ccsm 0.8.14 - en to hr translation catalogue (161 entries)

en: The new value for the %(binding)s binding for the action <b>%(action)s</b> in plugin <b>%(plugin)s</b> conflicts with the action <b>%(action_conflict)s</b> of the <b>%(plugin_conflict)s</b> plugin.
    Do you wish to disable <b>%(action_conflict)s</b> in the <b>%(plugin_conflict)s</b> plugin?
hr: Nova vrijednost %(binding)s kombinacija tipki za radnju <b>%(action)s</b> u priključku <b>%(plugin)s</b> u sukobu je s radnjom <b>%(action_conflict)s</b> u <b>%(plugin_conflict)s</b> priključku.
    Želite li onemogućiti <b>%(action_conflict)s</b> u <b>%(plugin_conflict)s</b> priključku?

en: Disable %(action_conflict)s
hr: Onemogući %(action_conflict)s

en: Don't set %(action)s
hr: Nemoj postaviti %(action)s

en: Set %(action)s anyway
hr: Postavi %(action)s

en: key
hr: tipke

en: button
hr: tipke

en: edge
hr: rub

en: You are trying to use the feature <b>%(feature)s</b> which is <b>not</b> provided by any plugin.
    Do you wish to use this feature anyway?
hr: Pokušavate koristiti značajku <b>%(feature)s</b> koja <b>nije</b> omogućena nijednim dodatkom.
    Želite li ipak koristi ovu značajku?

en: Use %(feature)s
hr: Koristi %(feature)s

en: Don't use %(feature)s
hr: Nemoj koristiti %(feature)s

en: You are trying to use the feature <b>%(feature)s</b> which is provided by <b>%(plugin)s</b>.
    This plugin is currently disabled.
    Do you wish to enable <b>%(plugin)s</b> so the feature is available?
hr: Pokušavate koristiti značajku <b>%(feature)s</b> koja je omogućena dodatkom <b>%(plugin)s</b>.
    Ovaj dodatak je trenutno onemogućen.
    Želite li omogućiti <b>%(plugin)s</b> tako da je ova značajka dostupna?

en: Enable %(plugin)s
hr: Omogući %(plugin)s

en: Don't enable %(feature)s
hr: Nemoj omogućiti %(feature)s

en: Some %(bindings)s bindings of Plugin <b>%(plugin)s</b> conflict with other plugins. Do you want to resolve these conflicts?
hr: Neki %(bindings)s kombinacije tipki priključka <b>%(plugin)s</b> su u sukobu s drugim priključcima. Želite li riješiti te sukobe?

en: Resolve conflicts
hr: Riješi sukobe

en: Ignore conflicts
hr: Zanemari sukobe

en: Plugin <b>%(plugin_conflict)s</b> provides feature <b>%(feature)s</b> which is also provided by <b>%(plugin)s</b>
hr: Dodatak <b>%(plugin_conflict)s</b> pruža značajku <b>%(feature)s</b> koju isto pruža <b>%(plugin)s</b>

en: Disable %(plugin_conflict)s
hr: Onemogući %(plugin_conflict)s

en: Don't enable %(plugin)s
hr: Nemoj omogućiti %(plugin)s

en: Plugin <b>%(plugin_conflict)s</b> conflicts with <b>%(plugin)s</b>.
hr: Dodatak <b>%(plugin_conflict)s</b> je u sukobu s <b>%(plugin)s</b>

en: <b>%(plugin)s</b> requires feature <b>%(feature)s</b> which is provided by the following plugins:
    %(plugin_list)s
hr: <b>%(plugin)s</b> zahtjeva značajku <b>%(feature)s</b> koju pružaju sljedeći dodaci:
    %(plugin_list)s

en: Enable these plugins
hr: Omogući ove dodatke

en: <b>%(plugin)s</b> requires the plugin <b>%(require)s</b>.
hr: <b>%(plugin)s</b> zahtjeva dodatak <b>%(require)s</b>

en: Enable %(require)s
hr: Omogući %(require)s

en: <b>%(plugin)s</b> provides the feature <b>%(feature)s</b> which is required by the plugins <b>%(plugin_list)s</b>.
hr: <b>%(plugin)s<b/> pruža značajku <b>%(feature)s<b/> koja je potrebna dodacima <b>%(plugin_list)s</b>

en: Disable these plugins
hr: Onemogući ove dodatke

en: Don't disable %(plugin)s
hr: Nemoj onemogućiti %(plugin)s

en: <b>%(plugin)s</b> is required by the plugins <b>%(plugin_list)s</b>.
hr: <b>%(plugin_list)s</b> je potreban ovim dodacima <b>%(plugin)s</b>

en: General
hr: Općenito

en: Accessibility
hr: Pristupačnost

en: Desktop
hr: Radna površina

en: Extras
hr: Dodaci

en: Window Management
hr: Upravljanje prozorima

en: Effects
hr: Efekti

en: Image Loading
hr: Učitavanje slike

en: Utility
hr: Pomagala

en: All
hr: Sve

en: Uncategorized
hr: Nekategorizirano

en: N/A
hr: nedostupno

en: Reset setting to the default value
hr: Vrati postavke na zadanu vrijednost

en: _New
hr: _Nova

en: _Delete
hr: _Obriši

en: _Edit
hr: _Uredi

en: _Up
hr: _Gore

en: _Down
hr: _Dolje

en: Edit
hr: Uredi

note: Exit Button
en: _Close
hr: _Zatvori

en: Multi-list settings. You can double-click a row to edit the values.
hr: Višestruke popisne postavke. Možete dvostuko kliknuti na redak za uređivanje vrijednosti.

en: Edit %s
hr: Uredi %s

en: _Cancel
hr: _Odustani

en: _OK
hr: _U redu

en: "%s" is not a valid shortcut
hr: "%s" nije valjani prečac

en: Disabled
hr: Onemogućen

en: Enabled
hr: Omogućen

en: Grab key combination
hr: Uhvati kombinaciju tipki

en: "%s" is not a valid button
hr: "%s" nije valjana tipka

en: Using Button1 without modifiers can prevent any left click and thus break your configuration. Do you really want to set "%s" button to Button1 ?
hr: Korištenje Tipka1 bez parametra može spriječiti bilo koji lijevi klik i to može slomiti vaša podešavanja. Želite li stvarno postaviti "%s"tipku u Tipku1?

en: "%s" is not a valid edge mask
hr: "%s" nije valjana maska ruba

en: None
hr: Nijedan

en: CompizConfig Settings Manager
hr: Compiz upravitelj postavkama

en: Clear
hr: Obriši

en: Plugin
hr: Priključak

en: Please press the new key combination
hr: Pritisnite novu kombinaciju tipki

en: Escape is reserved and cannot be used for keybindings.
hr: Escape je rezerviran i ne može se koristiti za prečace tipkovnice

en: modal
hr: modalno

en: sticky
hr: pričvrstivo

en: max vert
hr: najviše okomito

en: max horz
hr: najviše vodoravno

en: shaded
hr: zasjenjeno

en: skip taskbar
hr: preskoči programsku traku

en: skip pager
hr: preskoči straničnik

en: hidden
hr: skriveno

en: fullscreen
hr: cjelozaslonski

en: above
hr: iznad

en: below
hr: ispod

en: urgent
hr: hitno

en: Window Title
hr: Naslov prozora

en: Window Role
hr: Funkcija prozora

en: Window Name
hr: Naziv prozora

en: Window Class
hr: Klasa prozora

en: Window Type
hr: Vrsta prozora

en: Window State
hr: Stanje prozora

en: Window ID
hr: ID prozora

en: And
hr: I

en: Or
hr: Ili

en: Edit match
hr: Uredi podudarnost

note: Add buttons
en: _Add
hr: _Dodaj

note: Type
en: Type
hr: Vrsta

note: Value
en: Value
hr: Vrijednost

en: Grab
hr: Uhvati

note: Relation
en: Relation
hr: Odnos

note: Invert
en: Invert
hr: Obrni

en: Browse...
hr: Pregledaj...

en: Images
hr: Slike

en: File
hr: Datoteka

en: Open directory...
hr: Otvori mapu...

en: Open file...
hr: Otvori datoteku...

en: _Open
hr: _Otvori

en: This is a settings manager for the CompizConfig configuration system.
hr: Ovo je upravitelj postavkama za Compiz sustav podešavanja.

en: An error has occured
hr: Dogodila se greška

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Enable %s
hr: Omogući %s

en: Search %s Plugin Options
hr: Pretraži %s mogućnosti priključka

en: Use This Plugin
hr: Koristi ovaj priključak

en: Search Compiz Core Options
hr: Pretraži mogućnosti Compizove jezgre

note: Back Button
en: _Back
hr: _Natrag

en: Error
hr: Greška

en: Grab Keys
hr: Uhvati tipke

en: Enter a filter.
    Click the keyboard image to grab a key for which to search.
hr: Odaberite filter.
    Kliknite na sliku tipkovnice za hvatanje tipke koja se traži.

en: Search in...
hr: Pretraži u...

note: Options
en: Short description and name
hr: Kratak opis i naziv

en: Long description
hr: Opširniji opis

en: Settings value
hr: Vrijednost postavke

en: Group
hr: Grupa

en: Subgroup
hr: Podgrupa

note: Notebook
en: Settings
hr: Postavke

en: Loading Advanced Search
hr: Učitavanje napredne pretrage

en: Add a New Profile
hr: Dodaj novi profil

en: Remove This Profile
hr: Ukloni ovaj profil

en: Default
hr: Uobičajeno

en: Profile
hr: Profil

en: Import
hr: Uvezi

en: Import a CompizConfig Profile
hr: Uvezite Compiz profil

en: Import as...
hr: Uvezi kao...

en: Import a CompizConfig Profile as a new profile
hr: Uvezite Compiz profil kao novi profil

en: Export
hr: Izvezi

en: Export your CompizConfig Profile
hr: Izvezite svoj Compiz profil

en: Reset to defaults
hr: Vrati na zadano

en: Reset your CompizConfig Profile to the global defaults
hr: Vratite svoj Compiz profil na zadane vrijednosti

en: Backend
hr: Pozadinski program

en: Integration
hr: Integracija

en: Enable integration into the desktop environment
hr: Omogući integraciju u radno okruženje

en: Profiles (*.profile)
hr: Profili (*.profile)

en: All files
hr: Sve datoteke

en: Save file..
hr: Spremi datoteku...

en: _Save
hr: _Spremi

en: Do you want to skip default option values while exporting your profile?
hr: Želite li preskočiti zadane vrijednosti mogućnosti pri izvozu profila?

en: Open file..
hr: Otvori datoteku...

en: Enter a profile name
hr: Upišite naziv profila

en: Please enter a name for the new profile:
hr: Upišite naziv za novi profil:

en: Backend not found.
hr: Pozadinski program nije pronađen.

note: Auto sort
en: Automatic plugin sorting
hr: Automatsko razvrstavanje priključka

en: Disabled Plugins
hr: Onemogućeni priključci

en: Enabled Plugins
hr: Omogućeni priključci

en: Do you really want to disable automatic plugin sorting? This will also disable conflict handling. You should only do this if you know what you are doing.
hr: Želite li stvarno onemogućiti automatsko razvrstavanje priključka? Ovo će isto onemogućiti rukovanje sukobima. Ovo bi trebali učini samo ako znate što činite.

en: Add plugin
hr: Dodaj priljučak

en: Plugin name:
hr: Naziv priključka:

en: Insert plugin name
hr: Upišite naziv priključka

en: Preferences
hr: Osobitosti

en: Configure the backend, profile and other internal settings used by the Compiz Configuration System.
hr: Podesite pozadinski program, profil i ostale unutrašnje postavke koje koristi Compiz sustav podešavanja.

en: About
hr: O programu

en: About CCSM...
hr: O CCSM...

en: Profile & Backend
hr: Profil i pozadinski program

en: Plugin List
hr: Popis priključaka

en: Filter your Plugin list
hr: Filtirirajte svoj popis priključka

en: Screen %i
hr: Zaslon %i

en: Screen
hr: Zaslon

en: Category
hr: Kategorija

en: Advanced Search
hr: Napredna pretraga

en: <span size="large"><b>No matches found.</b> </span><span>
    
     Your filter "<b>%s</b>" does not match any items.</span>
hr: <span size="large"><b>Nema traženih stavki.</b> </span><span>
    
     Vaš upit "<b>%s</b>" ne podudara se ni s jednom stavkom.</span>

en: Configure Compiz with CompizConfig
hr: Prilagodite Compiz sa Compiz upraviteljem postavkama
