ccsm - en to he translation catalogue (145 entries)

en: The new value for the %(binding)s binding for the action <b>%(action)s</b> in plugin <b>%(plugin)s</b> conflicts with the action <b>%(action_conflict)s</b> of the <b>%(plugin_conflict)s</b> plugin.
    Do you wish to disable <b>%(action_conflict)s</b> in the <b>%(plugin_conflict)s</b> plugin?
he: הערך החדש של הצירוף %(binding)s  לפעולה <b>%(action)s</b> בהתקן <b>%(plugin)s</b> מתנגש עם הפעולה <b>%(action_conflict)s</b> בהתקן <b>%(plugin_conflict)s</b> .
    האם ברצונך לנטרל את  <b>%(action_conflict)s</b> בהתקן <b>%(plugin_conflict)s</b>?

en: Disable %(action_conflict)s
he: נטרל את %(action_conflict)s

en: Don't set %(action)s
he: אל תקבע צירוף ל%(action)s

en: Set %(action)s anyway
he: קבע צירוף ל%(action)s בכל זאת

en: key
he: מקש

en: button
he: כפתור

en: edge
he: קצה מסך

en: You are trying to use the feature <b>%(feature)s</b> which is <b>not</b> provided by any plugin.
    Do you wish to use this feature anyway?
he: נסית להשתמש בתכונה <b>%(feature)s</b> אשר <b>אינה</b> provided by נתמכת בידי שום התקן.
    האם ברצונך להשתמש בה בכל זאת?

en: Use %(feature)s
he: השתמש ב%(feature)s

en: Don't use %(feature)s
he: אל תשתמש ב%(feature)s

en: You are trying to use the feature <b>%(feature)s</b> which is provided by <b>%(plugin)s</b>.
    This plugin is currently disabled.
    Do you wish to enable <b>%(plugin)s</b> so the feature is available?
he: נסית להשתמש בתכונה <b>%(feature)s</b> שאותה מספק ההתקן <b>%(plugin)s</b>.
    ההתקן מנוטרל כרגע.
    האם ברצונך להפעיל את ההתקן <b>%(plugin)s</b> כדי לאפשר תכונה זו?

en: Enable %(plugin)s
he: הפעל את %(plugin)s

en: Don't enable %(feature)s
he: אל תפעיל את %(feature)s

en: Some %(bindings)s bindings of Plugin <b>%(plugin)s</b> conflict with other plugins. Do you want to resolve these conflicts?
he: כמה צימודי %(bindings)s של ההתקן <b>%(plugin)s</b> מתנגשים עם התקנים אחרים. האם ברצונך לפתור התנגשויות אלה?

en: Resolve conflicts
he: פתור התנגשויות

en: Ignore conflicts
he: התעלם מהתנגשויות

en: Plugin <b>%(plugin_conflict)s</b> provides feature <b>%(feature)s</b> which is also provided by <b>%(plugin)s</b>
he: ההתקן <b>%(plugin_conflict)s</b> מספק את התכונה <b>%(feature)s</b> שאותה מספק גם <b>%(plugin)s</b>

en: Disable %(plugin_conflict)s
he: נטרל את %(plugin_conflict)s

en: Don't enable %(plugin)s
he: אל תפעיל את %(plugin)s

en: Plugin <b>%(plugin_conflict)s</b> conflicts with <b>%(plugin)s</b>.
he: ההתקן <b>%(plugin_conflict)s</b> מתנגש עם <b>%(plugin)s</b>.

en: <b>%(plugin)s</b> requires feature <b>%(feature)s</b> which is provided by the following plugins:
    %(plugin_list)s
he: <b>%(plugin)s</b> זקוק לתכונה <b>%(feature)s</b> המצויה בהתקנים הבאים:
    %(plugin_list)s

en: Enable these plugins
he: הפעל התקנים אלה

en: <b>%(plugin)s</b> requires the plugin <b>%(require)s</b>.
he: <b>%(plugin)s</b> זקוק להתקן <b>%(require)s</b>.

en: Enable %(require)s
he: הפעל את %(require)s

en: <b>%(plugin)s</b> provides the feature <b>%(feature)s</b> which is required by the plugins <b>%(plugin_list)s</b>.
he: <b>%(plugin)s</b> כולל את התכונה <b>%(feature)s</b> שלה זקוקים ההתקנים <b>%(plugin_list)s</b>.

en: Disable these plugins
he: נטרל התקנים אלה

en: Don't disable %(plugin)s
he: אל תנטרל את %(plugin)s

en: <b>%(plugin)s</b> is required by the plugins <b>%(plugin_list)s</b>.
he: <b>%(plugin)s</b>נחוץ להתקנים <b>%(plugin_list)s</b>.

en: General
he: כללי

en: Accessibility
he: נגישות

en: Desktop
he: שולחן עבודה

en: Extras
he: תוספות

en: Window Management
he: ניהול חלונות

en: Effects
he: אפקטים

en: Image Loading
he: טעינת תמונות

en: Utility
he: עזרים

en: All
he: הכל

en: Uncategorized
he: שונות

en: N/A
he: לא זמין

en: Reset setting to the default value
he: חזרה לברירת המחדל

en: _New
he: _חדש

en: _Edit
he: _עריכה

en: _Up
he: מ_עלה

en: _Down
he: _מטה

en: Edit
he: עריכה

note: Exit Button
en: _Close
he: _סגירה

en: Multi-list settings. You can double-click a row to edit the values.
he: הגדרות מרובות רשימות. ניתן להקליק הקלקה כפולה על שורה כדי לערוך את הערכים.

en: Edit %s
he: עריכת %s

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _OK
he: _אישור

en: "%s" is not a valid shortcut
he: "%s" אינו קיצור דרך תקין

en: Disabled
he: מנוטרל

en: Enabled
he: פועל

en: Grab key combination
he: יירט צירוף מקשים

en: "%s" is not a valid button
he: "%s" אינו כפתור תקין

en: Using Button1 without modifiers can prevent any left click and thus break your configuration. Do you really want to set "%s" button to Button1 ?
he: שימוש בכפתור מס' 1 עלול למנוע ממך להפעיל קליק שמאלי ובכך לשבש את פעולת המערכת שלך. האם אתה בטוח שברצונך להצמיד את הכפתור  "%s" לכפתור מס' 1?

en: "%s" is not a valid edge mask
he: "%s" אינו מסיכת קצה תקינה

en: None
he: ללא

en: CompizConfig Settings Manager
he: מנהל הגדרות CompizConfig

en: Plugin
he: התקן

en: Please press the new key combination
he: אנא לחץ על צירוף המקשים הרצוי

en: Window Title
he: כותרת החלון

en: Window Role
he: תפקיד החלון

en: Window Name
he: שם החלון

en: Window Class
he: מחלקת החלון

en: Window Type
he: סוג החלון

en: Window ID
he: מזהה החלון

en: And
he: וגם

en: Or
he: או

en: Edit match
he: התאמת עריכה

note: Add buttons
en: _Add
he: הו_ספה

note: Type
en: Type
he: סוג

note: Value
en: Value
he: ערך

en: Grab
he: יירוט

note: Relation
en: Relation
he: קשר

note: Invert
en: Invert
he: היפוך

en: Browse...
he: עיון...

en: Images
he: תמונות

en: File
he: קובץ

en: Open directory...
he: פתיחת ספריה...

en: Open file...
he: פתיחת קובץ...

en: _Open
he: _פתיחה

en: This is a settings manager for the CompizConfig configuration system.
he: זהו מנהל הגדרות עבור מערכת בקרת התצורה של CompizConfig.

en: An error has occured
he: חלה שגיאה

en: Warning
he: אזהרה

en: Enable %s
he: הפעל את %s

en: Filter
he: מסנן

en: Search %s Plugin Options
he: חפש באפשרויות ההתקן %s

en: Use This Plugin
he: השתמש בהתקן זה

en: Search Compiz Core Options
he: חפש באפשרויות הליבה של קומפיז

note: Back Button
en: _Back
he: _חזרה

en: Error
he: שגיאה

en: Enter a filter.
    Click the keyboard image to grab a key for which to search.
he: הזן מסנן.
    הקלק על תמונת המקלדת כדי ליירט את הכפתור שעליו יש לבצע חיפוש.

en: Search in...
he: חפש בתוך...

note: Options
en: Short description and name
he: תיאור קצר ושם

en: Long description
he: תיאור מפורט

en: Settings value
he: ערך ההגדרות

en: Group
he: קבוצה

en: Subgroup
he: תת-קבוצה

note: Notebook
en: Settings
he: הגדרות

en: Loading Advanced Search
he: טוען חיפוש מתקדם

en: Add a New Profile
he: הוספת פרופיל חדש

en: Remove This Profile
he: הסרת פרופיל זה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Profile
he: פרופיל

en: Import
he: ייבוא

en: Import a CompizConfig Profile
he: ייבוא פרופיל CompizConfig

en: Import as...
he: ייבוא כ...

en: Import a CompizConfig Profile as a new profile
he: ייבוא פרופיל CompizConfig כפרופיל חדש

en: Export
he: ייצוא

en: Export your CompizConfig Profile
he: ייצוא פרופיל ה-CompizConfig שלך

en: Reset to defaults
he: חזרה לברירת המחדל

en: Reset your CompizConfig Profile to the global defaults
he: החזרת פרופיל ה-CompizConfig שלך לברירת המחדל הגלובלית

en: Backend
he: תשתית

en: Integration
he: השתלבות

en: Enable integration into the desktop environment
he: השתלב בסביבת שולחן העבודה

en: Profiles (*.profile)
he: פרופילים (*.profile)

en: All files
he: כל הקבצים

en: Save file..
he: שמירת קובץ...

en: _Save
he: _שמירה

en: Do you want to skip default option values while exporting your profile?
he: האם ברצונך לדלג על אפשרויות שנקבעו לברירת המחדל בעת ייצוא הפרופיל שלך?

en: Open file..
he: פתיחת קובץ...

en: Enter a profile name
he: הזן שם פרופיל

en: Please enter a name for the new profile:
he: נא להזין את שם הפרופיל החדש:

en: Backend not found.
he: תשתית לא נמצאה.

note: Auto sort
en: Automatic plugin sorting
he: הסדרת התקנים אוטומטית.

en: Disabled Plugins
he: התקנים מנוטרלים

en: Enabled Plugins
he: התקנים פועלים

en: Do you really want to disable automatic plugin sorting? This will also disable conflict handling. You should only do this if you know what you are doing.
he: האם ברצונך לנטרל את הסדרת ההתקנים האוטומטית? הדבר ינטרל גם את הטיפול בהתנגשויות. אין לעשות זאת ללא הבנת ההשלכות.

en: Add plugin
he: הוספת התקן

en: Plugin name:
he: שם ההתקן:

en: Insert plugin name
he: הזן שם התקן

en: Preferences
he: העדפות

en: Configure the backend, profile and other internal settings used by the Compiz Configuration System.
he: עריכת תצורת התשתית, הפרופיל וההגדרות הפנימיות של מערכת התצורה של קומפיז.

en: About
he: אודות

en: About CCSM...
he: אודות CCSM...

en: Profile & Backend
he: פרופיל ותשתית

en: Plugin List
he: רשימת התקנים

en: Filter your Plugin list
he: סנן את רשימת ההתקנים

en: Screen %i
he: מסך %i

en: Screen
he: מסך

en: Category
he: קבוצה

en: Advanced Search
he: חיפוש מתקדם

en: <span size="large"><b>No matches found.</b> </span><span>
    
     Your filter "<b>%s</b>" does not match any items.</span>
he: <span size="large"><b>לא נמצאו התאמות.</b> </span><span>
    
     המסנן "<b>%s</b>" אינו תואם לאף אחד מהפריטים.</span>

en: Configure Compiz with CompizConfig
he: ערוך את תצורת קומפיז בעזרת CompizConfig
