certmonger 0.78.6 - en to nb translation catalogue (7 entries)

en: Unable to determine hostname of CA.
nb: Kan ikke bestemme vertsnavn for CA.

en: Error setting up for XMLRPC.
nb: Feil ved oppsett av XMLRPC.

en: Error parsing server response.
nb: Feil ved tolking av svar fra tjener.

en: Server error.
nb: Feil med tjener.

en: Error %s: %s
nb: Feil %s: %s

en: Error %s
nb: Feil %s

en: Unable to read signing request.
nb: Kan ikke lese forespørsel om signering.
