celluloid - en to lt translation catalogue (43 entries)

en: Prefer dark theme
lt: Teikti pirmenybę tamsiai temai

en: Enable client-side decorations
lt: Įgalinti kliento pusės dekoracijas

en: Use floating controls in windowed mode
lt: Naudoti plaukiojančias kontroles pilno ekrano režime

en: Automatically hide mouse cursor in windowed mode
lt: Automatiškai slėpti pelės žymeklį pilno ekrano režime

en: Remember last location in file chooser
lt: Prisiminti paskutinę vietą failų parinkiklyje

en: Always append opened files to playlist
lt: Visada pridėti atidarytus failus į grojaraštį

en: Give focus to the window when opening new files
lt: Fokusuoti langą kai atidaromi nauji failai

en: Options to pass to mpv
lt: Parinktys perduodamos į mpv

en: Path to mpv configuration file
lt: Kelias į mpv konfigūracijos failą

en: Load mpv configuration file
lt: Įkelti mpv konfigūracijos failą

en: Path to mpv input configuration file
lt: Kelias į mpv įvesties konfigūracijos failą

en: Load mpv input configuration file
lt: Įkelti mpv įvesties konfiguracijos failą

en: Enable MPRIS support
lt: Įgalinti MPRIS palaikymą

en: Ignore playback errors
lt: Ignoruoti atkūrimo klaidas

en: Width of the window
lt: Lango plotis

en: Height of the window
lt: Lango aukštis

en: Volume of player
lt: Grotuvo garsas

en: Show/hide the controls
lt: Rodyti/slėpti valdymo mygtukus

en: Celluloid is a simple media player that can play virtually all video and audio formats. It supports playlists and MPRIS2 media player controls. The design of Celluloid follows the GNOME Human Interface Guidelines, but can also be adapted for other systems that don't use client-side decorations (CSD). It is based on the mpv library and GTK.
lt: Celluloid yra paprastas medijos grotuvas, kuris gali paleisti praktiškai visus video ir audio formatus. Turi palaikymą grojaraščiams ir MPRIS2 medijos grotuvų protokolą. Celluloid dizainas seka "GNOME Human Interface Guidelines", bet gali taip pat būti priktaikytas kitoms sistemoms, kurios nenaudoja kliento pusės dekoracijų (CSD). Celluloid yra pagrįstas mpv biblioteka ir GTK.

en: Features:
lt: Funkcijos:

en: Drag and drop playlist
lt: Vilkti ir numesti grojaraštį

en: This is mostly a bugfix release. It contains the following changes:
lt: Tai pagrinde yra klaidų pataisymo leidimas. Jame yra šie pakeitimai:

en: Play movies and videos
lt: Atkurti filmus ir vaizdo įrašus

en: New Window
lt: Naujas langas

en: Add to Playlist
lt: Pridėti į grojaraštį

en: Create a new window
lt: Sukurti naują langą

en: Pause
lt: Pristabdyti

en: Play
lt: Groti

en: Playing
lt: Atkuriama

en: Open File…
lt: Atidaryti failą

en: Open
lt: Atidaryti

en: Playlist
lt: Grojaraštis

en: Quit
lt: Išeiti

en: Save current playback position and quit
lt: Išsaugoti dabartinę grojaraščio poziciją ir išeiti

en: Enter search mode
lt: Įeiti į paieškos režimą

en: Take a screenshot
lt: Padaryti ekrano nuotrauką

en: Video
lt: Vaizdo įrašas

en: Audio
lt: Garso įrašas

en: Subtitle
lt: Subtitrai

en: Open Folder
lt: Atidaryti aplanką

en: Add File to Playlist
lt: Pridėti failą į grojaraštį

en: Open File
lt: Atidaryti failą

en: Open Location
lt: Atverti vietą
