certmonger 0.78.6 - en to nl translation catalogue (467 entries)

en: Out of memory.
nl: Geen geheugen beschikbaar.

en: Unable to determine hostname of CA.
nl: Kan de hostnaam van CA niet bepalen.

en: Unable to read signing request from file "%s".
nl: Kan ondertekeningsverzoek van bestand "%s" niet lezen.

en: Unable to read signing request from environment variable "%s".
nl: Kan ondertekeningsverzoek van omgevingsvariabele "%s"niet lezen.

en: Error setting up for XMLRPC.
nl: Fout bij het opzetten van XMLRPC.

en: Error parsing server response.
nl: Fout bij het ontleden van antwoord van de server.

en: Server error.
nl: Serverfout.

en: Profile params (-O) must be in the form of param=value.
nl: Profielparameters (-O) moeten de vorm hebben van parameter=waarde.

en: Submit params (-o) must be in the form of param=value.
nl: Indienparameters (-o) moeten de vorm hebben van parameter=waarde.

en: No agent credentials specified, and no default known.
nl: Geen agentreferenties opgegeven en geen standaard bekend.

en: Requested renewal, but no serial number provided.
nl: Vernieuwing werd aangevraagd, maar er is geen serienummer aangeboden

en: No end-entity URL (-E) given, and no default known.
nl: Geen eind-entity URL (-E) opgegeven en er is geen standaard bekend.

en: No agent URL (-A) given, and no default known.
nl: Geen agent URL (-A) gegeven en er is geen standaard bekend.

en: No profile/template (-T) given, and no default known.
nl: Geen profiel/template (-T) gegeven en er is geen standaard bekend.

en: Error shutting down NSS.
nl: Fout bij het afsluiten van NSS.

en: Internal error: unknown state.
nl: Interne fout: onbekende toestand.

en: No agent credentials (-n) given, but they are needed.
nl: Er is geen agent legitimatie (-n) opgeven, maar dit is wel nodig.

en: Error %d connecting to %s: %s.
nl: Fout %d bij het verbinden met %s: %s.

en: Error %d connecting to %s.
nl: Fout %d bij het verbinden met %s.

en: Internal error: no response to "%s?%s".
nl: Interne fout: geen antwoord op "%s?%s".

en: COMMAND
nl: COMMANDO

en: DIRECTORY
nl: MAP

en: LIST
nl: LIJST

en: ADDRESS
nl: ADRES

en: FILENAME
nl: BESTANDSNAAM

en: HOSTNAME
nl: HOSTNAAM

en: MODE
nl: MODUS

en: NAME
nl: NAAM

en: PRINCIPAL
nl: OPDRACHTGEVER

en: SUBJECT
nl: ONDERWERP

en: USERNAME[:GROUPNAME]
nl: GEBRUIKERSNAAM[:GROEPSNAAM]

en: Path "%s" is not absolute, attempting to use "%s" instead.
nl: Pad "%s" is niet absoluut, in plaats daarvan wordt geprobeerd om "%s" te gebruiken.

en: Path "%s" is not absolute, and there was an error determining the name of the current directory.
nl: Pad "%s" is niet absoluut en er was een fout bij het bepalen van de naam van de huidige map.

en: Path "%s": insufficient permissions.
nl: Pad "%s": onvoldoende rechten.

en: Path "%s" is not a directory.
nl: Pad "%s" is geen map.

en: Path "%s": %s.
nl: Pad "%s": %s.

en: Path "%s" is not a regular file.
nl: Pad "%s" is geen gewoon bestand.

en: No system bus running.
nl: Er draait geen systeembus.

en: Running as UID 0.
nl: Uitvoeren met UID 0.

en: Launching temporary dedicated service daemon.
nl: Er wordt een tijdelijk specifieke service daemon opgestart.

en: Error connecting to D-Bus.
nl: Fout bij het verbinden met D-Bus.

en: Please verify that the message bus (D-Bus) service is running.
nl: Verifieer of de berichtenbus (D-Bus) service draait.

en: Error creating DBus request message.
nl: Fout bij het aanmaken van DBus verzoekbericht.

en: missing argument for %s
nl: ontbrekend argument voor %s

en: missing argument
nl: ontbrekend argument

en: unrecognized option %s
nl: onbekende optie %s

en: unrecognized option
nl: onbekende optie

en: aliases nested too deeply
nl: aliassen te diep genest

en: bad parameter quoting
nl: slechte parameter aanhaling

en: invalid numeric value
nl: ongeldige numerieke waarde

en: number too large or too small
nl: getal te groot of te klein

en: bad operation
nl: slechte bewerking

en: internal error
nl: interne fout

en: out of memory
nl: geen geheugen beschikbaar

en: error in popt configuration file
nl: fout in popt-configuratiebestand

en: Error %s: %s
nl: Fout %s: %s

en: Error %s
nl: Fout %s

en: Error: %s
nl: Fout: %s

en: Received error response from local %s service.
nl: Fout ontvangen van de lokale %s service.

en: No response received from %s service.
nl: Geen reactie ontvangen van %s service.

en: State %s, stuck: %s.
nl: Toestand %s, vast: %s.

en: NSS database for key and cert
nl: NSS database voor sleutel en cert

en: nickname for NSS-based storage (only valid with -d)
nl: bijnaam voor op NSS gebaseerde opslag (alleen geldig met -d)

en: optional token name for NSS-based storage (only valid with -d)
nl: optionele tokennaam voor op NSS gebaseerde opslag (alleen geldig met -d)

en: PEM file for private key
nl: PEM-bestand voor privésleutel

en: PEM file for certificate (only valid with -k)
nl: PEM-bestand voor certificaat (alleen geldig met -k)

en: file which holds the private key encryption PIN
nl: bestand met de coderingspincode van de privésleutel

en: private key encryption PIN
nl: privésleutel coderingspincode

en: owner information for private key
nl: eigenaarsinformatie voor privésleutel

en: file permissions for private key
nl: bestandsrechten voor privésleutel

en: owner information for certificate
nl: eigenaarsinformatie voor certificaat

en: file permissions for certificate
nl: bestandsrechten voor certificaat

en: NSS database in which to store the CA's certificates
nl: NSS-database waarin de certificaten van de CA worden opgeslagen

en: file in which to store the CA's certificates
nl: bestand waarin de certificaten van de CA worden opgeslagen

en: command to run before saving the certificate
nl: commando om uit te voeren voordat het certificaat wordt opgeslagen

en: command to run after saving the certificate
nl: commando om uit te voeren nadat het certificaat is opgeslagen

en: nickname to assign to the request
nl: bijnaam om aan het verzoek toe te wijzen

en: type of key to be generated if one is not already in place
nl: type sleutel dat moet worden gegenereerd als er nog geen is

en: size of key to be generated if one is not already in place
nl: grootte van de sleutel die moet worden gegenereerd als er nog geen is

en: attempt to renew the certificate when expiration nears (default)
nl: probeer het certificaat te vernieuwen wanneer de vervaldatum nadert (standaard)

en: don't attempt to renew the certificate when expiration nears
nl: probeer niet om het certificaat te vernieuwen wanneer de vervaldatum nadert

en: use the specified CA configuration rather than the default
nl: gebruik de opgegeven CA-configuratie in plaats van de standaard

en: ask the CA to process the request using the named profile or template
nl: vraag de CA om het verzoek te verwerken met het genoemde profiel of sjabloon

en: ask the CA to process the request using the named issuer
nl: vraag de CA om het verzoek te verwerken met de genoemde uitgever

en: set requested subject name (default: CN=<hostname>)
nl: stel opgevraagde onderwerpnaam in (standaard: CN=<hostnaam>)

en: set requested key usage value
nl: stel aangevraagde sleutelgebruikswaarde in

en: set requested extended key usage OID
nl: stel aangevraagde uitgebreide sleutelgebruik OID in

en: set requested principal name
nl: stel aangevraagde hoofdnaam in

en: set requested DNS name
nl: stel aangevraagde DNS-naam in

en: set requested email address
nl: stel aangevraagde e-mailadres in

en: set requested IP address
nl: stel aangevraagd IP-adres in

en: file which holds an optional challenge password value
nl: bestand met een optionele wachtwoordwaarde

en: an optional challenge password value
nl: een optionele wachtwoordwaarde

en: request a CA certificate
nl: vraag een CA-certificaat aan

en: request a non-CA certificate
nl: vraag een niet-CA-certificaat aan

en: path length for CA certificate
nl: pad lengte voor CA-certificaat

en: try to wait for the certificate to be issued
nl: probeer te wachten tot het certificaat is afgegeven

en: maximum time to wait for the certificate to be issued
nl: maximale tijd om te wachten op de afgifte van het certificaat

en: connect to the certmonger service on the session bus
nl: maak verbinding met de certmonger-service op de sessiebus

en: connect to the certmonger service on the system bus
nl: maak verbinding met de certmonger-service op de systeembus

en: Error initializing Kerberos library: %s.
nl: Fout bij het initialiseren van Kerberos bibliotheek: %s.

en: No support for generating "%s" keys.
nl: Er is geen ondersteuning voor het aanmaken van "%s" sleutels.

en: Known key types include:
nl: Bekende sleuteltypen zijn:

en: Unrecognized keyUsage "%s".
nl: Niet herkende keyUsage "%s".

en: Could not evaluate OID "%s".
nl: Kon OID "%s" niet evalueren.

en: Error parsing Kerberos principal name "%s": %s.
nl: Fout bij het ontleden van Kerberos principal naam "%s": %s.

en: Error unparsing Kerberos principal name "%s": %s.
nl: Fout bij unparsing van Kerberos principal naam "%s": %s.

en: %s: invalid value -- '%s'
nl: %s: ongeldige waarde -- '%s'

en: %s: option requires an argument -- '%c'
nl: %s: optie vereist een argument -- '%c'

en: %s: invalid option -- '%c'
nl: %s: ongeldige optie -- '%c'

en: Error: unused extra argument "%s".
nl: Fout: niet gebruikt extra argument "%s".

en: Error: unused extra arguments were supplied.
nl: Fout: er zijn niet gebruikte extra argumenten opgegeven.

en: Database location or nickname specified without the other.
nl: Database locatie of bijnaam opgegeven zonder de andere.

en: Database directory and certificate file both specified.
nl: Database map en certificaatbestand beide gespecificeerd.

en: None of database directory and nickname or certificate file specified.
nl: Zowel database map als bijnaam of certificaat niet opgegeven.

en: Key and certificate can not both be saved to the same file.
nl: Sleutel en certificaat kunnen niet beide in hetzelfde bestand opgeslagen worden.

en: The IPA backend requires the use of the -K option (principal name) when any of the -N (subject name), -E (email address), -A (IP address), -D (DNS name), or -U (extendedKeyUsage) options is used.
nl: De IPA-backend vereist het gebruik van de -K optie (hoofdnaam) als een van de -N (onderwerpnaam), -E (e-mailadres), -A (IP-adres), -D (DNS-naam) of -U (extendedKeyUsage) -opties worden gebruikt.

en: No CA with name "%s" found.
nl: Geen CA met de naam "%s" gevonden.

en: Error setting request arguments.
nl: Fout bij instellen verzoek argumenten.

en: New signing request "%s" added.
nl: Nieuw ondertekeningverzoek "%s" toegevoegd.

en: New signing request could not be added.
nl: Nieuw ondertekeningverzoek kon niet worden toegevoegd.

en: New tracking request "%s" added.
nl: Nieuwe track verzoek "%s" toegevoegd.

en: New tracking request could not be added.
nl: Nieuw track verzoek kon niet toegevoegd worden.

en: PEM file for private key (only valid with -f)
nl: PEM-bestand voor privésleutel (alleen geldig met -f)

en: PEM file for certificate
nl: PEM-bestand voor certificaat

en: nickname of an existing request
nl: bijnaam van een bestaand verzoek

en: nickname to give to tracking request
nl: bijnaam om aan trackingverzoek te geven

en: override requested key usage value
nl: de aangevraagde sleutel gebruikswaarde overschrijven

en: override requested extended key usage OID
nl: aangevraagde uitgebreid sleutelgebruik OID overschrijven

en: override requested principal name
nl: aangevraagde hoofdnaam overschrijven

en: override requested DNS name
nl: aangevraagde DNS-naam overschrijven

en: override requested email address
nl: aangevraagde e-mailadres overschrijven

en: override requested IP address
nl: aangevraagde IP-adres overschrijven

en: None of ID or database directory and nickname or certificate file specified.
nl: Zowel ID als database map en bijnaam of certificaat niet opgegeven.

en: Request "%s" modified.
nl: Verzoek "%s" gewijzigd.

en: Request "%s" could not be modified.
nl: Verzoek "%s" kan niet gewijzigd worden.

en: No request found with specified nickname.
nl: Geen aanvraag gevonden met de gespecificeerde bijnaam.

en: No request found that matched arguments.
nl: Geen verzoek gevonden dat overeenkomt met argumenten.

en: Request "%s" removed.
nl: Verzoek "%s" verwijderd.

en: Request "%s" could not be removed.
nl: Verzoek "%s" kon niet verwijderd worden.

en: nickname for tracking request
nl: bijnaam voor volgverzoek

en: new nickname to give to tracking request
nl: nieuwe bijnaam om aan volgverzoek te geven

en: type of new key to be generated
nl: type nieuwe sleutel die moet worden gegenereerd

en: size of new key to be generated
nl: grootte van nieuw te genereren sleutel

en: use the specified CA configuration rather than the current one
nl: gebruik de opgegeven CA-configuratie in plaats van de huidige

en: Error modifying "%s".
nl: Fout bij het wijzigen van "%s".

en: Resubmitting "%s" to "%s".
nl: "%s" opnieuw indienen bij "%s".

en: Resubmitting "%s".
nl: "%s" opnieuw indienen.

en: Error attempting to submit "%s" to "%s".
nl: Fout bij het indienen van "%s" bij "%s".

en: Error attempting to submit "%s".
nl: Fout bij het indienen van "%s".

en: refresh information about all outstanding requests
nl: vernieuw informatie over alle openstaande verzoeken

en: refresh information only for requests using the specified CA configuration
nl: vernieuw informatie alleen voor verzoeken die de opgegeven CA-configuratie gebruiken

en: Request ID '%s' being refreshed.
nl: Verzoek ID '%s' wordt ververst.

en: Request ID '%s' NOT being refreshed.
nl: Verzoek ID '%s' wordt NIET ververst.

en: list only information about outstanding requests
nl: toon alleen informatie over openstaande verzoeken

en: list only information about tracked certificates
nl: toon alleen informatie over bijgehouden certificaten

en: list only requests and certs associated with this CA configuration
nl: toon alleen aanvragen en certificaten die aan deze CA-configuratie zijn gekoppeld

en: display times in UTC instead of local time
nl: toon tijden in UTC in plaats van lokale tijd

en: Number of certificates and requests being tracked: %d.
nl: Aantal certificaten en verzoeken dat bijgehouden wordt:%d.

en: Request ID '%s':
nl: Verzoek ID '%s':

en: 	status: %s
nl: »status: %s

en: 	ca-error: %s
nl: »ca-fout: %s

en: 	stuck: %s
nl: »vast: %s

en: 	key pair storage: type=%s
nl: »sleutelpaar opslag: type=%s

en: NONE
nl: GEEN

en: ,location='%s'
nl: ,locatie='%s'

en: ,nickname='%s'
nl: ,bijnaam='%s'

en: ,pin set
nl: ,pininstelling

en: ,pinfile='%s'
nl: ,pinbestand='%s'

en: 	certificate: type=%s,location='%s'
nl: »certificaat: type=%s,locatie='%s'

en: 	signing request thumbprint (MD5): %s
nl: 	handtekeningsverzoek vingerafdruk (MD5): %s

en: 	signing request thumbprint (SHA1): %s
nl: 	handtekeningsverzoek vingerafdruk (SHA1): %s

en: 	issuer: %s
nl: 	uitgever: %s

en: 	subject: %s
nl: 	onderwerp: %s

en: unknown
nl: onbekend

en: 	expires: %s
nl: »verloopt: %s

en: 	email:
nl: »email:

en: 	dns:
nl: »dns:

en: 	principal name:
nl: »principal naam:

en: 	IP address:
nl: 	IP adres:

en: 	key usage: %s
nl: 	sleutel gebruik: %s

en: 	eku:
nl: »eku:

en: 	certificate template/profile: %s
nl: 	certificaat sjabloon/profiel: %s

en: 	root certificates saved to files:
nl: 	root certificaten opgeslagen in bestanden:

en: 	other root certificates saved to files:
nl: 	andere root certificaten opgeslagen in bestanden:

en: 	other certificates saved to files:
nl: 	andere certificaten opgeslagen in bestanden:

en: 	root certificates saved to databases:
nl: 	root certificaten opgeslagen in databases:

en: 	other root certificates saved to databases:
nl: 	andere root certificaten opgeslagen in databases:

en: 	other certificates saved to databases:
nl: 	andere certificaten opgeslagen in databases:

en: 	pre-save command: %s
nl: 	pre-save commando: %s

en: 	post-save command: %s
nl: 	post-save commando: %s

en: 	track: %s
nl: »track: %s

en: 	auto-renew: %s
nl: »auto-renew: %s

en: None of ID or database directory and and nickname or certificate file specified.
nl: Zowel ID als database map en bijnaam of certificaat zijn niet opgegeven.

en: list only the specified CA configuration
nl: toon alleen de gespecificeerde CA-configuratie

en: 	self-identifies as: %s
nl: 	zelf-identificatie: %s

en: 	ca-type: %s
nl: »ca-type: %s

en: 	helper-location: %s
nl: »helper-locatie %s

en: 	next-serial-number: %s
nl: »next-serial-nummer: %s

en: 	known-issuer-names:
nl: »bekende-uitgever-namen:

en: 	known profiles/templates/certtypes:
nl: 	bekende profielen/templates/certtypes:

en: 	default profile/template/certtype: %s
nl: 	standaard profiel/template/certtype: %s

en: 	SCEP CA identifier: %s
nl: 	SCEP CA-identifier: %s

en: 	SCEP CA certificate thumbprint (MD5): %s
nl: 	SCEP CA certificaatvingerafdruk (MD5): %s

en: 	SCEP CA certificate thumbprint (SHA1): %s
nl: 	SCEP CA certificaatvingerafdruk (SHA1): %s

en: refresh information about the CA configuration with this name
nl: vernieuw de informatie over de CA-configuratie met deze naam

en: refresh information about all known CAs
nl: vernieuw informatie over alle bekende CA's

en: Neither CA nickname nor -a flag specified.
nl: Noch CA bijnaam noch -a vlag gespecificeerd.

en: Data for CA '%s' being refreshed.
nl: Data voor CA '%s' wordt ververst.

en: Data for unnamed CA being refreshed.
nl: Data voor naamloze CA wordt ververst.

en: 	error refreshing CA data
nl: 	fout bij verversen van CA data

en: nickname to give to the new CA configuration
nl: bijnaam voor de nieuwe CA-configuratie

en: helper command to run to communicate with CA
nl: helpcommando uit te voeren voor het communiceren met de CA

en: CA nickname not specified.
nl: CA-bijnaam niet gespecificeerd.

en: CA helper command not specified.
nl: CA helpcommando niet gespecificeerd.

en: New CA "%s" added.
nl: Nieuwe CA "%s" toegevoegd.

en: New CA could not be added.
nl: Nieuwe CA kon niet worden toegevoegd.

en: location of SCEP server
nl: locatie van SCEP-server

en: CA identifier
nl: CA-ID

en: file containing CA's certificate
nl: bestand met certificaat van CA

en: file containing RA's certificate
nl: bestand met certificaat van RA

en: file containing certificates in RA's certifying chain
nl: bestand met certificaten in de certificeringsketen van RA

en: prefer to not use the SCEP Renewal feature
nl: geeft er de voorkeur aan de functie SCEP Renewal niet te gebruiken

en: server URL not specified.
nl: server URL niet gespecificeerd.

en: HTTPS requires a CA certificate.
nl: HTTPS vereist een CA-certificaat.

en: Error building command line.
nl: Fout bij het bouwen van de commandoregel.

en: Error setting CA identifier.
nl: Fout bij het instellen van CA-ID.

en: nickname of the CA configuration
nl: bijnaam van de CA-configuratie

en: updated helper command to run to communicate with CA
nl: vernieuwd help commando dat moet worden uitgevoerd om te communiceren met CA

en: CA "%s" modified.
nl: CA "%s" gewijzigd.

en: CA could not be modified.
nl: CA kon niet worden gewijzigd.

en: nickname of CA configuration to remove
nl: bijnaam van de te verwijderen CA-configuratie

en: CA "%s" removed.
nl: CA "%s" is verwijderd.

en: CA could not be removed.
nl: CA kon niet worden verwijderd.

en: %s - client certificate enrollment tool
nl: %s - cliënt certificaat uitgeef gereedschap

en: Usage: %s request [options]
nl: Gebruik: %s request [opties]

en: Required arguments:
nl: Vereiste argumenten:

en: * If using an NSS database for storage:
nl: * Als een NSS database voor opslag gebruikt wordt:

en:   -d DIR	NSS database for key and cert
nl:   -d MAP»NSS database voor sleutel en cert

en:   -n NAME	nickname for NSS-based storage (only valid with -d)
nl:   -n NAAM»bijnaam voor op NSS gebaseerde opslag (alleen geldig met -d)

en:   -t NAME	optional token name for NSS-based storage (only valid with -d)
nl:   -t NAAM»optionele token naam voor op NSS gebaseerde opslag (alleen geldig met -d)

en: * If using files for storage:
nl: * Als bestanden voor opslag gebruikt worden:

en:   -k FILE	PEM file for private key
nl:   -k BESTAND»PEM bestand voor prive sleutel

en:   -f FILE	PEM file for certificate (only valid with -k)
nl:   -f BESTAND»PEM bestand voor certificaat (alleen geldig met -k)

en: * If keys are to be encrypted:
nl: * Als sleutels gecodeerd moeten worden:

en:   -p FILE	file which holds the encryption PIN
nl:   -p BESTAND»bestand welke de codering PIN bevat

en:   -P PIN	PIN value
nl:   -P PIN»PIN waarde

en: Optional arguments:
nl: Optionele argumenten:

en: * Certificate handling settings:
nl: * Certificaat afhandel instellingen:

en:   -I NAME	nickname to assign to the request
nl:   -I NAAM»bijnaam toegekend aan het verzoek

en:   -G TYPE	type of key to be generated if one is not already in place
nl:   -G TYPE	sleuteltype dat aangemaakt wordt als er nog geen aanwezig is

en:   -g SIZE	size of key to be generated if one is not already in place
nl:   -g GROOTTE»grootte van de te genereren sleutel als er nog geen aanwezig is

en:   -r		attempt to renew the certificate when expiration nears (default)
nl:   -r»»probeer het certificaat te vernieuwen als de verloopdatum nadert (standaard)

en:   -R		don't attempt to renew the certificate when expiration nears
nl:   -R»»probeer het certificaat niet te vernieuwen als de verloopdatum nadert

en:   -c CA		use the specified CA rather than the default
nl:   -c CA»»gebruik de gespecificeerde CA in plaats van de standaard

en:   -T PROFILE	ask the CA to process the request using the named profile or template
nl:   -T PROFILE	vraag de CA om het verzoek de verwerken met het opgegeven profiel of template

en:   -X ISSUER	ask the CA to process the request using the named issuer
nl:   -X UITGEVER	vraag de CA om het verzoek te verwerken met de genoemde uitgever

en: * Parameters for the signing request:
nl: * Parameters voor het ondertekening verzoek:

en:   -N NAME	set requested subject name (default: CN=<hostname>)
nl:   -N NAAM»stel de gevraagde subject naam in (standaard: CN=<hostnaam>)

en:   -U EXTUSAGE	set requested extended key usage OID
nl:   -U EXTUSAGE»stel het gevraagde uitgebreide sleutel gebruik OID in

en:   -u KEYUSAGE	set requested key usage value
nl:   -u KEYUSAGE	stel aangevraagde sleutel gebruik waarde in

en:   -K NAME	set requested principal name
nl:   -K NAAM»stel de gevraagde principal naam in

en:   -D DNSNAME	set requested DNS name
nl:   -D DNSNAAM»stel de gevraagde DNS naam in

en:   -E EMAIL	set requested email address
nl:   -E EMAIL»stel het gevraagde email adres in

en:   -A ADDRESS	set requested IP address
nl:   -A ADRES	stel vereiste IP adres in

en:   -l FILE	file which holds an optional challenge password
nl:   -l BESTAND	bestand dat een optioneel uitdagingswachtwoord bevat

en:   -L PASSWORD	an optional challenge password value
nl:   -L WACHTWOORD	een optionele uitdagingswachtwoordwaarde

en: * Bus options:
nl: * Bus opties:

en:   -S		connect to the certmonger service on the system bus
nl:   -S»»verbind met de certmonger service op de systeem bus

en:   -s		connect to the certmonger service on the session bus
nl:   -s»»verbind met de certmonger service op de sessie bus

en: * Other options:
nl: * Andere opties:

en:   -B	command to run before saving the certificate
nl:   -B	commando uit te voeren voor het opslaan van het certificaat

en:   -C	command to run after saving the certificate
nl:   -C	commando uit te voeren na het opslaan van het certificaat

en:   -F	file in which to store the CA's certificates
nl:   -F	bestand waarin de certificaten van de CA opgeslagen worden

en:   -a	NSS database in which to store the CA's certificates
nl:   -a	NSS database waarin de certificaten van de CA opgeslagen worden

en:   -w	try to wait for the certificate to be issued
nl:   -w	probeer te wachten totdat het certificaat afgegeven is

en:   -v	report all details of errors
nl:   -v»rapporteer alle foutdetails

en: Usage: %s start-tracking [options]
nl: Gebruik: %s start-tracking [opties]

en: * If modifying an existing request:
nl: * Als een bestaande aanvraag veranderd wordt:

en:   -i NAME	nickname of an existing tracking request
nl:   -i NAAM»bijnaam van een bestaand track verzoek

en: * If keys are encrypted:
nl: * Als sleutels gecodeerd zijn:

en:   -I NAME	nickname to give to tracking request
nl:   -I NAAM»bijnaam te geven aan track verzoek

en: * Parameters for the signing request at renewal time:
nl: * Parameters voor het ondertekeningverzoek bij het vernieuwen:

en:   -U EXTUSAGE	override requested extended key usage OID
nl:   -U EXTUSAGE»overschrijf gevraagde uitgebreide sleutel gebruik OID

en:   -K NAME	override requested principal name
nl:   -K NAAM»overschrijf gevraagde principal naame

en:   -D DNSNAME	override requested DNS name
nl:   -D DNSNAAM»overschrijf gevraagde DNS naam

en:   -E EMAIL	override requested email address
nl:   -E EMAIL»overschrijf gevraagde email adres

en:   -A ADDRESS	override requested IP address
nl:   -A ADRES	overschrijf gevraagde IP adres

en: Usage: %s stop-tracking [options]
nl: Gebruik: %s stop-tracking [opties]

en: * By request identifier:
nl: * Op verzoek id:

en:   -i NAME	nickname for tracking request
nl:   -i NAAM»bijnaam voor track verzoek

en: Usage: %s resubmit [options]
nl: Gebruik: %s resubmit [opties]

en:   -f FILE	PEM file for certificate
nl:   -f BESTAND»PEM bestand voor certificaat

en: * New parameter values for the signing request:
nl: * Nieuwe parameterwaarden voor de ondertekening verzoek:

en:   -I NAME	new nickname to give to tracking request
nl:   -I NAAM»nieuwe bijnaam om aan track verzoek te geven

en:   -c CA		use the specified CA rather than the current one
nl:   -c CA»»gebruik de gespecificeerde CA in plaats van de huidige

en: Usage: %s rekey [options]
nl: Gebruik: %s rekey [opties]

en:   -G TYPE	type of new key to be generated
nl:   -G TYPE	type nieuwe sleutel die moet worden gegenereerd

en:   -g SIZE	size of new key to be generated
nl:   -g GROOTTE	grootte van nieuwe te genereren sleutel

en: Usage: %s list [options]
nl: Gebruik: %s list [opties]

en: * General options:
nl: * Algemene opties:

en:   -c CA	list only requests and certs associated with this CA
nl:   -c CA»laat allen verzoeken certificaten zien die bij deze CA horen

en:   -r	list only information about outstanding requests
nl:   -r»laat alleen informatie zien over uitstaande verzoeken

en:   -t	list only information about tracked certificates
nl:   -t»laat alleen informatie zien over gevolgde certificaten

en:   -u	display times in UTC instead of local time
nl:   -u	toon tijden in UTC in plaats van lokale tijd

en: * If selecting a specific request:
nl: * Als een specifiek verzoek geselecteerd wordt:

en:   -d DIR	only list requests and certs which use this NSS database
nl:   -d MAP»toon alleen verzoeken en certificaten die deze NSS database gebruiken

en:   -n NAME	only list requests and certs which use this nickname
nl:   -n NAAM» toon alleen verzoeken en certificaten die deze bijnaam gebruiken

en:   -f FILE	only list requests and certs stored in this PEM file
nl:   -f BESTAND»toon alleen verzoeken en certificaten die in dit PEM bestand opgeslagen zijn

en:   -S	connect to the certmonger service on the system bus
nl:   -S»verbind met de certmonger service op de systeem bus

en:   -s	connect to the certmonger service on the session bus
nl:   -s»verbind met de certmonger service op de sessie bus

en: Usage: %s refresh [options]
nl: Gebruik: %s refresh [opties]

en:   -a	refresh information about all outstanding requests
nl:   -a	vernieuw informatie over alle openstaande verzoeken

en: Usage: %s status [options]
nl: Gebruik: %s status [opties]

en: * Selecting a specific request:
nl: * Selecteer een specifieke aanvraag:

en: * When using an NSS database for storage:
nl: * Als een NSS database gebruikt wordt voor opslag:

en:   -d DIR	return status for the request in this NSS database
nl:   -d MAP	geef status voor het verzoek terug in deze NSS database

en:   -n NAME	return status for cert which uses this nickname
nl:   -n NAAM	geef status voor cert die deze bijnaam gebruikt

en: * When using files for storage:
nl: * Als bestanden gebruikt worden voor opslag:

en:   -f FILE	return status for cert stored in this PEM file
nl:   -f BESTAND	geef status terug voor cert opgeslagen in dit PEM bestand

en: Usage: %s list-cas [options]
nl: Gebruik: %s list-cas [opties]

en:   -c CA	list only information about the CA with this name
nl:   -c CA»laat alleen informatie zien over de CA met deze naam

en: Usage: %s refresh-ca [options]
nl: Gebruik: %s refresh-ca [opties]

en:   -c CA	refresh information about the CA with this name
nl:   -c CA	ververs informatie over de CA met deze naam

en:   -a	refresh information about all known CAs
nl:   -a	vernieuw informatie over alle bekende CA's

en: Usage: %s add-ca [options]
nl: Gebruik: %s add-ca [opties]

en:   -c CA		nickname to give to the new CA configuration
nl:   -c CA		bijnaam voor de nieuwe CA-configuratie

en:   -e CMD	helper command to run to communicate with CA
nl:   -e CMD	help commando om uit te voeren voor het communiceren met CA

en: Usage: %s add-scep-ca [options]
nl: Gebruik: %s add-scep-ca [opties]

en:   -u URL	location of SCEP server
nl:   -u URL	locatie van SCEP-server

en:   -i ID		CA identifier
nl:   -i ID		CA-ID

en:   -R FILE	file containing CA's certificate
nl:   -R BESTAND	bestand met de certificaten van CA

en:   -r FILE	file containing RA's certificate
nl:   -r BESTAND	bestand met certificaat van RA

en:   -I FILE	file containing certificates in RA's certifying chain
nl:   -I BESTAND	bestand met certificaten in de certificeringsketen van RA

en:   -n	prefer not to use the SCEP Renewal feature
nl:   -n	gebruik liever geen SCEP Renewal functie

en: Usage: %s modify-ca [options]
nl: Gebruik: %s modify-ca [opties]

en:   -c CA		nickname of the CA configuration
nl:   -c CA		bijnaam van de CA-configuratie

en:   -e CMD	updated helper command to run to communicate with CA
nl:   -e CMD	vernieuwde help opdracht die moet worden uitgevoerd om te communiceren met CA

en: Usage: %s remove-ca [options]
nl: Gebruik: %s remove-ca [opties]

en:   -c CA	nickname of CA configuration to remove
nl:   -c CA	bijnaam van de te verwijderen CA-configuratie

en: Usage: %s command [options]
nl: Gebruik: %s commando [opties]

en: request a new certificate from a CA
nl: vraag een nieuw certificaat aan van een CA

en: begin monitoring an already-issued certificate
nl: begin met het monitoren van een reeds uitgegeven certificaat

en: stop monitoring a certificate
nl: stop met het monitoren van een certificaat

en: resubmit an in-progress enrollment request, or start a new one
nl: dien een inschrijvingsverzoek in uitvoering opnieuw in, of begin met een nieuw

en: generate a new private key and replace a certificate
nl: genereer een nieuwe privésleutel en vervang een certificaat

en: check on the status of an in-progress enrollment request
nl: controleer de status van een inschrijvingsverzoek in uitvoering

en: list certificates being monitored and requested
nl: toon gemonitorde en aangevraagde certificaten

en: check the status of a certificate being monitored or requested
nl: controleer de status van een certificaat dat gemonitord wordt of aangevraagd is

en: add a CA configuration
nl: voeg een CA-configuratie toe

en: add an SCEP CA configuration
nl: voeg een SCEP CA-configuratie toe

en: list known CA configurations
nl: toon bekende CA-configuraties

en: modify a CA configuration
nl: wijzig een CA-configuratie

en: refresh cache of all information obtained from a CA
nl: ververs de cache met alle informatie verkregen van een CA

en: remove a CA configuration
nl: verwijder een CA-configuratie

en: %s: unrecognized command
nl: %s: onbekend commando

en: Unable to determine location of IPA LDAP server.
nl: Kan locatie van IPA LDAP server niet vaststellen.

en: Unable to contact an IPA LDAP server.
nl: Kan geen contact krijgen met een IPA LDAP server.

en: Unable to determine base DN of domain information on IPA server.
nl: Kan basis DN niet vaststellen uit domeininformatie van IPA server.

en: Error setting up for XMLRPC on the client.
nl: Fout bij het instellen van XMLRPC op de cliënt.

en: The -t option can not be used with the -K option.
nl: De -t optie kan niet met de -K optie gebruikt worden.

en: The -k option can not be used with the -K option.
nl: De -k optie kan niet met de -K optie gebruikt worden.

en: The -K option can not be used with either the -k or the -t option.
nl: De -K optie niet met de -k of the -t optie gebruikt worden.

en: Unable to determine principal name for signing request.
nl: Kan principal naam voor de aanvraag ondertekening niet bepalen.

en: No IPA domain configured, and none specified.
nl: Geen IPA-domein geconfigureerd en geen gespecificeerd.

en: Error setting up ccache for "host" service on client using default keytab: %s.
nl: Fout bij het instellen van ccache voor "host" service op cliënt die standaard keytab: %s gebruikt.

en: Error setting up ccache for "%s" on client using default keytab: %s.
nl: Fout bij het instellen van ccache voor "%s" op cliënt die standaard keytab: %s gebruikt.

en: Error setting up ccache for "host" service on client using keytab "%s": %s.
nl: Fout bij het instellen van ccache voor "host" service die keytab "%s" gebruikt: %s.

en: Error setting up ccache for "%s" on client using keytab "%s": %s.
nl: Fout bij het instellen van ccache voor "%s" op cliënt die keytab "%s" gebruikt: %s.

en: Unable to read signing request.
nl: Kan ondetekeningverzoek niet lezen.

en: use session bus
nl: gebruik sessiebus

en: use system bus
nl: gebruik systeembus

en: start a dedicated listening socket
nl: start een speciale luister socket

en: only use a dedicated listening socket
nl: gebruik alleen een speciale luister socket

en: specify the dedicated listening socket
nl: specificeer de speciale luister socket

en: PATHNAME
nl: PADNAAM

en: don't become a daemon
nl: word geen daemon

en: do become a daemon
nl: word een daemon

en: bus-activated, idle timeout
nl: bus-geactiveerde, inactieve time-out

en: SECONDS
nl: SECONDEN

en: don't use an idle timeout
nl: gebruik geen time-out voor inactiviteit

en: set debugging level (implies -n)
nl: debugniveau instellen (impliceert -n)

en: NUMBER
nl: AANTAL

en: start COMMAND and exit when it does
nl: start COMMANDO en sluit af wanneer dit het geval is

en: write service PID to file
nl: schrijf service-PID naar bestand

en: force NSS into FIPS mode
nl: forceer NSS in de FIPS modus

en: print version information
nl: print versie informatie

en: Usage: %s [-s|-S] [-n|-f] [-d LEVEL] [-p FILE] [-F] [-v]
nl: Gebruik: %s [-s|-S] [-n|-f] [-d NIVEAU] [-p BESTAND] [-F] [-v]

en: 	-s         use session bus
nl: 	-s         gebruik sessie bus

en: 	-S         use system bus
nl: 	-S         gebruik systeem bus

en: 	-l         start a dedicated listening socket
nl: 	-l         start een specifieke socket om naar te luisteren

en: 	-L         only use a dedicated listening socket
nl: 	-L         gebruik alleen een specifiek socket om naar te luisteren

en: 	-P PATH    specify the dedicated listening socket
nl: 	-P PAD    specificeert de specifieke socket waarnaar geluisterd wordt

en: 	-n         don't become a daemon
nl: 	-n         niet omzetten in een daemon

en: 	-f         do become a daemon
nl: 	-f         omzetten in een daemon

en: 	-b TIMEOUT bus-activated, idle timeout
nl: 	-b TIMEOUT bus-geactiveerde, idle timeout

en: 	-B         don't use an idle timeout
nl: 	-B         gebruik geen idle timeout

en: 	-d LEVEL   set debugging level (implies -n)
nl: 	-d LEVEL   stel debug niveau in (impliceert -n)

en: 	-c COMMAND start COMMAND and exit when it does
nl: 	-c COMMANDO start COMMANDO sluit af als deze dat doet

en: 	-p FILE    write service PID to file
nl: 	-p BESTAND schrijf een service PID naar bestand

en: 	-F         force NSS into FIPS mode
nl: 	-F         forceer NSS naar de FIPS modus

en: 	-v         print version information and exit
nl: 	-v         print versie informatie en sluit af

en: No SCEP URL (-u) given, and no default known.
nl: Geen SCEP URL (-u) opgegeven en er is geen standaard bekend.

en: No SCEP operation (-c/-C/-g/-p) given, and no default known.
nl: Geen SCEP bewerking (-c/-C/-g/-p) opgegeven en er is geen standaard bekend.

en: No RA certificate (-r) given, and no default known.
nl: Geen RA certificaat (-r) opgegeven en er is geen standaard bekend.

en: Error reading request.  Expected PKCS7 data containing a GetInitialCert pkiMessage, got nothing.
nl: Fout bij lezen van verzoek. Verwachte PKCS7-data met een GetInitialCert pkiMessage, kreeg niets.

en: Error reading request.  Expected PKCS7 data containing a PKCSReq pkiMessage, got nothing.
nl: Fout bij lezen van verzoek. Verwachte PKCS7-data met een PKCSReq pkiMessage, kreeg niets.

en: Warning: request is neither a PKCSReq nor a GetInitialCert request.
nl: Waarschuwing: verzoek is noch een PKCSReq noch een GetInitialCert verzoek.

en: Warning: request type "%s"is neither a PKCSReq nor a GetInitialCert request.
nl: Waarschuwing: verzoektype "%s" is noch een PKCSReq noch een GetInitialCert verzoek.

en: Warning: request is missing transactionId.
nl: Waarschuwing: verzoek mist een transactie-ID.

en: Warning: request is missing senderNonce.
nl: Waarschuwing: verzoek mist senderNonce.

en: Got response code %d from %s, not 200.
nl: Ik kreeg antwoordcode %d van %s, niet 200.

en: Server reply was of unexpected MIME type "%s".
nl: Serverantwoord was een onverwacht MIME type "%s".

en: Error: failed to verify signature on server response.
nl: Fout: kan handtekening op serverreactie niet verifiëren.

en: Error: reply was not a CertRep (%s).
nl: Fout: antwoord was geen CertRep (%s).

en: Error: reply is missing transactionId.
nl: Fout: antwoord mist transactie-ID.

en: Error: reply contains a different transactionId.
nl: Fout: antwoord bevat een andere transactie-ID.

en: Error: reply is missing pkiStatus.
nl: Fout: antwoord mist pkiStatus.

en: Error: reply is missing recipientNonce.
nl: Fout: antwoord mist recipientNonce.

en: Error: reply nonce doesn't match request.
nl: Fout: antwoord nonce komt niet overeen met verzoek.

en: Error: reply is missing senderNonce.
nl: Fout: antwoord mist senderNonce.

en: Unspecified failure at server.
nl: Niet-gespecificeerde fout op de server.

en: Unrecognized or unsupported algorithm identifier in client request.
nl: Onbekende of niet-ondersteunde algorithme-ID in cliënt verzoek.

en: Integrity check of client request failed at server.
nl: Integriteitscontrole van cliënt verzoek mislukt op server.

en: Transaction either is not permitted or is not supported by server.
nl: Transactie is niet toegestaan of wordt niet ondersteund door de server.

en: Clock skew too great.
nl: Klok skew te groot.

en: Unsupported extension.
nl: Niet-ondersteunde extensie.

en: Must archive keys.
nl: Moet sleutels archiveren.

en: Bad identity.
nl: Slechte identiteit.

en: Proof of possession required.
nl: Bewijs van bezit vereist.

en: Proof of possession failed.
nl: Bewijs van bezit mislukte.

en: No key reuse.
nl: Geen hergebruik van sleutels.

en: Internal CA error.
nl: Interne CA-fout.

en: Try later.
nl: Probeer later.

en: Server returned failure code "%s".
nl: Server heeft foutcode "%s" geretourneerd.

en: Error: couldn't parse signed-data.
nl: Fout: kan ondertekende data niet ontleden.

en: Error: signed-data payload is not enveloped-data.
nl: Fout: payload met ondertekende data is geen omhulde data.

en: Error: enveloped-data payload is not data.
nl: Fout: omhulde data payload is geen data.

en: Error: pkiStatus "%s" not recognized.
nl: Fout: pkiStatus "%s" wordt niet herkend.

en: An internal error has occurred.
nl: Er is een interne fout opgetreden.

en: No matching entry found.
nl: Geen bijpassende ingang gevonden.

en: There is already a CA with the nickname "%s".
nl: Er is al een CA met de bijnaam "%s".

en: Certificate storage type not specified.
nl: Certificaat opslag type niet gespecificeerd.

en: Certificate storage type "%s" not supported.
nl: Certificaat opslag type "%s" niet ondersteund.

en: The location "%s" must be an absolute path.
nl: De locatie "%s" moet een absoluut pad zijn.

en: Certificate storage location not specified.
nl: Certificaat opslaglocatie niet gespecificeerd.

en: The parent of location "%s" could not be accessed due to insufficient permissions.
nl: Er is geen toegang tot de ouder van locatie "%s" wegens onvoldoende rechten.

en: The parent of location "%s" must be a valid directory.
nl: De ouder van locatie "%s" moet een geldige map zijn.

en: The location "%s" must be a file.
nl: De locatie "%s" moet een bestand zijn.

en: The location "%s" could not be accessed due to insufficient permissions.
nl: Er is geen toegang tot de locatie "%s" wegens onvoldoende rechten.

en: The location "%s" must be a directory.
nl: De locatie "%s" moet een map zijn.

en: Certificate nickname not specified.
nl: Certificaat bijnaam niet opgegeven.

en: There is already a request with the nickname "%s".
nl: Er is al een verzoek met de bijnaam "%s".

en: Certificate at same location is already used by request with nickname "%s".
nl: Een certificaat op dezelfde locatie wordt al gebruik door een aanvraag met bijnaam "%s".

en: Key storage type "%s" not supported.
nl: Sleutel opslag type "%s" niet ondersteund.

en: Key storage location not specified.
nl: sleutel opslaglocatie niet gespecificeerd.

en: Key nickname not specified.
nl: Sleutel bijnaam niet opgegeven.

en: Key at same location is already used by request with nickname "%s".
nl: Een sleutel op dezelfde locatie wordt al gebruik door een aanvraag met bijnaam "%s".

en: No support for key type "%s".
nl: Er is geen ondersteuning voor sleuteltype "%s".

en: No such CA.
nl: Onbekende CA.

en: Certificate authority "%s" not known.
nl: Certificaat autoriteit "%s" is niet bekend.

en: Unrecognized parameter or wrong value type.
nl: Onbekende parameter of verkeerde type waarde.

en: Error parsing arguments.
nl: Fout bij het ontleden van argumenten.

en: Unrecognized property name.
nl: Onbekende eigenschap naam.

en: Insufficient access.  Please retry operation as root.
nl: Onvoldoende toegang.  Probeer de bewerking opnieuw als root.

en: Please verify that the certmonger service has been started.
nl: Verifieer of de certmonger service opgestart werd.

en: Please verify that the certmonger service is still running.
nl: Verifieer of de certmonger service nog steeds draait.
