ccsm - en to fa translation catalogue (78 entries)

en: Disable %(action_conflict)s
fa: %(action_conflict)ها را غیرفعال کن

en: Don't use %(feature)s
fa: از %(feature)ها استفاده نکن

en: Enable %(plugin)s
fa: %(plugin)ها را فعال کن

en: Don't enable %(feature)s
fa: %(feature)ها را فعال نکن

en: Disable %(plugin_conflict)s
fa: %(plugin_conflict)ها را غیرفعال کن

en: Don't enable %(plugin)s
fa: %(plugin)ها را فعال نکن

en: Plugin <b>%(plugin_conflict)s</b> conflicts with <b>%(plugin)s</b>.
fa: پلاگین <b>%(plugin_conflict)ها</b> با <b>%(plugin)ها</b> ناسازگار است.

en: <b>%(plugin)s</b> requires feature <b>%(feature)s</b> which is provided by the following plugins:
    %(plugin_list)s
fa: <b>%(plugin)ها</b> نیاز به قابلیت <b>%(feature)ها</b> دارد که به وسیله این پلاگینها بدست می‌آید:
    %(plugin_list)ها

en: Enable these plugins
fa: این پلاگین ها را فعال کن

en: <b>%(plugin)s</b> requires the plugin <b>%(require)s</b>.
fa: <b>%(plugin)s</b> نیازمند پلاگین <b>%(require)ها</b> می‌باشد.

en: Enable %(require)s
fa: %(require)ها را فعال کن

en: <b>%(plugin)s</b> provides the feature <b>%(feature)s</b> which is required by the plugins <b>%(plugin_list)s</b>.
fa: <b>%(plugin)ها</b> قابلیت <b>%(feature)ها</b> را که مورد نیاز پلاگینهای <b>%(plugin_list)ها</b> است، فراهم می‌آورد.

en: Disable these plugins
fa: این پلاگینها را غیر فعال کن

en: Don't disable %(plugin)s
fa: %(plugin)ها را غیر فعال کن

en: <b>%(plugin)s</b> is required by the plugins <b>%(plugin_list)s</b>.
fa: <b>%(plugin)ها</b> مورد نیاز <b>%(plugin_list)ها</b> می‌باشد.

en: General
fa: همگانی

en: Desktop
fa: رومیزی

en: Window Management
fa: مدیریت پنجره

en: Effects
fa: جلوه‌ها

en: Image Loading
fa: بارگذاری تصویر

en: Utility
fa: ابزار

en: All
fa: همه

en: Uncategorized
fa: دسته‌بندی نشده

en: _New
fa: _جدید

en: _Delete
fa: _حذف

en: _Edit
fa: _ویرایش

en: _Up
fa: _بالا

en: _Down
fa: _پایین

en: Edit
fa: ویرایش

note: Exit Button
en: _Close
fa: _بستن

en: Multi-list settings. You can double-click a row to edit the values.
fa: تنظیمات چند-لیستی. شما می‌توانید با دوکلیک کردن یک سطر، مقادیر آن را ویرایش کنید.

en: Edit %s
fa: ویرایش %s

en: _Cancel
fa: _انصراف

en: _OK
fa: _تأیید

en: "%s" is not a valid shortcut
fa: "%s" یک میانبر معتبر نیست

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: "%s" is not a valid button
fa: "%s" یک دکمه معتبر نیست

en: None
fa: هیچ یک

en: Please press the new key combination
fa: لطفا ترکیب کلید جدید را فشار دهید

en: Window Title
fa: عنوان پنجره

en: Window Name
fa: نام پنجره

en: Window Class
fa: رده پنجره

en: Window Type
fa: نوع پنجره

en: And
fa: و

en: Or
fa: یا

note: Add buttons
en: _Add
fa: ا_فزودن

note: Type
en: Type
fa: نوع

note: Value
en: Value
fa: مقدار

en: Grab
fa: گرفتن

note: Relation
en: Relation
fa: ارتباط

note: Invert
en: Invert
fa: معکوس

en: Images
fa: تصاویر

en: File
fa: فایل

en: Open directory...
fa: بازکردن پوشه...

en: Open file...
fa: باز کردن فایل...

en: _Open
fa: _باز کردن

en: This is a settings manager for the CompizConfig configuration system.
fa: این یک مدیر تنظیمات برای سیستم تنظیمات CompizConfig می‌باشد

en: An error has occured
fa: یک خطا رخ داده است.

en: Warning
fa: هشدار

en: Enable %s
fa: %s را فعال کن

en: Filter
fa: فیلتر

en: Search %s Plugin Options
fa: جستجوی گزینه‌های پلاگین %s

en: Use This Plugin
fa: از این پلاگین استفاده کن

en: Search Compiz Core Options
fa: گزینه‌های هسته Compiz را جستجو کن

note: Back Button
en: _Back
fa: _عقب

en: Error
fa: خطا

en: Search in...
fa: جستجو کن در...

note: Options
en: Short description and name
fa: توضیح کوتاه و نام

en: Long description
fa: توضیح بلند

en: Settings value
fa: قرار دادن مقدار

note: Notebook
en: Settings
fa: تنظیمات

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: _Save
fa: _ذخیره

en: Filter your Plugin list
fa: لیست پلاگین‌های خود را فیلتر نمایید

en: Screen %i
fa: صفحه %i

en: Screen
fa: صفحه

en: Advanced Search
fa: جستجوی پیشرفته
