certmonger 0.78.6 - en to lt translation catalogue (188 entries)

en: Out of memory.
lt: Baigėsi atmintis.

en: Unable to determine hostname of CA.
lt: Nepavyko nustatyti LĮ serverio.

en: Error setting up for XMLRPC.
lt: Klaida nustatant XMLRPC.

en: Error parsing server response.
lt: Klaida skaitant serverio atsakymą.

en: Server error.
lt: Serverio klaida.

en: No end-entity URL (-E) given, and no default known.
lt: Nepateikta pabaigos esybė (-E) ir nežinoma numatytoji.

en: No agent URL (-A) given, and no default known.
lt: Nepateiktas agento URL (-A) ir nežinomas numatytasis.

en: No profile/template (-T) given, and no default known.
lt: Nepateiktas profilis/šablonas (-T) ir nežinomas numatytasis.

en: Internal error: unknown state.
lt: Vidinė klaida: nežinoma būsena.

en: Error %d connecting to %s: %s.
lt: Klaida %d jungiantis prie %s: %s.

en: Error %d connecting to %s.
lt: Klaida %d jungiantis prie %s.

en: Internal error: no response to "%s?%s".
lt: Vidinė klaida: nėra atsakymo į „%s?%s“.

en: Path "%s" is not absolute, attempting to use "%s" instead.
lt: Kelias „%s“ nėra absoliutus, vietoj to bandoma naudoti „%s“.

en: Path "%s" is not absolute, and there was an error determining the name of the current directory.
lt: Kelias „%s“ nėra absoliutus ir kilo klaida nustatant dabartinio katalogo pavadinimą.

en: Path "%s" is not a directory.
lt: Kelias „%s“ nėra katalogas.

en: Path "%s": %s.
lt: Kelias „%s“: %s.

en: Path "%s" is not a regular file.
lt: Kelias „%s“ nėra įprastinis failas.

en: Please verify that the message bus (D-Bus) service is running.
lt: Patikrinkite, ar pranešimų magistralės (D-Bus) tarnyba veikia.

en: Error creating DBus request message.
lt: Klaida kuriant DBus užklausos pranešimą.

en: Error %s: %s
lt: Klaida %s: %s

en: Error %s
lt: Klaida %s

en: Error: %s
lt: Klaida: %s

en: Received error response from local %s service.
lt: Gautas klaidos pranešimas iš vietinės %s tarnybos.

en: No response received from %s service.
lt: Negautas atsakymas iš %s tarnybos.

en: Error initializing Kerberos library: %s.
lt: Klaida inicializuojant Kerberos biblioteką: %s.

en: Unrecognized keyUsage "%s".
lt: Neatpažintas keyUsage „%s“.

en: Could not evaluate OID "%s".
lt: Nepavyko įvertinti OID „%s“.

en: Error parsing Kerberos principal name "%s": %s.
lt: Klaida skaitant Kerberos direktoriaus pavadinimą „%s“: %s.

en: Error unparsing Kerberos principal name "%s": %s.
lt: Klaida atstatant Kerberos direktoriaus pavadinimą „%s“: %s.

en: %s: option requires an argument -- '%c'
lt: %s: parametras reikalauja argumento -- „%c“

en: %s: invalid option -- '%c'
lt: %s: netinkamas parametras -- „%c“

en: Error: unused extra argument "%s".
lt: Klaida: nenaudojamas papildomas argumentas „%s“.

en: Error: unused extra arguments were supplied.
lt: Klaida: pateikti nenaudojami papildomi argumentai.

en: Database location or nickname specified without the other.
lt: Duomenų bazės vieta arba slapyvardis nurodyti be vienas kito.

en: Database directory and certificate file both specified.
lt: Nurodyti abu: duomenų bazės katalogas ir liudijimo failas.

en: None of database directory and nickname or certificate file specified.
lt: Nenurodytas nei duomenų bazės katalogas bei slapyvardis, nei liudijimo failas.

en: Key and certificate can not both be saved to the same file.
lt: Raktas ir liudijimas negali būti abu įrašyti į tą patį failą.

en: No CA with name "%s" found.
lt: Nerasta LĮ pavadinimu „%s“.

en: Error setting request arguments.
lt: Klaida nustatant užklausos argumentus.

en: New signing request "%s" added.
lt: Nauja pasirašymo užklausa „%s“ pridėta.

en: New signing request could not be added.
lt: Negalima pridėti naujos pasirašymo užklausos.

en: New tracking request "%s" added.
lt: Pridėtas nauja sekimo užklausa „%s“.

en: New tracking request could not be added.
lt: Negalima pridėti naujos sekimo užklausos.

en: None of ID or database directory and nickname or certificate file specified.
lt: Nenurodytas nei duomenų bazės katalogas bei slapyvardis, nei liudijimo failas.

en: Request "%s" modified.
lt: Užklausa „%s“ pakeista.

en: Request "%s" could not be modified.
lt: Užklausa „%s“ negali būti pakeista.

en: No request found with specified nickname.
lt: Nerasta užklausa su nurodytu slapyvardžiu.

en: No request found that matched arguments.
lt: Nerasta užklausa, kuri atitinka argumentus.

en: Request "%s" removed.
lt: Užklausa „%s“ pašalinta.

en: Request "%s" could not be removed.
lt: Užklausos „%s“ nepavyko pašalinti.

en: Error modifying "%s".
lt: Klaida keičiant „%s“.

en: Resubmitting "%s" to "%s".
lt: Iš naujo pateikiama „%s“ į „%s“.

en: Resubmitting "%s".
lt: Iš naujo pateikiama „%s“.

en: Error attempting to submit "%s" to "%s".
lt: Klaida bandant pateikti „%s“ į „%s“.

en: Error attempting to submit "%s".
lt: Klaida bandant pateikti „%s“.

en: Number of certificates and requests being tracked: %d.
lt: Sekamų liudijimų ir užklausų skaičius: %d.

en: Request ID '%s':
lt: Užklausos ID „%s“:

en: 	status: %s
lt: 	būsena: %s

en: 	ca-error: %s
lt: 	lį-klaida: %s

en: 	stuck: %s
lt: 	užstrigo: %s

en: 	key pair storage: type=%s
lt: 	raktų poros saugykla: tipas=%s

en: NONE
lt: NĖRA

en: ,location='%s'
lt: ,vieta='%s'

en: ,nickname='%s'
lt: ,slapyvardis='%s'

en: ,token='%s'
lt: ,leksema='%s'

en: ,pinfile='%s'
lt: ,pinfailas=„%s“

en: 	certificate: type=%s,location='%s'
lt: 	liudijimas: tipas=%s,vieta=„%s“

en: 	CA: %s
lt: 	LĮ: %s

en: 	issuer: %s
lt: 	išdavė: %s

en: 	subject: %s
lt: 	subjektas: %s

en: unknown
lt: nežinoma

en: 	expires: %s
lt: 	galioja iki: %s

en: 	email:
lt: 	el. paštas:

en: 	principal name:
lt: 	direktoriaus pavadinimas:

en: 	key usage: %s
lt: 	rakto naudojimas: %s

en: 	pre-save command: %s
lt: 	komanda prieš įrašant: %s

en: 	post-save command: %s
lt: 	komanda po įrašymo: %s

en: 	track: %s
lt: 	sekimas: %s

en: 	auto-renew: %s
lt: 	automatinis atnaujinimas: %s

en: CA '%s':
lt: LĮ „%s“:

en: 	ca-type: %s
lt: 	lį tipas: %s

en: 	helper-location: %s
lt: 	pagalbininko vieta: %s

en: 	next-serial-number: %s
lt: 	kitas serijinis numeris: %s

en: 	known-issuer-names:
lt: 	žinomų išdavėjų pavadinimai:

en: %s - client certificate enrollment tool
lt: %s - kliento liudijimo įtraukimo įrankis

en: Usage: %s request [options]
lt: Naudojimas: %s užklausa [parametrai]

en: Required arguments:
lt: Būtini argumentai:

en: * If using an NSS database for storage:
lt: * Jei naudojama NSS duomenų bazė saugojimui:

en:   -d DIR	NSS database for key and cert
lt:   -d DIR	NSS duomenų bazė raktui ir liudijimui

en:   -n NAME	nickname for NSS-based storage (only valid with -d)
lt:   -n PAVADINIMAS	slapyvardis NSS pagrindo saugyklai (tinka tik su -d)

en:   -t NAME	optional token name for NSS-based storage (only valid with -d)
lt:   -t PAVADINIMAS	nebūtinas leksemos pavadinimas NSS pagrindo saugyklai (tinka tik su -d)

en: * If using files for storage:
lt: * Jei saugyklai naudojami failai:

en:   -k FILE	PEM file for private key
lt:   -k FAILAS	privataus rakto PEM failas

en:   -f FILE	PEM file for certificate (only valid with -k)
lt:   -f FAILAS	liudijimo PEM failas (tinka tik su -k)

en: * If keys are to be encrypted:
lt: * Jei raktai turi būti šifruoti:

en:   -p FILE	file which holds the encryption PIN
lt:   -p FAILAS	failas, kuris saugo šifravimo PIN

en:   -P PIN	PIN value
lt:   -P PIN	PIN vertė

en: Optional arguments:
lt: Nebūtini argumentai:

en: * Certificate handling settings:
lt: * Liudijimo apdorojimo nustatymai:

en:   -I NAME	nickname to assign to the request
lt:   -I PAVADINIMAS	užklausai priskiriamas slapyvardis

en:   -g SIZE	size of key to be generated if one is not already in place
lt:   -g DYDIS	generuojamo rakto dydis, jei rakto dar nėra

en:   -r		attempt to renew the certificate when expiration nears (default)
lt:   -r		bandymas atnaujinti liudijimą, kai baigiasi galiojimas (numatyta)

en:   -R		don't attempt to renew the certificate when expiration nears
lt:   -R		nebandyti atnaujinti liudijimo, kai baigiasi galiojimas

en:   -c CA		use the specified CA rather than the default
lt:   -c LĮ		naudoti nurodytą LĮ vietoj numatytosios

en:   -T PROFILE	ask the CA to process the request using the named profile or template
lt:   -T PROFILIS	prašyti LĮ apdoroti užklausą naudojant pavadintą profilį ar šabloną

en: * Parameters for the signing request:
lt: * Parametrai pasirašymo užklausai:

en:   -N NAME	set requested subject name (default: CN=<hostname>)
lt:   -N PAVADINIMAS	nustatyti subjekto pavadinimą (numatyta: CN=<serveris>)

en:   -U EXTUSAGE	set requested extended key usage OID
lt: -U IŠPLNAUD	nustatyti prašomą išplėstinį rakto naudojimo OID

en:   -u KEYUSAGE	set requested key usage value
lt:   -u RAKTONAUD	nustatyti prašomą rakto naudojimo vertę

en:   -K NAME	set requested principal name
lt:   -K PAVADINIMAS	nustatyti prašomą direktoriaus pavadinimą

en:   -D DNSNAME	set requested DNS name
lt: -D DNSPAV	nustatyti prašomą DNS pavadinimą

en:   -E EMAIL	set requested email address
lt:   -E ELPAŠTAS	nustatyti prašomą el. pašto adresą

en: * Bus options:
lt: * Magistralės parametrai:

en:   -S		connect to the certmonger service on the system bus
lt:   -S		prisijungti prie certmonger tarnybos sistemos magistralėje

en:   -s		connect to the certmonger service on the session bus
lt:   -s		prisijungti prie certmonger tarnybos seanso magistralėje

en: * Other options:
lt: * Kiti parametrai:

en:   -B	command to run before saving the certificate
lt:   -B	komanda, vykdoma prieš įrašant liudijimą

en:   -C	command to run after saving the certificate
lt:   -C	komanda, vykdoma po liudijimo įrašymo

en:   -v	report all details of errors
lt:   -v	pranešti visą informaciją apie klaidas

en: Usage: %s start-tracking [options]
lt: Naudojimas: %s start-tracking [parametrai]

en: * If modifying an existing request:
lt: * Jei keičiama esama užklausa:

en:   -i NAME	nickname of an existing tracking request
lt:   -i PAVADINIMAS	esamos sekamos užklausos slapyvardis

en: * If keys are encrypted:
lt: * Jei raktai yra šifruoti:

en:   -I NAME	nickname to give to tracking request
lt:   -I PAVADINIMAS	slapyvardis sekamai užklausai

en: * Parameters for the signing request at renewal time:
lt: * Parametrai pasirašymo užklausai atnaujinimo metu:

en:   -U EXTUSAGE	override requested extended key usage OID
lt:   -U IŠPLNAUD	perrašyti išplėstinio rakto naudojimo OID

en:   -K NAME	override requested principal name
lt:   -K PAVADINIMAS	perrašyti prašomą direktoriaus pavadinimą

en:   -D DNSNAME	override requested DNS name
lt:   -D DNSPAV	perrašyti prašomą DNS pavadinimą

en:   -E EMAIL	override requested email address
lt:   -E ELPAŠAS	perrašyti prašomą el. pašto adresą

en: Usage: %s stop-tracking [options]
lt: Naudojimas: %s stop-tracking [parametrai]

en: * By request identifier:
lt: * Pagal užklausos identifikatorių:

en:   -i NAME	nickname for tracking request
lt:   -i PAV	slapyvardis sekamai užklausai

en: Usage: %s resubmit [options]
lt: Naudojimas: %s resubmit [parametrai]

en:   -f FILE	PEM file for certificate
lt:   -f FAILAS	liudijimo PEM failas

en: * New parameter values for the signing request:
lt: * Naujos parametrų vertės pasirašymo užklausai:

en:   -I NAME	new nickname to give to tracking request
lt:   -I PAV	naujas slapyvardis sekimo užklausai

en:   -c CA		use the specified CA rather than the current one
lt:   -c LĮ		naudoti nurodytą LĮ vietoj dabartinės

en: Usage: %s list [options]
lt: Naudojimas: %s list [parametrai]

en: * General options:
lt: * Bendri parametrai:

en:   -c CA	list only requests and certs associated with this CA
lt:   -c LĮ	išvardinti tik užklausas ir liudijimus, susijusius su šia LĮ

en:   -r	list only information about outstanding requests
lt:   -r	pateikti tik informaciją apie neįvykdytas užklausas

en:   -t	list only information about tracked certificates
lt:   -t	pateikti tik informaciją apie sekamus liudijimus

en: * If selecting a specific request:
lt: * Jei pasirenkama specifinė užklausa:

en:   -d DIR	only list requests and certs which use this NSS database
lt:   -d DIR	išvardinti tik užklausas ir liudijimus, kurie naudoja šią NSS duomenų bazę

en:   -n NAME	only list requests and certs which use this nickname
lt:   -n PAV	išvardinti tik užklausas ir liudijimus, kurie naudoja šį slapyvardį

en:   -f FILE	only list requests and certs stored in this PEM file
lt:   -f FAILAS	išvardinti tik užklausas ir liudijimu, įrašytus į šį PEM failą

en:   -S	connect to the certmonger service on the system bus
lt:   -S	prisijungti prie certmonger tarnybos sistemos magistralėje

en:   -s	connect to the certmonger service on the session bus
lt:   -s	prisijungti prie certmonger tarnybos seanso magistralėje

en: Usage: %s list-cas [options]
lt: Naudojimas: %s list-cas [parametrai]

en:   -c CA	list only information about the CA with this name
lt:   -c LĮ	pateikti tik informaciją apie LĮ su šiuo pavadinimu

en: %s: unrecognized command
lt: %s: neatpažinta komanda

en: The -t option can not be used with the -K option.
lt: -t patametro negalima naudoti su -K parametru.

en: The -k option can not be used with the -K option.
lt: -k parametro negalima naudoti su parametru -K.

en: The -K option can not be used with either the -k or the -t option.
lt: -K parametro negalima naudoti su -k arba -t parametru.

en: Unable to determine principal name for signing request.
lt: Nepavyko nustatyti pasirašymo užklausos direktoriaus pavadinimo.

en: Unable to read signing request.
lt: Nepavyko perskaityti pasirašymo užklausos.

en: 	-s         use session bus
lt: 	-s         naudoti seanso magistralę

en: 	-S         use system bus
lt: 	-S         naudoti sistemos magistralę

en: 	-n         don't become a daemon
lt: 	-n         netapti demonu

en: 	-f         do become a daemon
lt: 	-f         netapti demonu

en: 	-b TIMEOUT bus-activated, idle timeout
lt: 	-b LAIKAS aktyvuojant per magistralę, neveiksnumo laikas

en: 	-B         don't use an idle timeout
lt: 	-B         nenaudoti neveiksnumo laiko

en: 	-d LEVEL   set debugging level (implies -n)
lt: 	-d LYGIS   nustatyti derinimo lygį (įtraukia -n)

en: 	-p FILE    write service PID to file
lt: 	-p FAILAS   įrašyti tarnybos PID failą

en: 	-F         force NSS into FIPS mode
lt: 	-F         priverstinė NSS į FIPS veikseną

en: An internal error has occurred.
lt: Kilo vidinė klaida.

en: No matching entry found.
lt: Nerastas atitinkamas įrašas.

en: There is already a CA with the nickname "%s".
lt: Jau yra LĮ slapyvardžiu „%s“.

en: Certificate storage type not specified.
lt: Nenurodytas liudijimo saugyklos tipas.

en: Certificate storage type "%s" not supported.
lt: Liudijimo saugyklos tipas „%s“ nepalaikomas.

en: The location "%s" must be an absolute path.
lt: Vieta „%s“ turi būti absoliučiu kelius.

en: Certificate storage location not specified.
lt: Nenurodyta liudijimo saugojimo vieta.

en: The parent of location "%s" must be a valid directory.
lt: Vietos „%s“ tėvas turi būti katalogas.

en: The location "%s" must be a file.
lt: Vieta „%s“ turi būti failas.

en: The location "%s" must be a directory.
lt: Vieta „%s“ turi būti katalogas.

en: Certificate nickname not specified.
lt: Nenurodytas liudijimo slapyvardis.

en: There is already a request with the nickname "%s".
lt: Jau yra užklausa slapyvardžiu „%s“.

en: Certificate at same location is already used by request with nickname "%s".
lt: Liudijimas toje pačioje vietoje jau naudojamas užklausos slapyvardžiu „%s“.

en: Key storage type "%s" not supported.
lt: Rakto saugyklos tipas „%s“ nepalaikomas.

en: Key storage location not specified.
lt: Nenurodyta rakto saugyklos vieta.

en: Key nickname not specified.
lt: Nenurodyta rakto slapyvardis.

en: Key at same location is already used by request with nickname "%s".
lt: Raktas toje pačioje vietoje jau naudojamas užklausos slapyvardžiu „%s“.

en: No such CA.
lt: Nėra tokios LĮ.

en: Certificate authority "%s" not known.
lt: Liudijimų įstaiga „%s“ nežinoma.

en: Unrecognized parameter or wrong value type.
lt: Neatpažintas parametras arba blogas vertės tipas.

en: Insufficient access.  Please retry operation as root.
lt: Nepakanka prieigos.  Bandykite atlikti veiksmą root naudotoju.

en: Please verify that the certmonger service has been started.
lt: Patikrinkite, ar certmonger tarnyba veikia.

en: Please verify that the certmonger service is still running.
lt: Patikrinkite, ar certmonger tarnyba vis dar veikia.
