ccsm - en to eu translation catalogue (143 entries)

en: The new value for the %(binding)s binding for the action <b>%(action)s</b> in plugin <b>%(plugin)s</b> conflicts with the action <b>%(action_conflict)s</b> of the <b>%(plugin_conflict)s</b> plugin.
    Do you wish to disable <b>%(action_conflict)s</b> in the <b>%(plugin_conflict)s</b> plugin?
eu: <b>%(plugin)s</b> plugineko <b>%(action)s</b> ekintzaren %(binding)s lotura balio berriak gatazka sortzen du, <b>%(plugin_conflict)s</b> pluginaren <b>%(action_conflict)s</b> ekintzarekin. 
    <b>%(plugin_conflict)s</b> pluginaren <b>%(action_conflict)s</b> ekintza ezgaitzerik nahi?

en: Disable %(action_conflict)s
eu: Ezgaitu %(action_conflict)s

en: Don't set %(action)s
eu: Ez aukeratu %(action)s

en: Set %(action)s anyway
eu: Aukeratu %(action)s

en: key
eu: Tekla

en: button
eu: Botoia

en: edge
eu: Ertza

en: You are trying to use the feature <b>%(feature)s</b> which is <b>not</b> provided by any plugin.
    Do you wish to use this feature anyway?
eu: <b>%(feature)s</b> ezaugarria erabiltzekotan zaude. Hau <b>Ez</b> ez da egokia edozein pluginekin.
    hala ere ezaugarri hau erabili nahi duzu?

en: Use %(feature)s
eu: Erabili %(feature)s

en: Don't use %(feature)s
eu: Ez erabili %(feature)s

en: You are trying to use the feature <b>%(feature)s</b> which is provided by <b>%(plugin)s</b>.
    This plugin is currently disabled.
    Do you wish to enable <b>%(plugin)s</b> so the feature is available?
eu: <b>%(plugin)s</b> plugineko <b>%(feature)s</b> ezaugarria erabili nahi duzu.
    Plugin hau orain ezgaitua dago.
    <b>%(plugin)s</b> gaitu nahi duzu, ezaugarria erabilgarri izateko?

en: Enable %(plugin)s
eu: Gaitu %(plugin)s

en: Don't enable %(feature)s
eu: Ez gaitu %(feature)s

en: Some %(bindings)s bindings of Plugin <b>%(plugin)s</b> conflict with other plugins. Do you want to resolve these conflicts?
eu:  <b>%(plugin)s</b>  plugineko hainbat laster-tekla %(bindings)s beste plugin batzuekoekin gatazkan daude. Gatazka hauek konpondu nahi dituzu?

en: Resolve conflicts
eu: Konpondu gatazkak

en: Ignore conflicts
eu: Ez ikusi gatazkak

en: Plugin <b>%(plugin_conflict)s</b> provides feature <b>%(feature)s</b> which is also provided by <b>%(plugin)s</b>
eu: Plugina honek <b>%(plugin_conflict)s</b> beste <b>%(plugin)s</b> pluginak ere ematen duen <b>%(feature)s</b> ezaugarria ematen du

en: Disable %(plugin_conflict)s
eu: Ezgaitu %(plugin_conflict)s

en: Don't enable %(plugin)s
eu: Ez gaitu %(plugin)s

en: Plugin <b>%(plugin_conflict)s</b> conflicts with <b>%(plugin)s</b>.
eu: <b>%(plugin_conflict)s</b> pluginak gatazkan dago <b>%(plugin)s</b> pluginarekin.

en: <b>%(plugin)s</b> requires feature <b>%(feature)s</b> which is provided by the following plugins:
    %(plugin_list)s
eu: <b>%(plugin)s</b> pluginak <b>%(feature)s</b> ezaugarria beharrezko du, ondorengo pluginek emana:
    %(plugin_list)s

en: Enable these plugins
eu: Gaitu plugin hauek

en: <b>%(plugin)s</b> requires the plugin <b>%(require)s</b>.
eu: <b>%(plugin)s</b> pluginek beste hau beharrezko dute: <b>%(require)s</b>.

en: Enable %(require)s
eu: Gaitu %(require)s

en: <b>%(plugin)s</b> provides the feature <b>%(feature)s</b> which is required by the plugins <b>%(plugin_list)s</b>.
eu: <b>%(plugin)s</b> pluginak <b>%(feature)s</b> ezaugarria ematen du, ondorengo pluginek beharrezko dutena: <b>%(plugin_list)s</b>.

en: Disable these plugins
eu: Ezgaitu plugin hauek

en: Don't disable %(plugin)s
eu: Ez ezgaitu %(plugin)s

en: <b>%(plugin)s</b> is required by the plugins <b>%(plugin_list)s</b>.
eu: <b>%(plugin)s</b> beharrezkoa da ondorengo plugnientzat: <b>%(plugin_list)s</b>.

en: General
eu: Orokorra

en: Accessibility
eu: Erabilerraztasuna

en: Desktop
eu: Mahaigaina

en: Extras
eu: Extrak

en: Window Management
eu: Leiho kudeaketa

en: Effects
eu: Efektuak

en: Image Loading
eu: Irudia kargatzen

en: Utility
eu: Utilitate

en: All
eu: Denak

en: Uncategorized
eu: Kategori gabekoa

en: N/A
eu: E/E

en: Reset setting to the default value
eu: Lehenetsitako balioetan jarri ezarpenak

en: _New
eu: _Berria

en: _Delete
eu: _Ezabatu

en: _Edit
eu: _Editatu

en: _Up
eu: _Gora

en: _Down
eu: _Behera

en: Edit
eu: Editatu

note: Exit Button
en: _Close
eu: It_xi

en: Multi-list settings. You can double-click a row to edit the values.
eu: Lerro anitzeko ezarpenak. Baloreak editatzeko klik bikoitza egin lerroan.

en: Edit %s
eu: Editatu %s

en: _Cancel
eu: _Utzi

en: _OK
eu: _Ados

en: "%s" is not a valid shortcut
eu: "%s"ez da baliozko laster-tekla

en: Disabled
eu: Ezgaitua

en: Enabled
eu: Gaitua

en: Grab key combination
eu: Tekla konbinazioa grabatu

en: "%s" is not a valid button
eu: "%s" ez da baliozko botoia

en: Using Button1 without modifiers can prevent any left click and thus break your configuration. Do you really want to set "%s" button to Button1 ?
eu: 1botoia aldaketa gabe erabiltzeak ezkerreko edozein kliki aurrea hartu diezaioke eta ezarpenak hautsi. Ziur "%s" botoia 1botoiaz ezarri nahi duzula?

en: "%s" is not a valid edge mask
eu: "%s" eza da maskara ertz baliokoa

en: None
eu: Ezer ez

en: CompizConfig Settings Manager
eu: Compiz ezarpen kudeatzailea

en: Please press the new key combination
eu: Mesedez sakatu tekla konbinaketa berria

en: Window Title
eu: Leiho Izenburua

en: Window Role
eu: Leiho-rola

en: Window Name
eu: Leiho izena

en: Window Class
eu: Leiho klase

en: Window Type
eu: Leiho mota

en: Window ID
eu: Leiho ID

en: And
eu: eta

en: Or
eu: edo

en: Edit match
eu: Editatu parekatzea

note: Add buttons
en: _Add
eu: _Gehitu

note: Type
en: Type
eu: Mota

note: Value
en: Value
eu: Balioa

en: Grab
eu: Eutsi

note: Relation
en: Relation
eu: Relazioa

note: Invert
en: Invert
eu: Alderantzikatu

en: Browse...
eu: Arakatu...

en: Images
eu: Irudiak

en: File
eu: Fitxategia

en: Open directory...
eu: Zabaldu karpeta...

en: Open file...
eu: Zabaldu fitxategia...

en: _Open
eu: _Ireki

en: This is a settings manager for the CompizConfig configuration system.
eu: Hau ezarpen kudeatzailea da, Compiz sistemaren ezarpenerako.

en: An error has occured
eu: Errore bat eman da

en: Warning
eu: Kontuz

en: Enable %s
eu: Gaitu %s

en: Filter
eu: Iragazki

en: Search %s Plugin Options
eu: Bilatu %s plugin aukerak

en: Use This Plugin
eu: Plugin hau erabili

en: Search Compiz Core Options
eu: Compiz core aukerak bilatu

note: Back Button
en: _Back
eu: _Atzera

en: Error
eu: Errorea

en: Enter a filter.
    Click the keyboard image to grab a key for which to search.
eu: Sartu iragazkia.
    Click the keyboard image to grab a key for which to search.

en: Search in...
eu: Bilatu...

note: Options
en: Short description and name
eu: Izena eta deskribapen motza

en: Long description
eu: Deskribapen luzea

en: Settings value
eu: Ezarpen balioak

en: Group
eu: Taldea

en: Subgroup
eu: Azpitaldea

note: Notebook
en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Loading Advanced Search
eu: Bilaketa aurreratua kargatzen

en: Add a New Profile
eu: Profil berria gehitu

en: Remove This Profile
eu: Ezabatu profil hau

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Profile
eu: Profila

en: Import
eu: Inportatu

en: Import a CompizConfig Profile
eu: Inportatu Compiz ezarpen profila

en: Import as...
eu: Inportatu honela...

en: Import a CompizConfig Profile as a new profile
eu: Inportatu Compiz ezarpen profila, profil berrira

en: Export
eu: Esportatu

en: Export your CompizConfig Profile
eu: Esportatu zure Compiz ezarpen profila

en: Reset to defaults
eu: Ezarri lehenetsiak

en: Reset your CompizConfig Profile to the global defaults
eu: Ezarrri zure Compìz ezarpen profila, lehenetsi orokorretara

en: Integration
eu: Integrazioa

en: Enable integration into the desktop environment
eu: Gaitu integrazioa mahagain ingurunean

en: Profiles (*.profile)
eu: Profilak (*.profile)

en: All files
eu: Fitxategi guztiak

en: Save file..
eu: Gorde fitxategia..

en: _Save
eu: _Gorde

en: Do you want to skip default option values while exporting your profile?
eu: Zure porfila esportatzean salto egin nahi dituzu aukera lehenetsien balioak?

en: Open file..
eu: Ireki fitxategia..

en: Enter a profile name
eu: Sartu profile izena

en: Please enter a name for the new profile:
eu: Mesedez sartu izena profil berriari:

note: Auto sort
en: Automatic plugin sorting
eu: Pluginak automatikoki antolatu

en: Disabled Plugins
eu: Plugin ezgaituak

en: Enabled Plugins
eu: Plugin gaituak

en: Do you really want to disable automatic plugin sorting? This will also disable conflict handling. You should only do this if you know what you are doing.
eu: Ziur pluginak automatikoki ordenatzea ezgaitu nahi duzula? honek konfliktu kuduatzailea ere ezgaituko du. Hau egiten ari zarenarekin ziur bazaude bakarrik egin beharko zenuke.

en: Add plugin
eu: Gehitu plugina

en: Plugin name:
eu: Plugin izena:

en: Insert plugin name
eu: Sartu plugin izena

en: Preferences
eu: Aukerak

en: Configure the backend, profile and other internal settings used by the Compiz Configuration System.
eu: Backend, profil eta beste barne ezarpen batzuen konfigurazioa Copiz ezarpen sistema erabiliz.

en: About
eu: Honi buruz

en: About CCSM...
eu: CCSMri buruz...

en: Profile & Backend
eu: Profil & Backend

en: Plugin List
eu: Plugin zerrenda

en: Filter your Plugin list
eu: Iragazi zure plugin zerrenda

en: Screen %i
eu: %i pantaila

en: Screen
eu: Pantaila

en: Category
eu: Kategoria

en: Advanced Search
eu: Bilaketa aureratua

en: <span size="large"><b>No matches found.</b> </span><span>
    
     Your filter "<b>%s</b>" does not match any items.</span>
eu: <span size="large"><b> ez du aurkitu </b> </span><span>
    
    Zure "<b>%s</b>" iragazkiak ez du elementurik aurkitu </span>

en: Configure Compiz with CompizConfig
eu: Konfiguratu Compiz CompizConfig erabiliz
