ccsm - en to hu translation catalogue (145 entries)

en: The new value for the %(binding)s binding for the action <b>%(action)s</b> in plugin <b>%(plugin)s</b> conflicts with the action <b>%(action_conflict)s</b> of the <b>%(plugin_conflict)s</b> plugin.
    Do you wish to disable <b>%(action_conflict)s</b> in the <b>%(plugin_conflict)s</b> plugin?
hu: A(z) %(binding)s összerendelés a(z) <b>%(plugin)s</b> bővítményben lévő, a(z) <b>%(action)s</b> művelethez rendelt új értéke összeférhetetlen a(z) <b>%(plugin_conflict)s</b> bővímény <b>%(action_conflict)s</b> műveletével.
    Le kívánja tiltani a(z) <b>%(plugin_conflict)s</b> bővítmény <b>%(action_conflict)s</b> műveletét?

en: Disable %(action_conflict)s
hu: %(action_conflict)s letiltása

en: Don't set %(action)s
hu: %(action)s mellőzése

en: Set %(action)s anyway
hu: %(action)s beállítása

en: key
hu: Billentyű

en: button
hu: Gomb

en: edge
hu: Szegély

en: You are trying to use the feature <b>%(feature)s</b> which is <b>not</b> provided by any plugin.
    Do you wish to use this feature anyway?
hu: Olyan <b>%(feature)s</b> funkciót kíván használatba venni, amelyet semelyik bővítmény <b>nem</b> tud kiszolgálni. Ennek ellenére engedélyezni kívánja ezt a funkciót?

en: Use %(feature)s
hu: %(feature)s használata

en: Don't use %(feature)s
hu: %(feature)s mellőzése

en: You are trying to use the feature <b>%(feature)s</b> which is provided by <b>%(plugin)s</b>.
    This plugin is currently disabled.
    Do you wish to enable <b>%(plugin)s</b> so the feature is available?
hu: Olyan <b>%(feature)s</b> funkciót kíván használatba venni, amelyet a(z) <b>%(plugin)s</b> bővítmény szolgáltat.
    Ez a bővítmény jelenleg le van tiltva.
    Kívánja engedélyezni a(z) <b>%(plugin)s</b> bővítményt?

en: Enable %(plugin)s
hu: %(plugin)s engedélyezése

en: Don't enable %(feature)s
hu: %(feature)s mellőzése

en: Some %(bindings)s bindings of Plugin <b>%(plugin)s</b> conflict with other plugins. Do you want to resolve these conflicts?
hu: A(z) <b>%(plugin)s</b> bővítmény néhány kötése: %(bindings)s összeférhetetlen egyéb bővítményekkel. Meg kívánja oldani ezeket az összeférhetetlenségeket?

en: Resolve conflicts
hu: Összeférhetetlenség megoldása

en: Ignore conflicts
hu: Mellőzés

en: Plugin <b>%(plugin_conflict)s</b> provides feature <b>%(feature)s</b> which is also provided by <b>%(plugin)s</b>
hu: A(z) <b>%(plugin_conflict)s</b> bővítmény biztosítja a(z) <b>%(feature)s</b> funkciót. Ezt a funkciót a(z) <b>%(plugin)s</b> bővítmény is biztosítja.

en: Disable %(plugin_conflict)s
hu: %(plugin_conflict)s letiltása

en: Don't enable %(plugin)s
hu: %(plugin)s mellőzése

en: Plugin <b>%(plugin_conflict)s</b> conflicts with <b>%(plugin)s</b>.
hu: A(z) <b>%(plugin_conflict)s</b> bővítmény összeférhetetlen a(z) <b>%(plugin)s</b> bővítménnyel.

en: <b>%(plugin)s</b> requires feature <b>%(feature)s</b> which is provided by the following plugins:
    %(plugin_list)s
hu: A(z) <b>%(plugin)s</b> bővítmény igényli a(z) <b>%(feature)s</b> funkciót. Ezt a funkciót az alábbi bővítmények biztosítják:
    %(plugin_list)s

en: Enable these plugins
hu: Következő bővítmények engedélyezése

en: <b>%(plugin)s</b> requires the plugin <b>%(require)s</b>.
hu: A(z) <b>%(plugin)s</b> szükséges a(z) <b>%(require)s</b> bővítmény számára.

en: Enable %(require)s
hu: %(require)s engedélyezése

en: <b>%(plugin)s</b> provides the feature <b>%(feature)s</b> which is required by the plugins <b>%(plugin_list)s</b>.
hu: A(z) <b>%(plugin)s</b> bővítmény biztosítja a(z) <b>%(feature)s</b> funkciót. Ezt a funkciót az alábbi bővítmények igényelik:
    %(plugin_list)s

en: Disable these plugins
hu: Következő bővítmények tiltása

en: Don't disable %(plugin)s
hu: %(plugin)s engedélyezése

en: <b>%(plugin)s</b> is required by the plugins <b>%(plugin_list)s</b>.
hu: A(z) <b>%(plugin)s</b> bővítmény szükséges a(z) <b>%(plugin_list)s</b> bővítmények számára.

en: General
hu: Általános

en: Accessibility
hu: Akadálymentesítés

en: Desktop
hu: Asztal

en: Extras
hu: Extrák

en: Window Management
hu: Ablakkezelés

en: Effects
hu: Effektusok

en: Image Loading
hu: Képbetöltés

en: Utility
hu: Eszközök

en: All
hu: Összes

en: Uncategorized
hu: Nem kategorizált

en: N/A
hu: Nem elérhető

en: Reset setting to the default value
hu: Alapértelmezett beállítás visszaállítása

en: _New
hu: Ú_j

en: _Delete
hu: _Törlés

en: _Edit
hu: S_zerkesztés

en: _Up
hu: _Fel

en: _Down
hu: _Le

en: Edit
hu: Szerkesztés

note: Exit Button
en: _Close
hu: _Bezárás

en: Multi-list settings. You can double-click a row to edit the values.
hu: Többlistás beállítások. Kattintson duplán a sorokra az értékek szerkesztéséhez.

en: Edit %s
hu: %s szerkesztése

en: _Cancel
hu: Mé_gse

en: "%s" is not a valid shortcut
hu: „%s” nem érvényes gyorsbillentyű

en: Disabled
hu: Letiltva

en: Enabled
hu: Engedélyezve

en: Grab key combination
hu: Billentyűzetkombináció megadása

en: "%s" is not a valid button
hu: „%s” nem érvényes gomb

en: Using Button1 without modifiers can prevent any left click and thus break your configuration. Do you really want to set "%s" button to Button1 ?
hu: A Gomb 1 módosítók nélküli használata elérhetetlenné tesz minden bal gombbal történő műveletet, így használhatatlanok lesznek a jelenlegi beállítások. Biztos benne, hogy a(z) „%s” gombot a Gomb 1 gombra állítja be?

en: "%s" is not a valid edge mask
hu: „%s” nem érvényes maszk

en: None
hu: Nincs

en: CompizConfig Settings Manager
hu: CompizConfig beállításkezelő

en: Plugin
hu: Bővítmények

en: Please press the new key combination
hu: Nyomja le az új billentyűzetkombinációt

en: Window Title
hu: Ablakcím

en: Window Role
hu: Ablak szerep

en: Window Name
hu: Ablaknév

en: Window Class
hu: Ablakosztály

en: Window Type
hu: Ablaktípus

en: Window ID
hu: Ablak azonosító

en: And
hu: És

en: Or
hu: Vagy

en: Edit match
hu: Egyezés szerkesztése

note: Add buttons
en: _Add
hu: Hozzá_adás

note: Type
en: Type
hu: Típus

note: Value
en: Value
hu: Érték

en: Grab
hu: Megadás

note: Relation
en: Relation
hu: Összefüggés

note: Invert
en: Invert
hu: Megfordítás

en: Browse...
hu: Tallózás…

en: Images
hu: Képek

en: File
hu: Fájl

en: Open directory...
hu: Mappa megnyitása…

en: Open file...
hu: Fájl megnyitása…

en: _Open
hu: _Megnyitás

en: This is a settings manager for the CompizConfig configuration system.
hu: Beállításkezelő a Compiz rendszerhez.

en: An error has occured
hu: Hiba lépett fel

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Enable %s
hu: %s engedélyezése

en: Filter
hu: Szűrő

en: Search %s Plugin Options
hu: %s bővítmény beállításainak keresése

en: Use This Plugin
hu: Következő bővítmény használata

en: Search Compiz Core Options
hu: Compiz beállítások keresése

note: Back Button
en: _Back
hu: _Vissza

en: Error
hu: Hiba

en: Enter a filter.
    Click the keyboard image to grab a key for which to search.
hu: Adja meg a keresési feltételt.
    Kattintson a billentyűzet képére, hogy megadhassa a keresési feltételt.

en: Search in...
hu: Keresés…

note: Options
en: Short description and name
hu: Rövid leírásban és névben

en: Long description
hu: Hosszú leírásban

en: Settings value
hu: Beállítások értékeiben

en: Group
hu: Csoport

en: Subgroup
hu: Alcsoport

note: Notebook
en: Settings
hu: Beállítások

en: Loading Advanced Search
hu: Haladó keresés betöltése

en: Add a New Profile
hu: Új profil hozzáadása

en: Remove This Profile
hu: Profil törlése

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Profile
hu: Profil

en: Import
hu: Importálás

en: Import a CompizConfig Profile
hu: CompizConfig profil importálása

en: Import as...
hu: Importálás másként…

en: Import a CompizConfig Profile as a new profile
hu: CompizConfig profil importálása új profilként

en: Export
hu: Exportálás

en: Export your CompizConfig Profile
hu: CompizConfig profil exportálása

en: Reset to defaults
hu: Alapértelmezett

en: Reset your CompizConfig Profile to the global defaults
hu: CompizConfig profil visszaállítása az általános alapértelmezésekre

en: Backend
hu: Kiszolgáló

en: Integration
hu: Integráció

en: Enable integration into the desktop environment
hu: Integráció engedélyezése az ablakkezelő-környezetbe

en: Profiles (*.profile)
hu: Profilok (*.profile)

en: All files
hu: Összes fájl

en: Save file..
hu: Fájl mentése…

en: _Save
hu: M_entés

en: Do you want to skip default option values while exporting your profile?
hu: Ki kívánja hagyni az alapértelmezett értékeket tartalmazó beállításokat a profil exportálása során?

en: Open file..
hu: Fájl megnyitása…

en: Enter a profile name
hu: Profil név megadása

en: Please enter a name for the new profile:
hu: Adjon meg egy nevet az új profil számára:

en: Backend not found.
hu: A kiszolgáló nem található.

note: Auto sort
en: Automatic plugin sorting
hu: Automatikus bővítmény-sorrend

en: Disabled Plugins
hu: Tiltott bővítmények

en: Enabled Plugins
hu: Engedélyezett bővítmények

en: Do you really want to disable automatic plugin sorting? This will also disable conflict handling. You should only do this if you know what you are doing.
hu: Valóban ki kívánja kapcsolni az automatikus bővítményrendezést? Ez a lehetőség kikapcsolja a összeférhetetlenség-kezelést is, így ez a beállítás csak gyakorlott felhasználóknak ajánlható.

en: Add plugin
hu: Bővítmény hozzáadása

en: Plugin name:
hu: Bővítmény neve:

en: Insert plugin name
hu: Adja meg a bővítmény nevét

en: Preferences
hu: Beállítások

en: Configure the backend, profile and other internal settings used by the Compiz Configuration System.
hu: Kiszolgáló, profil és Compiz beállítórendszer egyéb belső beállításainak szerkesztése.

en: About
hu: Névjegy

en: About CCSM...
hu: CCSM névjegye…

en: Profile & Backend
hu: Profilok és kiszolgálók

en: Plugin List
hu: Bővítmény lista

en: Filter your Plugin list
hu: Bővítménylista szűrése

en: Screen %i
hu: %i képernyő

en: Screen
hu: Képernyő

en: Category
hu: Kategória

en: Advanced Search
hu: Haladó keresés

en: <span size="large"><b>No matches found.</b> </span><span>
    
     Your filter "<b>%s</b>" does not match any items.</span>
hu: <span size="large"><b>Nincs találat.</b> </span><span>
    
     A szűrő („<b>%s</b>”) nem adott találatot.</span>

en: Configure Compiz with CompizConfig
hu: Compiz beállítása a CompizCOnfig programmal
