ccsm - en to nl translation catalogue (142 entries)

en: The new value for the %(binding)s binding for the action <b>%(action)s</b> in plugin <b>%(plugin)s</b> conflicts with the action <b>%(action_conflict)s</b> of the <b>%(plugin_conflict)s</b> plugin.
    Do you wish to disable <b>%(action_conflict)s</b> in the <b>%(plugin_conflict)s</b> plugin?
nl: De nieuwe waarde voor de %(binding)s binding for de actie <b>%(action)s</b> in plugin <b>%(plugin)s</b> conflicteert met de actie <b>%(action_conflict)s</b> van de <b>%(plugin_conflict)s</b> plugin.
    Wilt u <b>%(action_conflict)s</b> in plugin <b>%(plugin_conflict)s</b> uitschakelen?

en: Disable %(action_conflict)s
nl: Schakel %(action_conflict)s uit

en: Don't set %(action)s
nl: %(action)s niet instellen

en: Set %(action)s anyway
nl: %(action)s alsnog instellen

en: key
nl: sleutel

en: button
nl: knop

en: edge
nl: rand

en: You are trying to use the feature <b>%(feature)s</b> which is <b>not</b> provided by any plugin.
    Do you wish to use this feature anyway?
nl: Je probeert de optie <b>%(feature)s</b> te gebruiken dat door geen enkele plugin wordt geleverd.
    Wil je deze feature toch gebruiken?

en: Use %(feature)s
nl: Gebruik %(feature)s

en: Don't use %(feature)s
nl: %(feature)s niet instellen

en: You are trying to use the feature <b>%(feature)s</b> which is provided by <b>%(plugin)s</b>.
    This plugin is currently disabled.
    Do you wish to enable <b>%(plugin)s</b> so the feature is available?
nl: Je probeert de eigenschap <b>%(feature)s</b> te gebruiken dat wordt geleverd door <b>%(plugin)s</b>.
    Deze plugin is momenteel uitgeschakeld.
    Wil je <b>%(plugin)s</b> inschakelen, zodat deze eigenschap beschikbaar is?

en: Enable %(plugin)s
nl: Inschakelen %(plugin)s

en: Don't enable %(feature)s
nl: %(feature)s niet inschakelen

en: Some %(bindings)s bindings of Plugin <b>%(plugin)s</b> conflict with other plugins. Do you want to resolve these conflicts?
nl: Sommige %(bindings)s bindings van Plugin <b>%(plugin)s</b> conflicteren met andere plugins. Wil je deze conflicten oplossen?

en: Resolve conflicts
nl: Conflicten oplossen

en: Ignore conflicts
nl: Conflicten negeren

en: Plugin <b>%(plugin_conflict)s</b> provides feature <b>%(feature)s</b> which is also provided by <b>%(plugin)s</b>
nl: Plugin <b>%(plugin_conflict)s</b> biedt de eigenschap <b>%(feature)s</b> dat ook wordt geleverd door <b>%(plugin)s</b>

en: Disable %(plugin_conflict)s
nl: %(plugin_conflict)s uitschakelen

en: Don't enable %(plugin)s
nl: %(plugin)s niet inschakelen

en: Plugin <b>%(plugin_conflict)s</b> conflicts with <b>%(plugin)s</b>.
nl: Plugin <b>%(plugin_conflict)s</b> conclicteert met <b>%(plugin)s</b>.

en: <b>%(plugin)s</b> requires feature <b>%(feature)s</b> which is provided by the following plugins:
    %(plugin_list)s
nl: <b>%(plugin)s</b> vereist de eigenschap <b>%(feature)s</b> dat wordt geleverd door de volgende plugins:
    %(plugin_list)s

en: Enable these plugins
nl: Deze plugins inschakelen

en: <b>%(plugin)s</b> requires the plugin <b>%(require)s</b>.
nl: <b>%(plugin)s</b> vereist de plugin <b>%(require)s</b>.

en: Enable %(require)s
nl: %(require)s inschakelen

en: <b>%(plugin)s</b> provides the feature <b>%(feature)s</b> which is required by the plugins <b>%(plugin_list)s</b>.
nl: <b>%(plugin)s</b> biedt de eigenschap <b>%(feature)s</b> dat verplicht is voor de plugins <b>%(plugin_list)s</b>.

en: Disable these plugins
nl: Deze plugins uitschakelen

en: Don't disable %(plugin)s
nl: %(plugin)s niet uitschakelen

en: <b>%(plugin)s</b> is required by the plugins <b>%(plugin_list)s</b>.
nl: <b>%(plugin)s</b> is vereist voor de plugins <b>%(plugin_list)s</b>.

en: General
nl: Algemeen

en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid

en: Desktop
nl: Bureaublad

en: Window Management
nl: Venster beheer

en: Effects
nl: Effecten

en: Image Loading
nl: Afbeelding wordt geladen

en: Utility
nl: Gereedschap

en: All
nl: Alle

en: Uncategorized
nl: Niet gecategoriseerd

en: N/A
nl: N.V.T

en: Reset setting to the default value
nl: Instelling naar standaard herstellen

en: _New
nl: _Nieuw

en: _Delete
nl: _Verwijderen

en: _Edit
nl: Be_werken

en: _Up
nl: _Omhoog

en: _Down
nl: O_mlaag

en: Edit
nl: Wijzigen

note: Exit Button
en: _Close
nl: Sl_uiten

en: Multi-list settings. You can double-click a row to edit the values.
nl: Keuzelijst instellingen. U kunt een rij dubbelklikken om de inhoud te bewerken.

en: Edit %s
nl: Wijzigen %s

en: _Cancel
nl:  _Annuleren

en: _OK
nl: _Ok

en: "%s" is not a valid shortcut
nl: "%s " is geen valide verwijzing

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Grab key combination
nl: vang toets combinatie af

en: "%s" is not a valid button
nl: "%s" is geen valide knop

en: Using Button1 without modifiers can prevent any left click and thus break your configuration. Do you really want to set "%s" button to Button1 ?
nl: Het gebruik van enkel Button1 zonder andere aanpassingen kan leiden tot het niet meer werken van de linker muisknop en kan dus uw systeem onwerkbaar maken. Weet u zeker dat u de "%s" knop op de plaats van Button1 wilt?

en: "%s" is not a valid edge mask
nl: "%s" is geen valide rand markering

en: None
nl: Geen

en: CompizConfig Settings Manager
nl: CompizConfig Instellingen Beheerder

en: Please press the new key combination
nl: Druk op de nieuwe toetsencombinatie.

en: Window Title
nl: Venster titel

en: Window Role
nl: Vester rol

en: Window Name
nl: Venster naam

en: Window Class
nl: Venster klasse

en: Window Type
nl: Venster type

en: Window ID
nl: Venster ID

en: And
nl: En

en: Or
nl: Of

en: Edit match
nl: Wijzigen resultaat

note: Add buttons
en: _Add
nl: _Toevoegen

note: Value
en: Value
nl: Waarde

en: Grab
nl: Pak

note: Relation
en: Relation
nl: Relatie

note: Invert
en: Invert
nl: Inverteren

en: Browse...
nl: Bladeren...

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: File
nl: Bestand

en: Open directory...
nl: Open map...

en: Open file...
nl: Open bestand...

en: _Open
nl: _Openen

en: This is a settings manager for the CompizConfig configuration system.
nl: Dit is een instellingen beheer voor het CompizConfig configuratie syteem.

en: An error has occured
nl: Er is een fout opgetreden

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Enable %s
nl: %s inschakelen

en: Search %s Plugin Options
nl: Zoeken in %s plugin opties

en: Use This Plugin
nl: Gebruik deze plugin

en: Search Compiz Core Options
nl: Doorzoek de Compiz Core opties

note: Back Button
en: _Back
nl: _Terug

en: Error
nl: Fout

en: Enter a filter.
    Click the keyboard image to grab a key for which to search.
nl: Voer een filter in.
    Klik op de toetsenbord afbeelding om een toets te selecteren waarop wordt gezocht.

en: Search in...
nl: Zoeken in...

note: Options
en: Short description and name
nl: Korte beschrijving en naam

en: Long description
nl: Lange beschrijving

en: Settings value
nl: Instellingswaarde

en: Group
nl: Groep

en: Subgroup
nl: Subgroep

note: Notebook
en: Settings
nl: Instellingen

en: Loading Advanced Search
nl: Laden geavanceerd zoeken

en: Add a New Profile
nl: Voeg nieuw profiel toe

en: Remove This Profile
nl: Verwijder dit profiel

en: Default
nl: Standaard

en: Profile
nl: Profiel

en: Import
nl: Importeren

en: Import a CompizConfig Profile
nl: Importeer een CompizConfig profiel

en: Import as...
nl: Importeer als...

en: Import a CompizConfig Profile as a new profile
nl: Importeer een CompizConfig profiel als nieuw profiel

en: Export
nl: Exporteren

en: Export your CompizConfig Profile
nl: Exporteer je CompizConfig profiel

en: Reset to defaults
nl: Standaard waarden herstellen

en: Reset your CompizConfig Profile to the global defaults
nl: CompizConfig profiel herstellen naar standaardwaarden

en: Backend
nl: Onderliggend systeem

en: Integration
nl: Integratie

en: Enable integration into the desktop environment
nl: Intergratie met de desktop omgeving aanzetten

en: Profiles (*.profile)
nl: Profielen (*.profile)

en: All files
nl: Alle bestanden

en: Save file..
nl: Bestand opslaan..

en: _Save
nl: Op_slaan

en: Do you want to skip default option values while exporting your profile?
nl: Wil je de standaard instellingen overslaan tijdens het exporteren van je profiel

en: Open file..
nl: Open bestand..

en: Enter a profile name
nl: Geef een profiel naam

en: Please enter a name for the new profile:
nl: Geef een naam voor het nieuwe profiel:

en: Backend not found.
nl: Onderliggend systeem niet gevonden.

note: Auto sort
en: Automatic plugin sorting
nl: Plugins automatisch sorteren

en: Disabled Plugins
nl: Plugins uitschakelen

en: Enabled Plugins
nl: Ingeschakelde plugins

en: Do you really want to disable automatic plugin sorting? This will also disable conflict handling. You should only do this if you know what you are doing.
nl: Weet je het zeker dat je het automatisch sorteren van plugins uit wilt zetten. Dit zet tevens de conflict waarschuwing uit. Doe dit alleen als je weet waarmee je bezig bent.

en: Add plugin
nl: Plugin toevoegen

en: Plugin name:
nl: Naam plugin:

en: Insert plugin name
nl: Invoeren naam plugin

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Configure the backend, profile and other internal settings used by the Compiz Configuration System.
nl: Configureer het onderliggend systeem, profielen en overige interne instellingen via het Compiz Configuratie Systeem.

en: About
nl: Info

en: About CCSM...
nl: Info over CCSM...

en: Profile & Backend
nl: Profiel & onderliggend systeem

en: Plugin List
nl: Lijst plugins

en: Filter your Plugin list
nl: Filter je plugin lijst

en: Screen %i
nl: Scherm %i

en: Screen
nl: Scherm

en: Category
nl: Categorie

en: Advanced Search
nl: Geavanceerd zoeken

en: <span size="large"><b>No matches found.</b> </span><span>
    
     Your filter "<b>%s</b>" does not match any items.</span>
nl: <span size="large"><b>Geen overeenkomsten gevonden.</b> </span><span>
    
     Uw filter "<b>%s</b>" komt op geen enkel punt overeen.</span>

en: Configure Compiz with CompizConfig
nl: Beheer Compiz in met CompizConfig
