ccsm - en to pl translation catalogue (143 entries)

en: The new value for the %(binding)s binding for the action <b>%(action)s</b> in plugin <b>%(plugin)s</b> conflicts with the action <b>%(action_conflict)s</b> of the <b>%(plugin_conflict)s</b> plugin.
    Do you wish to disable <b>%(action_conflict)s</b> in the <b>%(plugin_conflict)s</b> plugin?
pl: Nowa wartość %(binding)s skrótu dla akcji <b>%(action)s</b> we wtyczce <b>%(plugin)s</b>jest w konflikcie z akcją <b>%(action_conflict)s</b> wtyczki <b>%(plugin_conflict)s</b>.
    Czy chcesz wyłączyć <b>%(action_conflict)s</b> we wtyczce <b>%(plugin_conflict)s</b>?

en: Disable %(action_conflict)s
pl: Wyłącz %(action_conflict)s

en: Don't set %(action)s
pl: Nie ustawiaj %(action)s

en: Set %(action)s anyway
pl: Ustaw %(action)s mimo wszystko

en: key
pl: klawisz

en: button
pl: przycisk

en: edge
pl: krawędź

en: You are trying to use the feature <b>%(feature)s</b> which is <b>not</b> provided by any plugin.
    Do you wish to use this feature anyway?
pl: Próbujesz użyć funkcji <b>%(feature)s</b>, która <b> nie </b> jest udostępniana przez żadną z wtyczek. 
    Czy chcesz jej użyć mimo to?

en: Use %(feature)s
pl: Użyj %(feature)s

en: Don't use %(feature)s
pl: Nie używaj %(feature)s

en: You are trying to use the feature <b>%(feature)s</b> which is provided by <b>%(plugin)s</b>.
    This plugin is currently disabled.
    Do you wish to enable <b>%(plugin)s</b> so the feature is available?
pl: Próbujesz użyć funkcji <b>%(feature)s</b> która jest dostępna w <b>%(plugin)s</b>.
    Ta wtyczka jest aktualnie nieaktywna.
    Chcesz włączyć <b>%(plugin)s</b> aby ta funkcja była dostępna?

en: Enable %(plugin)s
pl: Włącz %(plugin)s

en: Don't enable %(feature)s
pl: Nie włączaj %(feature)s

en: Some %(bindings)s bindings of Plugin <b>%(plugin)s</b> conflict with other plugins. Do you want to resolve these conflicts?
pl: Niektóre %(bindings)s skróty pluginu <b>%(plugin)s</b> powodują konflikt z innymi pluginami. Czy chcesz rozwiązać te konflikty?

en: Resolve conflicts
pl: Rozwiąż konflikty

en: Ignore conflicts
pl: Ignoruj konflikty

en: Plugin <b>%(plugin_conflict)s</b> provides feature <b>%(feature)s</b> which is also provided by <b>%(plugin)s</b>
pl: Wtyczka <b>%(plugin_conflict)s</b> dostarcza funkcję <b>%(feature)s</b>, która jest już  dostępna we wtyczce <b%(plugin)s</b>

en: Disable %(plugin_conflict)s
pl: Wyłącz %(plugin_conflict)s

en: Don't enable %(plugin)s
pl: Nie włączaj %(plugin)s

en: Plugin <b>%(plugin_conflict)s</b> conflicts with <b>%(plugin)s</b>.
pl: Wtyczka <b>%(plugin_conflict)s</b> jest w konflikcie z <b>%(plugin)s</b>.

en: <b>%(plugin)s</b> requires feature <b>%(feature)s</b> which is provided by the following plugins:
    %(plugin_list)s
pl: <b>%(plugin)s</b> wymaga funkcji <b>%(feature)s</b>, która jest dostępna w następujących wtyczkach:
    %(plugin_list)s

en: Enable these plugins
pl: Włącz te wtyczki

en: <b>%(plugin)s</b> requires the plugin <b>%(require)s</b>.
pl: <b>%(plugin)s</b> wymaga wtyczki <b>%(require)s</b>.

en: Enable %(require)s
pl: Włącz %(require)s

en: <b>%(plugin)s</b> provides the feature <b>%(feature)s</b> which is required by the plugins <b>%(plugin_list)s</b>.
pl: <b>%(plugin)s</b> dostarcza funkcję <b>%(feature)s</b>, która jest wymagana przez wtyczki <b>%(plugin_list)s</b>

en: Disable these plugins
pl: Wyłącz te wtyczki

en: Don't disable %(plugin)s
pl: Nie wyłączaj %(plugin)s

en: <b>%(plugin)s</b> is required by the plugins <b>%(plugin_list)s</b>.
pl: <b>%(plugin)s</b> jest wymagany przez wtyczki <b>%(plugin_list)s</b>

en: General
pl: Ogólne

en: Accessibility
pl: Dostępność

en: Desktop
pl: Pulpit

en: Extras
pl: Dodatki

en: Window Management
pl: Zarządzanie oknami

en: Effects
pl: Efekty

en: Image Loading
pl: Ładowanie obrazków

en: Utility
pl: Narzędzia

en: All
pl: Wszystkie

en: Uncategorized
pl: Bez kategorii

en: N/A
pl: Niedostępne

en: Reset setting to the default value
pl: Przywróć ustawienia domyślne

en: _New
pl: _Nowy

en: _Delete
pl: _Usuń

en: _Up
pl: W _górę

en: _Down
pl: W _dół

en: Edit
pl: Edycja

note: Exit Button
en: _Close
pl: Za_mknij

en: Multi-list settings. You can double-click a row to edit the values.
pl: Ustawienia wielu list. Możesz kliknąć podwójnie rząd by edytować wartości.

en: Edit %s
pl: Edycja %s

en: "%s" is not a valid shortcut
pl: "%s" nie jest poprawnym skrótem

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Grab key combination
pl: Przechwyć kombinację klawiszy

en: "%s" is not a valid button
pl: "%s" nie jest poprawnym przyciskiem

en: Using Button1 without modifiers can prevent any left click and thus break your configuration. Do you really want to set "%s" button to Button1 ?
pl: Używanie Przycisku1 (LPM) bez modyfikatorów może uniemożliwić klikanie lewym przyciskiem myszki i może zakłócić twoją konfigurację. Czy na pewno chcesz przyporządkować przycisk "%s" do Przycisku1?

en: "%s" is not a valid edge mask
pl: "%s" nie jest ważną maską brzegów

en: None
pl: Brak

en: CompizConfig Settings Manager
pl: Menedżer ustawień CompizConfig

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Please press the new key combination
pl: Proszę wcisnąć nową kombinację klawiszy

en: Window Title
pl: Tytuł okna

en: Window Role
pl: Rola okna

en: Window Name
pl: Nazwa okna

en: Window Class
pl: Klasa okna

en: Window Type
pl: Typ okna

en: Window ID
pl: ID okna

en: And
pl: I

en: Or
pl: Lub

en: Edit match
pl: Edytuj układ

note: Add buttons
en: _Add
pl: _Dodaj

note: Type
en: Type
pl: Typ

note: Value
en: Value
pl: Wartość

en: Grab
pl: Złap

note: Relation
en: Relation
pl: Relacja

note: Invert
en: Invert
pl: Odwróć

en: Browse...
pl: Przeglądaj...

en: Images
pl: Grafiki

en: File
pl: Plik

en: Open directory...
pl: Otwórz folder...

en: Open file...
pl: Otwórz plik...

en: _Open
pl: _Otwórz

en: This is a settings manager for the CompizConfig configuration system.
pl: To jest menedżer ustawień dla systemu konfiguracji CompizConfig.

en: An error has occured
pl: Wystąpił błąd

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Enable %s
pl: Włącz %s

en: Filter
pl: Filtr

en: Search %s Plugin Options
pl: Znajdź %s opcję wtyczki

en: Use This Plugin
pl: Użyj tej wtyczki

en: Search Compiz Core Options
pl: Znajdź opcję Compiz Core

note: Back Button
en: _Back
pl: _Wstecz

en: Error
pl: Błąd

en: Enter a filter.
    Click the keyboard image to grab a key for which to search.
pl: Wprowadź filtr.
    Kliknij na ikonę klawiatury, by wybrać szukany klawisz

en: Search in...
pl: Szukaj w...

note: Options
en: Short description and name
pl: Krótki opis i nazwa

en: Long description
pl: Pełny opis

en: Settings value
pl: Wartość ustawień

en: Group
pl: Grupa

en: Subgroup
pl: Podgrupa

note: Notebook
en: Settings
pl: Ustawienia

en: Loading Advanced Search
pl: Ładuję zaawansowane szukanie

en: Add a New Profile
pl: Dodaj nowy profil

en: Remove This Profile
pl: Usuń ten profil

en: Default
pl: Ustawienia domyślne

en: Profile
pl: Profil

en: Import
pl: Importuj

en: Import a CompizConfig Profile
pl: Importowanie profilu CompizConfig

en: Import as...
pl: Importuj jako...

en: Import a CompizConfig Profile as a new profile
pl: Importowanie nowego profilu CompizConfig

en: Export
pl: Eksportuj

en: Export your CompizConfig Profile
pl: Eksportuj swój profil CompizConfig

en: Reset to defaults
pl: Przywróć ustawienia domyślne

en: Reset your CompizConfig Profile to the global defaults
pl: Resetuj swój profil CompizConfig do domyślnych wartości

en: Backend
pl: Sposób zapisania

en: Integration
pl: Integracja

en: Enable integration into the desktop environment
pl: Włącz integrację ze środowiskiem pulpitu

en: Profiles (*.profile)
pl: Profile (*.profile)

en: All files
pl: Wszystkie pliki

en: Save file..
pl: Zapisz plik..

en: _Save
pl: _Zapisz

en: Do you want to skip default option values while exporting your profile?
pl: Czy chcesz ominąć domyślne wartości opcji eksportując swój profil?

en: Open file..
pl: Otwórz plik..

en: Enter a profile name
pl: Wprowadź nazwę profilu

en: Please enter a name for the new profile:
pl: Wprowadź nazwę nowego profilu:

en: Backend not found.
pl: Sposób zapisania nie znaleziony.

note: Auto sort
en: Automatic plugin sorting
pl: Automatyczne sortowanie wtyczek

en: Disabled Plugins
pl: Wyłączone wtyczki

en: Enabled Plugins
pl: Włączone wtyczki

en: Do you really want to disable automatic plugin sorting? This will also disable conflict handling. You should only do this if you know what you are doing.
pl: Czy na pewno chcesz wyłączyć automatyczne sortowanie wtyczek? To wyłączy także obsługę konfliktów. Powinieneś to robić tylko jeśli wiesz co robisz.

en: Add plugin
pl: Dodaj wtyczkę

en: Plugin name:
pl: Nazwa wtyczki:

en: Insert plugin name
pl: Wpisz nazwę wtyczki

en: Preferences
pl: Ustawienia

en: Configure the backend, profile and other internal settings used by the Compiz Configuration System.
pl: Konfiguracja sposobu zapisania i profilu używanego przez system konfiguracji Compiz'a

en: About
pl: O...

en: About CCSM...
pl: O CCSM...

en: Profile & Backend
pl: Profile i sposób zapisania

en: Plugin List
pl: Lista wtyczek

en: Filter your Plugin list
pl: Filtr twojej listy wtyczek

en: Screen %i
pl: Ekran %i

en: Screen
pl: Ekran

en: Category
pl: Kategoria

en: Advanced Search
pl: Zaawansowane szukanie

en: <span size="large"><b>No matches found.</b> </span><span>
    
     Your filter "<b>%s</b>" does not match any items.</span>
pl: <span size="large"><b>Nic nie znaleziono.</b> </span><span>
    
     Twój filtr "<b>%s</b>" nie pasje do żadnych wyników wyszkiwania.</span>

en: Configure Compiz with CompizConfig
pl: Konfiguruj Compiz przy pomocy Menadżera Ustawień CompizConfig
