ccsm - en to sk translation catalogue (145 entries)

en: The new value for the %(binding)s binding for the action <b>%(action)s</b> in plugin <b>%(plugin)s</b> conflicts with the action <b>%(action_conflict)s</b> of the <b>%(plugin_conflict)s</b> plugin.
    Do you wish to disable <b>%(action_conflict)s</b> in the <b>%(plugin_conflict)s</b> plugin?
sk: Nová hodnota pre %(binding)s väzby na operáciu <b>%(action)s</b> v zásuvnom module <b>%(plugin)s</b> je v konflikte s operáciou <b>%(action_conflict)s</b> zásuvného modulu <b>%(plugin_conflict)s</b>.
    Želáte si vypnúť <b>%(action_conflict)s</b> v zásuvnom module <b>%(plugin_conflict)s</b> plugin?

en: Disable %(action_conflict)s
sk: Vypnúť %(action_conflict)s

en: Don't set %(action)s
sk: Nenastavovať %(action)s

en: Set %(action)s anyway
sk: Nastaviť %(action)s napriek tomu

en: key
sk: kľúč

en: button
sk: tlačidlo

en: edge
sk: okraj

en: You are trying to use the feature <b>%(feature)s</b> which is <b>not</b> provided by any plugin.
    Do you wish to use this feature anyway?
sk: Práve sa pokúšate použiť funkciu <b>%(feature)s</b> ktorú neposkytuje <b>žiadny</b> zásuvný modul.
    Želáte si napriek tomu zapnúť túto funkciu?

en: Use %(feature)s
sk: Použiť %(feature)s

en: Don't use %(feature)s
sk: Nepoužiť %(feature)s

en: You are trying to use the feature <b>%(feature)s</b> which is provided by <b>%(plugin)s</b>.
    This plugin is currently disabled.
    Do you wish to enable <b>%(plugin)s</b> so the feature is available?
sk: Práve sa pokúšate použiť funkciu <b>%(feature)s</b> ktorú poskytuje <b>%(plugin)s</b>.
    Tento zásuvný modul je momentálne vypnutý.
    Želáte si zapnúť <b>%(plugin)s</b> aby bola funkcia k dispozícii?

en: Enable %(plugin)s
sk: Zapnúť %(plugin)s

en: Don't enable %(feature)s
sk: Nezapínať %(feature)s

en: Some %(bindings)s bindings of Plugin <b>%(plugin)s</b> conflict with other plugins. Do you want to resolve these conflicts?
sk: Niektoré %(bindings)s väzby Pluginu <b>%(plugin)s</b> kolidujú s inými pluginmi. Prajete si vyriešiť tieto konflikty?

en: Resolve conflicts
sk: Vyriešiť konflikty

en: Ignore conflicts
sk: Ignorovať konflikty

en: Plugin <b>%(plugin_conflict)s</b> provides feature <b>%(feature)s</b> which is also provided by <b>%(plugin)s</b>
sk: Zásuvný modul <b>%(plugin_conflict)s</b> poskytuje funkcionalitu <b>%(feature)s</b>, ktorú poskytuje aj <b>%(plugin)s</b>

en: Disable %(plugin_conflict)s
sk: Vypnúť %(plugin_conflict)s

en: Don't enable %(plugin)s
sk: Nezapínať %(plugin)s

en: Plugin <b>%(plugin_conflict)s</b> conflicts with <b>%(plugin)s</b>.
sk: Zásuvný modul <b>%(plugin_conflict)s</b> je v konflikte s <b>%(plugin)s</b>.

en: <b>%(plugin)s</b> requires feature <b>%(feature)s</b> which is provided by the following plugins:
    %(plugin_list)s
sk: <b>%(plugin)s</b> vyžaduje funkcionalitu <b>%(feature)s</b>, ktorú posktujú nasledovné zásuvné moduly:
    %(plugin_list)s

en: Enable these plugins
sk: Zapnúť tieto zásuvné moduly

en: <b>%(plugin)s</b> requires the plugin <b>%(require)s</b>.
sk: <b>%(plugin)s</b> vyžaduje zásuvný modul <b>%(require)s</b>.

en: Enable %(require)s
sk: Zapnúť %(require)s

en: <b>%(plugin)s</b> provides the feature <b>%(feature)s</b> which is required by the plugins <b>%(plugin_list)s</b>.
sk: <b>%(plugin)s</b> poskytuje funkcionalitu <b>%(feature)s</b>, ktorú vyžaduje zásuvný modul <b>%(plugin_list)s</b>.

en: Disable these plugins
sk: Vypnúť tieto zásuvné moduly

en: Don't disable %(plugin)s
sk: Nevypínajte %(plugin)s

en: <b>%(plugin)s</b> is required by the plugins <b>%(plugin_list)s</b>.
sk: <b>%(plugin)s</b> vyžadujú zásuvné moduly <b>%(plugin_list)s</b>.

en: General
sk: Všeobecné

en: Accessibility
sk: Prístupnosť

en: Desktop
sk: Plocha

en: Extras
sk: Extra

en: Window Management
sk: Správa okien

en: Effects
sk: Efekty

en: Image Loading
sk: Načítavanie obrázka

en: Utility
sk: Nástroje

en: All
sk: Všetky

en: Uncategorized
sk: Nezaradené

en: N/A
sk: N/D

en: Reset setting to the default value
sk: Vrátiť nastavenia na šatndardné hodnoty

en: _New
sk: _Nový

en: _Delete
sk: O_dstrániť

en: _Edit
sk: _Upraviť

en: _Down
sk: _Dole

en: Edit
sk: Upraviť

note: Exit Button
en: _Close
sk: Za_vrieť

en: Multi-list settings. You can double-click a row to edit the values.
sk: Viac-zoznamové nastavenia. Hodnoty môžete upraviť potom ako dvakrát kliknete na riadok.

en: Edit %s
sk: Upraviť %s

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: _OK
sk: _Ok

en: "%s" is not a valid shortcut
sk: "%s" nie je platná skratka

en: Disabled
sk: Vypnutý

en: Enabled
sk: Zapnutý

en: Grab key combination
sk: Kombinácia kláves zachytenia

en: "%s" is not a valid button
sk: "%s" nie je platné tlačidlo

en: Using Button1 without modifiers can prevent any left click and thus break your configuration. Do you really want to set "%s" button to Button1 ?
sk: Použitie Tlačidla1 bez modifikátorov môže zabrániť akémukoľvek kliknutiu ľavým tlačidlom a tak pokaziť vašu konfiguráciu. Skutočne si želáte nastaviť tlačidlo "%s" na Talčidlo1 ?

en: "%s" is not a valid edge mask
sk: "%s" nie je platná maska hrany

en: None
sk: Žiadne

en: CompizConfig Settings Manager
sk: Správca nastavení CompizConfig

en: Plugin
sk: Zásuvný modul

en: Please press the new key combination
sk: Prosím stlačte novú kombináciu kláves

en: Window Title
sk: Nadpis okna

en: Window Role
sk: Rola okna

en: Window Name
sk: Názov okna

en: Window Class
sk: Trieda okna

en: Window Type
sk: Typ okna

en: Window ID
sk: ID okna

en: And
sk: Aj

en: Or
sk: Alebo

en: Edit match
sk: Upraviť zhodu

note: Add buttons
en: _Add
sk: P_ridať

note: Type
en: Type
sk: Typ

note: Value
en: Value
sk: Hodnota

en: Grab
sk: Chytiť

note: Relation
en: Relation
sk: Vzťah

note: Invert
en: Invert
sk: Invertovať

en: Browse...
sk: Prechádzať...

en: Images
sk: Obrázky

en: File
sk: Súbor

en: Open directory...
sk: Otvoriť adresár...

en: Open file...
sk: Otvoriť súbor...

en: _Open
sk: _Otvoriť

en: This is a settings manager for the CompizConfig configuration system.
sk: Toto je správca nastavení konfiguračného systému CompizConfig.

en: An error has occured
sk: Vyskytla sa chyba

en: Warning
sk: Upozornenie

en: Enable %s
sk: Zapnúť %s

en: Filter
sk: Sito

en: Search %s Plugin Options
sk: Hťadať %s Možnosti zásuvného modulu

en: Use This Plugin
sk: Použiť tento zásuvný modul

en: Search Compiz Core Options
sk: Hľadať Nastavenia Compiz Core

note: Back Button
en: _Back
sk: _Späť

en: Error
sk: Chyba

en: Enter a filter.
    Click the keyboard image to grab a key for which to search.
sk: Zadajte filter.
    Kliknutím na obrázok klávesnice zachytíte kláves, ktorý sa má hľadať.

en: Search in...
sk: Hľadať v...

note: Options
en: Short description and name
sk: Krátky popis a názov

en: Long description
sk: Dlhý popis

en: Settings value
sk: Hodnoty nastavení

en: Group
sk: Skupina

en: Subgroup
sk: Podskupina

note: Notebook
en: Settings
sk: Nastavenia

en: Loading Advanced Search
sk: Načítava sa rozšírené vyhľadávanie

en: Add a New Profile
sk: Pridať nový profil

en: Remove This Profile
sk: Odstráňiť tento profil

en: Default
sk: Štandardné

en: Profile
sk: Profil

en: Import
sk: Importovať

en: Import a CompizConfig Profile
sk: Importovať CompizConfig Profil

en: Import as...
sk: Importovať ako...

en: Import a CompizConfig Profile as a new profile
sk: Importovať CompizConfig Profil ako nový profil

en: Export
sk: Exportovať

en: Export your CompizConfig Profile
sk: Exportovať váš CompizConfig Profil

en: Reset to defaults
sk: Vrátiť štandardné hodnoty

en: Reset your CompizConfig Profile to the global defaults
sk: Prestaviť vaše CompizConfig Profil na štandardné globálne hodnoty

en: Backend
sk: Na pozadí

en: Integration
sk: Integrácia

en: Enable integration into the desktop environment
sk: Zapnúť integráciu s pracovným prostredím

en: Profiles (*.profile)
sk: Profily (*.profile)

en: All files
sk: Všetky súbory

en: Save file..
sk: Uložiť súbor..

en: _Save
sk: _Uložiť

en: Do you want to skip default option values while exporting your profile?
sk: Prajete si preskočiť štandardné hodnoty volieb pri exporte profilu?

en: Open file..
sk: Otvoriť súbor..

en: Enter a profile name
sk: Zadajte názov profilu

en: Please enter a name for the new profile:
sk: Zadajte prosím názov nového profilu:

en: Backend not found.
sk: Backend nebol nájdený.

note: Auto sort
en: Automatic plugin sorting
sk: Automatické triedenie zásuvných modulov

en: Disabled Plugins
sk: Vypnuté zásuvné moduly

en: Enabled Plugins
sk: Zapnuté zásuvné moduly

en: Do you really want to disable automatic plugin sorting? This will also disable conflict handling. You should only do this if you know what you are doing.
sk: Naozaj si želáte vypnúť automatické zoraďovanie pluginov? Taktiež vypnete kontrolu konfliktov. Mali by ste to urobiť, iba ak ste si istí, čo robíte.

en: Add plugin
sk: Pridať zásuvný modul

en: Plugin name:
sk: Názov zásuvného modulu:

en: Insert plugin name
sk: Zadajte názov zásuvného modulu

en: Preferences
sk: Nastavenia

en: Configure the backend, profile and other internal settings used by the Compiz Configuration System.
sk: Konfigurovať backend, profil a ostatné vnútorné nastavenia, ktoré používa Systém na konfiguráciu Compiz-u.

en: About
sk: O aplikácii

en: About CCSM...
sk: O CCSM...

en: Profile & Backend
sk: Profil a backend

en: Plugin List
sk: Zoznam zásuvných modulov

en: Filter your Plugin list
sk: Filtrovať váš zoznam zásuvných modulov

en: Screen %i
sk: Obrazovka %i

en: Screen
sk: Obrazovka

en: Category
sk: Kategória

en: Advanced Search
sk: Rozšírené vyhľadávanie

en: <span size="large"><b>No matches found.</b> </span><span>
    
     Your filter "<b>%s</b>" does not match any items.</span>
sk: <span size="large"><b>Neboli nájdené žiadne zhody.</b> </span><span>
    
     Váš filter "<b>%s</b>" nesúhlasí so žiadnou položkou.</span>

en: Configure Compiz with CompizConfig
sk: Nastav Compiz s pomocou CompizConfig
