ccsm - en to gl translation catalogue (145 entries)

en: The new value for the %(binding)s binding for the action <b>%(action)s</b> in plugin <b>%(plugin)s</b> conflicts with the action <b>%(action_conflict)s</b> of the <b>%(plugin_conflict)s</b> plugin.
    Do you wish to disable <b>%(action_conflict)s</b> in the <b>%(plugin_conflict)s</b> plugin?
gl: O novo valor para o atallo %(binding)s da acción <b>%(action)s</b> no complemento <b>%(plugin)s</b> ten un conflito coa acción <b>%(action_conflict)s</b> do complemento <b>%(plugin_conflict)s</b>.
    Quere desactivar <b>%(action_conflict)s</b> no complemento <b>%(plugin_conflict)s</b>?

en: Disable %(action_conflict)s
gl: Desactivar %(action_conflict)s

en: Don't set %(action)s
gl: Non configuralas %(action)s

en: Set %(action)s anyway
gl: Activar %(action)s de todas formas

en: key
gl: chave

en: button
gl: botón

en: edge
gl: borde

en: You are trying to use the feature <b>%(feature)s</b> which is <b>not</b> provided by any plugin.
    Do you wish to use this feature anyway?
gl: Esta tentando empregar a característica <b>%(feature)s</b> que <b>non</b> está sendo proporcionada por ningún complemento.
    ¿Quere empregar esta funcionalidade de tódolos xeitos?

en: Use %(feature)s
gl: Empregar %(feature)s

en: Don't use %(feature)s
gl: Non empregar %(feature)s

en: You are trying to use the feature <b>%(feature)s</b> which is provided by <b>%(plugin)s</b>.
    This plugin is currently disabled.
    Do you wish to enable <b>%(plugin)s</b> so the feature is available?
gl: Esta tentando empregar a característica <b>%(feature)s</b> que inclúe <b>%(plugin)s</b>.
    Este complemento está desactivado neste intre.
    ¿Queres habilitar <b>%(plugin)s</b> para que a característica este dispoñíbel?

en: Enable %(plugin)s
gl: Activar %(plugin)s

en: Don't enable %(feature)s
gl: Non activar %(feature)s

en: Some %(bindings)s bindings of Plugin <b>%(plugin)s</b> conflict with other plugins. Do you want to resolve these conflicts?
gl: Algúns atallos de teclado %(bindings)s do Complemento <b>%(plugin)s</b> entran en conflito con outros complementos. ¿Quere solucionar estes conflitos?

en: Resolve conflicts
gl: Solucionar conflictos

en: Ignore conflicts
gl: Ignorar conflitos

en: Plugin <b>%(plugin_conflict)s</b> provides feature <b>%(feature)s</b> which is also provided by <b>%(plugin)s</b>
gl: O complemento <b>%(plugin_conflict)s</b> proporciona a funcionalidade <b>%(feature)s</b> que tamén está proporcionada por <b>%(plugin)s</b>

en: Disable %(plugin_conflict)s
gl: Desactivar %(plugin_conflict)s

en: Don't enable %(plugin)s
gl: Non activar %(plugin)s

en: Plugin <b>%(plugin_conflict)s</b> conflicts with <b>%(plugin)s</b>.
gl: O complemento <b>%(plugin_conflict)s</b> ten un conflito con <b>%(plugin)s</b>.

en: <b>%(plugin)s</b> requires feature <b>%(feature)s</b> which is provided by the following plugins:
    %(plugin_list)s
gl: <b>%(plugin)s</b> require a funcionalidade <b>%(feature)s</b> que é proporcionada polos seguintes complementos:
    %(plugin_list)s

en: Enable these plugins
gl: Activar estes complementos

en: <b>%(plugin)s</b> requires the plugin <b>%(require)s</b>.
gl: O complemento <b>%(plugin)s</b> require o complemento <b>%(require)s</b>.

en: Enable %(require)s
gl: Activar %(require)s

en: <b>%(plugin)s</b> provides the feature <b>%(feature)s</b> which is required by the plugins <b>%(plugin_list)s</b>.
gl: <b>%(plugin)s</b>proporciona a funcionalidade <b>%(feature)s</b> que é requirida polos complementos <b>%(plugin_list)s</b>.

en: Disable these plugins
gl: Desactivar os seguintes complementos

en: Don't disable %(plugin)s
gl: Non desactivar %(plugin)s

en: <b>%(plugin)s</b> is required by the plugins <b>%(plugin_list)s</b>.
gl: <b>%(plugin)s</b> é necesario para os complementos <b>%(plugin_list)s</b>.

en: General
gl: Xeral

en: Accessibility
gl: Accesibilidade

en: Desktop
gl: Escritorio

en: Window Management
gl: Administración de xanelas

en: Effects
gl: Efectos

en: Image Loading
gl: Soporte de formatos de imaxe

en: Utility
gl: Utilidades

en: All
gl: Todas

en: Uncategorized
gl: Sen categoría

en: N/A
gl: N/D

en: Reset setting to the default value
gl: Reiniciar configuración ao valor por defecto

en: _New
gl: _Novo

en: _Delete
gl: E_liminar

en: _Edit
gl: _Editar

en: _Up
gl: _Arriba

en: _Down
gl: _Abaixo

en: Edit
gl: Editar

note: Exit Button
en: _Close
gl: _Pechar

en: Multi-list settings. You can double-click a row to edit the values.
gl: Configuracións das listas múltiples. Vostede pode facer dobre clic nunha fila para editar os valores.

en: Edit %s
gl: Editar %s

en: _Cancel
gl: _Cancelar

en: _OK
gl: _Aceptar

en: "%s" is not a valid shortcut
gl: "%s" non é unha ligazón válida

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Grab key combination
gl: Obter combinación de teclas

en: "%s" is not a valid button
gl: "%s" non é un botón válido

en: Using Button1 without modifiers can prevent any left click and thus break your configuration. Do you really want to set "%s" button to Button1 ?
gl: Se emprega Botón1 sen modificadores pode evitar poder facer clic co botón esquerdo o que pode votar a perder a súa configuración. Está seguro que quere establecer o botón "%s" ao Botón1 ?

en: "%s" is not a valid edge mask
gl: "%s" non é unha máscara de borde válida

en: None
gl: Ningún

en: CompizConfig Settings Manager
gl: Administrador de Configuracións CompizConfig

en: Plugin
gl: Complemento

en: Please press the new key combination
gl: Prema unha nova combinación de teclas

en: Window Title
gl: Título da xanela

en: Window Role
gl: Rol da xanela

en: Window Name
gl: Nome da xanela

en: Window Class
gl: Clase da xanela

en: Window Type
gl: Tipo de xanela

en: Window ID
gl: ID da xanela

en: And
gl: E

en: Or
gl: Ou

en: Edit match
gl: Editar coincidencia

note: Add buttons
en: _Add
gl: _Engadir

note: Type
en: Type
gl: Tipo

note: Value
en: Value
gl: Valor

en: Grab
gl: Obter

note: Relation
en: Relation
gl: Relación

note: Invert
en: Invert
gl: Invertir

en: Browse...
gl: Examinar...

en: Images
gl: Imaxes

en: File
gl: Ficheiro

en: Open directory...
gl: Abrir cartafol...

en: Open file...
gl: Abrir ficheiro...

en: _Open
gl: _Abrir

en: This is a settings manager for the CompizConfig configuration system.
gl: Este é o administrador de opcións do sistema de configuración CompizConfig

en: An error has occured
gl: Produciuse un erro

en: Warning
gl: Advertencia

en: Enable %s
gl: Activar %s

en: Filter
gl: Filtro

en: Search %s Plugin Options
gl: Procurar nas opcións do complemento %s

en: Use This Plugin
gl: Empregar este complemento

en: Search Compiz Core Options
gl: Procurar nas opcións do núcleo de Compiz

note: Back Button
en: _Back
gl: _Atrás

en: Error
gl: Erro

en: Enter a filter.
    Click the keyboard image to grab a key for which to search.
gl: Insira un filtro.
    Faga clic na imaxe do teclado para gardar unha tecla coa que procurar.

en: Search in...
gl: Procurar en...

note: Options
en: Short description and name
gl: Descrición curta e nome

en: Long description
gl: Descrición longa

en: Settings value
gl: Valor das opcións

en: Group
gl: Grupo

en: Subgroup
gl: Subgrupo

note: Notebook
en: Settings
gl: Opcións

en: Loading Advanced Search
gl: Cargando a procura avanzada

en: Add a New Profile
gl: Engadir un perfil novo

en: Remove This Profile
gl: Eliminar este perfil

en: Default
gl: Por defecto

en: Profile
gl: Perfil

en: Import
gl: Importar

en: Import a CompizConfig Profile
gl: Importa un perfil de CompizConfig

en: Import as...
gl: Importar como...

en: Import a CompizConfig Profile as a new profile
gl: Importa un perfil de CompizConfig como un novo perfil

en: Export
gl: Exportar

en: Export your CompizConfig Profile
gl: Exporta o seu perfil CompizConfig

en: Reset to defaults
gl: Volta ás configuracións predeterminadas

en: Reset your CompizConfig Profile to the global defaults
gl: Reinicia o seu perfil de CompizConfig ás opcións xerais predeterminadas

en: Backend
gl: Método de almacenamento de configuración

en: Integration
gl: Integración

en: Enable integration into the desktop environment
gl: Activar integración co entorno de escritorio

en: Profiles (*.profile)
gl: Perfís (*.profile)

en: All files
gl: Tódolos ficheiros

en: Save file..
gl: Gardar ficheiro..

en: _Save
gl: _Gardar

en: Do you want to skip default option values while exporting your profile?
gl: Quere omitir os valores das opcións por defecto ao exportar o seu perfil?

en: Open file..
gl: Abrir ficheiro..

en: Enter a profile name
gl: Insira un nome para o perfil

en: Please enter a name for the new profile:
gl: Insira un nome para o novo perfil:

en: Backend not found.
gl: Non atopou o método de almacenamento de configuración.

note: Auto sort
en: Automatic plugin sorting
gl: Ordenar os complementos automáticamente

en: Disabled Plugins
gl: Complementos desactivados

en: Enabled Plugins
gl: Complementos activados

en: Do you really want to disable automatic plugin sorting? This will also disable conflict handling. You should only do this if you know what you are doing.
gl: Quere desactivar a ordenación automática de complementos? Isto tamén desactiva a xestión de conflitos. So se debería facer isto se sabe ben o que esta a facer.

en: Add plugin
gl: Engadir complemento

en: Plugin name:
gl: Nome do complemento:

en: Insert plugin name
gl: Insira un nome para o complemento

en: Preferences
gl: Preferencias

en: Configure the backend, profile and other internal settings used by the Compiz Configuration System.
gl: Configure o método de almacenamento de configuración, perfís e outras opcións internas empregadas polo sistema de configuración de Compiz

en: About
gl: Sobre

en: About CCSM...
gl: Acerca de CCSM...

en: Profile & Backend
gl: Perfil e método de almacenamento de configuración

en: Plugin List
gl: Lista de Complementos

en: Filter your Plugin list
gl: Filtra a súa lista de complementos

en: Screen %i
gl: Pantalla %i

en: Screen
gl: Pantallla

en: Category
gl: Categoría

en: Advanced Search
gl: Procura avanzada

en: <span size="large"><b>No matches found.</b> </span><span>
    
     Your filter "<b>%s</b>" does not match any items.</span>
gl: <span size="large"><b>Non se atopou ningunha coincidencia.</b> </span><span>
    
     O seu filtro "<b>%s</b>" non devolveu ningún resultado.</span>

en: Configure Compiz with CompizConfig
gl: Configurar Compiz con CompizConfig
