cbatticon 1.6.7 - en to he translation catalogue (47 entries)

en: Display the version
he: הצג את הגרסה

en: Display debug information
he: הצגת מידע ניפוי-באגים

en: Set update interval (in seconds)
he: הגדר מרווח עדכונים (בשניות)

en: Set icon type ('standard', 'notification' or 'symbolic')
he: הגדר סוג אייקון (רגיל, התראה או סימבולי)

en: Set low battery level (in percent)
he: הגדר מצב סוללה נמוכה (באחוזים)

en: Set critical battery level (in percent)
he: הגדר מצב חירום לסוללה נמוכה קריטית (באחוזים)

en: Command to execute when critical battery level is reached
he: פקודה לביצוע כאשר הסוללה מגיעה למצב קריטי

en: Command to execute when left clicking on tray icon
he: פקודה לביצוע בלחיצה שמאלית על האייקון בשורת המשימות

en: Hide the notification popups
he: העלם את חלוניות ההתראה הקופצות

en: List available icon types
he: הצג את סוגי האייקונים האפשריים

en: List available power supplies (battery and AC)
he: הצג את סוגי אספקת החשמל האפשריים (סוללה ו-AC)

en: [BATTERY ID]
he: [מזהה סוללה]

en: Cannot parse command line arguments: %s
he: אין אפשרות לעבד את הפרמטר: %s

en: cbatticon: a lightweight and fast battery icon that sits in your system tray
he: cbatticon: אייקון סוללה פשוט ומהיר שנמצא בשורת המשימות שלך

en: version %s
he: גרסה %s

en: List of available power supplies:
he: רשימה של אספקות חשמל אפשריות:

en: List of available icon types:
he: רשימה של סוגי אייקונים אפשריים:

en: available
he: אפשרי

en: unavailable
he: לא אפשרי

en: Unknown icon type: %s
he: סוג אייקון לא ידוע: %s

en: No icon type found!
he: לא נמצא סוג אייקון!

en: Invalid update interval! It has been reset to default (%d seconds)
he: מרווח עדכון לא אפשרי! חייבים לאפס אותו לברירת המחדל (%d שניות)

en: Invalid low level! It has been reset to default (%d percent)
he: רמת סוללה נמוכה לא אפשרית! איפסנו אותה לברירת המחדל (%d אחוזים)

en: Invalid critical level! It has been reset to default (%d percent)
he: רמת סוללה נמוכה קריטית לא אפשרית! איפסנו אותה לברירת המחדל שלה  (%d אחוזים)

en: Critical level is higher than low level! They have been reset to default
he: רמת סוללה קריטית גבוהה יותר מרמת הסוללה הנמוכה (לא קריטית). איפסנו את שתיהן לברירת המחדל

en: type: %-*.*s	id: %-*.*s	path: %s
he: סוג: %-*.*s	מזהה: %-*.*s	נתיב: %s

en: Battery
he: סוללה

en: Cannot open sysfs directory: %s (%s)
he: לא אפשרי לפתוח את תקיית sysfs: %s (%s)

en: No battery with suffix %s found!
he: לא נמצאה סוללה בעלת סיומת %s

en: No battery nor AC power supply found!
he: לא נמצאה סוללה או אספקת AC!

en: AC only, no battery!
he: AC בלבד, ללא סוללה!

en: Spawning critical battery level command in 30 seconds: %s
he: מבצע פקודת סוללה נמוכה ברמה קריטית בעוד 30 שניות: %s

en: Cannot spawn critical battery level command: %s
he: לא מסוגל לבצע את פקודת הסוללה הנמוכה קריטית: %s

en: Cannot spawn critical battery level command!
he: לא מסוגל לבצע את פקודת הסוללה הנמוכה קריטית!

en: Cannot spawn left click command: %s
he: לא מסוגל לבצע את פקודת הלחצן השמאלי: %s

en: Cannot spawn left click command!
he: לא מסוגל לבצע את פקודת הלחצן השמאלי!

en: Battery is missing!
he: הסוללה חסרה!

en: Battery status is unknown!
he: מצב הסוללה לא ידוע!

en: Battery is charged!
he: הסוללה טעונה!

en: Battery is discharging (%i%% remaining)
he: הסוללה לא בהטענה (%i%% נשארו)

en: Battery is not charging (%i%% remaining)
he: הסוללה לא בהטענה (%i%% נשארו)

en: Battery level is low! (%i%% remaining)
he: רמת הסוללה נמוכה! (%i%% נשארו)

en: Battery level is critical! (%i%% remaining)
he: רמת הסוללה נמוכה בצורה קריטית! (%i%% נשארו)

en: Battery is charging (%i%%)
he: הסוללה בהטענה (%i%%)

en: %d minute | %d minutes
he[0]: %d דקה
he[1]: %d דקות

en: %d hour, %s remaining | %d hours, %s remaining
he[0]: %d שעה, %s נשארה
he[1]: %d שעות, %s נשארו

en: %d minute remaining | %d minutes remaining
he[0]: %d דקה נשארה
he[1]: %d דקות נשארו
