ccsm - en to ca translation catalogue (158 entries)

en: The new value for the %(binding)s binding for the action <b>%(action)s</b> in plugin <b>%(plugin)s</b> conflicts with the action <b>%(action_conflict)s</b> of the <b>%(plugin_conflict)s</b> plugin.
    Do you wish to disable <b>%(action_conflict)s</b> in the <b>%(plugin_conflict)s</b> plugin?
ca: El valor nou per a la vinculació %(binding)s per a l'acció <b>%(action)s</b> al connector <b>%(plugin)s</b> entra en conflicte amb l'acció <b>%(action_conflict)s</b> del connector <b>%(plugin_conflict)s</b>.
    Voleu inhabilitar <b>%(action_conflict)s</b> al connector <b>%(plugin_conflict)s</b> ?

en: Disable %(action_conflict)s
ca: Inhabilita %(action_conflict)s

en: Don't set %(action)s
ca: No estableixis %(action)s

en: Set %(action)s anyway
ca: Estableix %(action)s de totes maneres

en: key
ca: clau

en: button
ca: botó

en: edge
ca: vora

en: You are trying to use the feature <b>%(feature)s</b> which is <b>not</b> provided by any plugin.
    Do you wish to use this feature anyway?
ca: Esteu intentat d'utilitzar la característica <b>%(feature)s</b> que <b>no</b> es proporciona amb cap connector.
    Voleu utilitzar aquesta característica de totes formes?

en: Use %(feature)s
ca: Utilitza %(feature)s

en: Don't use %(feature)s
ca: No utilitzis %(feature)s

en: You are trying to use the feature <b>%(feature)s</b> which is provided by <b>%(plugin)s</b>.
    This plugin is currently disabled.
    Do you wish to enable <b>%(plugin)s</b> so the feature is available?
ca: Esteu intentant d'utilitzar la característica <b>%(feature)s</b> que és proporcionada per <b>%(plugin)s</b>.
    Aquest connector actualment està inhabilitat.
    Voleu habilitar <b>%(plugin)s</b> perquè aquesta característica estigui disponible?

en: Enable %(plugin)s
ca: Habilita %(plugin)s

en: Don't enable %(feature)s
ca: No habilitis %(feature)s

en: Some %(bindings)s bindings of Plugin <b>%(plugin)s</b> conflict with other plugins. Do you want to resolve these conflicts?
ca: Algunes vinculacions %(bindings)s del connector <b>%(plugin)s</b> entren en conflicte amb altres connectors. Voleu resoldre aquests conflictes?

en: Resolve conflicts
ca: Resol els conflictes

en: Ignore conflicts
ca: Ignora els conflictes

en: Plugin <b>%(plugin_conflict)s</b> provides feature <b>%(feature)s</b> which is also provided by <b>%(plugin)s</b>
ca: El connector <b>%(plugin_conflict)s</b> proporciona la característica <b>%(feature)s</b> que també és proporcionada per <b>%(plugin)s</b>

en: Disable %(plugin_conflict)s
ca: Inhabilita %(plugin_conflict)s

en: Don't enable %(plugin)s
ca: No habilitis %(plugin)s

en: Plugin <b>%(plugin_conflict)s</b> conflicts with <b>%(plugin)s</b>.
ca: El connector <b>%(plugin_conflict)s</b> entra en conflicte amb <b>%(plugin)s</b>.

en: <b>%(plugin)s</b> requires feature <b>%(feature)s</b> which is provided by the following plugins:
    %(plugin_list)s
ca: <b>%(plugin)s</b> requereix la característica <b>%(feature)s</b> que és proporcionada amb els següents connectors:
    %(plugin_list)s

en: Enable these plugins
ca: Habilita aquests connectors

en: <b>%(plugin)s</b> requires the plugin <b>%(require)s</b>.
ca: <b>%(plugin)s</b> requereix el connector <b>%(require)s</b>.

en: Enable %(require)s
ca: Habilita %(require)s

en: <b>%(plugin)s</b> provides the feature <b>%(feature)s</b> which is required by the plugins <b>%(plugin_list)s</b>.
ca: <b>%(plugin)s</b> proporciona la característica <b>%(feature)s</b> que és requerida pels connectors <b>%(plugin_list)s</b>.

en: Disable these plugins
ca: Inhabilita aquests connectors

en: Don't disable %(plugin)s
ca: No inhabilitis %(plugin)s

en: <b>%(plugin)s</b> is required by the plugins <b>%(plugin_list)s</b>.
ca: <b>%(plugin)s</b> és requerit pels connectors <b>%(plugin_list)s</b>.

en: Accessibility
ca: Accessibilitat

en: Desktop
ca: Escriptori

en: Extras
ca: Extres

en: Window Management
ca: Gestió de les finestres

en: Effects
ca: Efectes

en: Image Loading
ca: Càrrega d'imatges

en: Utility
ca: Utilitat

en: All
ca: Tot

en: Uncategorized
ca: Sense categoria

en: N/A
ca: N/D

en: Reset setting to the default value
ca: Restableix l'ajust al valor predeterminat

en: _New
ca: _Nou

en: _Delete
ca: _Suprimeix

en: _Edit
ca: _Edita

en: _Up
ca: A_munt

en: _Down
ca: A_vall

en: Edit
ca: Edita

note: Exit Button
en: _Close
ca: _Tanca

en: Multi-list settings. You can double-click a row to edit the values.
ca: Ajusts de llista múltiple. Podeu fer doble clic a una fila per editar els valors.

en: Edit %s
ca: Edita %s

en: _Cancel
ca: _Cancel·la

en: _OK
ca: _D'acord

en: "%s" is not a valid shortcut
ca: «%s» no és una drecera vàlida

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Grab key combination
ca: Captura la combinació de tecles

en: "%s" is not a valid button
ca: «%s» no és un botó vàlid

en: Using Button1 without modifiers can prevent any left click and thus break your configuration. Do you really want to set "%s" button to Button1 ?
ca: L'ús del Botó1 sense cap modificador pot evitar qualsevol clic esquerre i trencar la configuració. Esteu segur que voleu establir el botó «%s» al Botó1?

en: "%s" is not a valid edge mask
ca: «%s» no és una màscara de vora vàlida

en: None
ca: Cap

en: CompizConfig Settings Manager
ca: Editor de la configuració de Compiz

en: Clear
ca: Neteja

en: Plugin
ca: Connector

en: Please press the new key combination
ca: Premeu la nova combinació de tecles

en: Escape is reserved and cannot be used for keybindings.
ca: La tecla Esc està reservada i no es pot utilitzar per a les vinculacions de tecles.

en: sticky
ca: apegalós

en: max vert
ca: màx vert

en: max horz
ca: màx horit

en: shaded
ca: ombrejat

en: skip taskbar
ca: omet la barra de tasques

en: skip pager
ca: omet el paginador

en: hidden
ca: ocult

en: fullscreen
ca: Pantalla completa

en: above
ca: per sobre

en: below
ca: per sota

en: Window Title
ca: Títol de la finestra

en: Window Role
ca: Rol de la finestra

en: Window Name
ca: Nom de la finestra

en: Window Class
ca: Classe de la finestra

en: Window Type
ca: Tipus de finestra

en: Window State
ca: Estat de la finestra

en: Window ID
ca: Id. de la finestra

en: And
ca: I

en: Or
ca: O

en: Edit match
ca: Edita la coincidència

note: Add buttons
en: _Add
ca: _Afegeix

note: Type
en: Type
ca: Tipus

note: Value
en: Value
ca: Valor

en: Grab
ca: Captura

note: Relation
en: Relation
ca: Relació

note: Invert
en: Invert
ca: Inverteix

en: Browse...
ca: Navega...

en: Images
ca: Imatges

en: File
ca: Fitxer

en: Open directory...
ca: Obre el directori...

en: Open file...
ca: Obre el fitxer...

en: _Open
ca: _Obre

en: This is a settings manager for the CompizConfig configuration system.
ca: Aquest és un gestor d'ajusts per al sistema de configuració CompizConfig.

en: An error has occured
ca: S'ha produït un error

en: Warning
ca: Advertència

en: Enable %s
ca: Habilita %s

en: Filter
ca: Filtre

en: Search %s Plugin Options
ca: Cerca les opcions del connector %s

en: Use This Plugin
ca: Utilitza aquest connector

en: Search Compiz Core Options
ca: Cerca opcions del nucli de Compiz

note: Back Button
en: _Back
ca: _Enrere

en: Grab Keys
ca: Captura les tecles

en: Enter a filter.
    Click the keyboard image to grab a key for which to search.
ca: Introduïu un filtre.
    Feu clic a la imatge del teclat per a capturar una tecla per a cercar-la.

en: Search in...
ca: Cerca a...

note: Options
en: Short description and name
ca: Descripció breu i nom

en: Long description
ca: Descripció llarga

en: Settings value
ca: Valors de l'ajust

en: Group
ca: Grup

en: Subgroup
ca: Subgrup

note: Notebook
en: Settings
ca: Ajusts

en: Loading Advanced Search
ca: Càrrega de la cerca avançada

en: Add a New Profile
ca: Afegeix un perfil nou

en: Remove This Profile
ca: Suprimeix aquest perfil

en: Default
ca: predeterminat

en: Profile
ca: Perfil

en: Import
ca: Importa

en: Import a CompizConfig Profile
ca: Importa un perfil CompizConfig

en: Import as...
ca: Importa com...

en: Import a CompizConfig Profile as a new profile
ca: Importa un perfil CompizConfig com a un perfil nou

en: Export
ca: Exporta

en: Export your CompizConfig Profile
ca: Exporteu el vostre perfil CompizConfig

en: Reset to defaults
ca: Restableix als valors predeterminats

en: Reset your CompizConfig Profile to the global defaults
ca: Restabliu el vostre perfil CompizConfig als valors globals

en: Backend
ca: Rerefons

en: Integration
ca: Integració

en: Enable integration into the desktop environment
ca: Habilita la integració amb l'escriptori

en: Profiles (*.profile)
ca: Perfils (*.profile)

en: All files
ca: Tots els fitxers

en: Save file..
ca: Desa el fitxer...

en: _Save
ca: _Desa

en: Do you want to skip default option values while exporting your profile?
ca: Voleu ometre els valors predeterminats de l'opció mentre s'exporta el vostre perfil?

en: Open file..
ca: Obre el fitxer...

en: Enter a profile name
ca: Introduïu un nom de perfil

en: Please enter a name for the new profile:
ca: Introduïu el nom del perfil nou:

en: Backend not found.
ca: No s'ha trobat el rerefons.

note: Auto sort
en: Automatic plugin sorting
ca: Ordenació automàtica dels connectors

en: Disabled Plugins
ca: Connectors inhabilitats

en: Enabled Plugins
ca: Connectors habilitats

en: Do you really want to disable automatic plugin sorting? This will also disable conflict handling. You should only do this if you know what you are doing.
ca: Esteu segur que voleu inhabilitar l'ordenació automàtica dels connectors? Això també inhabilitarà el tractament dels conflictes. Només ho hauríeu de fer si sabeu el que feu.

en: Add plugin
ca: Afegeix un connector

en: Plugin name:
ca: Nom del connector:

en: Insert plugin name
ca: Insereix el nom del connector

en: Preferences
ca: Preferències

en: Configure the backend, profile and other internal settings used by the Compiz Configuration System.
ca: Configura el rerefons, el perfil i altres paràmetres interns que s'utilitzen amb el sistema de configuració de Compiz.

en: About
ca: Quant a

en: About CCSM...
ca: Quant a CCSM...

en: Profile & Backend
ca: Perfils i rerefons

en: Plugin List
ca: Llista dels connectors

en: Filter your Plugin list
ca: Filtreu la llista dels vostres connectors

en: Screen %i
ca: Pantalla %i

en: Screen
ca: Pantalla

en: Category
ca: Categoria

en: Advanced Search
ca: Cerca avançada

en: <span size="large"><b>No matches found.</b> </span><span>
    
     Your filter "<b>%s</b>" does not match any items.</span>
ca: <span size="large"><b>No s'ha trobat cap coincidència.</b> </span><span>
    
     El vostre filtre "<b>%s</b>" no coincideix amb cap element.</span>

en: Configure Compiz with CompizConfig
ca: Configureu Compiz amb CompizConfig
