ccsm - en to cs translation catalogue (130 entries)

en: The new value for the %(binding)s binding for the action <b>%(action)s</b> in plugin <b>%(plugin)s</b> conflicts with the action <b>%(action_conflict)s</b> of the <b>%(plugin_conflict)s</b> plugin.
    Do you wish to disable <b>%(action_conflict)s</b> in the <b>%(plugin_conflict)s</b> plugin?
cs: Nová hodnota zkratky %(binding)s pro akci <b>%(action)s</b> v modulu <b>%(plugin)s</b> je ve sporu s akcí <b>%(action_conflict)s</b> v modulu <b>%(plugin_conflict)s</b> .
    Chcete zkázat <b>%(action_conflict)s</b>v modulu  <b>%(plugin_conflict)s</b>?

en: Disable %(action_conflict)s
cs: Vypnout %(action_conflict)s

en: Don't set %(action)s
cs: Nenastavovat %(action)s

en: Set %(action)s anyway
cs: Přesto nastavit %(action)s

en: You are trying to use the feature <b>%(feature)s</b> which is <b>not</b> provided by any plugin.
    Do you wish to use this feature anyway?
cs: Pokoušíte se použít funkci <b>%(feature)s</b>, která není poskytována žádným modulem.
    Přejete si i přesto použít tuto funkci?

en: Use %(feature)s
cs: Použít %(feature)s

en: Don't use %(feature)s
cs: Nepoužívat %(feature)s

en: You are trying to use the feature <b>%(feature)s</b> which is provided by <b>%(plugin)s</b>.
    This plugin is currently disabled.
    Do you wish to enable <b>%(plugin)s</b> so the feature is available?
cs: Pokoušíte se použít funkci <b>%(feature)s</b>,která je poskytována modulem <b>%(plugin)s</b>.
    Tento modul je momentálně vypnut.
    Přejete si zapnout modul <b>%(plugin)s</b> aby bylo možno tuto funkci zpřístupnit?

en: Enable %(plugin)s
cs: Zapnout %(plugin)s

en: Don't enable %(feature)s
cs: Nezapínat %(feature)s

en: Plugin <b>%(plugin_conflict)s</b> provides feature <b>%(feature)s</b> which is also provided by <b>%(plugin)s</b>
cs: Modul <b>%(plugin_conflict)s</b> poskytuje funkci <b>%(feature)s</b>, která je také poskytována modulem <b>%(plugin)s</b>

en: Disable %(plugin_conflict)s
cs: Vypnout %(plugin_conflict)s

en: Don't enable %(plugin)s
cs: Nezapínat %(plugin)s

en: Plugin <b>%(plugin_conflict)s</b> conflicts with <b>%(plugin)s</b>.
cs: Modul <b>%(plugin_conflict)s</b> je v konfliktu s modulem <b>%(plugin)s</b>

en: <b>%(plugin)s</b> requires feature <b>%(feature)s</b> which is provided by the following plugins:
    %(plugin_list)s
cs: Modul <b>%(plugin)s</b> vyžaduje funkci <b>%(feature)s</b>, která je poskytována následujícími moduly:
    %(plugin_list)s

en: Enable these plugins
cs: Zapnout tyto moduly

en: <b>%(plugin)s</b> requires the plugin <b>%(require)s</b>.
cs: <b>%(plugin)s</b> vyžaduje modul <b>%(require)s</b>.

en: Enable %(require)s
cs: Zapnout %(require)s

en: <b>%(plugin)s</b> provides the feature <b>%(feature)s</b> which is required by the plugins <b>%(plugin_list)s</b>.
cs: Modul <b>%(plugin)s</b>poskytuje funkci <b>%(feature)s</b>jež je vyžadována moduly <b>%(plugin_list)s</b>

en: Disable these plugins
cs: Vypnout tyto moduly

en: Don't disable %(plugin)s
cs: Nevypínat %(plugin)s

en: <b>%(plugin)s</b> is required by the plugins <b>%(plugin_list)s</b>.
cs: Modul <b>%(plugin)s</b> je vyžadován moduly <b>%(plugin_list)s</b>.

en: General
cs: Obecné

en: Accessibility
cs: Přístupnost

en: Desktop
cs: Pracovní plocha

en: Extras
cs: Doplňky

en: Window Management
cs: Správa oken

en: Effects
cs: Efekty

en: Image Loading
cs: Načítání obrázku

en: Utility
cs: Nástroj

en: All
cs: Vše

en: Uncategorized
cs: Nezařazeno

en: Reset setting to the default value
cs: Vrátit nastavení do výchozích hodnot

en: _New
cs: _Nový

en: _Delete
cs: _Smazat

en: _Edit
cs: _Upravit

en: _Down
cs: _Níž

en: Edit
cs: Editovat

note: Exit Button
en: _Close
cs: _Zavřít

en: Multi-list settings. You can double-click a row to edit the values.
cs: Seznam nastavení. Poklepáním na řádek můžete editovat hodnoty.

en: Edit %s
cs: Editovat %s

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: _OK
cs: _Budiž

en: "%s" is not a valid shortcut
cs: "%s" není platná klávesová zkratka

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Grab key combination
cs: Získat klávesovou kombinaci

en: "%s" is not a valid button
cs: "%s" není platné tlačítko

en: Using Button1 without modifiers can prevent any left click and thus break your configuration. Do you really want to set "%s" button to Button1 ?
cs: Použití Tlačítka1 bez modifikátorů může zabránit jakémukoliv kliknutí levým tlačítkem myši a takto narušit vaši konfiguraci. Chcete opravdu nastavit "%s" na Tlačítko1?

en: "%s" is not a valid edge mask
cs: "%s" není platná rohová maska

en: None
cs: Žádný

en: CompizConfig Settings Manager
cs: Manažer nastavení Compizu

en: Please press the new key combination
cs: Prosím, zmáčkněte novou klávesovou kombinaci

en: Window Title
cs: Název okna

en: Window Role
cs: Úloha okna

en: Window Name
cs: Jméno okna

en: Window Class
cs: Třída okna

en: Window Type
cs: Typ okna

en: Window ID
cs: Identifikátor okna

en: And
cs: A

en: Or
cs: Nebo

en: Edit match
cs: Editovat shodu

note: Add buttons
en: _Add
cs: _Přidat

note: Type
en: Type
cs: Typ

note: Value
en: Value
cs: Hodnota

en: Grab
cs: Uchopit

note: Relation
en: Relation
cs: Relace

note: Invert
en: Invert
cs: Invertovat

en: Images
cs: Obrázky

en: File
cs: Soubor

en: Open directory...
cs: Otevřít adresář...

en: Open file...
cs: Otevřít soubor...

en: _Open
cs: _Otevřít

en: This is a settings manager for the CompizConfig configuration system.
cs: Toto je manažer nastavení konfiguračního systému Compizu.

en: An error has occured
cs: Vyskytla se chyba

en: Warning
cs: Upozornění

en: Enable %s
cs: Zapnout %s

en: Filter
cs: Filtr

en: Search %s Plugin Options
cs: Hledat nastavení modulu %s

en: Use This Plugin
cs: Použít tento modul

en: Search Compiz Core Options
cs: Hledat nastavení jádra Compizu

note: Back Button
en: _Back
cs: _Zpět

en: Error
cs: Chyba

en: Search in...
cs: Hledat v...

note: Options
en: Short description and name
cs: Stručném popise a jméně

en: Long description
cs: Podrobném popise

en: Settings value
cs: Nastavení hodnot

note: Notebook
en: Settings
cs: Nastavení

en: Add a New Profile
cs: Přidat nový profil

en: Remove This Profile
cs: Odstranit vybraný profil

en: Default
cs: Výchozí

en: Profile
cs: Profil

en: Import
cs: Importovat

en: Import a CompizConfig Profile
cs: Importovat profil

en: Import as...
cs: Importovat jako...

en: Import a CompizConfig Profile as a new profile
cs: Importovat profil jako nový

en: Export
cs: Exportovat

en: Export your CompizConfig Profile
cs: Exportovat svůj profil

en: Reset to defaults
cs: Vrátit nastavení do výchozích hodnot

en: Reset your CompizConfig Profile to the global defaults
cs: Resetovat profil do výchozích hodnot

en: Integration
cs: Integrace

en: Enable integration into the desktop environment
cs: Zapnout integraci do pracovního prostředí

en: Profiles (*.profile)
cs: Profily (*.profile)

en: All files
cs: Všechny soubory

en: Save file..
cs: Uložit soubor..

en: _Save
cs: _Uložit

en: Do you want to skip default option values while exporting your profile?
cs: Chcete přeskočit výchozí hodnoty nastavení během exportu svého profilu?

en: Open file..
cs: Otevřít soubor..

en: Enter a profile name
cs: Zadejte jméno profilu

en: Please enter a name for the new profile:
cs: Prosím zadejte jméno pro nový profil:

en: Backend not found.
cs: Backend nenalezen.

note: Auto sort
en: Automatic plugin sorting
cs: Automatické řazení modulů

en: Disabled Plugins
cs: Vypnuté moduly

en: Enabled Plugins
cs: Zapnuté moduly

en: Do you really want to disable automatic plugin sorting? This will also disable conflict handling. You should only do this if you know what you are doing.
cs: Opravdu chcete vypnout automatické řazení modulů? Tato akce také zapříčiní vypnutí vyhledávání konfliktů. Pokračujte pouze v případě, kdy opravdu víte co děláte.

en: Add plugin
cs: Přidat modul

en: Plugin name:
cs: Jméno modulu:

en: Insert plugin name
cs: Vložte jméno modulu

en: Preferences
cs: Předvolby

en: Configure the backend, profile and other internal settings used by the Compiz Configuration System.
cs: Konfigurace backendu, profilu a ostatních interních nastavení používaných konfiguračním systémem Compizu.

en: About
cs: O programu

en: About CCSM...
cs: O programu CCSM...

en: Profile & Backend
cs: Profil a backend

en: Plugin List
cs: Seznam modulů

en: Filter your Plugin list
cs: Filtrovat·váš seznam modulů

en: Screen %i
cs: Obrazovka %i

en: Screen
cs: Obrazovka

en: Category
cs: Kategorie

en: Advanced Search
cs: Pokročilé vyhledávání

en: <span size="large"><b>No matches found.</b> </span><span>
    
     Your filter "<b>%s</b>" does not match any items.</span>
cs: <span size="large"><b>Nenalezena žádná shoda.</b> </span><span>
    
    Váš filtr "<b>%s</b>"nevyhovuje žádné položce.</span>
