certmonger - en to cs_CZ translation catalogue (11 entries)

en: Out of memory.
cs_CZ: Nedostatek paměti.

en: Unable to determine hostname of CA.
cs_CZ: Nelze určit hostitele CA.

en: Error parsing server response.
cs_CZ: Chyba při pasování odpovědi serveru.

en: Server error.
cs_CZ: Chyba serveru.

en: Error %s: %s
cs_CZ: Chyba %s: %s

en: Error %s
cs_CZ: Chyba %s

en: Error: %s
cs_CZ: Chyba: %s

en: unknown
cs_CZ: neznámý

en: 	expires: %s
cs_CZ: <span class="whitespace other" title="Tab">»</span>vyprší: %s

en: 	email:
cs_CZ: <span class="whitespace other" title="Tab">»</span>email:

en: 	dns:
cs_CZ: <span class="whitespace other" title="Tab">»</span>dns:
