celluloid - en to et translation catalogue (261 entries)

en: Whether the settings has already been migrated from the previous version
et: Kas sätted on eelmisest versioonist juba üle viidud

en: Automatically resize window to fit video
et: Muutke akna suurust automaatselt, et see sobiks videoga

en: Prefer dark theme
et: Eelista tumedat teemat

en: Enable client-side decorations
et: Lubage kliendipoolsed kaunistused

en: Use floating controls in windowed mode
et: Kasutage aknarežiimis ujuvaid juhtnuppe

en: Automatically hide mouse cursor in windowed mode
et: Peida hiirekursor aknarežiimis automaatselt

en: The minimum cursor speed at which floating controls will be unhidden.
et: Minimaalne kursori kiirus, mille korral ujuvad juhtnupud kuvatakse.

en: Size of the dead zone in which cursor movement will not cause the controls to be shown.
et: Surnud tsooni suurus, milles kursori liikumine ei põhjusta juhtnuppude kuvamist.

en: Use skip buttons to control the playlist
et: Kasutage esitusloendi juhtimiseks vahelejätmise nuppe

en: Remember last location in file chooser
et: Jäta failivalijas viimane asukoht meelde

en: Always open new window
et: Ava alati uus aken

en: Always append opened files to playlist
et: Lisage avatud failid alati esitusloendisse

en: Always show title buttons
et: Näita alati pealkirja nuppe

en: If true, title buttons (close, maximize, minimize, etc.) are always shown. If false, the buttons will be hidden in fullscreen mode.
et: Kui on tõene, siis kuvatakse alati pealkirjanupud (sulgemine, maksimeerimine, minimeerimine jne). Kui see on vale, peidetakse nupud täisekraanirežiimis.

en: Give focus to the window when opening new files
et: Uute failide avamisel keskenduge aknale

en: If true, Celluloid will give focus to the window when a new file is opened. If false, no attempt will be made.
et: Kui see on tõsi, keskendub Celluloid uue faili avamisel aknale. Kui see on vale, siis katset ei tehta.

en: Options to pass to mpv
et: Ülemineku võimalused

en: Path to mpv configuration file
et: Mpv konfiguratsioonifaili tee

en: Load mpv configuration file
et: Laadige mpv konfiguratsioonifail

en: Path to mpv input configuration file
et: Mpv-sisendi konfiguratsioonifaili tee

en: Load mpv input configuration file
et: Laadige mpv-sisendi konfiguratsioonifail

en: Enable MPRIS support
et: Luba MPRIS tugi

en: Enable menubar accelerator key handling
et: Luba menüüriba kiirendi klahvide käsitsemine

en: Prefetch metadata
et: Metaandmete eellaadimine

en: Ignore playback errors
et: Ignoreeri taasesitusvigu

en: Inhibit session idling
et: Seansi tühikäigu keelamine

en: Make video area draggable
et: Muutke videoala lohistatavaks

en: Width of the window
et: Akna laius

en: Height of the window
et: Akna kõrgus

en: Whether or not the window is maximized
et: Olenemata sellest, kas aken on maksimeeritud või mitte

en: Volume of player
et: Heli valjus

en: Whether or not to loop when the end of playlist is reached
et: Kas teha kordus või mitte, kui esitusloendi lõpp on jõudnud

en: Width of the playlist
et: Esitusloendi laius

en: Show/hide the controls
et: Näita/peida juhtnuppe

en: Show/hide the playlist
et: Esitusloendi kuvamine/peitmine

en: URI of the last folder accessed
et: Viimati kasutatud kausta URI

en: GTK+ frontend for mpv
et: GTK+ esiosa mpv jaoks

en: Celluloid is a simple media player that can play virtually all video and audio formats. It supports playlists and MPRIS2 media player controls. The design of Celluloid follows the GNOME Human Interface Guidelines, but can also be adapted for other systems that don't use client-side decorations (CSD). It is based on the mpv library and GTK.
et: Celluloid on lihtne meediumipleier, mis suudab esitada peaaegu kõiki video- ja helivorminguid. See toetab esitusloendeid ja MPRIS2 meediumipleieri juhtelemente. Celluloidi disain järgib GNOME-i inimliidese juhiseid, kuid seda saab kohandada ka muude süsteemide jaoks, mis ei kasuta kliendipoolseid dekoratsioone (CSD). See põhineb mpv teegil ja GTK-l.

en: Features:
et: Funktsioonid:

en: Drag and drop playlist
et: Lohistage esitusloendit

en: Loading external mpv configuration files
et: Väliste mpv-konfiguratsioonifailide laadimine

en: MPRIS2 D-Bus interface
et: MPRIS2 D-Bus liides

en: The Celluloid Developers
et: Celluloidi arendajad

en: This release contains the following changes:
et: See väljalase sisaldab järgmisi muudatusi:

en: This listing is incomplete. See git log for complete changelog.
et: See nimekiri on mittetäielik. Täieliku muudatuste logi leiate giti logist.

en: This is mostly a bugfix release. It contains the following changes:
et: See on enamasti veaparandus. See sisaldab järgmisi muudatusi:

en: Fix autofit triggering regardless of settings.
et: Parandage automaatse sobitamise käivitamine olenemata seadetest.

en: Fix window size shrinking across sessions.
et: Parandage akna suuruse vähenemine seansside jooksul.

en: Fix crash when playing files with names containing invalid encoding.
et: Parandage krahh vale kodeeringut sisaldavate nimedega failide esitamisel.

en: Fix drag-and-drop not working with some file managers.
et: Parandage pukseerimine, mis mõne failihalduriga ei tööta.

en: Fix playback starting when the last playlist item is removed.
et: Parandage taasesitus, mis algab pärast viimase esitusloendi üksuse eemaldamist.

en: Migrate to GTK4.
et: Mine üle GTK4-le.

en: Add option to show title buttons in fullscreen mode.
et: Lisage valik pealkirja nuppude kuvamiseks täisekraanirežiimis.

en: Add option to present the window when opening files.
et: Lisage failide avamisel akna kuvamise võimalus.

en: Change default screenshot filename template to FILENAME-TIMESTAMP (%f-%P).
et: Muutke ekraanipildi failinime vaikemalli malliks FILENAME-TIMESTAMP (%f-%P).

en: Fix inaccurate timestamp preview.
et: Parandage ebatäpne ajatempli eelvaade.

en: Make the shuffle and loop command line options work properly.
et: Laske käsurea suvandite juhuslikus ja kordus korralikult töötama.

en: Make the main menu button toggleable by pressing F10.
et: Muutke peamenüü nupp ümberlülitatavaks, vajutades klahvi F10.

en: Add a setting for always appending opened files to the playlist.
et: Lisage säte avatud failide esitusloendisse alati lisamiseks.

en: Allow appending files to playlist by holding shift while dropping files onto the video area.
et: Lubage failid esitusloendisse lisada, hoides all tõstuklahvi ja kukutades failid videoalale.

en: Make CSD header bar toggleable via the mpv property "border".
et: Muuda CSD päiseriba mpv atribuudi "border" kaudu lülitatavaks.

en: Include Flatpak manifest in the repo. This allows Celluloid to be built in one click in apps like GNOME Builder.
et: Kaasake reposse Flatpaki manifest. See võimaldab Celluloidi luua ühe klõpsuga sellistes rakendustes nagu GNOME Builder.

en: Make it possible to activate context menu when the playlist is empty.
et: Võimaldab aktiveerida kontekstimenüü, kui esitusloend on tühi.

en: Prevent constant resizing of the seek bar due to timestamp label resizing as its value changes.
et: Vältige otsinguriba pidevat suuruse muutmist ajatempli sildi suuruse muutmise tõttu selle väärtuse muutumisel.

en: Only show a single error dialog when a large number of errors occurs in rapid succession.
et: Kuvatakse ainult üks tõrkedialoog, kui üksteise järel tekib suur hulk vigu.

en: Add menu item for opening folders.
et: Lisage menüüelement kaustade avamiseks.

en: Adjust position of UI elements of modal dialogs in non-CSD mode to be more consistent with CSD mode.
et: Reguleerige modaalsete dialoogide kasutajaliidese elementide asukohta mitte-CSD-režiimis, et need oleksid CSD-režiimiga paremini kooskõlas.

en: Add support for loading external video tracks.
et: Lisage väliste videolugude laadimise tugi.

en: Make playlist shuffle toggleable.
et: Muutke esitusloendi juhuesitus lülitatavaks.

en: Make arrow key bindings work with arrow keys on numpad.
et: Pane nooleklahvide sidumine toimima numbriklahvistiku nooleklahvidega.

en: Adjust the range of volume button based on the value of the volume-max property.
et: Reguleerige helitugevuse nupu vahemikku atribuudi helitugevuse maksimum väärtuse põhjal.

en: Retain window maximization state across sessions.
et: Säilitage akna maksimeerimise olek seansside jooksul.

en: Retain loop state across sessions.
et: Säilitage tsükli olek seansside jooksul.

en: Implement playlist search.
et: Rakendage esitusloendi otsing.

en: Update the list of shortcuts in Keyboard Shortcuts dialog.
et: Värskendage dialoogiaknas Klaviatuuri otseteed  loendit.

en: Correctly handle quotes and escape sequences in extra mpv options.
et: Täiendavates mpv-suvandites käsitlege õigesti jutumärke ja paojärjestusi.

en: Display time at cursor position when hovering the seek bar.
et: Aja kuvamine kursori asukohas otsinguriba hõljutamisel.

en: Deprecate '--mpv-options'. Options starting with '--mpv-' can be used to set mpv options instead. For example, passing '--mpv-vf=vflip' to Celluloid is equivalent to passing '--vf=vflip' to mpv.
et: Katkesta '--mpv-options' tugi. Mpv-valikute määramiseks saab kasutada suvandeid, mis algavad tähega '--mpv-'. Näiteks '--mpv-vf=vflip' edastamine Celluloidile võrdub '--vf=vflip' edastamisega mpv-le.

en: Make window sizing work correctly with HiDPI displays.
et: Akende suuruse muutmine HiDPI-kuvaritega õigesti toimima.

en: Add menu item for opening discs
et: Lisage plaatide avamiseks menüüelement

en: Block cursor autohide when volume popup is open in windowed mode
et: Blokeeri kursori automaatne peitmine, kui helitugevuse hüpikaken on aknarežiimis avatud

en: Fix crash with mpv 0.30
et: Parandage krahh rakendusega mpv 0.30

en: Rename project to Celluloid
et: Nimeta projekt ümber Celluloidiks

en: Migrate from opengl-cb to the new render API
et: Minge üle opengl-cb-lt uuele renderdamise API-le

en: Handle numpad keybindings
et: Käsitsege numbriklahvistiku klahvikombinatsioone

en: Handle unicode keybindings
et: Unicode'i klahvikombinatsioonide käsitlemine

en: Forward media key events to mpv
et: Edastage meedia võtmesündmused mpv-sse

en: Add dconf key for controlling cursor speed at which controls are unhidden
et: Lisage dconf-klahv, et juhtida kursori kiirust, mille korral juhtelemendid paljastuvad

en: Add option for suppressing playback errors
et: Lisage taasesitusvigade summutamise võimalus

en: Improve behavior when toggling playlist under tiling window managers
et: Parandage käitumist esitusloendi vahetamisel aknahaldurite all

en: Move app menu items to primary menu
et: Teisaldage rakenduse menüüelemendid põhimenüüsse

en: Use separate MPRIS DBus connection for each window
et: Kasutage iga akna jaoks eraldi MPRIS DBus ühendust

en: Add option --mpv-options for setting arbitrary mpv options from the command-line
et: Suvaliste mpv-suvandite määramiseks käsurealt lisage valik --mpv-options

en: Set default screenshot directory to XDG_PICTURES_DIR
et: Määrake ekraanipiltide vaikekataloogiks XDG_PICTURES_DIR

en: Improve handling of --window-scale, --autofit, --autofit-larger, and --autofit-smaller
et: Täiustage parameetrite --window-scale, --autofit, --autofit-larger ja --autofit-smaller käsitlemist

en: Add command line option for setting WM_ROLE
et: Lisage WM_ROLE seadistamiseks käsurea valik

en: Add context menu item for removing playlist items
et: Lisage kontekstimenüü üksus esitusloendi üksuste eemaldamiseks

en: Add context menu item for copying location of playlist items
et: Lisage kontekstimenüü üksus esitusloendi üksuste asukoha kopeerimiseks

en: Add option to make skip buttons change playlist entries rather than chapters
et: Lisage valik, et vahelejätmise nupud muudaksid esitusloendi kirjeid, mitte peatükke

en: Make the file chooser accept non-local locations
et: Pange failivalija aktsepteerima mittekohalikke asukohti

en: Add right-click menu entry for looping a single file
et: Lisage paremklõpsake menüükirje ühe faili korduse loomiseks

en: Handle property change events for fullscreen and window-scale
et: Käsitsege atribuutide muutmise sündmusi täisekraanil ja aknaskaalal

en: Add option to autohide mouse cursor in windowed mode
et: Lisa võimalus hiirekursori automaatseks peitmiseks aknarežiimis

en: The main window showing the application in action
et: Peaaken, mis näitab rakendust töös

en: The main window with CSD disabled
et: Peaaken, kus CSD on keelatud

en: The main window with playlist open
et: Avatud esitusloendiga peaaken

en: Multimedia Player
et: Multimeediaesitaja

en: Play movies and videos
et: Esita filme ja videoid

note: Translators: Search terms to find this application. Don't translate the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Video;Movie;Film;Clip;Series;Player;DVD;TV;Disc;Album;Music;GNOME;mpv;
et: Video;Film;Film;klipp;sari;pleier;DVD;televiisor;plaat;album;muusika;GNOME;mpv;

en: New Window
et: Uus aken

en: Add to Playlist
et: Lisa esitusloendisse

en: Playing
et: Praegu mängib

en: Show release version
et: Väljalaske versiooni kuvamine

en: Enqueue
et: Järjekord

en: Create a new window
et: Loo uus aken

en: OPTIONS
et: VALIKUD

en: Set the window role
et: Akna rolli määramine

en: Don't connect to an already-running instance
et: Ärge looge ühendust juba töötava eksemplariga

en: Set the mpv option MPVOPTION to VALUE
et: Määrake mpv suvandi MPVOPTION väärtuseks VALUE

en: VALUE
et: VÄÄRTUS

en: invalid encoding
et: vale kodeering

en: Pause
et: Paus

en: Play
et: Esita

en: Stop
et: Peata

en: Forward
et: Keri edasi

en: Rewind
et: Keri tagasi

en: Next Chapter
et: Järgmine peatükk

en: Previous Chapter
et: Eelmine peatükk

en: Loop Playlist
et: Korduv

en: Shuffle Playlist
et: Suvaesitus

en: Toggle Fullscreen
et: Lülitab täisekraani sisse

en: All Files
et: Kõik failid

en: Media Files
et: Meedia failid

en: Audio Files
et: Audio failid

en: Video Files
et: Video failid

en: Image Files
et: Pildifailid

en: Subtitle Files
et: Subtiitrite failid

en: Open File…
et: Ava fail…

en: (None)
et: (Puudub)

en: None
et: Puudub

note: For simplicity, also dup the default string used when the * track has no title.
en: Unknown
et: Tundmatu

en: _Load External…
et: _Laadi väline…

note: Disable the menu item by setting the action to something * invalid.
en: No disc found
et: Plaati ei leitud

en: _File
et: _Fail

en: _Open File…
et: _Ava fail…

en: Open _Folder…
et: Ava _kataloog…

en: Open _Location…
et: _Ava asukoht…

en: Open _Disc…
et: Ava _ketas…

en: _Save Playlist
et: Esitusloendi _salvestamine

en: _New Window
et: _Uus aken

en: _Quit
et: _Välju

en: _Edit
et: _Muuda

en: _Preferences
et: _Eelistused

en: _Video Track
et: _Videorada

en: _Audio Track
et: _Audiorada

en: S_ubtitle Track
et: S_ubtiitrirada

en: _View
et: _Vaade

en: _Toggle Controls
et: _Näita juhtnuppe

en: _Fullscreen
et: _Täisekraan

en: _Help
et: _Abi

en: _Keyboard Shortcuts
et: _Klaviatuuri otseteed

en: _About Celluloid
et: _Teave

en: Open _Disc
et: Ava _ketas…

en: Playback was terminated abnormally. Reason: %s.
et: Taasesitus katkestati ebatavaliselt. Põhjus: %s.

en: Location:
et: Asukoht:

en: _Open
et: _Ava

en: _Cancel
et: _Tühista

en: Failed to apply one or more MPV options.
et: Ühe või mitme MPV valiku rakendamine ebaõnnestus.

en: _Copy Location
et: Kopeeri _asukoht

en: _Remove
et: _Eemalda

en: _Add…
et: _Lisa

en: Add _Folder…
et: Lisa _kaust

en: Add _Location…
et: Lisa _asukoht…

en: _Shuffle
et: _Suvaesitus

en: Loop _File
et: Korduv _Fail

en: Loop _Playlist
et: _Korduv

en: Playlist is empty
et: Esitlusloend on tühi

en: Add Plugin
et: Lisa plugin

en: Lua Plugins
et: Lua pluginad

en: JavaScript Plugins
et: Javaskripti pluginad

en: C Plugins
et: C pluginad

en: Failed to copy file from '%s' to '%s'. Reason: %s
et: Faili kopeerimine asukohast '%s' asukohta '%s' ebaõnnestus. Põhjus: %s

en: Plugins
et: Pluginad

en: Failed to delete file '%s'. Reason: %s
et: Faili '%s' kustutamine ebaõnnestus. Põhjus: %s

en: Are you sure you want to remove this script? This action cannot be undone.
et: Kas olete kindel, et soovite selle skripti eemaldada? Seda toimingut ei saa tagasi võtta.

en: mpv configuration file:
et: mpv konfiguratsioonifail:

en: mpv input configuration file:
et: mpv sisendi konfiguratsioonifail:

en: Interface
et: Liides

en: Config Files
et: Konfiguratsioonifailid

en: Miscellaneous
et: Mitmesugust

en: Preferences
et: Eelistused

en: Open file
et: Ava fail

en: Open location
et: Asukoha avamine

en: Add file to playlist
et: Lisage fail oma lemmikute hulka

en: Add location to playlist
et: Lisa esitusloendisse asukoht

en: Show preferences dialog
et: Kuva eelistuste dialoog

en: Toggle playlist
et: Esitusloendi sees/väljas

en: Toggle fullscreen mode
et: Lülita täisekraanirežiim sisse

en: Leave fullscreen mode
et: Täisekraanrežiimist lahkumine

en: Toggle OSD states between normal and playback time/duration
et: Lülitage OSD olekuid tavalise ja taasesituse aja/kestuse vahel

en: Show filename on the OSD
et: Kuva failinimi OSD-l

en: Show progress, elapsed time, and duration on the OSD
et: Kuva edenemine, kulunud aeg ja kestus OSD-l

en: Seek backward/forward 5 seconds
et: 5 sekundit tagasi/edasi

en: Exact seek backward/forward 1 second
et: Tagasi/edasi 1 sekund

en: Seek backward/forward 1 minute
et: 1 minutit tagasi/edasi

en: Exact seek backward/forward 5 seconds
et: Tagasi/edasi 5 sekundit

en: Seek to previous/next subtitle
et: Eelmise/järgmise alapealkirja juurde

en: Step backward/forward a single frame
et: Astuge ühe kaadri võrra tagasi/edasi

en: Seek to the beginning of the previous/next chapter
et: Liikuge eelmise/järgmise peatüki algusesse

en: Decrease/increase playback speed by 10%
et: Vähenda/suurenda esituskiirust 10%

en: Halve/double current playback speed
et: Poole/kahekordne esituskiirus

en: Reset playback speed to normal
et: Taasesituse kiirus normaalseks

en: Go backward/forward in the playlist
et: Liikuge esitusloendis tagasi/edasi

en: Remove selected playlist item
et: Eemalda valitud esitusloendi üksus

en: Save playlist
et: Esitusloendi salvestamine

en: Toggle infinite looping
et: Korduse sisse- ja väljalülitamine

en: Pause or unpause
et: Peata või tühista paus

en: Quit
et: Välju

en: Save current playback position and quit
et: Salvestage praegune taasesituse asukoht ja väljuge

en: Enter search mode
et: Sisenege otsingurežiimi

en: Jump to next match
et: Hüppa järgmise juurde

en: Jump to previous match
et: Hüppa eelmise juurde

en: Exit search mode
et: Välju otsingurežiimist

en: Cycle through audio tracks
et: Liikuge läbi heliribade

en: Decrease/increase volume
et: Vähenda/suurenda helitugevust

en: Mute or unmute
et: Vaigista või tühista vaigistus

en: Toggle subtitle visibility
et: Lülitage subtiitrite nähtavus sisse/välja

en: Cycle through available subtitles
et: Sirvige saadaolevaid subtiitreid

en: Move subtitles up/down
et: Liigutage subtiitreid üles/alla

en: Toggle VSFilter aspect compatibility mode
et: Lülitage VSFilteri aspektide ühilduvusrežiim sisse

en: Cycle through video tracks
et: Liikuge läbi videoradade

en: Decrease/increase pan-and-scan range
et: Paneerimis- ja skannimisvahemiku vähendamine/suurendamine

en: Take a screenshot
et: Tehke ekraanipilt

en: Take a screenshot, without subtitles
et: Tehke ekraanipilt ilma subtiitriteta

en: Take a screenshot, as the window shows it
et: Tehke ekraanipilt, nagu aken seda näitab

en: Resize video to half its original size
et: Muutke video suurus pooleks selle algsest suurusest

en: Resize video to its original size
et: Muutke video algsuuruseks

en: Resize video to double its original size
et: Muutke video algsuurust kahekordistades

en: Adjust contrast
et: Reguleeri kontrasti

en: Adjust brightness
et: Reguleeri heledust

en: Adjust gamma
et: Reguleerige gamma

en: Adjust saturation
et: Reguleerige küllastust

en: Activate or deactivate deinterlacer
et: Aktiveerige või desaktiveerige deinterlacer

en: Cycle aspect ratio override
et: Tsükli kuvasuhte alistamine

en: User Interface
et: Kasutajaliides

en: Subtitle
et: Alapealkiri

en: Playback
et: Taasesitus

en: Seeking
et: Otsin

en: Playlist
et: Esitusloend

en: Load Audio Track…
et: Laadi helirada…

en: Load Video Track…
et: Laadi videorada…

en: Load Subtitle Track…
et: Laadi subtiitrirada…

en: Enabling or disabling client-side decorations requires restarting to take effect.
et: Kliendipoolsete kaunistuste lubamine või keelamine nõuab taaskäivitamist.

en: Error
et: Viga

en: Add Folder to Playlist
et: Lisage kaust esitusloendisse

en: Open Folder
et: Ava kataloog

en: Add File to Playlist
et: Lisage valitud fail oma lemmikute hulka

en: Open File
et: Ava fail

en: Add Location to Playlist
et: Lisage asukoht esitusloendisse

en: Open Location
et: Asukoha avamine

en: Save Playlist
et: Esitlusloendi salvestamine
