certmonger 0.78.6 - en to uk translation catalogue (469 entries)

en: Out of memory.
uk: Не вистачає пам'яті.

en: Unable to determine hostname of CA.
uk: Не вдалося визначити назву вузла служби сертифікації (CA).

en: Unable to read signing request from file "%s".
uk: Не вдалося прочитати запит щодо підпису з файла «%s».

en: Unable to read signing request from environment variable "%s".
uk: Не вдалося прочитати запит щодо підпису зі змінної середовища «%s».

en: Error setting up for XMLRPC.
uk: Помилка встановлення XMLRPC.

en: Error parsing server response.
uk: Помилка обробки відповіді сервера.

en: Server error.
uk: Помилка сервера.

en: Profile params (-O) must be in the form of param=value.
uk: Параметри профілю (-O) має бути вказано у форматі параметр=значення.

en: Submit params (-o) must be in the form of param=value.
uk: Параметри надсилання (-o) має бути вказано у форматі параметр=значення.

en: No agent credentials specified, and no default known.
uk: Не вказано реєстраційних даних агента, типові значення також невідомі.

en: Requested renewal, but no serial number provided.
uk: Надіслано запит щодо поновлення, але не надано серійного номера.

en: No end-entity URL (-E) given, and no default known.
uk: Не вказано завершального запису адреси (-E), типове значення запису також невідоме.

en: No agent URL (-A) given, and no default known.
uk: Не вказано адреси агента (-A), типове значення адреси також невідоме.

en: No profile/template (-T) given, and no default known.
uk: Не вказано профілю або шаблону (-T), типове значення також невідоме.

en: Error shutting down NSS.
uk: Помилка під час спроби завершення роботи NSS.

en: Internal error: unknown state.
uk: Внутрішня помилка: невідомий стан.

en: No agent credentials (-n) given, but they are needed.
uk: Не вказано реєстраційних даних агента (-n), а без них не обійтися.

en: Error %d connecting to %s: %s.
uk: Помилка %d під час спроби встановлення з’єднання з %s: %s.

en: Error %d connecting to %s.
uk: Помилка %d під час спроби з’єднатися з %s.

en: Internal error: no response to "%s?%s".
uk: Внутрішня помилка: немає відповіді на «%s?%s».

en: COMMAND
uk: КОМАНДА

en: DIRECTORY
uk: КАТАЛОГ

en: LIST
uk: СПИСОК

en: ADDRESS
uk: АДРЕСА

en: FILENAME
uk: НАЗВА ФАЙЛА

en: HOSTNAME
uk: НАЗВА ВУЗЛА

en: ID
uk: Ід

en: BITS
uk: БІТИ

en: MODE
uk: РЕЖИМ

en: NAME
uk: НАЗВА

en: PRINCIPAL
uk: РЕЄСТРАЦІЙНИЙ ЗАПИС

en: URL
uk: АДРЕСА

en: USERNAME[:GROUPNAME]
uk: КОРИСТУВАЧ[:ГРУПА]

en: Path "%s" is not absolute, attempting to use "%s" instead.
uk: Шлях «%s» не є абсолютним, спробуємо замість нього скористатися «%s».

en: Path "%s" is not absolute, and there was an error determining the name of the current directory.
uk: Шлях «%s» не є абсолютним, спроба визначення назви поточного каталогу також зазнала невдачі.

en: Path "%s": insufficient permissions.
uk: Шлях «%s»: недостатні права доступу.

en: Path "%s" is not a directory.
uk: Шлях «%s» не вказує на каталог.

en: Path "%s": %s.
uk: Шлях «%s»: %s.

en: Path "%s" is not a regular file.
uk: Шлях «%s» не вказує на звичайний файл.

en: No system bus running.
uk: Системний канал повідомленнями не запущено.

en: Running as UID 0.
uk: Працюємо з UID 0.

en: Launching temporary dedicated service daemon.
uk: Запускаємо тимчасову окрему фонову службу обслуговування.

en: Error connecting to D-Bus.
uk: Помилка під час спроби з’єднатися з D-Bus.

en: Please verify that the message bus (D-Bus) service is running.
uk: Будь ласка, перевірте, чи працює служба каналу повідомлень (D-Bus).

en: Error creating DBus request message.
uk: Помилка під час спроби створення повідомлення запиту до DBus.

en: missing argument for %s
uk: пропущено аргумент %s

en: missing argument
uk: не вистачає аргументу

en: unrecognized option %s
uk: невідомий параметр %s

en: unrecognized option
uk: нерозпізнаний параметр

en: aliases nested too deeply
uk: надто великий рівень вкладеності у альтернативних назвах

en: bad parameter quoting
uk: помилкове використання лапок у параметрі

en: invalid numeric value
uk: некоректне значення символічного посилання

en: number too large or too small
uk: число є надто великим або надто малим

en: bad operation
uk: помилкова дія

en: internal error
uk: внутрішня помилка

en: out of memory
uk: недостатньо пам'яті

en: error in popt configuration file
uk: помилка у файлі налаштувань popt

en: Error %s: %s
uk: Помилка %s: %s

en: Error %s
uk: Помилка %s

en: Error: %s
uk: Помилка: %s

en: Received error response from local %s service.
uk: Отримано повідомлення про помилку від локальної служби %s.

en: No response received from %s service.
uk: Не отримано відповіді від служби %s.

en: State %s, stuck: %s.
uk: Стан %s, прив’язка: %s.

en: NSS database for key and cert
uk: База даних NSS для ключа і сертифіката

en: nickname for NSS-based storage (only valid with -d)
uk: псевдонім сховища на основі NSS (працюватиме, лише якщо вказано -d)

en: optional token name for NSS-based storage (only valid with -d)
uk: додаткова назва ключа до заснованого на NSS сховища (працюватиме, лише якщо вказано -d)

en: PEM file for private key
uk: файл PEM закритого ключа

en: PEM file for certificate (only valid with -k)
uk: файл PEM сертифіката (працюватиме, лише якщо вказано -k)

en: file which holds the private key encryption PIN
uk: файл, у якому зберігається PIN закритого ключа шифрування

en: private key encryption PIN
uk: PIN закритого ключа шифрування

en: owner information for private key
uk: дані щодо власника закритого ключа

en: file permissions for private key
uk: права доступу до файла закритого ключа

en: owner information for certificate
uk: дані щодо власника сертифіката

en: file permissions for certificate
uk: права доступу до файла сертифіката

en: NSS database in which to store the CA's certificates
uk: база даних NSS, у якій слід зберігати сертифікати CA

en: file in which to store the CA's certificates
uk: файл, у якому слід зберігати сертифікати CA

en: command to run before saving the certificate
uk: команда, яку слід виконати до збереження сертифіката

en: command to run after saving the certificate
uk: команда, яку слід виконати після збереження сертифіката

en: nickname to assign to the request
uk: псевдонім, який слід пов’язати з запитом

en: type of key to be generated if one is not already in place
uk: тип ключа, який слід створити, якщо не буде виявлено готового

en: size of key to be generated if one is not already in place
uk: розмір ключа, який слід створити, якщо не буде виявлено готового, у бітах

en: attempt to renew the certificate when expiration nears (default)
uk: спробувати оновити сертифікат, якщо наближається завершення строку дії (типова поведінка)

en: don't attempt to renew the certificate when expiration nears
uk: не намагатися оновити сертифікат, якщо наближається завершення строку дії

en: use the specified CA configuration rather than the default
uk: використовувати вказані налаштування служби сертифікації (CA), а не типові

en: ask the CA to process the request using the named profile or template
uk: попросити CA обробити запит з використанням вказаного профілю або шаблона

en: ask the CA to process the request using the named issuer
uk: попросити службу сертифікації обробити запит з використанням вказаного видавця

en: set requested subject name (default: CN=<hostname>)
uk: Встановити бажане призначення (Типово: CN=<назва вузла>)

en: set requested key usage value
uk: встановити вказане значення використання ключа

en: set requested extended key usage OID
uk: Встановити додаткове використання ключа за допомогою OID

en: set requested principal name
uk: встановити вказану назву реєстраційного запису

en: set requested DNS name
uk: встановити вказану назву за DNS

en: set requested email address
uk: встановити вказану адресу електронної пошти

en: set requested IP address
uk: встановити вказану IP-адресу

en: file which holds an optional challenge password value
uk: файл, у якому зберігається додаткове значення пароля виклику

en: an optional challenge password value
uk: додаткове значення пароля виклику

en: request a CA certificate
uk: надіслати запит щодо сертифіката служби сертифікації (CA)

en: request a non-CA certificate
uk: надіслати запит щодо сертифіката без служби сертифікації (CA)

en: path length for CA certificate
uk: довжина шляху сертифіката служби сертифікації

en: try to wait for the certificate to be issued
uk: спробувати зачекати на момент випуску сертифіката

en: maximum time to wait for the certificate to be issued
uk: максимальний час очікування на видання сертифіката

en: connect to the certmonger service on the session bus
uk: втановити зв’язок зі службою certmonger за допомогою каналу сеансу

en: connect to the certmonger service on the system bus
uk: встановити зв’язок зі службою certmonger за допомогою системного каналу

en: Error initializing Kerberos library: %s.
uk: Помилка під час ініціалізації бібліотеки Kerberos: %s.

en: No support for generating "%s" keys.
uk: Підтримки створення ключів «%s» не передбачено.

en: Known key types include:
uk: Серед відомих типів ключів такі:

en: Unrecognized keyUsage "%s".
uk: Нерозпізнане значення використання ключа «%s».

en: Could not evaluate OID "%s".
uk: Не вдалося визначити OID «%s».

en: Error parsing Kerberos principal name "%s": %s.
uk: Помилка під час обробки реєстраційного запису Kerberos «%s»: %s.

en: Error unparsing Kerberos principal name "%s": %s.
uk: Помилка під час пакування реєстраційного запису Kerberos «%s»: %s.

en: %s: invalid value -- '%s'
uk: %s: некоректне значення — «%s»

en: %s: option requires an argument -- '%c'
uk: %s: разом з параметром слід вказати аргумент -- «%c»

en: %s: invalid option -- '%c'
uk: %s: некоректний параметр — «%c»

en: Error: unused extra argument "%s".
uk: Помилка: зайвий аргумент «%s».

en: Error: unused extra arguments were supplied.
uk: Помилка: було вказано невикористовувані зайві аргументи.

en: Database location or nickname specified without the other.
uk: Вказано адресу бази даних або псевдонім без визначення іншого необхідного елемента.

en: Database directory and certificate file both specified.
uk: Одночасно вказано каталог бази даних і файл сертифіката.

en: None of database directory and nickname or certificate file specified.
uk: Не вказано ні каталогу бази даних з псевдонімом, ні файла сертифіката.

en: Key and certificate can not both be saved to the same file.
uk: Ключ і сертифікат не можна зберігати у одному файлі.

en: The IPA backend requires the use of the -K option (principal name) when any of the -N (subject name), -E (email address), -A (IP address), -D (DNS name), or -U (extendedKeyUsage) options is used.
uk: Модуль обробки IPA вимагає використання параметра -K (назви реєстраційного запису), якщо використано якийсь із параметрів з набору -N (ім'я особи чи назва організації призначення), -E (адреса електронної пошти), -A (IP-адреса), -D (назва DNS) або -U (extendedKeyUsage).

en: No CA with name "%s" found.
uk: Не виявлено служби сертифікації (CA) з назвою «%s».

en: Error setting request arguments.
uk: Помилка під час спроби встановлення параметрів запиту.

en: New signing request "%s" added.
uk: Додано новий запит «%s» щодо підписування.

en: New signing request could not be added.
uk: Не вдалося додати новий запит щодо підписування.

en: New tracking request "%s" added.
uk: Додано новий запит «%s» щодо стеження.

en: New tracking request could not be added.
uk: Не вдалося додати новий запит щодо стеження.

en: PEM file for private key (only valid with -f)
uk: файл PEM для закритого ключа (працюватиме, лише якщо вказано -f)

en: PEM file for certificate
uk: файл PEM сертифіката

en: nickname of an existing request
uk: псевдонім наявного запиту

en: nickname to give to tracking request
uk: псевдонім, який слід пов’язати з запитом щодо стеження

en: override requested key usage value
uk: перевизначити значення використання запитаного ключа

en: override requested extended key usage OID
uk: перевизначити додаткове використання ключа за допомогою OID

en: override requested principal name
uk: перевизначити вказану назву реєстраційного запису

en: override requested DNS name
uk: перевизначити вказану назву за DNS

en: override requested email address
uk: перевизначити вказану адресу електронної пошти

en: override requested IP address
uk: перевизначити вказану IP-адресу

en: None of ID or database directory and nickname or certificate file specified.
uk: Не вказано ні ідентифікатора, ні каталогу бази даних з псевдонімом, ні файла сертифіката.

en: Request "%s" modified.
uk: Змінено запит «%s».

en: Request "%s" could not be modified.
uk: Не вдалося змінити запит «%s».

en: No request found with specified nickname.
uk: Не виявлено запиту з вказаним псевдонімом.

en: No request found that matched arguments.
uk: Запиту, що відповідає аргументам, не виявлено.

en: Request "%s" removed.
uk: Запит «%s» вилучено.

en: Request "%s" could not be removed.
uk: Не вдалося вилучити запит «%s».

en: nickname for tracking request
uk: псевдонім запиту щодо стеження

en: new nickname to give to tracking request
uk: новий псевдонім, який слід пов’язати з запитом щодо стеження

en: type of new key to be generated
uk: тип нового ключа для створення

en: size of new key to be generated
uk: розмір нового ключа для створення

en: use the specified CA configuration rather than the current one
uk: використовувати вказані налаштування служби сертифікації (CA), а не поточні

en: Error modifying "%s".
uk: Помилка під час спроби змінити «%s».

en: Resubmitting "%s" to "%s".
uk: Повторне надсилання «%s» до «%s».

en: Resubmitting "%s".
uk: Повторне надсилання «%s».

en: Error attempting to submit "%s" to "%s".
uk: Помилка під час спроби надсилання «%s» до «%s».

en: Error attempting to submit "%s".
uk: Помилка під час спроби надсилання «%s».

en: refresh information about all outstanding requests
uk: освіжити дані щодо усіх незвичних запитів

en: refresh information only for requests using the specified CA configuration
uk: освіжити дані лише для запитів, де використовуються вказані налаштування CA

en: Request ID '%s' being refreshed.
uk: Оновлюємо ідентифікатор запиту «%s».

en: Request ID '%s' NOT being refreshed.
uk: Не оновлюємо ідентифікатор запиту «%s».

en: list only information about outstanding requests
uk: показати лише відомості щодо нетипових запитів

en: list only information about tracked certificates
uk: показати лише відомості щодо сертифікатів, за якими ведеться стеження

en: list only requests and certs associated with this CA configuration
uk: показати список лише тих запитів та сертифікатів, які пов’язано з вказаними налаштуваннями служби сертифікації (CA)

en: display times in UTC instead of local time
uk: показувати всесвітній час замість місцевого часу

en: Number of certificates and requests being tracked: %d.
uk: Кількість сертифікатів та запитів, за якими ведеться стеження: %d.

en: Request ID '%s':
uk: Ідентифікатор запиту «%s»:

en: 	status: %s
uk: 	стан: %s

en: 	ca-error: %s
uk: 	ca-помилка: %s

en: 	stuck: %s
uk: 	прив’язка: %s

en: 	key pair storage: type=%s
uk: 	сховище пар ключів: тип=%s

en: NONE
uk: Немає

en: ,location='%s'
uk: ,розташування=«%s»

en: ,nickname='%s'
uk: ,псевдонім=«%s»

en: ,token='%s'
uk: ,ключ=«%s»

en: ,pin set
uk: ,встановлено pin

en: ,pinfile='%s'
uk: ,пін-файл=«%s»

en: 	certificate: type=%s,location='%s'
uk: 	сертифікат: тип=%s,розташування=«%s»

en: 	signing request thumbprint (MD5): %s
uk: 	відбиток (MD5) запиту щодо підписування: %s

en: 	signing request thumbprint (SHA1): %s
uk: 	відбиток (SHA1) запиту щодо підписування: %s

en: 	issuer: %s
uk: 	видавець: %s

en: 	subject: %s
uk: 	призначення: %s

en: unknown
uk: невідоме

en: 	expires: %s
uk: 	завершення дії: %s

en: 	email:
uk: 	ел. пошта:

en: 	principal name:
uk: 	реєстраційний запис:

en: 	IP address:
uk: 	IP-адреса:

en: 	key usage: %s
uk: 	використання ключа: %s

en: 	certificate template/profile: %s
uk: 	шаблон/профіль сертифіката: %s

en: 	root certificates saved to files:
uk: 	кореневі сертифікати, збережені до файлів:

en: 	other root certificates saved to files:
uk: 	інші кореневі сертифікати, збережені до файлів:

en: 	other certificates saved to files:
uk: 	інші сертифікати, збережені до файлів:

en: 	root certificates saved to databases:
uk: 	кореневі сертифікати, збережені до баз даних:

en: 	other root certificates saved to databases:
uk: 	інше кореневі файли, збережені до баз даних:

en: 	other certificates saved to databases:
uk: 	інші сертифікати, збережені до баз даних:

en: 	pre-save command: %s
uk: 	команда до збереження: %s

en: 	post-save command: %s
uk: 	команда після збереження: %s

en: 	track: %s
uk: 	стеження: %s

en: 	auto-renew: %s
uk: 	автооновлення: %s

en: None of ID or database directory and and nickname or certificate file specified.
uk: Не вказано ні ідентифікатора, ні каталогу бази даних з псевдонімом, ні файла сертифіката.

en: list only the specified CA configuration
uk: вивести список лише вказаних налаштувань служби сертифікації (CA)

en: CA '%s':
uk: Служба сертифікації «%s»:

en: 	self-identifies as: %s
uk: 	самоідентифікація: %s

en: 	ca-type: %s
uk: 	ca-тип: %s

en: 	helper-location: %s
uk: 	адреса допоміжної програми: %s

en: 	next-serial-number: %s
uk: 	наступний серійний номер: %s

en: 	known-issuer-names:
uk: 	відомі назви видавця:

en: 	known profiles/templates/certtypes:
uk: 	відомі профілі, шаблони, типи сертифікатів:

en: 	default profile/template/certtype: %s
uk: 	типовий профіль, шаблон або тип сертифіката: %s

en: 	SCEP CA identifier: %s
uk: 	ідентифікатор CA SCEP: %s

en: 	SCEP CA certificate thumbprint (MD5): %s
uk: 	відбиток (MD5) сертифіката CA SCEP: %s

en: 	SCEP CA certificate thumbprint (SHA1): %s
uk: 	відбиток (SHA1) сертифіката CA SCEP: %s

en: refresh information about the CA configuration with this name
uk: освіжити дані щодо налаштувань CA із вказаною назвою

en: refresh information about all known CAs
uk: освіжити дані щодо усіх відомих CA

en: Neither CA nickname nor -a flag specified.
uk: Не вказано ні псевдоніма CA, ні прапорця -a.

en: Data for CA '%s' being refreshed.
uk: Оновлюємо дані для CA «%s».

en: Data for unnamed CA being refreshed.
uk: Оновлюємо дані для CA без назви.

en: 	error refreshing CA data
uk: 	помилка під час спроби оновлення даних CA

en: nickname to give to the new CA configuration
uk: псевдонім, який слід надати новим налаштуванням CA

en: helper command to run to communicate with CA
uk: допоміжна команда, яку слід віддати для обміну даними з CA

en: CA nickname not specified.
uk: не вказано псевдонім CA.

en: CA helper command not specified.
uk: не вказано допоміжну команду CA.

en: New CA "%s" added.
uk: Додано новий запис CA «%s».

en: New CA could not be added.
uk: Не вдалося додати новий запис CA.

en: location of SCEP server
uk: розташування сервера SCEP

en: CA identifier
uk: ідентифікатор CA

en: file containing CA's certificate
uk: файл, де міститься сертифікат CA

en: file containing RA's certificate
uk: файл, де міститься сертифікат RA

en: file containing certificates in RA's certifying chain
uk: файл, який містить сертифікати у ланцюжку сертифікації RA

en: prefer to not use the SCEP Renewal feature
uk: віддавати перевагу невикористанню можливості оновлення SCEP

en: server URL not specified.
uk: не вказано адресу сервера.

en: HTTPS requires a CA certificate.
uk: HTTPS потребує сертифіката служби сертифікації (CA).

en: Error building command line.
uk: Помилка під час спроби побудови рядка команди.

en: Error setting CA identifier.
uk: Помилка під час спроби встановити ідентифікатор служби сертифікації (CA).

en: nickname of the CA configuration
uk: псевдонім налаштувань CA

en: updated helper command to run to communicate with CA
uk: оновлена допоміжна команда, яку слід віддати для обміну даними з CA

en: CA "%s" modified.
uk: Запис CA «%s» змінено.

en: CA could not be modified.
uk: Не вдалося змінити запис CA.

en: nickname of CA configuration to remove
uk: псевдонім налаштувань CA для вилучення

en: CA "%s" removed.
uk: Запис CA «%s» вилучено.

en: CA could not be removed.
uk: Не вдалося вилучити запис CA.

en: %s - client certificate enrollment tool
uk: %s — інструмент реєстрації клієнтських сертифікатів

en: Usage: %s request [options]
uk: Використання: %s request [параметри]

en: Required arguments:
uk: Обов’язкові аргументи:

en: * If using an NSS database for storage:
uk: * Якщо для зберігання даних використовується база даних NSS:

en:   -d DIR	NSS database for key and cert
uk:   -d КАТАЛОГ	База даних ключів і сертифікатів NSS

en:   -n NAME	nickname for NSS-based storage (only valid with -d)
uk:   -n НАЗВА	псевдонім сховища на основі NSS (працюватиме, лише якщо вказано -d)

en:   -t NAME	optional token name for NSS-based storage (only valid with -d)
uk:   -t НАЗВА	додаткова назва ключа до заснованого на NSS сховища (працюватиме, лише якщо вказано -d)

en: * If using files for storage:
uk: * Якщо для зберігання даних використовуються файли:

en:   -k FILE	PEM file for private key
uk:   -k ФАЙЛ	Файл PEM закритого ключа

en:   -f FILE	PEM file for certificate (only valid with -k)
uk:   -f ФАЙЛ	Файл PEM сертифіката (працюватиме, лише якщо вказано -k)

en: * If keys are to be encrypted:
uk: * Якщо ключі слід зашифрувати:

en:   -p FILE	file which holds the encryption PIN
uk:   -p ФАЙЛ	Файл, у якому зберігається PIN-код шифрування

en:   -P PIN	PIN value
uk:   -P PIN	Значення PIN-коду шифрування

en: Optional arguments:
uk: Необов’язкові аргументи:

en: * Certificate handling settings:
uk: * Параметри обробки сертифікатів:

en:   -I NAME	nickname to assign to the request
uk:   -I НАЗВА	псевдонім, який слід пов’язати з запитом

en:   -G TYPE	type of key to be generated if one is not already in place
uk:   -G ТИП	тип ключа, який слід створити, якщо не буде виявлено готового

en:   -g SIZE	size of key to be generated if one is not already in place
uk:   -g РОЗМІР	розмір ключа, який слід створити, якщо не буде виявлено готового, у бітах

en:   -r		attempt to renew the certificate when expiration nears (default)
uk:   -r		Спробувати оновити сертифікат, якщо наближається завершення строку дії (типова поведінка)

en:   -R		don't attempt to renew the certificate when expiration nears
uk:   -R		Не намагатися оновити сертифікат, якщо наближається завершення строку дії

en:   -c CA		use the specified CA rather than the default
uk:   -c CA		використовувати вказану службу сертифікації (CA), а не типову

en:   -T PROFILE	ask the CA to process the request using the named profile or template
uk:   -T ПРОФІЛЬ	попросити CA обробити запит з використанням вказаного профілю або шаблона

en:   -X ISSUER	ask the CA to process the request using the named issuer
uk:   -X ВИДАВЕЦЬ	попросити службу сертифікації обробити запит з використанням вказаного видавця

en: * Parameters for the signing request:
uk: * Параметри запиту щодо підписування:

en:   -N NAME	set requested subject name (default: CN=<hostname>)
uk:   -N НАЗВА	Встановити бажане призначення (Типово: CN=<назва вузла>)

en:   -U EXTUSAGE	set requested extended key usage OID
uk:   -U ДОД.ВИКОР.	Встановити додаткове використання ключа за допомогою OID

en:   -u KEYUSAGE	set requested key usage value
uk:   -u ВИКОРИСТАННЯ встановити вказане значення використання ключа

en:   -K NAME	set requested principal name
uk:   -K НАЗВА	Встановити вказану назву реєстраційного запису

en:   -D DNSNAME	set requested DNS name
uk:   -D НАЗВА-DNS	встановити вказану назву за DNS

en:   -E EMAIL	set requested email address
uk:   -E ЕЛ.ПОШТА	встановити вказану адресу електронної пошти

en:   -A ADDRESS	set requested IP address
uk:   -A АДРЕСА	встановити вказану IP-адресу

en:   -l FILE	file which holds an optional challenge password
uk:   -l ФАЙЛ	файл, який містить додатковий пароль виклику

en:   -L PASSWORD	an optional challenge password value
uk:   -L ПАРОЛЬ	додаткове значення пароля виклику

en: * Bus options:
uk: * Параметри каналу зв’язку:

en:   -S		connect to the certmonger service on the system bus
uk:   -S		Встановити зв’язок зі службою certmonger за допомогою системного каналу

en:   -s		connect to the certmonger service on the session bus
uk:   -s		Встановити зв’язок зі службою certmonger за допомогою каналу сеансу

en: * Other options:
uk: * Інші параметри:

en:   -B	command to run before saving the certificate
uk:   -B	команда, яку слід виконати до збереження сертифіката

en:   -C	command to run after saving the certificate
uk:   -C	команда, яку слід виконати після збереження сертифіката

en:   -F	file in which to store the CA's certificates
uk:   -F	файл, у якому слід зберігати сертифікати CA

en:   -a	NSS database in which to store the CA's certificates
uk:   -a	база даних NSS, у якій слід зберігати сертифікати CA

en:   -w	try to wait for the certificate to be issued
uk:   -w	спробувати зачекати на момент випуску сертифіката

en:   -v	report all details of errors
uk:   -v	повідомляти про всі дані щодо помилок

en: Usage: %s start-tracking [options]
uk: Використання: %s start-tracking [параметри]

en: * If modifying an existing request:
uk: * У разі зміни наявного запиту:

en:   -i NAME	nickname of an existing tracking request
uk:   -i НАЗВА	псевдонім наявного запиту щодо стеження

en: * If keys are encrypted:
uk: * Якщо ключі зашифровано:

en:   -I NAME	nickname to give to tracking request
uk:   -I НАЗВА	Псевдонім, який слід пов’язати з запитом щодо стеження

en: * Parameters for the signing request at renewal time:
uk: * Параметри запиту щодо підписування під час оновлення:

en:   -U EXTUSAGE	override requested extended key usage OID
uk:   -U ДОД.ВИКОР.	Перевизначити додаткове використання ключа за допомогою OID

en:   -K NAME	override requested principal name
uk:   -K НАЗВА	Перевизначити вказану назву реєстраційного запису

en:   -D DNSNAME	override requested DNS name
uk:   -D НАЗВА-DNS	Перевизначити вказану назву за DNS

en:   -E EMAIL	override requested email address
uk:   -E ЕЛ.ПОШТА	Перевизначити вказану адресу електронної пошти

en:   -A ADDRESS	override requested IP address
uk:   -A АДРЕСА	перевизначити вказану IP-адресу

en: Usage: %s stop-tracking [options]
uk: Використання: %s stop-tracking [параметри]

en: * By request identifier:
uk: * За ідентифікатором запиту:

en:   -i NAME	nickname for tracking request
uk:   -i НАЗВА	Псевдонім запиту щодо стеження

en: Usage: %s resubmit [options]
uk: Використання: %s resubmit [параметри]

en:   -f FILE	PEM file for certificate
uk:   -f ФАЙЛ	Файл PEM сертифіката

en: * New parameter values for the signing request:
uk: * Нові значення параметрів запиту щодо підписування:

en:   -I NAME	new nickname to give to tracking request
uk:   -I НАЗВА	Новий псевдонім, який слід пов’язати з запитом щодо стеження

en:   -c CA		use the specified CA rather than the current one
uk:   -c CA		Використовувати вказану службу сертифікації (CA), а не поточну

en: Usage: %s rekey [options]
uk: Використання: %s rekey [параметри]

en:   -G TYPE	type of new key to be generated
uk:   -G ТИП 	тип нового ключа для створення

en:   -g SIZE	size of new key to be generated
uk:   -g РОЗМІР	розмір нового ключа для створення

en: Usage: %s list [options]
uk: Використання: %s list [параметри]

en: * General options:
uk: * Загальні параметри:

en:   -c CA	list only requests and certs associated with this CA
uk:   -c CA	Показати список лише тих запитів та сертифікатів, які пов’язано з вказаною службою сертифікації (CA)

en:   -r	list only information about outstanding requests
uk:   -r	Показати лише відомості щодо нетипових запитів

en:   -t	list only information about tracked certificates
uk:   -t	Показати лише відомості щодо сертифікатів, за якими ведеться стеження

en:   -u	display times in UTC instead of local time
uk:   -u	показувати всесвітній час замість місцевого часу

en: * If selecting a specific request:
uk: * У разі вибору певного запиту:

en:   -d DIR	only list requests and certs which use this NSS database
uk:   -d КАТАЛОГ	показувати список лише тих запитів і сертифікатів, які використовують цю базу даних NSS

en:   -n NAME	only list requests and certs which use this nickname
uk:   -d НАЗВА	показувати список лише тих запитів і сертифікатів, які використовують цю назву

en:   -f FILE	only list requests and certs stored in this PEM file
uk:   -f ФАЙЛ	показувати список лише тих запитів і сертифікатів, які зберігаються у цьому файлі PEM

en:   -S	connect to the certmonger service on the system bus
uk:   -S	Встановити зв’язок зі службою certmonger за допомогою системного каналу

en:   -s	connect to the certmonger service on the session bus
uk:   -s	Встановити зв’язок зі службою certmonger за допомогою каналу сеансу

en: Usage: %s refresh [options]
uk: Користування: %s refresh [параметри]

en:   -a	refresh information about all outstanding requests
uk:   -a	освіжити дані щодо усіх незвичних запитів

en: Usage: %s status [options]
uk: Користування: %s status [параметри]

en: * Selecting a specific request:
uk: * Вибір певного запиту:

en: * When using an NSS database for storage:
uk: * Якщо використовуємо базу даних NSS для зберігання:

en:   -d DIR	return status for the request in this NSS database
uk:   -d КАТ	повернути стан для запиту у вказаній базі даних NSS

en:   -n NAME	return status for cert which uses this nickname
uk:   -n НАЗВА	повернути стан для сертифіката, який використовує вказаний псевдонім

en: * When using files for storage:
uk: * Якщо використовуємо файли для зберігання даних:

en:   -f FILE	return status for cert stored in this PEM file
uk:   -f ФАЙЛ	повернути стан для сертифіката, що зберігається у вказаному файлі PEM

en: Usage: %s list-cas [options]
uk: Використання: %s list-cas [параметри]

en:   -c CA	list only information about the CA with this name
uk:   -c CA	Показати лише відомості щодо служби сертифікації (CA) з вказаною назвою

en: Usage: %s refresh-ca [options]
uk: Користування: %s refresh-ca [параметри]

en:   -c CA	refresh information about the CA with this name
uk:   -c CA	оновити дані щодо CA із вказаною назвою

en:   -a	refresh information about all known CAs
uk:   -a	освіжити дані щодо усіх відомих CA

en: Usage: %s add-ca [options]
uk: Використання: %s add-ca [параметри]

en:   -c CA		nickname to give to the new CA configuration
uk:   -c CA		псевдонім, який слід надати новим налаштуванням CA

en:   -e CMD	helper command to run to communicate with CA
uk:   -e КОМАНДА	допоміжна команда, яку слід віддати для обміну даними з CA

en: Usage: %s add-scep-ca [options]
uk: Використання: %s add-scep-ca [параметри]

en:   -u URL	location of SCEP server
uk:   -u АДРЕСА	розташування сервера SCEP

en:   -i ID		CA identifier
uk:   -i ІД		ідентифікатор CA

en:   -R FILE	file containing CA's certificate
uk:   -R ФАЙЛ	файл, який містить сертифікат CA

en:   -r FILE	file containing RA's certificate
uk:   -r ФАЙЛ	файл, який містить сертифікат RA

en:   -I FILE	file containing certificates in RA's certifying chain
uk:   -I ФАЙЛ	файл, який містить сертифікати у ланцюжку сертифікації RA

en:   -n	prefer not to use the SCEP Renewal feature
uk:   -n	віддавати перевагу невикористанню можливості оновлення SCEP

en: Usage: %s modify-ca [options]
uk: Використання: %s modify-ca [параметри]

en:   -c CA		nickname of the CA configuration
uk:   -c CA		псевдонім налаштувань CA

en:   -e CMD	updated helper command to run to communicate with CA
uk:   -e КОМАНДА	оновлена допоміжна команда, яку слід віддати для обміну даними з CA

en: Usage: %s remove-ca [options]
uk: Використання: %s remove-ca [параметри]

en:   -c CA	nickname of CA configuration to remove
uk:   -c CA	псевдонім налаштувань CA для вилучення

en: Usage: %s command [options]
uk: Використання: %s command [параметри]

en: request a new certificate from a CA
uk: надіслати запит щодо нового сертифіката до CA

en: begin monitoring an already-issued certificate
uk: почати спостереження за вже виданим сертифікатом

en: stop monitoring a certificate
uk: припинити спостереження за сертифікатом

en: resubmit an in-progress enrollment request, or start a new one
uk: повторно надіслати оброблюваний запит щодо надання ролі або надіслати новий запит

en: generate a new private key and replace a certificate
uk: створити закритий ключ і замінити сертифікат

en: check on the status of an in-progress enrollment request
uk: перевірити стан оброблюваного запиту щодо надання ролі

en: list certificates being monitored and requested
uk: вивести список сертифікатів, за якими ведеться спостереження і щодо яких надіслано запити

en: check the status of a certificate being monitored or requested
uk: перевірити стан сертифіката, за якими ведеться спостереження або щодо якого надіслано запит

en: add a CA configuration
uk: додати налаштування CA

en: add an SCEP CA configuration
uk: додати налаштування CA SCEP

en: list known CA configurations
uk: вивести список відомих налаштувань CA

en: modify a CA configuration
uk: змінити налаштування CA

en: refresh cache of all information obtained from a CA
uk: освіжити кеш усіх даних, отримати від CA

en: remove a CA configuration
uk: вилучити налаштування CA

en: %s: unrecognized command
uk: %s: невідома команда

en: Unable to determine location of IPA LDAP server.
uk: Не вдалося визначити розташування сервера LDAP IPA.

en: Unable to contact an IPA LDAP server.
uk: Не вдалося встановити зв’язок із сервером LDAP IPA.

en: Unable to determine base DN of domain information on IPA server.
uk: Не вдалося визначити базовий DN даних щодо домену на сервері IPA.

en: Error setting up for XMLRPC on the client.
uk: Помилка встановлення XMLRPC на боці клієнта.

en: The -t option can not be used with the -K option.
uk: Параметр -t не можна використовувати разом з параметром -K.

en: The -k option can not be used with the -K option.
uk: Параметр -k не можна використовувати разом з параметром -K.

en: The -K option can not be used with either the -k or the -t option.
uk: Параметр -K не можна використовувати разом з параметрами -k і -t.

en: Unable to determine principal name for signing request.
uk: Не вдалося визначити назву реєстраційного запису запиту щодо підписування.

en: No IPA domain configured, and none specified.
uk: Не налаштовано жодного домену IPA і жодного не вказано.

en: Error setting up ccache for "host" service on client using default keytab: %s.
uk: Помилка встановлення ccache для служби «host» на боці клієнта за допомогою типового сховища ключів: %s.

en: Error setting up ccache for "%s" on client using default keytab: %s.
uk: Помилка встановлення ccache для «%s» на боці клієнта за допомогою типової таблиці ключів: %s.

en: Error setting up ccache for "host" service on client using keytab "%s": %s.
uk: Помилка встановлення ccache для служби «host» на боці клієнта за допомогою сховища ключів «%s»: %s.

en: Error setting up ccache for "%s" on client using keytab "%s": %s.
uk: Помилка встановлення ccache для «%s» на боці клієнта за допомогою сховища ключів «%s»: %s.

en: Unable to read signing request.
uk: Не вдалося прочитати запит щодо підпису.

en: use session bus
uk: використовувати канал сеансу

en: use system bus
uk: використовувати канал системи

en: start a dedicated listening socket
uk: розпочати роботу спеціалізованого сокета очікування на дані

en: only use a dedicated listening socket
uk: використовувати лише спеціалізований сокет очікування на дані

en: specify the dedicated listening socket
uk: вказати спеціалізований сокет очікування на дані

en: PATHNAME
uk: ШЛЯХ

en: don't become a daemon
uk: не переходити у стан фонової служби

en: do become a daemon
uk: запустити у режимі фонової служби

en: bus-activated, idle timeout
uk: задіяння каналу даних, час очікування у стані бездіяльності

en: SECONDS
uk: СЕКУНДИ

en: don't use an idle timeout
uk: не використовувати час очікування у стані бездіяльності

en: set debugging level (implies -n)
uk: встановити рівень діагностики (використовується -n)

en: NUMBER
uk: ЧИСЛО

en: start COMMAND and exit when it does
uk: виконати КОМАНДУ і вийти після завершення її виконання

en: write service PID to file
uk: записати PID служби до файла

en: force NSS into FIPS mode
uk: примусово перевести NSS у режим FIPS

en: print version information
uk: вивести дані щодо версії програми

en: Usage: %s [-s|-S] [-n|-f] [-d LEVEL] [-p FILE] [-F] [-v]
uk: Використання: %s [-s|-S] [-n|-f] [-d РІВЕНЬ] [-p ФАЙЛ] [-F] [-v]

en: 	-s         use session bus
uk: 	-s         використовувати канал даних сеансу

en: 	-S         use system bus
uk: 	-S         використовувати канал даних системи

en: 	-l         start a dedicated listening socket
uk: 	-l	розпочати роботу спеціалізованого сокета очікування на дані

en: 	-L         only use a dedicated listening socket
uk: 	-L	використовувати лише спеціалізований сокет очікування на дані

en: 	-P PATH    specify the dedicated listening socket
uk: 	-P ШЛЯХ	вказати спеціалізований сокет очікування на дані

en: 	-n         don't become a daemon
uk: 	-n         не запускати у режимі фонової служби

en: 	-f         do become a daemon
uk: 	-f         запустити у режимі фонової служби

en: 	-b TIMEOUT bus-activated, idle timeout
uk: 	-b ЧАС_ОЧІКУВАННЯ задіяння каналу даних, час очікування у стані бездіяльності

en: 	-B         don't use an idle timeout
uk: 	-B         не використовувати час очікування у стані бездіяльності

en: 	-d LEVEL   set debugging level (implies -n)
uk: 	-d РІВЕНЬ  встановити рівень діагностики (використовується -n)

en: 	-c COMMAND start COMMAND and exit when it does
uk: 	-c КОМАНДА виконати КОМАНДУ і вийти після завершення її виконання

en: 	-p FILE    write service PID to file
uk: 	-p ФАЙЛ    записати PID служби до файла

en: 	-F         force NSS into FIPS mode
uk: 	-F         примусово перевести NSS у режим FIPS

en: 	-v         print version information and exit
uk: 	-v         вивести дані щодо версії і завершити роботу

en: No SCEP URL (-u) given, and no default known.
uk: Не вказано адреси SCEP (-u), а типова адреса є невідомою.

en: No SCEP operation (-c/-C/-g/-p) given, and no default known.
uk: Не вказано дії SCEP (-c/-C/-g/-p), а типова дія є невідомою.

en: No RA certificate (-r) given, and no default known.
uk: Не вказано сертифікат RA (-r), а типовий сертифікат є невідомим.

en: Error reading request.  Expected PKCS7 data containing a GetInitialCert pkiMessage, got nothing.
uk: Помилка читання запиту. У даних PKCS7 мало міститися pkiMessage GetInitialCert, але не отримано нічого.

en: Error reading request.  Expected PKCS7 data containing a PKCSReq pkiMessage, got nothing.
uk: Помилка читання запиту. У даних PKCS7 мало міститися pkiMessage PKCSReq, але не отримано нічого.

en: Warning: request is neither a PKCSReq nor a GetInitialCert request.
uk: Попередження: запит не є ні запитом PKCSReq, ні запитом GetInitialCert.

en: Warning: request type "%s"is neither a PKCSReq nor a GetInitialCert request.
uk: Попередження: тип запиту «%s» не є ні запитом PKCSReq, ні запитом GetInitialCert.

en: Warning: request is missing transactionId.
uk: Попередження: у запиті не міститься transactionId.

en: Warning: request is missing senderNonce.
uk: Попередження: у запиті не міститься senderNonce.

en: Got response code %d from %s, not 200.
uk: Отримано код відповіді %d від %s, а не 200.

en: Server reply was of unexpected MIME type "%s".
uk: Відповідь сервера належить до неочікуваного типу MIME «%s».

en: Error: failed to verify signature on server response.
uk: Помилка: підпис відповіді сервера не пройшов перевірки.

en: Error: reply was not a CertRep (%s).
uk: Помилка: відповідь не є CertRep (%s).

en: Error: reply is missing transactionId.
uk: Помилка: у відповіді немає transactionId.

en: Error: reply contains a different transactionId.
uk: Помилка: відповідь містить інший transactionId.

en: Error: reply is missing pkiStatus.
uk: Помилка: у відповіді немає pkiStatus.

en: Error: reply is missing recipientNonce.
uk: Помилка: у відповіді немає recipientNonce.

en: Error: reply nonce doesn't match request.
uk: Помилка: nonce відповіді не відповідає запиту.

en: Error: reply is missing senderNonce.
uk: Помилка: у відповіді немає senderNonce.

en: Unspecified failure at server.
uk: Невказана помилка на сервері.

en: Unrecognized or unsupported algorithm identifier in client request.
uk: Невідомий або непідтримуваний ідентифікатор алгоритму у запиті клієнта.

en: Integrity check of client request failed at server.
uk: Не вдалося пройти перевірку цілісності запиту клієнта на сервері.

en: Transaction either is not permitted or is not supported by server.
uk: Операцію або заборонено на сервері, або на сервері не передбачено підтримки операції.

en: Clock skew too great.
uk: Надто велика зміна фаз синхронних імпульсів.

en: Unsupported extension.
uk: Непідтримуване розширення.

en: Must archive keys.
uk: Слід архівувати ключі.

en: Bad identity.
uk: Помилковий профіль.

en: Proof of possession required.
uk: Потрібне доведення належності.

en: Proof of possession failed.
uk: Не вдалося довести належність.

en: No key reuse.
uk: Без повторного використання ключа.

en: Internal CA error.
uk: Внутрішня помилка служби сертифікації.

en: Try later.
uk: Спробуйте пізніше.

en: Server returned failure code "%s".
uk: Сервер повернув код помилки «%s».

en: Error: couldn't parse signed-data.
uk: Помилка: не вдалося обробити signed-data.

en: Error: signed-data payload is not enveloped-data.
uk: Помилка: вміст signed-data не є enveloped-data.

en: Error: enveloped-data payload is not data.
uk: Помилка: вміст enveloped-data не є даними.

en: Error: pkiStatus "%s" not recognized.
uk: Помилка: невідомий pkiStatus «%s».

en: An internal error has occurred.
uk: Сталася внутрішня помилка.

en: No matching entry found.
uk: Відповідного запису не знайдено.

en: There is already a CA with the nickname "%s".
uk: Служба сертифікації (CA) з псевдонімом «%s» вже існує.

en: Certificate storage type not specified.
uk: Тип сховища сертифікатів не вказано.

en: Certificate storage type "%s" not supported.
uk: Підтримки типу сховищ сертифікатів «%s» не передбачено.

en: The location "%s" must be an absolute path.
uk: Адресою «%s» має бути абсолютний шлях.

en: Certificate storage location not specified.
uk: Адресу сховища сертифікатів не вказано.

en: The parent of location "%s" could not be accessed due to insufficient permissions.
uk: Батьківська тека адреси «%s» недоступна через недостатні права доступу.

en: The parent of location "%s" must be a valid directory.
uk: Батьківським каталогом адреси «%s» має бути коректний каталог.

en: The location "%s" must be a file.
uk: Адресою «%s» має бути файл.

en: The location "%s" could not be accessed due to insufficient permissions.
uk: Адреса «%s» недоступна через недостатні права доступу.

en: The location "%s" must be a directory.
uk: Адресою «%s» має бути каталог.

en: Certificate nickname not specified.
uk: Псевдонім сертифіката не вказано.

en: There is already a request with the nickname "%s".
uk: Запит з псевдонімом «%s» вже існує.

en: Certificate at same location is already used by request with nickname "%s".
uk: Сертифікат з цією адресою вже використовується за запитом з псевдонімом «%s».

en: Key storage type "%s" not supported.
uk: Підтримки типу сховищ ключів «%s» не передбачено.

en: Key storage location not specified.
uk: Адресу сховища ключів не вказано.

en: Key nickname not specified.
uk: Псевдонім ключа не вказано.

en: Key at same location is already used by request with nickname "%s".
uk: Ключ з цією адресою вже використовується за запитом з псевдонімом «%s».

en: No support for key type "%s".
uk: Підтримки ключів типу «%s» не передбачено.

en: No such CA.
uk: Такої служби сертифікації (CA) не виявлено.

en: Certificate authority "%s" not known.
uk: Невідома служба сертифікації «%s».

en: Unrecognized parameter or wrong value type.
uk: Невідомий параметр або помилковий тип значення.

en: Error parsing arguments.
uk: Помилка під час спроби обробити аргументи.

en: Unrecognized property name.
uk: Нерозпізнана назва властивості.

en: Insufficient access.  Please retry operation as root.
uk: Недостатні права доступу. Будь ласка, повторіть дію від імені користувача root.

en: Please verify that the certmonger service has been started.
uk: Будь ласка, перевірте, чи запущено фонову службу certmonger.

en: Please verify that the certmonger service is still running.
uk: Будь ласка, перевірте, чи працює ще фонова служба certmonger
