gnome-mpv 0.2 - en to cs translation catalogue (283 entries)

en: Whether the settings has already been migrated from the previous version
cs: Zda už byly předvolby konvertovány ze staré na novou verzi

en: Automatically resize window to fit video
cs: Automaticky přizpůsobit velikost okna podle videa

en: Prefer dark theme
cs: Preferovat tmavý motiv

en: Enable client-side decorations
cs: Povolit dekorace na straně klienta

en: Use floating controls in windowed mode
cs: Použít v okenním režimu plovoucí ovládání

en: Automatically hide mouse cursor in windowed mode
cs: Automaticky skrýt kurzor myši v okenním režimu

en: The minimum cursor speed at which floating controls will be unhidden.
cs: Minimální rychlost kurzoru, při které budou zobrazeny plovoucí ovládací prvky.

en: Size of the dead zone in which cursor movement will not cause the controls to be shown.
cs: Velikost mrtvé zóny, ve které pohyb kurzoru nezpůsobí zobrazení ovládacích prvků.

en: Use skip buttons to control the playlist
cs: Použít tlačítka pro přeskakování pro ovládání seznamu přehrávání

en: Remember last location in file chooser
cs: Zapamatovat poslední otevřenou složku

en: Always open new window
cs: Vždy otevřít nové okno

en: Always append opened files to playlist
cs: Otevřené soubory vždy připojit do seznamu přehrávání

en: Always show title buttons
cs: Vždy zobrazovat tlačítka v záhlaví okna

en: If true, title buttons (close, maximize, minimize, etc.) are always shown. If false, the buttons will be hidden in fullscreen mode.
cs: Pokud je povoleno, tlačítka v záhlaví okna (zavřít, maximalizovat, minimalizovat atd.) budou vždy zobrazena. Pokud je zakázáno, tlačítka budou v režimu celé obrazovky skryta.

en: Give focus to the window when opening new files
cs: Při otevírání nových souborů přejít na okno

en: If true, Celluloid will give focus to the window when a new file is opened. If false, no attempt will be made.
cs: Pokud je povoleno, Celluloid se pokusí zobrazit okno uživateli, při otevření nového souboru. Při zakázání volby nebude proveden žádný pokus.

en: Options to pass to mpv
cs: Přepínače pro mpv

en: Path to mpv configuration file
cs: Cesta ke konfiguračnímu souboru mpv

en: Load mpv configuration file
cs: Načíst konfigurační soubor mpv

en: Path to mpv input configuration file
cs: Cesta ke konfiguračnímu souboru vstupu mpv

en: Load mpv input configuration file
cs: Načíst vstupní konfigurační soubor mpv

en: Enable MPRIS support
cs: Zapnout podporu MPRIS

en: Enable menubar accelerator key handling
cs: Povolit klávesové zkratky v menu

en: Prefetch metadata
cs: Dopředu načíst metadata

en: Ignore playback errors
cs: Ignorovat chyby přehrávání

en: Inhibit session idling
cs: Zakázat přerušení relace

en: Make video area draggable
cs: Umožnit přetahování plochou přehrávání

en: Width of the window
cs: Šířka okna

en: Height of the window
cs: Výška okna

en: Whether or not the window is maximized
cs: Zda je okno maximalizováno

en: Volume of player
cs: Hlasitost přehrávání

en: Whether or not to loop when the end of playlist is reached
cs: Zda po dosažení konce seznamu přehrávání pokračovat od začátku

en: Width of the playlist
cs: Šířka seznamu přehrávání

en: Show/hide the controls
cs: Zobrazit/skrýt ovládací tlačítka

en: Show/hide the playlist
cs: Zobrazit/skrýt seznam přehrávání

en: URI of the last folder accessed
cs: Cesta k poslední použité složce

en: GTK+ frontend for mpv
cs: GTK+ rozhraní nad mpv

en: Celluloid is a simple media player that can play virtually all video and audio formats. It supports playlists and MPRIS2 media player controls. The design of Celluloid follows the GNOME Human Interface Guidelines, but can also be adapted for other systems that don't use client-side decorations (CSD). It is based on the mpv library and GTK.
cs: Celluloid je jednoduchý přehrávač médií, který dokáže přehrávat prakticky všechny formáty videa a zvuku. Podporuje seznamy přehrávání a ovládací prvky MPRIS2. Design aplikace Celluloid odpovídá GNOME Human Interface Guidelines, ale lze jej také přizpůsobit pro jiné systémy, které nepoužívají dekorace na straně klienta (CSD). Je založen na knihovně mpv a GTK.

en: Features:
cs: Nabízí:

en: Drag and drop playlist
cs: Seznam přehrávání („playlist“) s možností přetáhnout soubory myší

en: Loading external mpv configuration files
cs: Načítání externího konfiguračního souboru pro mpv

en: MPRIS2 D-Bus interface
cs: Rozhraní MPRIS2 D-Bus

en: The Celluloid Developers
cs: Vývojáři aplikace Celluloid

en: This release contains the following changes:
cs: Tato verze obsahuje následující změny:

en: This listing is incomplete. See git log for complete changelog.
cs: Tento seznam je neúplný. Úplný přehled změn najdete v git logu.

en: This is mostly a bugfix release. It contains the following changes:
cs: Tato verze převážně opravuje chyby. Obsahuje následující změny:

en: Fix autofit triggering regardless of settings.
cs: Opraveno automatické přizpůsobení spouštění bez ohledu na nastavení.

en: Fix window size shrinking across sessions.
cs: Oprava zmenšováni okna mezi sezeními.

en: Fix crash when playing files with names containing invalid encoding.
cs: Oprava pádu aplikace při přehrávání souborů s nevalidním kódováním v názvu.

en: Fix drag-and-drop not working with some file managers.
cs: Opraveny nefunkčnosti přetahování u některých správců souborů.

en: Fix playback starting when the last playlist item is removed.
cs: Opraveno spouštění přehrávání po odstranění poslední položky seznamu k přehrávání.

en: Migrate to GTK4.
cs: Přechod na GTK4.

en: Add Greek translation by @lepa22.
cs: Přidán řecký překlad od @lepa22.

en: Add Korean translation by @jullee96.
cs: Přidán korejský překlad od @jullee96.

en: Add Norwegian Bokmål translation by Allan Nordhøy.
cs: Přidán překlad norského Bokmålu od Allana Nordhøye.

en: Add Occidental translation by OIS.
cs: Přidán překlad do jazyka Occidental od OIS.

en: Add Arabic translation by Mohamed Benkouider.
cs: Přidán arabský překlad od Mohameda Benkouidera.

en: Add Urdu translation by Ahmed Iqbal.
cs: Přidán překlad do urdštiny od Ahmeda Iqbala.

en: Add option to show title buttons in fullscreen mode.
cs: Přidána možnost pro zobrazení popisků tlačítek v režimu celé obrazovky.

en: Add option to present the window when opening files.
cs: Přidána možnost pro zobrazení okna při otevírání souborů.

en: Change default screenshot filename template to FILENAME-TIMESTAMP (%f-%P).
cs: Změna výchozí šablony názvu snímku obrazovky na FILENAME-TIMESTAMP (%f-%P).

en: Fix inaccurate timestamp preview.
cs: Opraven chybný náhled časového razítka.

en: Add Basque translation by @aldatsa.
cs: Přidán baskický překlad od @aldatsa.

en: Make the shuffle and loop command line options work properly.
cs: Možnosti příkazového řádku shuffle a loop fungují správně.

en: Make the main menu button toggleable by pressing F10.
cs: Tlačítko hlavní nabídky je přepínatelné stisknutím klávesy F10.

en: Add a setting for always appending opened files to the playlist.
cs: Přidáno nastavení pro připojování otevřených souborů do seznamu k přehrávání.

en: Allow appending files to playlist by holding shift while dropping files onto the video area.
cs: Umožněno přidávání souborů do seznamu přehrávání podržením klávesy Shift a přesunutím souborů do oblasti videa.

en: Make CSD header bar toggleable via the mpv property "border".
cs: CSD (dekorace na straně klienta) header bar (lišta záhlaví) je přepínatelná pomocí mpv vlastnosti „border“.

en: Include Flatpak manifest in the repo. This allows Celluloid to be built in one click in apps like GNOME Builder.
cs: Flatpak manifest byl zahrnut do repo. To umožňuje, aby byl Celluloid vytvořen jedním kliknutím v aplikacích jako je GNOME Builder.

en: Make it possible to activate context menu when the playlist is empty.
cs: Kontextovou nabídku je možné vyvolat i při prázdném seznamu přehrávání.

en: Prevent constant resizing of the seek bar due to timestamp label resizing as its value changes.
cs: Oprava neustálých změn velikosti přehrávacího pruhu kvůli změnám velikosti ukazatele času.

en: Only show a single error dialog when a large number of errors occurs in rapid succession.
cs: Při velkém počtu chyb, které nastanou v rychlém sledu, bude zobrazen pouze jeden chybový dialog.

en: Add menu item for opening folders.
cs: Do nabídky přidána položka pro otevírání složek.

en: Adjust position of UI elements of modal dialogs in non-CSD mode to be more consistent with CSD mode.
cs: Upraveno umístění prvků uživatelského rozhraní v modálních dialozích, aby bylo konzistentní s CSD módem.

en: Add support for loading external video tracks.
cs: Přidána podpora pro nahrávání externích stop videa.

en: Make playlist shuffle toggleable.
cs: Míchání skladeb v seznamu přehrávání je možné přepínat.

en: Make arrow key bindings work with arrow keys on numpad.
cs: Klávesové zkratky fungují s šipkami na numerické klávesnici.

en: Adjust the range of volume button based on the value of the volume-max property.
cs: Rozsah klávesy hlasitosti přizpůsobit na základě hodnoty volume-max.

en: Retain window maximization state across sessions.
cs: Zachovat stav maximalizace okna napříč relacemi.

en: Retain loop state across sessions.
cs: Zachovat stav smyčky napříč relacemi.

en: Implement playlist search.
cs: Implementovat vyhledávání v seznamu přehrávání.

en: Update the list of shortcuts in Keyboard Shortcuts dialog.
cs: Aktualizovat seznam klávesových zkratek.

en: Correctly handle quotes and escape sequences in extra mpv options.
cs: Zacházet správně s uvozovkami a escape sekvencemi v rozšířených možnostech mpv.

en: Display time at cursor position when hovering the seek bar.
cs: Zobrazit čas na pozici kurzoru při najetí na přehrávací pruh.

en: Deprecate '--mpv-options'. Options starting with '--mpv-' can be used to set mpv options instead. For example, passing '--mpv-vf=vflip' to Celluloid is equivalent to passing '--vf=vflip' to mpv.
cs: Zastaralá volba „--mpv-options“. K nastavení možností mpv lze místo toho použít volby začínající na „--mpv-“. Například předání „--mpv-vf=vflip“ Celluloidu je ekvivalentní předání „--vf=vflip“ mpv.

en: Add support for configuring dead zone, an area in which mouse movement will not cause controls to be shown.
cs: Přidat podporu pro nastavení mrtvé zóny, tj. oblasti, ve které pohyb myši nezpůsobí zobrazení ovládacích prvků.

en: Make window sizing work correctly with HiDPI displays.
cs: Zajistit, aby nastavení velikosti okna fungovalo správně na displejích s vysokým rozlišením.

en: Add Finnish translation by Kimmo Kujansuu.
cs: Přidán překlad do finštiny od Kimmo Kujansuu.

en: Add Slovenian translation by @bertronika.
cs: Přidán překlad do slovinštiny od @bertronika.

en: Add Persian translation by @danialbehzadi
cs: Přidán překlad do perštiny od @danialbehzadi

en: Add Ukranian translation by @vl-nix
cs: Přidán překlad do ukrajinštiny od @vl-nix

en: Add support for showing/hiding window decorations using the mpv option --border
cs: Přidána podpora pro zobrazení/skrytí dekorací okna pomocí mpv předvolby --border

en: Add menu item for opening discs
cs: Přidána položka nabídky pro otevírání disků

en: Block cursor autohide when volume popup is open in windowed mode
cs: Zablokovat automatické skrytí kurzoru, když je v režimu okna otevřeno ovládání hlasitosti

en: Fix crash with mpv 0.30
cs: Opravit pád s mpv 0.30

en: Rename project to Celluloid
cs: Přejmenovat projekt na Celluloid

en: Add Turkish translation by @TeknoMobil
cs: Přidán překlad do turečtiny od @TeknoMobil

en: Add Esperanto translation by @F3nd0
cs: Přidán překlad do esperanta od @F3nd0

en: Migrate from opengl-cb to the new render API
cs: Přejít z opengl-cb na nové vykreslovací rozhraní

en: Handle numpad keybindings
cs: Ovládat klávesové zkratky na numerické klávesnici

en: Handle unicode keybindings
cs: Ovládat klávesové zkratky unicode

en: Forward media key events to mpv
cs: Předávat události mediálních kláves mpv

en: Add dconf key for controlling cursor speed at which controls are unhidden
cs: Přidán dconf klíč pro nastavení rychlosti kurzoru, při které se zobrazí ovládací prvky

en: Add option for suppressing playback errors
cs: Přidána možnost pro potlačení chyb přehrávání

en: Split up the General tab in the preferences dialog
cs: Rozdělit Hlavní záložku v dialogu předvoleb

en: Improve behavior when toggling playlist under tiling window managers
cs: Vylepšit chování při přepínání seznamu přehrávání pod dlaždicovými správci oken

en: Move app menu items to primary menu
cs: Přesunout položky menu aplikace do primátního menu

en: Use separate MPRIS DBus connection for each window
cs: Použít pro každé okno oddělené spojení MPRIS DBus

en: Add support for MPRIS property LoopStatus
cs: Přidána podpora pro MPRIS vlastnost LoopStatus

en: Add option --mpv-options for setting arbitrary mpv options from the command-line
cs: Přidána předvolba --mpv-options pro nastavení libovolných možností mpv z příkazové řádky

en: Set default screenshot directory to XDG_PICTURES_DIR
cs: Nastavit výchozí adresář pro snímky obrazovky na XDG_PICTURES_DIR

en: Improve handling of --window-scale, --autofit, --autofit-larger, and --autofit-smaller
cs: Vylepšit zacházení s předvolbami --window-scale, --autofit, --autofit-larger a --autofit-smaller

en: Add command line option for setting WM_ROLE
cs: Přidána předvolba příkazové řádky pro nastavení WM_ROLE

en: Add context menu item for removing playlist items
cs: Přidána položka kontextové nabídky pro odstranění položek seznamu přehrávání

en: Add context menu item for copying location of playlist items
cs: Přidána položka kontextové nabídky pro zkopírování umístění položek seznamu přehrávání

en: Add option to make skip buttons change playlist entries rather than chapters
cs: Přidána možnost, aby tlačítka pro přeskočení měnila položky seznamu přehrávání místo kapitol

en: Make the file chooser accept non-local locations
cs: Akceptovat vzdálená umístění při výběru souborů

en: Add right-click menu entry for looping a single file
cs: Přidána položka kontextové nabídky pro přehrávání souboru ve smyčce

en: Handle property change events for fullscreen and window-scale
cs: Ovládat události změn vlastností pro režim celé obrazovky a pro měřítko okna

en: Add option to autohide mouse cursor in windowed mode
cs: Přidána možnost pro automatické skrývání kurzoru myši v režimu okna

en: The main window showing the application in action
cs: Hlavní okno a aplikace v akci

en: The main window with CSD disabled
cs: Hlavní okno s vypnutými dekoracemi na straně klienta

en: The main window with playlist open
cs: Hlavní okno s otevřeným seznamem přehrávání

en: Multimedia Player
cs: Multimediální přehrávač

en: Play movies and videos
cs: Přehrávat filmy a videa

note: Translators: Search terms to find this application. Don't translate the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Video;Movie;Film;Clip;Series;Player;DVD;TV;Disc;Album;Music;GNOME;mpv;
cs: Video;Snímek;Film;Klip;Seriál;Přehrávač;DVD;TV;Disk;Album;Hudba;GNOME;mpv;

en: New Window
cs: Nové okno

en: Add to Playlist
cs: Přidat soubor do seznamu přehrávání

en: Playing
cs: Hraje

en: Show release version
cs: Zobrazit verzi vydání

en: Enqueue
cs: Zařadit do fronty

en: Create a new window
cs: Vytvořit nové okno

en: OPTIONS
cs: MOŽNOSTI

en: Set the window role
cs: Nastavit roli okna

en: Don't connect to an already-running instance
cs: Nepřipojovat k již běžící instanci

en: Set the mpv option MPVOPTION to VALUE
cs: Nastavit mpv možnost MPVOPTION na HODNOTA

en: VALUE
cs: HODNOTA

en: invalid encoding
cs: neplatné kódování

en: Pause
cs: Pozastavit

en: Play
cs: Přehrát

en: Stop
cs: Zastavit

en: Forward
cs: Vpřed

en: Rewind
cs: Zpět

en: Next Chapter
cs: Další kapitola

en: Previous Chapter
cs: Předchozí kapitola

en: Loop Playlist
cs: Opakovat seznam přehrávání ve smyčce

en: Shuffle Playlist
cs: Zamíchat seznam přehrávání

en: Toggle Fullscreen
cs: Zobrazení na celou obrazovku

en: All Files
cs: Všechny soubory

en: Media Files
cs: Soubory médií

en: Audio Files
cs: Soubory zvuku

en: Video Files
cs: Soubory videa

en: Image Files
cs: Soubory obrázků

en: Subtitle Files
cs: Soubory titulků

en: Open File…
cs: Otevřít soubor…

en: (None)
cs: (Nic)

en: None
cs: Nic

note: For simplicity, also dup the default string used when the * track has no title.
en: Unknown
cs: Neznámá

en: _Load External…
cs: _Načíst externí…

note: Disable the menu item by setting the action to something * invalid.
en: No disc found
cs: Nebyl nalezen žádný disk

en: _File
cs: _Soubor

en: _Open File…
cs: _Otevřít soubor…

en: Open _Folder…
cs: Otevřít _složku…

en: Open _Location…
cs: Otevřít _umístění…

en: Open _Disc…
cs: Otevřít _disk…

en: _Save Playlist
cs: _Uložit seznam přehrávání

en: _New Window
cs: _Nové okno

en: _Quit
cs: _Ukončit

en: _Edit
cs: _Upravit

en: _Preferences
cs: _Předvolby

en: _Video Track
cs: Stopa _videa

en: _Audio Track
cs: Stopa _zvuku

en: S_ubtitle Track
cs: _Titulky

en: _View
cs: _Náhled

en: _Toggle Controls
cs: _Přepnout ovládání

en: _Fullscreen
cs: _Celá obrazovka

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _Keyboard Shortcuts
cs: _Klávesové zkratky

en: _About Celluloid
cs: _O Celluloidu

en: Open _Disc
cs: Otevřít _disk

en: Playback was terminated abnormally. Reason: %s.
cs: Přehrávání bylo nečekaně ukončeno. Důvod: %s.

en: Location:
cs: Umístění:

en: _Open
cs: _Otevřít

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: Failed to apply one or more MPV options.
cs: Nebylo možno uplatnit jednu nebo více předvoleb MPV.

en: _Copy Location
cs: _Kopírovat umístění

en: _Remove
cs: _Odstranit

en: _Add…
cs: _Přidat…

en: Add _Folder…
cs: Přidat _složku…

en: Add _Location…
cs: Přidat _umístění…

en: _Shuffle
cs: _Náhodně

en: Loop _File
cs: Opakovat _soubor

en: Loop _Playlist
cs: Opakovat seznam přehrávání ve _smyčce

en: Playlist is empty
cs: Seznam přehrávání je prázdný

en: Add Plugin
cs: Přidat plugin

en: Lua Plugins
cs: Lua pluginy

en: JavaScript Plugins
cs: JavaScriptové pluginy

en: C Plugins
cs: Pluginy v C

en: Failed to copy file from '%s' to '%s'. Reason: %s
cs: Selhalo kopírování souboru z ‚%s‘ do ‚%s‘. Důvod: %s

en: Plugins
cs: Pluginy

en: Failed to delete file '%s'. Reason: %s
cs: Selhalo smazání souboru ‚%s‘. Důvod: %s

en: Are you sure you want to remove this script? This action cannot be undone.
cs: Určitě si přejete tento skript odstranit? Akci nelze vrátit zpět.

en: mpv configuration file:
cs: Konfigurační soubor mpv:

en: mpv input configuration file:
cs: Vstupní konfigurační soubor mpv:

en: Interface
cs: Rozhraní

en: Config Files
cs: Konfigurační soubory

en: Miscellaneous
cs: Různé

en: Preferences
cs: Předvolby

en: Open file
cs: Otevřít soubor

en: Open location
cs: Otevřít umístění

en: Add file to playlist
cs: Přidat soubor do seznamu přehrávání

en: Add location to playlist
cs: Přidat umístění do seznamu přehrávání

en: Show preferences dialog
cs: Otevřít předvolby

en: Toggle playlist
cs: Přepnout seznam přehrávání

en: Toggle fullscreen mode
cs: Přepnout zobrazení na celou obrazovku

en: Leave fullscreen mode
cs: Opustit celou obrazovku

en: Toggle OSD states between normal and playback time/duration
cs: Přepnout zprávy na obrazovce (normální nebo čas přehrávání)

en: Show filename on the OSD
cs: Ukazovat na obrazovce název souboru

en: Show progress, elapsed time, and duration on the OSD
cs: Ukazovat na obrazovce postup, uplynulý čas a celkový čas

en: Seek backward/forward 5 seconds
cs: Skok zpět o 5 sekund

en: Exact seek backward/forward 1 second
cs: Přesný skok zpět o 1 sekundu

en: Seek backward/forward 1 minute
cs: Skok zpět/vpřed o 1 minutu

en: Exact seek backward/forward 5 seconds
cs: Přesný skok zpět/vpřed o 5 sekund

en: Seek to previous/next subtitle
cs: Skok k předchozím/dalším titulkům

en: Step backward/forward a single frame
cs: Krok zpět/vpřed po jednotlivém snímku

en: Seek to the beginning of the previous/next chapter
cs: Skok na začátek předchozí/další kapitoly

en: Decrease/increase playback speed by 10%
cs: Zpomalit/zrychlit přehrávání o 10 %

en: Halve/double current playback speed
cs: Snížit na polovinu / zdvojnásobit rychlost přehrávání

en: Reset playback speed to normal
cs: Obnovit normální rychlost přehrávání

en: Go backward/forward in the playlist
cs: Jít v seznamu přehrávání zpět/vpřed

en: Remove selected playlist item
cs: Odstranit vybranou položku v seznamu přehrávání

en: Save playlist
cs: Uložit seznam přehrávání

en: Set/clear A-B loop points
cs: Nastavit/smazat A-B body smyčky

en: Toggle infinite looping
cs: Přepnout opakování

en: Pause or unpause
cs: Pozastavit nebo hrát dál

en: Quit
cs: Ukončit

en: Save current playback position and quit
cs: Uložit pozici přehrávání a ukončit

en: Enter search mode
cs: Přejít do režimu vyhledávání

en: Jump to next match
cs: Přeskočit na další shodu

en: Jump to previous match
cs: Přeskočit na předchozí shodu

en: Exit search mode
cs: Ukončit režim vyhledávání

en: Cycle through audio tracks
cs: Procházet zvukové stopy

en: Decrease/increase volume
cs: Snížit/zvýšit hlasitost

en: Mute or unmute
cs: Ztlumit nebo obnovit hlasitost

en: Adjust audio delay by +/- 0.1 seconds
cs: Posunout zvukovou stupu o +/- 0,1 sekundy

en: Toggle subtitle visibility
cs: Přepnout viditelnost titulků

en: Cycle through available subtitles
cs: Procházet načtené titulky

en: Adjust subtitle delay by +/- 0.1 seconds
cs: Posunout stupu titulků o +/- 0,1 sekundy

en: Toggle SSA/ASS subtitles style override
cs: Přepnout styl titulků SSA/ASS

en: Move subtitles up/down
cs: Posunout titulky nahoru/dolů

en: Toggle VSFilter aspect compatibility mode
cs: Přepnout mód kompatibility poměru stran VSFilter

en: Cycle through video tracks
cs: Procházet stopy videa

en: Decrease/increase pan-and-scan range
cs: Snížit/zvýšit rozsah ořezávání videa s jiným poměrem stran

en: Take a screenshot
cs: Pořídit snímek obrazovky

en: Take a screenshot, without subtitles
cs: Pořídit snímek obrazovky bez titulků

en: Take a screenshot, as the window shows it
cs: Pořídit snímek obrazovky tak, jak se okno zobrazuje

en: Resize video to half its original size
cs: Zmenšit na poloviční velikost videa

en: Resize video to its original size
cs: Obnovit původní velikost videa

en: Resize video to double its original size
cs: Zvětšit na dvojnásobnou velikost videa

en: Adjust contrast
cs: Upravit konstrast

en: Adjust brightness
cs: Upravit jas

en: Adjust gamma
cs: Upravit svítivost (gamma)

en: Adjust saturation
cs: Upravit sytost

en: Activate or deactivate deinterlacer
cs: Zapnout nebo vypnout odstranění prokládání

en: Cycle aspect ratio override
cs: Procházet přepsání poměru stran

en: User Interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Audio
cs: Zvuk

en: Subtitle
cs: Titulky

en: Playback
cs: Přehrávání

en: Seeking
cs: Posouvání

en: Playlist
cs: Seznam přehrávání

en: Load Audio Track…
cs: Načíst zvukovou stopu…

en: Load Video Track…
cs: Nahrát stopu videa…

en: Load Subtitle Track…
cs: Načíst stopu titulků…

en: Enabling or disabling client-side decorations requires restarting to take effect.
cs: Aby se projevilo povolení nebo zakázání dekorací na straně klienta, je nutný restart aplikace.

en: Error
cs: Chyba

en: Add Folder to Playlist
cs: Přidat _složku do seznamu přehrávání

en: Open Folder
cs: Otevřít složku

en: Add File to Playlist
cs: Přidat s_oubor do seznamu přehrávání

en: Open File
cs: Otevřít soubor

en: Add Location to Playlist
cs: Přidat u_místění do seznamu přehrávání

en: Open Location
cs: Otevřít umístění

en: Save Playlist
cs: _Uložit seznam přehrávání
