cbatticon 1.6.7 - en to sr translation catalogue (48 entries)

en: Display the version
sr: Прикажи верзију

en: Display debug information
sr: Прикажи информације за уклањање грешака

en: Set update interval (in seconds)
sr: Постави интервал ажурирања (у секундама)

en: Set icon type ('standard', 'notification' or 'symbolic')
sr: Постави тип иконе ('standard', 'notification', или 'symbolic')

en: Set low battery level (in percent)
sr: Постави ниски ниво батерије (у постоцима)

en: Set critical battery level (in percent)
sr: Постави критични ниво батерије (у постоцима)

en: Command to execute when critical battery level is reached
sr: Команда за извршити када се достигне кригични ниво батерије

en: Command to execute when left clicking on tray icon
sr: Команда за извршити када се кликне левим кликом на икону

en: Hide the notification popups
sr: Сакриј обавести

en: List available icon types
sr: Прикажи доступне типове икона

en: List available power supplies (battery and AC)
sr: Прикажи доступна напајања (батерија и мрежно напајање)

en: [BATTERY ID]
sr: [ИД БАТЕРИЈЕ]

en: Cannot parse command line arguments: %s
sr: Не могу расчланити аргументе командне линије: %s

en: cbatticon: a lightweight and fast battery icon that sits in your system tray
sr: cbatticon: лагана и брза икона за батерије у вашој системској траци

en: version %s
sr: верзија %s

en: List of available power supplies:
sr: Листа доступних напајања:

en: List of available icon types:
sr: Листа доступних типова икона:

en: available
sr: доступне

en: unavailable
sr: недоступне

en: Unknown icon type: %s
sr: Непознат тип иконе: %s

en: No icon type found!
sr: Није пронађен ниједан тип икона!

en: Invalid update interval! It has been reset to default (%d seconds)
sr: Неважећи интервал за ажурирање! Враћен је на подразумевани (%d секунди)

en: Invalid low level! It has been reset to default (%d percent)
sr: Неважећи ниски ниво! Враћен је на подразумевани (%d посто)

en: Invalid critical level! It has been reset to default (%d percent)
sr: Неважећи критични ниво! Враћен је на подразумевани (%d посто)

en: Critical level is higher than low level! They have been reset to default
sr: Критични ниво је виши него ниски ниво! Враћени су на подразумеване

en: type: %-*.*s	id: %-*.*s	path: %s
sr: тип: %-*.*s	id: %-*.*s	path: %s

en: Battery
sr: Батерија

en: AC
sr: Мрежно напајање

en: Cannot open sysfs directory: %s (%s)
sr: Не могу отворити sysfs директориј: %s (%s)

en: No battery with suffix %s found!
sr: Није пронађена батерија са суфиксом %s!

en: No battery nor AC power supply found!
sr: Није пронађена батерија ни мрежно напајање!

en: AC only, no battery!
sr: Само мрежно напајање, нема батерије!

en: Spawning critical battery level command in 30 seconds: %s
sr: Извршујем команду критичног нивоа батерије за 30 секунди: %s

en: Cannot spawn critical battery level command: %s
sr: Не могу извршити команду критичног нивоа батерије: %s

en: Cannot spawn critical battery level command!
sr: Не могу извршити команду критичног нивоа батерије!

en: Cannot spawn left click command: %s
sr: Не могу извршити команду левог клика: %s

en: Cannot spawn left click command!
sr: Не могу извршити команду левог клика!

en: Battery is missing!
sr: Батерија недостаје!

en: Battery status is unknown!
sr: Статус батерије је непознат!

en: Battery is charged!
sr: Батерија је пуна!

en: Battery is discharging (%i%% remaining)
sr: Батерија се празни (преостало %i%%)

en: Battery is not charging (%i%% remaining)
sr: батерије се не пуни (преостало %i%%)

en: Battery level is low! (%i%% remaining)
sr: Ниво батерије је низак! (преостало %i%%)

en: Battery level is critical! (%i%% remaining)
sr: Ниво батерије је критичан! (преостало %i%%)

en: Battery is charging (%i%%)
sr: Батерија се пуни (%i%%)

en: %d minute | %d minutes
sr[0]: %d минута
sr[1]: %d минуте
sr[2]: %d минута

en: %d hour, %s remaining | %d hours, %s remaining
sr[0]: %d сат, %s преостало
sr[1]: %d сата, %s преостало
sr[2]: %d сати, %s преостало

en: %d minute remaining | %d minutes remaining
sr[0]: %d минута преостала
sr[1]: %d минуте преостале
sr[2]: %d минута преостало
