certmonger 0.79 - en to ka translation catalogue (110 entries)

en: Out of memory.
ka: არასაკმარისი მეხსიერება.

en: Error parsing server response.
ka: სერვერის პასუხის დამუშავების შეცდომა.

en: Server error.
ka: სერვერის შეცდომა.

en: Error shutting down NSS.
ka: NSS-ის გამორთვის შეცდომა.

en: Internal error: unknown state.
ka: შიდა შეცდომა: უცნობი მდგომარეობა.

en: COMMAND
ka: ბრძანება

en: DIRECTORY
ka: საქაღალდე

en: LIST
ka: სია

en: ADDRESS
ka: მისამართი

en: FILENAME
ka: ფაილის სახელი

en: HOSTNAME
ka: ჰოსტის სახელი

en: BITS
ka: ბიტები

en: MODE
ka: რეჟიმი

en: NAME
ka: სახელი

en: PRINCIPAL
ka: უფროსი

en: SUBJECT
ka: თემა

en: USERNAME[:GROUPNAME]
ka: მომხმარებლის სახელი[:ჯგუფის სახელი]

en: Path "%s": insufficient permissions.
ka: ბილიკი "%s": წვდომა აკრძალულია.

en: Path "%s": %s.
ka: ბილიკი "%s":%s.

en: Path "%s" is not a regular file.
ka: ბილიკი "%s" ჩვეულებრივი ფაილი არაა.

en: No system bus running.
ka: სისტემური მატარებელი გაშვებული არაა.

en: Running as UID 0.
ka: გაშვებულია, როგორც UID 0.

en: Error connecting to D-Bus.
ka: D-Bus-თან მიერთების შეცდომა.

en: missing argument for %s
ka: %s-ს არგუმენტი აკლია

en: missing argument
ka: ნაკლული არგუმენტი

en: unrecognized option %s
ka: უცნობი პარამეტრი %s

en: unrecognized option
ka: უცნობი პარამეტრი

en: aliases nested too deeply
ka: მეტსახელები მეტისმეტად ღრმადაა ჩახლართული

en: bad parameter quoting
ka: პარამეტრის არასწორი ბრჭყალები

en: invalid numeric value
ka: არასწორი რიცხვითი მნიშვნელობა

en: number too large or too small
ka: რიცხვი მეტისმეტად დიდი ან მეტისმეტად პატარაა

en: bad operation
ka: ცუდი ოპერაცია

en: internal error
ka: შიდა შეცდომა

en: out of memory
ka: არასაკმარისი მეხსიერება

en: Error %s: %s
ka: შეცდომა %s:%s

en: Error %s
ka: შეცდომა %s

en: Error: %s
ka: შეცდომა: %s

en: State %s, stuck: %s.
ka: მდგომარეობა: %s, გაჭედილია: %s.

en: private key encryption PIN
ka: პირადი გასაღბის დაშიფვრის PIN კოდი

en: owner information for certificate
ka: ინფორმაცია სერტიფიკატის მფლობელის შესახებ

en: file permissions for certificate
ka: სერტიფიკატის ფაილის წვდომები

en: set requested principal name
ka: უფროსის მოთხოვნილი სახელის დაყენება

en: set requested DNS name
ka: DNS-ის მოთხოვნილი სახელის დაყენება

en: set requested email address
ka: ელ-ფოსტის მოთხოვნილი მისამართის დაყენება

en: set requested IP address
ka: მოთხოვნილი IP მისამართის დაყენება

en: request a CA certificate
ka: CA სერტიფიკატის მოთხოვნა

en: request a non-CA certificate
ka: არა-CA სერტიფიკატის მოთხოვნა

en: Error initializing Kerberos library: %s.
ka: Kerberos-ის ბიბლიოთეკის ინიციალიზაციის შეცდომა: %s.

en: Known key types include:
ka: გასაღების ცნობილი ტიპები შეიცავს:

en: Unrecognized keyUsage "%s".
ka: გასაღების უცნობი გამოყენება "%s".

en: Error setting request arguments.
ka: მოთხოვნის არგუმენტების დაყენების შეცდომა.

en: PEM file for certificate
ka: სერტიფიკატის PEM ფაილი

en: Request "%s" modified.
ka: მოთხოვნა "%s" ჩასწორებულია.

en: Request "%s" removed.
ka: მოთხოვნა "%s" წაშლილია.

en: Error modifying "%s".
ka: "%s"-ის ჩასწორების შეცდომა.

en: Resubmitting "%s".
ka: "%s"-ის თავიდან გადაგზავნა,

en: Request ID '%s':
ka: მოთხოვნის ID "%s":

en: 	status: %s
ka: 	სტატუსი: %s

en: 	ca-error: %s
ka: 	ca-ის-შეცდომა: %s

en: 	stuck: %s
ka: 	გაჭედილი: %s

en: NONE
ka: არცერთი

en: ,location='%s'
ka: ,მდებარეობა='%s'

en: ,nickname='%s'
ka: ,მეტსახელი='%s'

en: ,token='%s'
ka: ,კოდი='%s'

en: ,pin set
ka: , პინი დაყენებულია

en: 	certificate: type=%s,location='%s'
ka: 	სერტიფკატი: ტიპი=%s,მდებარეობა='%s'

en: 	issuer: %s
ka: 	გამომცემელი: %s

en: 	subject: %s
ka: 	თემა: %s

en: unknown
ka: უცნობი

en: 	expires: %s
ka: 	ვადა: %s

en: 	email:
ka: 	ელ-ფოსტა:

en: 	principal name:
ka: 	უფროსის სახელი:

en: 	IP address:
ka: 	IP მისამართი:

en: 	key usage: %s
ka: 	გასაღების გამოყენება: %s

en: 	certificate template/profile: %s
ka: 	სერტიფიკატის შაბლონი/პროფილი: %s

en: 	pre-save command: %s
ka: 	ბრძანების წინასწარი შენახვა: %s

en: 	post-save command: %s
ka: 	ბრძანების შესრულების შემდეგ შენახვა: %s

en: 	track: %s
ka: 	ტრეკი: %s

en: 	auto-renew: %s
ka: 	ავტომატური-განახლება: %s

en: 	self-identifies as: %s
ka: 	თავისი თავი ჰგონია: %s

en: 	ca-type: %s
ka: 	ca-ის-ტიპი: %s

en: 	helper-location: %s
ka: 	დამხმარის-მდებარეობა: %s

en: 	next-serial-number: %s
ka: 	შემდეგი-სერიული-ნომერი: %s

en: 	known-issuer-names:
ka: 	მომწოდებლის-სახელები:

en: 	default profile/template/certtype: %s
ka: 	ნაგულისხმები პროფილი/შაბლონი/სერტ-ტიპი: %s

en: CA identifier
ka: CA-ის იდენტიფიკატორი

en: CA "%s" modified.
ka: CA "%s" ჩასწორებულია.

en: CA "%s" removed.
ka: CA "%s" წაშლილია.

en: Required arguments:
ka: აუცილებელი არგუმენტები:

en: Optional arguments:
ka: არასავალდებული არგუმენტები:

en: * Bus options:
ka: * მატარებლის მორგება:

en: * Other options:
ka: * სხვა პარამეტრები:

en: * General options:
ka: * ზოგადი პარამეტრები:

en: %s: unrecognized command
ka: %s: უცნობი ბრძანება

en: use session bus
ka: სესიების მატარებლის გამოყენება

en: use system bus
ka: სისტემური მატარებლის გამოყენება

en: PATHNAME
ka: ბილიკის სახელი

en: bus-activated, idle timeout
ka: მატარებლით-აქტივირებული, გაჩერებული დრო

en: SECONDS
ka: წამი

en: NUMBER
ka: რიცხვი

en: print version information
ka: ვერსიის ინფორმაციის გამოტანა

en: Unsupported extension.
ka: მხარდაუჭერელი გაფართოება.

en: Must archive keys.
ka: უნდა დააარქივოთ გასაღებები.

en: Bad identity.
ka: ცუდი პირადობა.

en: No key reuse.
ka: გასაღები მხოლოდ ერთხელ გამოიყენება.

en: Internal CA error.
ka: შიდა CA-ის შეცდომა.

en: Try later.
ka: მოგვიანებით სცადეთ.

en: No such CA.
ka: ასეთი CA არ არსებობს.

en: Error parsing arguments.
ka: არგუმენტების დამუშავების შეცდომა.

en: Unrecognized property name.
ka: თვისების უცნობი სახელი.
