certmonger 0.78.6 - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Server error.
eu: Zerbitzariaren errorea.

en: Error %s: %s
eu: Errorea %s: %s

en: Error %s
eu: Errorea %s

en: Error: %s
eu: Errorea: %s

en: unknown
eu: ezezaguna

en: Required arguments:
eu: Beharrezko argumentuak:

en: Optional arguments:
eu: Hautazko argumentuak:

en: * Other options:
eu: * Beste aukerak:

en: * General options:
eu: * Aukera orokorrak:
