cbatticon 1.6.7 - en to el translation catalogue (48 entries)

en: Display the version
el: Εμφάνιση έκδοσης

en: Display debug information
el: Εμφάνιση πληροφοριών αποσφαλμάτωσης

en: Set update interval (in seconds)
el: Ορισμός του διαστήματος ενημέρωσης (δευτερόλεπτα)

en: Set icon type ('standard', 'notification' or 'symbolic')
el: Ορισμός του τύπου εικονιδίου ('standard', 'notification' ή 'symbolic')

en: Set low battery level (in percent)
el: Ορισμός χαμηλού επιπέδου μπαταρίας (%%)

en: Set critical battery level (in percent)
el: Ορισμός κρίσιμου επιπέδου μπαταρίας (%%)

en: Command to execute when critical battery level is reached
el: Εντολή που θα εκτελείται όταν η φόρτιση της μπαταρίας πέσει στο κρίσιμο επίπεδο

en: Command to execute when left clicking on tray icon
el: Εντολή που θα εκτελείται όταν γίνεται αριστερό κλίκ στο εικονίδιο

en: Hide the notification popups
el: Απόκρυψη των αναδυόμενων παραθύρων ενημέρωσης

en: List available icon types
el: Εμφάνιση διαθέσιμων τύπων εικονιδίου

en: List available power supplies (battery and AC)
el: Εμφάνιση διαθέσιμων πηγών ενέργειας (μπαταρία ή AC)

en: [BATTERY ID]
el: [ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ]

en: Cannot parse command line arguments: %s
el: Δεν μπορεί να γίνει ανάγνωση των παραμέτρων: %s

en: cbatticon: a lightweight and fast battery icon that sits in your system tray
el: cbatticon: ένα ελαφρύ και γρήγορο εικονίδιο για την περιοχή ειδοποίησης

en: version %s
el: έκδοση %s

en: List of available power supplies:
el: Λίστα διαθέσιμων πηγών ενέργειας:

en: List of available icon types:
el: Λίστα διαθέσιμων τύπων εικονιδίου:

en: available
el: διαθέσιμο

en: unavailable
el: μη διαθέσιμο

en: Unknown icon type: %s
el: Άγνωστος τύπος εικονιδίου: %s

en: No icon type found!
el: Δεν βρέθηκε κανένας τύπος εικονιδίου!

en: Invalid update interval! It has been reset to default (%d seconds)
el: Μη έγκυρο διάστημα ανανέωσης! Ρυθμίστηκε στην αρχική τιμή (%d δευτερόλεπτα)

en: Invalid low level! It has been reset to default (%d percent)
el: Μη έγκυρο χαμηλό επίπεδο μπαταρίας! Ρυθμίστηκε στην αρχική τιμή (%d %%)

en: Invalid critical level! It has been reset to default (%d percent)
el: Μη έγκυρο κρίσιμο επίπεδο μπαταρίας! Ρυθμίστηκε στην αρχική τιμή (%d %%)

en: Critical level is higher than low level! They have been reset to default
el: Το κρίσιμο επίπεδο είναι υψηλότερο του χαμηλού επιπέδου! Ρυθμίστηκαν στις αρχικές τους τιμές

en: type: %-*.*s	id: %-*.*s	path: %s
el: τύπος: %-*.*s	id: %-*.*s	διαδρομή: %s

en: Battery
el: Μπαταρία

en: AC
el: Ρεύμα

en: Cannot open sysfs directory: %s (%s)
el: Δεν μπορεί να γίνει ανάγνωση του καταλόγου sysfs: %s (%s)

en: No battery with suffix %s found!
el: Δεν υπάρχει μπαταρία το όνομα της οποίας να τελειώνει με %s

en: No battery nor AC power supply found!
el: Δεν βρέθηκα μπαταρία ή παροχή ρευματός!

en: AC only, no battery!
el: Μόνο ρεύμα, καμία μπαταρία!

en: Spawning critical battery level command in 30 seconds: %s
el: Εκτέλεση της εντολής κρίσιμης στάθμης μπαταρίας σε 30 δευτερόλεπτα: %s

en: Cannot spawn critical battery level command: %s
el: Δεν ήταν δυνατή η εκτέλεση της εντολής κρίσιμης στάθμης: %s

en: Cannot spawn critical battery level command!
el: Δεν ήταν δυνατή η εκτέλεση της εντολής κρίσιμης στάθμης!

en: Cannot spawn left click command: %s
el: Δεν ήταν δυνατή η εκτέλεση της εντολής αριστερού κλίκ: %s

en: Cannot spawn left click command!
el: Δεν ήταν δυνατή η εκτέλεση της εντολής αριστερού κλίκ!

en: Battery is missing!
el: Η μπαταρία λείπει!

en: Battery status is unknown!
el: Η κατάσταση της μπαταρίας είναι άγνωστη!

en: Battery is charged!
el: Η μπαταρία είναι πλήρως φορτισμένη!

en: Battery is discharging (%i%% remaining)
el: Η μπαταρία αποφορτίζεται (%i%% απομένει)

en: Battery is not charging (%i%% remaining)
el: Η μπαταρία δεν φορτίζεται (%i%% απομένει)

en: Battery level is low! (%i%% remaining)
el: Η στάθμη της μπαταρίας είναι χαμηλή! (%i%% απομένει)

en: Battery level is critical! (%i%% remaining)
el: Η στάθμη της μπαταρίας είναι εξαιρετικά χαμηλή! (%i%% απομένει)

en: Battery is charging (%i%%)
el: Η μπαταρία φορτίζει (%i%%)

en: %d minute | %d minutes
el[0]: %d λεπτό
el[1]: %d λεπτά

en: %d hour, %s remaining | %d hours, %s remaining
el[0]: %d ώρα, %s απομένει
el[1]: %d ώρες, %s λεπτά απομένουν

en: %d minute remaining | %d minutes remaining
el[0]: %d λεπτό απομένει
el[1]: %d λεπτά απομένουν
