celluloid - en to ka translation catalogue (106 entries)

en: Prefer dark theme
ka: მუქი თემის არჩევანი

en: Always open new window
ka: ყოველთვის ახალ ფანჯარაში გახსნა

en: Always show title buttons
ka: ყოველთვის აჩვენეთ სათაურის ღილაკები

en: Width of the window
ka: ფანჯრის სიგანე

en: Height of the window
ka: ფანჯრის სიმაღლე

en: Whether or not the window is maximized
ka: არის თუ არა ფანჯარა გადიდებული

en: Features:
ka: თვისებები:

en: Multimedia Player
ka: მულტიმედიის დამკვრელი

en: New Window
ka: ახალი ფანჯარა

en: Add to Playlist
ka: დასაკრავი სიაში დამატება

en: Playing
ka: მიმდინარეობს დაკვრა

en: Show release version
ka: ვერსიის ჩვენება

en: Enqueue
ka: რიგში ჩაყენება

en: Create a new window
ka: ახალი ფანჯრის შექმნა

en: OPTIONS
ka: პარამეტრები

en: Set the window role
ka: ფანჯრის როლის დაყენება

en: VALUE
ka: მნიშვნელობა

en: invalid encoding
ka: არასწორი კოდირება

en: Pause
ka: შეჩერება

en: Play
ka: დაკვრა

en: Stop
ka: შეჩერება

en: Forward
ka: წინ

en: Rewind
ka: გადახვევა

en: Next Chapter
ka: შემდეგი თავი

en: Previous Chapter
ka: წინა თავი

en: Loop Playlist
ka: დასარავი სიის მარყუჟულად დაკვრა

en: Shuffle Playlist
ka: დასაკრავი სიის შემთხვევითობა

en: Toggle Fullscreen
ka: მთელ ეკრანზე გატანის ჩართ/გამორთ

en: All Files
ka: ყველა ფაილი

en: Media Files
ka: მედია ფაილები

en: Audio Files
ka: აუდიო ფაილები

en: Video Files
ka: ვიდეო ფაილები

en: Image Files
ka: გამოსახულების ფაილები

en: Subtitle Files
ka: სუბტიტრების ფაილები

en: Open File…
ka: ფაილის გახსნა…

en: (None)
ka: (არცერთი)

en: None
ka: არაფერი

note: For simplicity, also dup the default string used when the * track has no title.
en: Unknown
ka: უცნობი

en: _Load External…
ka: _გარეს ჩატვირთვა…

note: Disable the menu item by setting the action to something * invalid.
en: No disc found
ka: დისკი ვერ ვიპოვე

en: _File
ka: _ფაილი

en: _Open File…
ka: _ფაილის გახსნა…

en: Open _Folder…
ka: _საქაღალდის გახსნა…

en: Open _Location…
ka: _მდებარეობის გახსნა…

en: Open _Disc…
ka: _დისკის გახსნა…

en: _Save Playlist
ka: დასაკრავი _სიის შენახვა

en: _New Window
ka: _ახალი ფანჯარა

en: _Quit
ka: _დამთავრება

en: _Edit
ka: _ჩასწორება

en: _Preferences
ka: _გამართვა

en: _Video Track
ka: ვიდეო _ბილიკი

en: _Audio Track
ka: _აუდიობილიკი

en: S_ubtitle Track
ka: _სუბტიტრის ბილიკი

en: _View
ka: _ხედი

en: _Toggle Controls
ka: საკონტროლო _ღილაკების გადართვა

en: _Fullscreen
ka: _სრული ეკრანი

en: _Help
ka: _დახმარება

en: _Keyboard Shortcuts
ka: _კლავიატურის მალსახმობები

en: _About Celluloid
ka: Celluloid-ის _შესახებ

en: Open _Disc
ka: _დისკის გახსნა

en: Location:
ka: მდებარეობა:

en: _Open
ka: _გახსნა

en: _Cancel
ka: _შეწყვეტა

en: _Copy Location
ka: _მდებარეობის კოპირება

en: _Remove
ka: ამო_ღება

en: _Add…
ka: _დამატება…

en: Add _Folder…
ka: _საქაღალდის დამატება…

en: Add _Location…
ka: _მდებარეობის დამატება…

en: _Shuffle
ka: _შემთხვევით

en: Loop _File
ka: მხოლოდ _ამ ფაილის დაკვრა

en: Loop _Playlist
ka: დასარავი სიის _მარყუჟულად დაკვრა

en: Playlist is empty
ka: დასაკრავი სია ცარიელია

en: Add Plugin
ka: დამატების დამატება

en: Lua Plugins
ka: Lua-ის დამატებები

en: JavaScript Plugins
ka: JavaScript-ის დამატებები

en: C Plugins
ka: C-ის დამატებები

en: Plugins
ka: დამატებები

en: Interface
ka: ინტერფეისი

en: Config Files
ka: კონფიგურაციის ფაილები

en: Miscellaneous
ka: სხვადასხვა

en: Preferences
ka: გამართვა

en: Open file
ka: ფაილის გახსნა

en: Open location
ka: მდებარეობის გახსნა

en: Toggle playlist
ka: დასაკრავი სიის გადართვა

en: Toggle fullscreen mode
ka: სრული ეკრანის რეჟიმზე გადასვლა

en: Leave fullscreen mode
ka: მთელს ეკრანზე რეჟიმის დატოვება

en: Save playlist
ka: დასაკრავი სიის შენახვა

en: Quit
ka: &გასვლა

en: Enter search mode
ka: ძებნის რეჟიმში გადასვლა

en: Jump to next match
ka: შემდეგ დამთხვევაზე გადასვლა

en: Jump to previous match
ka: წინა დამთხვევაზე გადასვლა

en: Exit search mode
ka: ძიების რეჟიმიდან გასვლა

en: Take a screenshot
ka: ეკრანის ანაბეჭდის გადაღება

en: Adjust gamma
ka: გამის მორგება

en: User Interface
ka: სამომხმარებლო ინტერფეისი

en: Video
ka: ვიდეო

en: Audio
ka: აუდიო

en: Subtitle
ka: სუბტიტრები

en: Playback
ka: დაკვრა

en: Seeking
ka: გადახვევა

en: Playlist
ka: დასაკრავი სია

en: Error
ka: შეცდომა

en: Open Folder
ka: საქაღალდის გახსნა

en: Open File
ka: ფაილის გახსნა

en: Open Location
ka: მდებარეობის გახსნა

en: Save Playlist
ka: დასაკრავი სიის შენახვა
