: Loading…
nl: Bezig met laden…

en: No entries found
nl: Geen items gevonden

en: Retry
nl: Opnieuw proberen

en: Copy URL
nl: URL kopiëren

en: Reload image
nl: Afbeelding herladen

en: Save as…
nl: Opslaan als…

en: Save Video
nl: Video opslaan

en: Save Image
nl: Afbeelding opslaan

en: Save
nl: Opslaan

en: Select Banner Image
nl: Omslagfoto kiezen

en: Image does not meet minimum size requirements:
nl: De afbeelding voldoet niet aan de minimumafmetingen:

en: Minimum width: %d pixel | Minimum width: %d pixels
nl[0]: Minimale breedte: %d pixel
nl[1]: Minimale breedte: %d pixels

en: Minimum height: %d pixel | Minimum height: %d pixels
nl[0]: Minimale hoogte: %d pixel
nl[1]: Minimale hoogte: %d pixels

en: Pick
nl: Kiezen

en: Failed to load image | Failed to load %u images
nl[0]: De afbeelding kan niet worden geladen
nl[1]: %u afbeeldingen kunnen niet worden geladen

en: Back
nl: Terug

note: TRANSLATORS: %s is the error message returned by Twitter (e.g. "Not Found")
en: Error fetching quoted tweet: %s
    
    Save unsent tweet?
nl: De tweet kan niet worden geciteerd: %s
    
    Wil je de onverstuurde tweet bewaren?

en: Error fetching reply tweet: %s
    
    Save unsent tweet?
nl: De tweet kan niet worden beantwoord: %s
    
    Wil je de onverstuurde tweet bewaren?

en: Quote tweet
nl: Tweet citeren

note: TRANSLATORS: A dialog message with Yes/No options when the user closes the "compose tweet" window with content still in the dialog
en: Keep tweet as draft?
nl: Wil je de tweet bewaren als concept?

en: Only one animated GIF file per tweet is allowed.
nl: Er wordt slechts één gif-bestand per tweet toegestaan.

en: %d character remaining | %d characters remaining
nl[0]: Nog %d teken mogelijk
nl[1]: Nog %d tekens mogelijk

note: TRANSLATORS: Values are current image index (1-based) and total image count. Pluralisation is based on total image count. Should only be seen when image count is two or more.
en: Image %d of %d | Image %d of %d
nl[0]: Afbeelding %d van %d
nl[1]: Afbeelding %d van %d

en: Modify Filter
nl: Filter aanpassen

en: Matches
nl: Overeenkomsten

en: Doesn't match
nl: Komt niet overeen

en: Modify Snippet
nl: Fragment bewerken

en: Snippet can't be empty
nl: Het fragment mag niet blanco zijn

en: Replacement can't be empty
nl: De vervanging mag niet blanco zijn

en: Snippet may not contain whitespace
nl: Het fragment mag geen witruimte bevatten

en: Snippet already exists
nl: Dit fragment bestaat al

en: Translation URL must contain {SOURCE_LANG}, {TARGET_LANG} and {CONTENT} placeholders
    
    The URL "%s" will be used instead
nl: De vertaal-url moet de plaatshouders {SOURCE_LANG}, {TARGET_LANG} en {CONTENT} bevatten
    
    In plaats daarvan wordt de url ‘%s’ gebruikt

en: Hey, check out this new #Cawbird version! \ (•◡•) / #cool #newisalwaysbetter
nl: Hé, kijk eens naar deze nieuwe #Cawbird-versie! \ (•◡•) / #cool #nieuwisaltijdbeter

en: Add to or Remove User From List
nl: Gebruiker toevoegen aan of verwijderen van lijst

en: You have no lists.
nl: Je hebt geen lijsten.

en: About Cawbird
nl: Over Cawbird

en: New Account
nl: Nieuw account

en: To authenticate Cawbird, you need a PIN from twitter.com with the account you wish to add
nl: Geef Cawbird toestemming door op twitter.com een pincode op te halen van het toe te voegen account

en: Request PIN
nl: Pincode aanvragen

en: Enter PIN from twitter.com below:
nl: Voer de pincode hieronder in:

en: PIN
nl: Pincode

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Account Settings
nl: Accountinstellingen

en: Name
nl: Naam

en: Autostart
nl: Automatisch laden

en: Remove Account
nl: Account verwijderen

en: Do you really want to remove this account?
nl: Weet je zeker dat je dit account wilt verwijderen?

[ctx: emoji category]
en: Smileys & People
nl: Smileys en personen

[ctx: emoji category]
en: Body & Clothing
nl: Lichaam en kledij

[ctx: emoji category]
en: Animals & Nature
nl: Dieren en natuur

[ctx: emoji category]
en: Food & Drink
nl: Eten en drinken

[ctx: emoji category]
en: Travel & Places
nl: Reizen en locaties

[ctx: emoji category]
en: Activities
nl: Activiteiten

[ctx: emoji category]
en: Objects
nl: Objecten

[ctx: emoji category]
en: Symbols
nl: Symbolen

[ctx: emoji category]
en: Flags
nl: Vlaggen

en: No Results Found
nl: Geen zoekresultaten

en: Try a different search
nl: Probeer een andere zoekopdracht

en: Send
nl: Verzenden

en: Add Media
nl: Media toevoegen

en: Show favorite images
nl: Leuk gevonden afbeeldingen tonen

en: Click to edit
nl: Klik om te bewerken

en: Remove this Filter
nl: Filter verwijderen

en: Filtered terms
nl: Gefilterde zoektermen

en: Filtered users
nl: Gefilterde gebruikers

en: You can block users in their profile
nl: Je gebruikers blokkeren via hun profiel

en: Users
nl: Gebruikers

en: Set image description
nl: Afbeeldingsomschrijving instellen

en: Subscribe
nl: Abonneren

en: Unsubscribe
nl: Opzeggen

en: Subscribers:
nl: Aantal abonnees:

en: Members:
nl: Aantal leden:

en: Creator:
nl: Auteur:

en: Created at:
nl: Gemaakt op:

en: Edit
nl: Aanpassen

en: Mode:
nl: Modus:

en: Description
nl: Omschrijving

en: Settings
nl: Instellingen

en: Shortcuts
nl: Sneltoetsen

en: About
nl: Over

en: Quit
nl: Afsluiten

en: Add New Filter
nl: Filter toevoegen

en: Regular Expression:
nl: Reguliere uitdrukking:

en: Add New Snippet
nl: Fragment toevoegen

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: Replacement
nl: Vervangen door

en: Create New List
nl: Lijst aanmaken

en: Name:
nl: Naam:

en: Create
nl: Aanmaken

en: Write Direct Message
nl: Privébericht opstellen

en: Add to/Remove from List
nl: Toevoegen aan of verwijderen van lijst

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Muted
nl: Genegeerd

en: Retweets disabled
nl: Retweets uitschakelen

en: More actions
nl: Meer acties

en: Follows you
nl: Volgt je

en: Followers
nl: Volgers

en: Following
nl: Volgend

en: Use dark theme
nl: Donker thema gebruiken

en: Shortcut key
nl: Sneltoets

en: Primary
nl: Primair

en: Timelines
nl: Tijdlijnen

en: Show inline media
nl: Media tonen

en: Always show
nl: Altijd tonen

en: Always hide
nl: Altijd verbergen

en: Hide in timeline
nl: Verbergen op tijdlijn

en: Auto scroll on new tweets
nl: Automatisch scrollen naar nieuwste tweets

en: Double-click activation
nl: Tweet openen door te dubbelklikken

en: Notifications
nl: Meldingen

en: On New Tweets
nl: Bij nieuwe tweets

en: Never
nl: Nooit

en: Every
nl: Elke

en: Stack 5
nl: 5 opstapelen

en: Stack 10
nl: 10 opstapelen

en: Stack 25
nl: 25 opstapelen

en: Stack 50
nl: 50 opstapelen

en: On New Mentions
nl: Bij nieuwe vermeldingen

en: On New Messages
nl: Bij nieuwe berichten

en: Interface
nl: Vormgeving

note: TRANSLATORS: 'Normal' font size combo box item in the settings
en: Normal
nl: Normaal

note: TRANSLATORS: 'Large' font size combo box item in the settings
en: Large
nl: Groot

note: TRANSLATORS: 'X-Large' font size combo box item in the settings
en: X-Large
nl: Extra groot

note: TRANSLATORS: 'XX-Large' font size combo box item in the settings
en: XX-Large
nl: Enorm

en: Tweet scale
nl: Lettergrootte van tweets

en: Round avatars
nl: Ronde profielfoto's

en: Remove trailing hashtags
nl: Bijgevoegde hashtags verwijderen

en: Remove media links
nl: Medialinks verwijderen

en: Hide inappropriate content
nl: Gevoelige inhoud verbergen

en: Translation
nl: Vertaling

en: Translation service
nl: Vertaaldienst

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom translation URL
nl: Aangepaste vertaal-url

en: No snippets configured.
nl: Je hebt geen fragmenten ingesteld.

en: You can activate snippets by writing the keyword and pressing TAB.
nl: Activeer fragmenten door het trefwoord te typen en op de tabtoets te drukken.

en: Snippets
nl: Fragmenten

[ctx: shortcuts window]
en: General
nl: Algemeen

[ctx: shortcuts window]
en: Compose Tweet
nl: Tweet opstellen

[ctx: shortcuts window]
en: Show Account settings
nl: Accountinstellingen tonen

[ctx: shortcuts window]
en: Show Accounts Popover
nl: Accountsmenu tonen

[ctx: shortcuts window]
en: Show Application Settings
nl: Toepassingsinstellingen tonen

[ctx: shortcuts window]
en: Toggle Topbar
nl: Bovenste balk tonen/verbergen

[ctx: shortcuts window]
en: Go Back
nl: Terug

[ctx: shortcuts window]
en: Go Forward
nl: Vooruit

[ctx: shortcuts window]
en: Go to nth page
nl: Ga naar pagina x

[ctx: shortcuts window]
en: Retweet
nl: Retweeten

[ctx: shortcuts window]
en: Like
nl: Vind ik leuk

[ctx: shortcuts window]
en: Reply
nl: Beantwoorden

[ctx: shortcuts window]
en: Quote
nl: Citeren

[ctx: shortcuts window]
en: Show Details
nl: Details bekijken

[ctx: shortcuts window]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: shortcuts window]
en: Compose
nl: Opstellen

en: Show Emoji Chooser
nl: Emojikiezer tonen

en: Start new conversation
nl: Gesprek starten

en: With:
nl: Met:

en: Go
nl: Gaan

en: Quote
nl: Tweet citeren

en: Retweet tweet
nl: Tweet retweeten

en: Like tweet
nl: Tweet leuk vinden

en: Reply to tweet
nl: Tweet beantwoorden

en: More
nl: Meer

en: Translate
nl: Vertalen

en: Retweet
nl: Retweeten

en: Like
nl: Vind ik leuk

en: Reply
nl: Beantwoorden

en: Liked
nl: Leuk gevonden

en: Retweeted
nl: Geretweet

en: Unblock
nl: Deblokkeren

en: Show settings of this account
nl: Accountinstellingen tonen

en: Open in new window
nl: Openen in nieuw venster

en: Go to profile
nl: Ga naar profiel

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Subscribed to
nl: Geabonneerd op
