ccsm - en to bg translation catalogue (127 entries)

en: Disable %(action_conflict)s
bg: Изключване на %(action_conflict)s

en: Don't set %(action)s
bg: Да не се задава %(action)s

en: Set %(action)s anyway
bg: Задаване на %(action)s въпреки това

en: key
bg: ключ

en: button
bg: клавиш

en: edge
bg: край

en: Use %(feature)s
bg: Използване на %(feature)s

en: Don't use %(feature)s
bg: Да не се използва %(feature)s

en: Enable %(plugin)s
bg: Включване на %(plugin)s

en: Don't enable %(feature)s
bg: Да не се включва %(feature)s

en: Resolve conflicts
bg: Разрешаване на конфликтите

en: Ignore conflicts
bg: Игнориране на конфликтите

en: Disable %(plugin_conflict)s
bg: Изключване на %(plugin_conflict)s

en: Don't enable %(plugin)s
bg: Да не се включва %(plugin)s

en: Plugin <b>%(plugin_conflict)s</b> conflicts with <b>%(plugin)s</b>.
bg: Приставката <b>%(plugin_conflict)s</b> е в конфликт с <b>%(plugin)s</b>.

en: Enable these plugins
bg: Включване на тези приставки

en: <b>%(plugin)s</b> requires the plugin <b>%(require)s</b>.
bg: <b>%(plugin)s</b> изисква приставката <b>%(require)s</b>.

en: Enable %(require)s
bg: Включване на %(require)s

en: Disable these plugins
bg: Изключване на тези приставки

en: Don't disable %(plugin)s
bg: Да не се изключва %(plugin)s

en: <b>%(plugin)s</b> is required by the plugins <b>%(plugin_list)s</b>.
bg: <b>%(plugin)s</b> е изискуем от приставките <b>%(plugin_list)s</b>.

en: General
bg: Общи

en: Accessibility
bg: Достъпност

en: Desktop
bg: Работен плот

en: Extras
bg: Екстри

en: Window Management
bg: Управление на прозорци

en: Effects
bg: Ефекти

en: Image Loading
bg: Зареждане на изображение

en: Utility
bg: Инструмент

en: All
bg: Всички

en: Uncategorized
bg: Без категория

en: Reset setting to the default value
bg: Връщане на стойността по подразбиране

en: _New
bg: _Нов

en: _Delete
bg: _Изтриване

en: _Edit
bg: _Редактиране

en: _Up
bg: На_горе

en: _Down
bg: На_долу

en: Edit
bg: Редактиране

note: Exit Button
en: _Close
bg: Зат_варяне

en: Edit %s
bg: Редактира %s

en: _Cancel
bg: _Отказ

en: _OK
bg: _Добре

en: "%s" is not a valid shortcut
bg: "%s" не е валидна препратка

en: Disabled
bg: Изключено

en: Enabled
bg: Включено

en: Grab key combination
bg: Прихващане на клавишна комбинация

en: "%s" is not a valid button
bg: "%s" не е валиден бутон

en: None
bg: Без

en: Plugin
bg: Приставка

en: Please press the new key combination
bg: Моля натиснете новата клавишна комбинация

en: Window Title
bg: Заглавие на прозореца

en: Window Role
bg: Роля на прозореца

en: Window Name
bg: Име на прозореца

en: Window Class
bg: Клас на прозореца

en: Window Type
bg: Тип на прозореца

en: Window ID
bg: ID на прозореца

en: And
bg: И

en: Or
bg: Или

en: Edit match
bg: Зачитане на регистъра

note: Add buttons
en: _Add
bg: _Добавяне

note: Type
en: Type
bg: Тип

note: Value
en: Value
bg: Стойност

en: Grab
bg: Прихващане

note: Invert
en: Invert
bg: Обръщане

en: Browse...
bg: Преглед...

en: Images
bg: Изображения

en: File
bg: Файл

en: Open directory...
bg: Отваряне на директория...

en: Open file...
bg: Отваряне на файл...

en: _Open
bg: _Отваряне

en: An error has occured
bg: Възникна грешка

en: Warning
bg: Предупреждение

en: Enable %s
bg: Включване на %s

en: Filter
bg: Филтър

en: Use This Plugin
bg: Използване на тази приставка

note: Back Button
en: _Back
bg: На_зад

en: Error
bg: Грешка

en: Search in...
bg: Търсене в...

note: Options
en: Short description and name
bg: Кратко описание и име

en: Long description
bg: Дълго описание

en: Settings value
bg: Стойност на настройките

en: Group
bg: Група

en: Subgroup
bg: Подгрупа

note: Notebook
en: Settings
bg: Настройки

en: Loading Advanced Search
bg: Зареждане на разширено търсене

en: Add a New Profile
bg: Добавяне на нов профил

en: Remove This Profile
bg: Премахване на този профил

en: Default
bg: Стандартни

en: Profile
bg: Профил

en: Import
bg: Внасяне

en: Import a CompizConfig Profile
bg: Внасяне на профил на CompizConfig

en: Import as...
bg: Внасяне като...

en: Import a CompizConfig Profile as a new profile
bg: Внасяне на профил на CompizConfig като нов

en: Export
bg: Изнасяне

en: Export your CompizConfig Profile
bg: Изнасяне на вашия профил на CompizConfig

en: Reset to defaults
bg: Върни висящите опции

en: Reset your CompizConfig Profile to the global defaults
bg: Върнете своя профил на CompizConfig към глобалните стандартни настройки

en: Backend
bg: Контрол за Dbus

en: Integration
bg: Интеграция

en: Enable integration into the desktop environment
bg: Включване на интегрирането в работната среда

en: Profiles (*.profile)
bg: Профили (*.profile)

en: All files
bg: Всички файлове

en: Save file..
bg: Запазване на файл...

en: _Save
bg: _Запазване

en: Do you want to skip default option values while exporting your profile?
bg: Желаете ли приизнасянето на вашия профил да бъдат пропуснати стандартните стойности на настройките?

en: Open file..
bg: Отваряне на файл...

en: Enter a profile name
bg: Въведете име на профила

en: Please enter a name for the new profile:
bg: Моля въведете име за новия профил:

en: Backend not found.
bg: Файлът не е намерен

note: Auto sort
en: Automatic plugin sorting
bg: Автоматично сортиране на приставките

en: Disabled Plugins
bg: Изключени приставки

en: Enabled Plugins
bg: Включени приставки

en: Add plugin
bg: Добавяне на приставка

en: Plugin name:
bg: Име на приставката:

en: Insert plugin name
bg: Въведете име на приставката

en: Preferences
bg: Предпочитания

en: About
bg: Относно

en: About CCSM...
bg: Относно CCSM...

en: Profile & Backend
bg: Профил по подразбиране:

en: Plugin List
bg: Списък с приставки

en: Filter your Plugin list
bg: Филтрирайте своя списък с приставки

en: Screen %i
bg: Екран %i

en: Screen
bg: Прожекция

en: Category
bg: Категория

en: Advanced Search
bg: Разширено търсене

en: <span size="large"><b>No matches found.</b> </span><span>
    
     Your filter "<b>%s</b>" does not match any items.</span>
bg: <span size="large"><b>Не са открити съвпадения.</b> </span><span>
    
     Филтърът ви "<b>%s</b>" не съвпада с нищо.</span>

en: Configure Compiz with CompizConfig
bg: Настройка на Compiz с помощта на CompizConfig
