cbatticon 1.6.7 - en to tr translation catalogue (48 entries)

en: Display the version
tr: Sürümü göster

en: Display debug information
tr: Hata ayıklama bilgisini göster

en: Set update interval (in seconds)
tr: Güncelleme sıklığını ayarla (saniye)

en: Set icon type ('standard', 'notification' or 'symbolic')
tr: Simge türünü ayarla ('standart', 'bildirim' ya da 'temsili')

en: Set low battery level (in percent)
tr: Düşük pil seviyesini ayarla (yüzde)

en: Set critical battery level (in percent)
tr: Kritik pil seviyesini ayarla (yüzde)

en: Command to execute when critical battery level is reached
tr: Krik seviyeye erişildiğinde komutu çalıştır

en: Command to execute when left clicking on tray icon
tr: Simgeye sol tuş ile tıklandığında komutu çalıştır

en: Hide the notification popups
tr: Bildirim balonlarını gizle

en: List available icon types
tr: Kullanılabilir simge türlerini listele

en: List available power supplies (battery and AC)
tr: Kullanılabilir güç kaynaklarını listele (pil ve şebeke)

en: [BATTERY ID]
tr: [PİL ID]

en: Cannot parse command line arguments: %s
tr: Komut satırı değişkenleri ayrıştırılamıyor: %s

en: cbatticon: a lightweight and fast battery icon that sits in your system tray
tr: cbatticon: sistem çekmecesinde görünen küçük ve hızlı pil simgesi

en: version %s
tr: sürüm %s

en: List of available power supplies:
tr: Uygun güç kaynaklarının listesi:

en: List of available icon types:
tr: Uygun simge türlerinin listesi:

en: available
tr: uygun

en: unavailable
tr: uygun değil

en: Unknown icon type: %s
tr: Bilinmeyen simge türü: %s

en: No icon type found!
tr: Hiç simge türü bulunamadı!

en: Invalid update interval! It has been reset to default (%d seconds)
tr: Geçersiz güncelleme aralığı! Varsayılan ayarlara dönecek (%d saniye)

en: Invalid low level! It has been reset to default (%d percent)
tr: Geçersiz alt seviye! Varsayılan ayarlara dönecek (yüzde %d)

en: Invalid critical level! It has been reset to default (%d percent)
tr: Geçersiz kritik seviye! Varsayılan ayarlara dönecek (yüzde %d)

en: Critical level is higher than low level! They have been reset to default
tr: Kritik seviye alt seviyeden yüksek! Varsayılan ayarlarına döndürülecekler

en: type: %-*.*s	id: %-*.*s	path: %s
tr: tür: %-*.*s	id: %-*.*s	yol: %s

en: Battery
tr: Pil

en: AC
tr: Şebeke

en: Cannot open sysfs directory: %s (%s)
tr: sysfs klasörü açılamıyor: %s (%s)

en: No battery with suffix %s found!
tr: Pil ile eki %s bulunamadı!

en: No battery nor AC power supply found!
tr: Pil ya da şebeke güç ünitesi bulunamadı!

en: AC only, no battery!
tr: Sadece şebeke, pil yok!

en: Spawning critical battery level command in 30 seconds: %s
tr: Kritik pil seviyesi komutu 30 saniye içerisinde üretilecek: %s

en: Cannot spawn critical battery level command: %s
tr: Kritik seviye komutu üretilemiyor: %s

en: Cannot spawn critical battery level command!
tr: Kritik pil seviyesi komutu oluşturulamıyor!

en: Cannot spawn left click command: %s
tr: Sol tuş komutu üretilemiyor: %s

en: Cannot spawn left click command!
tr: Sol tuş komutu oluşturulamıyor!

en: Battery is missing!
tr: Pil kayıp!

en: Battery status is unknown!
tr: Pil durumu bilinmiyor!

en: Battery is charged!
tr: Pil dolduruldu!

en: Battery is discharging (%i%% remaining)
tr: Pil boşalıyor (%i%% kalan)

en: Battery is not charging (%i%% remaining)
tr: Pil doldurulmuyor (%i%% kalan)

en: Battery level is low! (%i%% remaining)
tr: Pil durumu düşük! (%i%% kalan)

en: Battery level is critical! (%i%% remaining)
tr: Pil kritik seviyede! (%i%% kalan)

en: Battery is charging (%i%%)
tr: Pil dolduruluyor (%i%%)

en: %d minute | %d minutes
tr[0]: %d dakika
tr[1]: %d dakika

en: %d hour, %s remaining | %d hours, %s remaining
tr[0]: %d saat, %s kaldı
tr[1]: %d saat, %s kaldı

en: %d minute remaining | %d minutes remaining
tr[0]: %d dakika kaldı
tr[1]: %d dakika kaldı
