ccsm - en to or translation catalogue (118 entries)

en: Disable %(action_conflict)s
or: ଅକ୍ଷମକର %(action_conflict)s

en: Don't set %(action)s
or:  %(action)sଗୁଡିକୁ ସ୍ଥିର କରନାହିଁ

en: Use %(feature)s
or: %(feature)s ଡିକୁ ଉପୟୋଗକର

en: Don't use %(feature)s
or: %(feature)s ଉପୟୋଗ କର ନାହିଁ

en: Enable %(plugin)s
or:  %(plugin)s କୁ ସକ୍ଷମକର

en: Don't enable %(feature)s
or: %(feature)s ସକ୍ଷମ କରନାହିଁ

en: Disable these plugins
or: ଏହି ପ୍ଲଗଇନଗୁଡିକୁ ଅକ୍ଷମକର

en: Don't disable %(plugin)s
or:  %(plugin)s କୁ ଅକ୍ଷମକର ନାହିଁ

en: General
or: ସାଧାରଣ

en: Accessibility
or: ପ୍ରବେଶୟୋଗ୍ଯତା

en: Desktop
or: ଡେସ୍କଟପ

en: Extras
or: ଅତିରିକ୍ତଗୁଡିକ

en: Window Management
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ପ୍ରବନ୍ଧନ

en: Effects
or: ପ୍ରଭାବଗୁଡିକ

en: Image Loading
or: ଚିତ୍ର ଲୋଡକରିବା

en: Utility
or: ଉପୟୋଗୀତା

en: All
or: ସବୁ

en: Uncategorized
or: ଅବିଭାଜିତ

en: Reset setting to the default value
or: ଡିଫଲ୍ଟ ମୂଲ୍ଯକୁ ସେଟିଙ୍ଗକୁ ପୁନଃସ୍ଥିରକର

en: _New
or: ନୂତନ (_N)

en: _Delete
or: ଲିଭାନ୍ତୁ (_D)

en: _Edit
or: Action name

en: _Up
or: ଉପର (_U)

en: _Down
or: ତଳ (_D)

en: Edit
or: ସଂପାଦନକର

note: Exit Button
en: _Close
or: ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ (_C)

en: Multi-list settings. You can double-click a row to edit the values.
or: ବହୁ-ତାଲିକା ସେଟିଙ୍ଗଗୁଡିକ । ମୂଲ୍ଯଗୁଡିକୁ ସଂପାଦନ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଗୋଟିଏ ଧାଡିରେ ଦୁଇଥର କ୍ଲିକ କରିପାରିବେ ।

en: Edit %s
or: ସଂପାଦନକର %s

en: _Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _OK
or: ଠିକ ଅଛି (_O)

en: "%s" is not a valid shortcut
or: "%s" ଗୋଟିଏ ମାନ୍ଯ ସର୍ଟକଟ ନୁହେଁ

en: Disabled
or: ଅକ୍ଷମହେଲା

en: Enabled
or: ସକ୍ଷମହେଲା

en: Grab key combination
or: ଟାଣିନେବା କି ସଂୟୁକ୍ତକରଣ

en: "%s" is not a valid button
or: "%s" ଗୋଟିଏ ମାନ୍ଯ ବଟନ ନୁହେଁ

en: Using Button1 without modifiers can prevent any left click and thus break your configuration. Do you really want to set "%s" button to Button1 ?
or: ପରିବର୍ତ୍ତକଗୁଡିକ ବିନା ବଟନ 1 କୁ ଉପୟୋଗ କରିବା ୟେ କୌଣସି ବାମ କ୍ଲିକକୁ ବାଧା ଦେଇପାରିବ ଏବଂ ଏମିତି ଆପଣଙ୍କର କନଫିଗରେସନ ଭାଙ୍ଗିୟିବ । ଆପଣ ପ୍ରକୃତରେ "%s" ବଟନକୁ ବଟନ1କୁ ସ୍ଥିର କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି କି ?

en: "%s" is not a valid edge mask
or: "%s" ଏକ ମାନ୍ଯ ଧାର ମାସ୍କ ନୁହେଁ

en: None
or: କିଛି ନୁହେଁ

en: CompizConfig Settings Manager
or: କମ୍ପିଜକନଫିଗ ସେଟିଙ୍ଗ ପ୍ରବନ୍ଧକ

en: Please press the new key combination
or: ଦଯାକରି ନୂଆ କି ସଂୟୁକ୍ତିକରଣକୁ ଦବାନ୍ତୁ

en: Window Title
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ଶୀର୍ଷକ

en: Window Role
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ପାତ୍ର

en: Window Name
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ନାମ

en: Window Class
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ଶ୍ରେଣୀ

en: Window Type
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ପ୍ରକାର

en: Window ID
or: ଉଇଣ୍ଡୋ ID

en: And
or: ଏବଂ

en: Or
or: କିମ୍ବା

en: Edit match
or: ମିଶୁଥିବାକୁ ସଂପାଦନକର

note: Add buttons
en: _Add
or: ଯୋଗ କରନ୍ତୁ (_A)

note: Type
en: Type
or: ପ୍ରକାର

note: Value
en: Value
or:  ମୂଲ୍ଯ

en: Grab
or: ଟାଣିନିଅ

note: Relation
en: Relation
or: ସମ୍ପର୍କ

note: Invert
en: Invert
or: ଓଲଟାଅ

en: Images
or: ଚିତ୍ରଗୁଡିକ

en: File
or: ଫାଇଲ

en: Open directory...
or: ବିବରଣୀପଞ୍ଜିକା ଖୋଲ...

en: Open file...
or: ଫାଇଲ ଖୋଲ...

en: _Open
or: ଖୋଲନ୍ତୁ (_O)

en: This is a settings manager for the CompizConfig configuration system.
or: କମ୍ପିଜକନଫିଗ କନଫିଗରେସନ ସିଷ୍ଟମ ପାଇଁ ଏହା ଗୋଟିଏ ସେଟିଙ୍ଗ ପ୍ରବନ୍ଧକ ଅଟେ ।

en: An error has occured
or: ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟି ଘଟିଛି

en: Warning
or: ଚେତାବନୀ

en: Enable %s
or: %s ସକ୍ଷମକର

en: Filter
or: ଫିଲ୍ଟର

en: Search %s Plugin Options
or: ପ୍ଲଗଇନ ବିକଳ୍ପଗୁଡିକୁ %s ତଦନ୍ତକର

en: Use This Plugin
or: ଏହି ପ୍ଲଗଇନକୁ ଉପୟୋଗକର

en: Search Compiz Core Options
or: କମ୍ପିଜ କେନ୍ଦ୍ରୀଯ ବିକଳ୍ପଗୁଡିକୁ ତଦନ୍ତକର

note: Back Button
en: _Back
or: ପଛ (_B)

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Search in...
or: ରେ ତଦନ୍ତକର...

note: Options
en: Short description and name
or: ବର୍ଣ୍ଣନା ଏବଂ ନାମ ଛୋଟକର

en: Long description
or: ଲମ୍ବା ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Settings value
or: ସେଟିଙ୍ଗଗୁଡିକର ମୂଲ୍ଯ

note: Notebook
en: Settings
or: ସେଟିଙ୍ଗଗୁଡିକ

en: Add a New Profile
or: ଗୋଟିଏ ନୂଆ ପ୍ରୋଫାଇଲ ୟୋଗକର

en: Remove This Profile
or: ଏହି ପ୍ରୋଫାଇଲକୁ ହଟାଅ

en: Default
or: ଡିଫଲ୍ଟ

en: Profile
or: ପ୍ରୋଫାଇଲ

en: Import
or: ଆମଦାନୀକର

en: Import a CompizConfig Profile
or: ଗୋଟିଏ କମ୍ପିଜକନଫିଗ ପ୍ରୋଫାଇଲ ଆମଦାନୀକର

en: Import as...
or: ପରି ଆମଦାନୀକର ...

en: Import a CompizConfig Profile as a new profile
or: ଗୋଟିଏ କମ୍ପିଜକନଫିଗ ପ୍ରୋଫାଇଲକୁ ଏକ ନୂଆ  ପ୍ରୋଫାଇଲ ପରି ଆମଦାନୀକର

en: Export
or: ରପ୍ତାନୀକର

en: Export your CompizConfig Profile
or: ଆପଣଙ୍କର କମ୍ପିଜକନଫିଗ ପ୍ରୋଫାଇଲକୁ ରପ୍ତାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Reset to defaults
or: ଡିଫଲ୍ଟଗୁଡିକୁ ପୁନଃସ୍ଥିର କର

en: Reset your CompizConfig Profile to the global defaults
or: ବିଶ୍ବଗତ ଡିଫଲ୍ଟକୁ ଆପଣଙ୍କର କମ୍ପିଜକନଫିଗ ପ୍ରୋଫାଇଲକୁ ପୁନଃସ୍ଥିର କରନ୍ତୁ

en: Backend
or: ବ୍ଯାକଏଣ୍ଡ

en: Integration
or: ଏକତ୍ରିକରଣ

en: Enable integration into the desktop environment
or: ଡେସ୍କଟପ ପରିବେଶକୁ ଏକତ୍ରିକରଣ ସକ୍ଷମ କର

en: Profiles (*.profile)
or: ପ୍ରେଫାଇଲଗୁଡିକ (*.ପ୍ରୋଫାଇଲ)

en: All files
or: ସବୁ ଫାଇଲଗୁଡିକ

en: Save file..
or: ଫାଇଲ ସଂଚଯକର

en: _Save
or: ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ (_S)

en: Do you want to skip default option values while exporting your profile?
or: ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୋଫାଇଲକୁ ରପ୍ତାନୀ କରିବା ବେଳେ ଡିଫଲ୍ଟ ବିକଳ୍ପ ମୂଲ୍ଯକୁ ବାଦ ଦେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି କି ?

en: Open file..
or: ଫାଇଲ ଖୋଲ ...

en: Enter a profile name
or: ଗୋଟିଏ ପ୍ରୋଫାଇଲ ନାମ ପ୍ରବିଷ୍ଟକର

en: Please enter a name for the new profile:
or: ନୂଆ ପ୍ରୋଫାଇଲ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ନାମ ଦଯାକରି ପ୍ରବିଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ :

en: Backend not found.
or: ବ୍ଯାକଏଣ୍ଡ ମିଳିଲା ନାହିଁ ।

note: Auto sort
en: Automatic plugin sorting
or: ସ୍ବଯଂଚାଳିତ ପ୍ଲଗଇନ ସଜାଇବା

en: Disabled Plugins
or: ଅକ୍ଷମହୋଇଥିବା ପ୍ଲଗଇନଗୁଡିକୁ

en: Enabled Plugins
or: ସକ୍ଷମହୋଇଥିବା ପ୍ଲଗଇନଗୁଡିକ

en: Do you really want to disable automatic plugin sorting? This will also disable conflict handling. You should only do this if you know what you are doing.
or: ଆପଣ ସ୍ବଯଂଚାଳିତ ପ୍ଲଗଇନ ସଜାଇବାକୁ ପ୍ରକୃତରେ ଅକ୍ଷମ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି କି ? ଏହା ଦ୍ବନ୍ଦ ପରିଚାଳନାକୁ ମଧ୍ଯ ଅକ୍ଷମ କରିଦେବ । ୟଦି ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି, କଣ ଆପଣ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ୟାଇ ଏହା କରିବା ଉଚିତ ।

en: Add plugin
or: ପ୍ଲଗଇନ ୟୋଗକର

en: Plugin name:
or: ପ୍ଲଇନ ନାମ:

en: Insert plugin name
or: ପ୍ଲଗଇନ ନାମ ଭର୍ତ୍ତିକର

en: Preferences
or: ପସନ୍ଦଗୁଡିକ

en: Configure the backend, profile and other internal settings used by the Compiz Configuration System.
or: କମ୍ପିଜ କନଫିଗରେସନ ସିଷ୍ଟମ ଦ୍ବାରା ଉପୟୋଗ ହେଉଥିବା ବ୍ଯାକଏଣ୍ଡ, ପ୍ରୋଫାଇଲ ଏବଂ ଅନ୍ଯ ଅନ୍ତବର୍ତ୍ତୀ ସେଟିଙ୍ଗଗୁଡିକୁ କନଫିଗର କରନ୍ତୁ ।

en: About
or: ବିଷଯରେ

en: About CCSM...
or:  CCSM ବିଷଯରେ...

en: Profile & Backend
or: ପ୍ରୋଫାଇଲ & ବ୍ଯାକଏଣ୍ଡ

en: Plugin List
or: ପ୍ଲଗଇନ ତାଲିକା

en: Filter your Plugin list
or: ଆପଣଙ୍କର ପ୍ଲଗଇନ ତାଲିକାକୁ ଫିଲ୍ଟର କରନ୍ତୁ

en: Screen %i
or: ସ୍କ୍ରିନ %i

en: Screen
or: ସ୍କ୍ରିନ

en: Category
or: ବିଭାଗ

en: Advanced Search
or: ଉନ୍ନତ ତଦନ୍ତ

en: <span size="large"><b>No matches found.</b> </span><span>
    
     Your filter "<b>%s</b>" does not match any items.</span>
or: <span size="large"><b>କୌଣସି ମେଳ ମିଳିଲା ନାହିଁ</b> </span><span>
    
     ଆପଣଙ୍କର ଫିଲ୍ଟର "<b>%s</b>" କୌଣସି ସାମଗ୍ରୀ ସହିତ ମେଳ ଖାଉନି ।</span>
